ISON WORMWOOD OR NIBIRU – THE PROOF IS THE SKY / HD 52x ZOOM LENS


NIBIRU – Earth Sized Object Filmed Over Arizona 07-20-2013 UFO’S

Opublikowano 2 wrz 2013

 

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2347440/pg1

While on an investigation for ufo sightings not only did I get what I went for but I believe I have captured the Jupiter sized object near the sun on film. Since Nibiru is a blanket term let’s just call it Nibiru for now … . video,daily news,latest news, online schools,online colleges,masters degree,online mba,online classes,online courses,stock trading,auto insurance,life insurance

Okay, about that object next to sun….

How about this- see mid part of video

That is way better than mine…

So?

as per 60 day thread

„You have approximately 60 days to prepare for the influence of an object that is inbound from the Orion constellation. The object will NOT impact Earth, the moon, or any other planetary body in our universe. But, given the nature of the object — life as you know it will forever change.

I can only tell you this: The U.S. government has been tracking this object and studying it from the same location where they have the remains of the UFO that crashed in Roswell, New Mexico: White Sands Missile Rage (WSMR).

How do I know this? I have a bunch of little letters after my name and I was employed by NewTech at WSMR in order to study the physics of this object. I have resigned my position and I am secreting my family in the Ozarks with enough food, water, fuel, and energy resources to last 2 years. There are many of us who are doing so.

God speed, and God save us from what is about to occur.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „ISON WORMWOOD OR NIBIRU – THE PROOF IS THE SKY / HD 52x ZOOM LENS

 1. zenobiusz pisze:

  Ludzie zobojętnieli na takie doniesienia,Pracował nad tym cały sztab ludzi.
  Dopiero gdy zobacza na własne oczy będą zadawali pytania władzom,czemu
  nikt ich nie uprzedzał,i czemu nie ma żadnych przygotowań do przetrwania.

  Polubienie

  • Megi pisze:

   Od kiedy liczyć te 60 dni? Skąd jest ta informacja?

   Polubienie

   • zenobiusz pisze:

    Ba,chyba od zamieszczenia posta ,Pana którego przywołałem.
    http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2347440/pg1
    Niemniej u monitora trwa kampania udowadniania ,że wszystkie kataklizmy to objawy wszechmocy „unych”

    Ania
    7 września 2013 at 07:24 · Odpowiedz
    Wszyscy gotują się do wojny.
    A Ziemia chyba szykuje niespodziankę.

    http://WWW.GLOBALINCIDENTMAP.COM

    Type: EarthQuake
    -64489 seconds ago
    Magnitude: 6.6
    DateTime: 2013-09-06 19:13:29
    Region: Guatemala
    Depth: 67
    Source: USGS Feed

    Ocena komentarza
    Rating: 4.0/8 (1 vote cast)
    abc
    7 września 2013 at 09:51 · Odpowiedz
    Oni wiedzą o nadchodzącym kataklizmie (Słońce?, kometa? ), dlatego szykują ludzkości konflikt światowy.

    Ma on posłużyć jako zasłona , podczas której będzie można dokonać w miarę bezpiecznej ewakuacji do wybudowanych schronów dla elit światowych.

    Ocena komentarza
    Rating: 0.0/8 (0 votes cast)
    experto
    7 września 2013 at 10:28 · Odpowiedz
    Niech sie ewakuują do tych schronów, być może sami wybudowali pułapkę/groby dla siebie.

    Może być taki kataklizm, ze dosłownie „ziemia zostanie przemielona” i wtedy nie pomogą żadne schrony, ani pod ziemią, ani pod morzem, ani nawet w przestrzeni kosmicznej, a tylko cudem na powierzchni zostaną ochronieni ludzie mili Bogu.

    Ocena komentarza
    Rating: 8.0/8 (4 votes cast)
    Luna
    7 września 2013 at 15:34 · Odpowiedz
    Myślę, że mylisz się. Nikt nie ma wpływu na słońce ani na komety ( na szczęście ), i niech tak zostanie … Nie oglądaj za dużo hollywoodzkich filmów o wielkich możliwościach człowieka ( amerykanina )w zderzeniu z takimi zjawiskami.

    …a w tych wojnach jak zwykle chodzi o izraelski interes …. Syria na swoje nieszczęście stoi na drodze do Iranu ….

    NIE dla wojny z Syrią! Poznaj prawdę o Assadzie!

    Ocena komentarza
    Rating: 8.0/8 (6 votes cast)
    abc
    7 września 2013 at 19:28 · Odpowiedz
    Ostrzeżenie przed katastrofą

    Ochodząca ze stanowiska sekretarz Homeland Security, Janet Napolitano, ostrzega przed „bezprecedensową klęską żywiołową„. Tylko, co to znaczy?

    Gdy Napolitano wygłosiła swoje pożegnalne uwagi w National Press Club w Waszyngtonie, wysłała swemu następcy ostrzeżenie przed:

    „nadchodzącym masowym i poważnym w skutkach cyber-ataku na Amerykę i przed klęską żywiołową – jakiej naród nigdy dotąd nie widział – jaka prawdopodobnie również nadchodzi„.

    Ostrzeżenie Napolitano wskazuje na zmasowany cyber-atak i/lub jednoczesne wystąpienie klęski żywiołowej na niespotykaną skalę i w nieokreślonym zakresie. Niektórzy alternatywni badacze uważają, że te ostrzeżenia odnoszą się do zbliżającej się do Ziemi komety Ison. Niezależnie od przyczyny, jest wystarczająco dużo dowodów na to, że jakaś katastrofa się zbliża. Żadnych „jeśli”, „o ile to”, „lecz”. Po prostu, nadchodzi!

    Ocena komentarza
    Rating: 6.3/8 (4 votes cast)
    abc
    7 września 2013 at 20:00 · Odpowiedz
    Co się wydarzy?

    W przypadku ogromnego cyber-ataku o znamionach fałszywej flagi, sieci energetyczne zostaną unieruchomione. Banki, sklepy spożywcze, apteki i inne będą zamknięte. Wyobraź sobie dzień, gdy nie ma energii elektrycznej, nie ma paliwa, nie ma ciepła, nie ma chłodzenia, nie ma działających toalet, gorącego prysznica, wody, jedzenia, komputerów, telewizji lub narkotyków. Nie działają telefony komórkowe lub stacjonarne, żeby nawiązać kontakt z rodziną.

    Wyobraź sobie panikę, poziom przestępczości, przemocy i grabieży. Niektórzy ludzie wiedzą, jak żyć bez energii elektrycznej i wiedzą, jak znaleźć pożywienie w lesie, ale większość ludzi tego nie wie. W przypadku katastrofy na wielką skalę, ludzie potrzebują broni, aby chronić siebie i swoje mienie. Wyobraźcie sobie państwo policyjne z czołgami i wojskiem na ulicach miast, rogatki, zakazy i godzinę policyjną.

    FEMA gorączkowo przygotowywała się do katastrofy na dużą skalę, aby pomieścić głodnych, szalonych ludzi, których będą w stadzie lokować w zatłoczonych stadionach, szpitalach, szkołach, itp.

    Zanim znajdziesz się w centrum żywnościowym i ośrodku dającym schronienie pod nazwą FEMA, należy zadać sobie trzy ważne pytania:

    1. Czy ta katastrofa na wielką skalę była planowaną z premedytacją operacją false flag czy ma cechy katastrofy naturalnej?

    2. Jeśli jest to planowana false flag, jak w przypadku katastrofy z 9/11, to czy FEMA będzie udzielać pomocy ofiarom klęski, czy raczej będzie ich wykorzystywać?

    3. Jaką cenę będą musiały zapłacić ofiary katastrofy w zamian za żywność i schronienie w obozie FEMA? Czy będą zmuszeni zgodzić się na szczepionki? Na implanty RFID? Całkowicie poświęcić w ofierze swoje prawa? New World Order?

    Talbot neon24

    Ocena komentarza
    Rating: 8.0/8 (6 votes cast)
    ARTUR
    7 września 2013 at 20:19 · Odpowiedz
    Bardziej boją się zatopienia , które zostało potwierdzone skokiem przestrzennym w przyszłość . Wschodnie wybrzeże USA powinno w tym roku zostać zatopione i na pewno jest powtórne potwierdzenie skoro przenoszą głowice atomowe na zachód , wcześniej też zamknięto park Yosemite , aby zgromadzić w tamtejszych podziemnych korytarzach sprzęt i zapasy .Wojna to jedynie zdobycie przestrzeni życiowej w dogodnym miejscu i wystarczającą ilość niewolników do pracy . Jak będzie to zobaczymy ” niezmierzone są wyroki przestrzeni ” .

    Ocena komentarza
    Rating: 8.0/8 (2 votes cast)
    kk7qq
    7 września 2013 at 09:35 · Odpowiedz
    Czy to aby napewno Ziemia ?

    Ocena komentarza
    Rating: 0.0/8 (0 votes cast)
    experto
    7 września 2013 at 10:33 · Odpowiedz
    W kontekście tego co poniżej, to pytanie to było a propos trzesienia ziemi i masz obiekcje, czy to ziemia „sama z siebie” się trzęsie?

    Ocena komentarza
    Rating: 8.0/8 (1 vote cast)
    kk7qq
    7 września 2013 at 11:38 · Odpowiedz
    Tak experto @ mam wielkie objekcje czy Ziemia w rejonie Guatemali sie tak sama z siebie zatrzesla .

    Warto przypomniec sobie jak powstaja :

    Trzesienia Ziemi ,tsunami ,dziury w Ziemi i wybuchy wulkanow sa teraz TRENDY-sa w modzie !

    Z ostatnich info Szwajcaria-Zürich:
    w oparciu o najświeższe wiadomości i wydarzenia, teraz okazuje się, że koniec świata jak apokaliptyczne trzęsienie ziemi człowieka „zdarzenia” zostały zaplanowane na Pacific Rim !
    To wydarzenie trzęsienie ziemi, gdyby to się stało, prawdopodobnie rozpocznie z ogromne i bardzo nagłośnione trzęsienie ziemi w San Francisco, który następnie będzie tarło przyszłe trzęsienia ziemi, tsunami, dziury -wyrwy i wybuchy wulkanów wokół Basenu Pacyfiku !

    Od stycznia 2012 roku, było co najmniej 101 głównych trzęsień ziemi na świecie (patrz lista poniżej), 85, które miały miejsce na Pacyfiku i 33, które miały miejsce bezpośrednio pod Oceanem Spokojnym. Co najmniej 12 trzęsien ziemi Pacific Rim zarejestrowane wielkości 7.0 lub wyższe, z ostatnich 6trzęsienia ziemi na rekord (występujących 12 – 31 sierpnia 2013) odpowiednio rejestracji 6.1, 6.2, 6.2, 6.5, 6.7 i wielkości 7.0 na Skali Richtera . Poza niespotykaną ilość wysokich wielkości trzęsienia ziemi, że aktywność wulkaniczna wokół basenu Pacyfiku przypadkowo jest także wszech.

    Pacific Rim trzęsienie ziemi cele:

    1. San Francisco, California (Bay Bridge i Most Golden Gate)
    2. Mexico City, Meksyk
    3. Pacific Rim tamy (Tama Hoovera, itp.)
    4. Wulkanów Pacyfiku (Mount St. Helens, itp.)
    5. Reaktory jądrowe Pacyfiku (San Onofre jądrowej roślin, Fukushima Daiichi elektrowni jądrowej, itp.)

    W następstwie tych zdarzen sztucznych trzęsien ziemi San Francisco i Meksyk mogloby prawdopodobnie być całkowicie zniszczone; wulkany wokół Pacyfiku rzygaja popiółem i dym moga zamykc ruch lotniczy; w USA i Japonii reaktory jądrowe chcialyby pękać, wysyłajac pióropusz radioaktywny gruzu, który ostatecznie musialby byc zmieszane z popiołem wulkanicznym renderowania w całym regionie Pacyfiku radioaktywnych; i śmiertelnie tsunami chcieliby niszczyć nadmorskich miast w Kalifornii, Japonii, Australii, Nowej Zelandii, Papui-Nowej Gwinei, Hawaje i Alaska. W istocie jest bezprecedensowy doomsday katastrofie epickich. Pod nawet ostrożne szacunki umrze setki tysięcy, miliony pozbawi bezdomnych i gospodarki poszczególnych krajów, których przyjdzie do zadyszki.Cele Tsunami Pacyfiku:

    1. Japonii
    2. Hawaje
    3. Anchorage, Alaska
    4. Australia (Wielka rafa koralowa)
    5. Nowa Zelandia
    6. Papua-Nowa Gwinea

    Jednak nawet straszniejsze niż trzęsienia ziemi, tsunami i wybuchy wulkanów jest świadomość, że te tak zwane „klęski żywiołowe” są w rzeczywistości dzialalnoscia CZLOWIEKA !!!!!

    Aktualności i objawienia w odniesieniu do człowieka trzęsienia ziemi i tsunami bomb wyraźnie ukazuja dążenie do terroryzacji ludzkośći pod przykrywką matka natura jest w pełni efektywne !!!
    Przypadkowo, działka trzęsienie ziemi, opisane w tym dokumencie wydaje się być redux trzech wcześniej foliowane sztucznych trzęsienie ziemi terroru działek uprawnionych: „”Carmageddon”pokrycie dla przyszłości L.A. trzęsienie ziemi Strike” (28 Wrzesień 2012); ” Trzęsienie ziemi człowieka „Wydarzeń” w Kalifornii i Japonii bezpośrednie „(13 Listopada 2012); i „apokaliptycznym”Doomsday Asteroid”mistyfikacja planowane na lata 2013″ (ur. 31 marca 2013).

    To tak na szybce w tlumaczu poniewaz nie mam czasu ani natchnienia na dokladniejsze 😉

    tu w oryginale interesujacy art :

    http://truthernews.wordpress.com/category/haarp-terror/

    Ocena komentarza
    Rating: 8.0/8 (3 votes cast)
    iHe
    7 września 2013 at 21:03 · Odpowiedz
    Ja powoli dochodzę do podobnych wniosków szczególnie po obejrzeniu mega szmiry z mężulem wyciętych prewencyjnie piersi ,piewcą onzowskich bajeczek i szczepionkowym lobbystą bratem z Pity..i 12 małpą w jednej osobie.
    Dobrym samarytaninem ludz_kości zapewne..
    World War Zii- on.

    Hasło przewodnie filmu Ziemia czy też przyroda to najlepszy masowy morderca..
    Nie ma to jak dobre alibi dla techno nazistów.

    Ocena komentarza
    Rating: 8.0/8 (3 votes cast)
    kk7qq
    7 września 2013 at 09:46 · Odpowiedz
    Ania ,ja bym powiedziala wszyscy szykuja sie do wojny a wojna trwa.

    AQQ ,podala link -”HAARP” rosyjscy naukowcy probuja sterowac swiatem ”

    Wydaje mi sie ze Rosja to „kropla w morzu” na podstwie artykulu ktory niedawno wpadl mi w oko .

    Szwecja ma obecnie najsilniejsza, największa ,skalowalna broń na świecie !

    Szwecja kraj z olbrzymim Mindcontrol eksperymentem!

    Cyfrowy miernik elektryczny „Eshelon”zainstalowany w kazdym domu w Szwecji i Finlandii pod pozorem latwiejszego odczytu zuzycia bezposrednio przez Internet z meterbox -inteligentny licznik elektryczny.
    Te rzeczy sa dla naiwnych Europejczykow i nikt nawet nie przeszkadza ,nie zadaje pytan.

    Szwecja ,Finlandia i inne kraje skandynawskie wioda zawsze pierwszenstwo w tworzeniu NWO a dopiero potem pozostale czesci domeny .

    Energy box -inteligentny licznik elektryczny

    Big brother”, który wszystko widzi, słyszy i wie , wszystkie informacje dostaja sie do superkomputera rządu szwedzkiego.

    LOIS nowey System HAARP, który został zbudowany w całej południowej Szwecji . To jest największy na świecie SYSTEM HAARP !!!

    -jest połączony z systemem LOFAR w Europie Środkowej i IceCat na północ.

    Haarp system maja zawsze wojskowe znaczenie .
    Rzad Szwedzki duze obszary polnocnej Szwecji „wypozyczyl”-NATO!
    Tak ze moga wciaz testowac nowe egzotyczne systemy broni : mikrofalowe ,chemtrail ,nanotechnologie i inne .
    Oczywscie testowac wiekszosc na naszej populacji inaczej nie mozna byloby przeprowadzic badan.

    LOIS -zostało zakończone i jest w bezpośrednim związku z tym nowym „super systemem” niektórych tzw katastrof naturalnych w ostatnich czasach!!!

    Dzieki „energybox” nasz dom rowniez podczas ciemnosci ma „SERWER”

    Istnieje bezpośrednie połączenie między tymi polami, LOIS, Chemtrails, FRA, Echelon poprzez Szwecje, przez NATO . Szwecja poprzez Lois- Nato-testow stała się jednym z militarnie najważniejszych krajów świata. Mały Energybox jest niczym więcej niż częścia amerykańskich z Patriot Act, oczywiście z udostepniajacym Ameryce NATO Szwecji.

    Całkowita kontrola domów i ludzkiej świadomości to dopiero początek.Prawdziwym powodem, dlaczego zmienili El-system -system komunikacji jest łatwy:

    „TOTALITARNA KONTROLA”!

    3 G i Energybox w zasadzie już należą do tych nowych systemów broni, a oni przeprowadzaja na nas testy.

    Spróbuj zrozumieć, co masz w domu i jaka odpowiedzialność mamy na świecie. Jeśli my nie powstrzymamy tego , to kto?

    Szukaj informacji i je rozpowszechniaj

    Faktycznie wszyscy jesteśmy osobami – ofiarami trwajacych atakow na różne sposoby!

    i duzo wiecej na naukowej stronie niemieckiej :

    http://wissenschaft3000.wordpress.com/2013/03/11/update-energy-box-haarp-schweden-lois/

    Ocena komentarza
    Rating: 8.0/8 (5 votes cast)
    kk7qq
    7 września 2013 at 11:40 · Odpowiedz
    Jeszcze link ,film do :

    SINKHOLES GUATEMALA man MADE HAARP PRACTICE NEW WEAPONS !!! ATTACKING NATURE

    http://www.monitor-polski.pl/linki-i-e-maile-6-wrzesnia-2013r/comment-page-1/#comment-98639

    Polubienie

    • zenobiusz pisze:

     wacpan
     7 września 2013 at 20:46 · Odpowiedz
     http://polish.ruvr.ru/2013_09_07/Syria-co-moze-marynarka-wojenna-Rosji/

     ARTUR
     7 września 2013 at 23:16 · Odpowiedz
     W starciu na M. Śródziemnym tak jak w Zatoce Perskiej nie liczy się siła ognia czy ilość okrętów , to są dla takich jednostek kałuże wody na których nie można ostro manewrować bo można uderzyć w skałę lub łódż podwodną .A jednak masa okrętów w tych rejonach musi dawać do myślenia , jeśli strategicznie kumulacja sprzętu jest nielogiczna to logika jest po stronie teorii o ochronie sprzętu w jedynym bezpiecznym rejonie , przecież te akweny wyglądają obecnie jak parking pod marketem nie licząc tego co jest pod wodą i leży na dnie bo za płytko by pływać .

     Polubienie

     • zenobiusz pisze:

      „kumulacja sprzętu jest nielogiczna to logika jest po stronie teorii o ochronie sprzętu w jedynym bezpiecznym rejonie ”
      Jakbym to już gdzieś czytał.Przy okazji zważmy,że „nui” kumulują sprzęt dla ochrony przed kataklizmami, które sami planują wywołać.
      Lubię blogi grupujące ludzi logicznie myślących. 🙂

      Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2347366/pg4
  Co ciekawe,ktoś założył drugi wątek z tą samą i nformacją ,ale rozszerzył przekaz o informacjie o nadlatujących kosmitach.Wątek aktywny,z dyskusją ,w odróżnieniu od przywołanego na wstępie u mnie,Jednocześnie na portalu z którego to pochodzi,odnowiono watki sprzed wielu nawet lat,byle miały senjsacyjne tytuły.Wielu internautów dyskutuje np.o wydarzeniu z 2006 r,czy sprzed roku.Wygląda na nasilenie działań totalnie dezinformujących.

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  It wouldn’t surprise me…

  I suspect the loss of the DEEP IMPACT probe and the sudden launch of LADDE which probably has all the necessary equipment to analyze ISON’S tail and was probably only recently slotted into NASA’S database to give the impression its launch was planned months ago, is a real worry to NASA with the sudden realisation that they are probably making it all too obvious that something is wrong!

  Hence this fake war they’re trying to stage using old IRAQ TV footage from 2003 and trying to pin it all on Assad who’s probably in on the whole thing anyway! Well he has to be to make it believable!

  The US and RUSSIA are friends, why else would Russian soldiers be stationed in America? And why would two would be foes sit down to dinner with each other only days before potential ARMAGEDDON!

  They just wouldn’t do it!!!

  They all know what’s coming and it ain’t WAR!!!

  You’ll see early next week when Congress either stalls or returns a NO vote only for something else to come along and delay the attack on Syria!

  If I’m wrong I’m wrong, but I bet I ain’t!!
  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2347366/pg2

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Some truth mixed in with loads of disinfo. You don’t have 60 days, it’s more like 3-4 weeks with the end game happening at the end of October. The world governments know about the arrival of this planetary system and they have known about it for years. If you’ve been wondering about all the distractions and uptick of staged events like what’s happening with Syria today, then there is your answer. What’s heading our way is almost impossible to even fathom. Our leaders have known about this for years and it appears that they are no longer in control as they have been infiltrated by (or just submitted to) this group of aliens from Orion. These are the „Custodians” who are returning and they are not friendly to mankind. Nothing can really prepare you for what’s next. It’s time for humanity to come together as one.

  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2347366/pg3

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.