ISON – Now – After Perihelion Huge, Strong And Intact


http://beforeitsnews.com/conspiracy-theories/2013/12/how-big-is-ison-living-color-pictures-video-2457418.html

(Before It’s News)

By Susan Duclos

David Vose is convinced we are all being lied to about ISON and using the pictures taken after its encounter with the sun, he is also convinced, in his words from the video details “There are possibly 30 objects larger than the planet mercury in this social club that in my last video I PROVED is still in the exact same INTACT NUCLEUS it had been in before perihelion. Anyone who does not see the size of this object is probably just lying or trying to deceive. WHY? What are THEY trying to HIDE?

The first video is where Vose believes ISON is intact and the second is his followup video.

 

Watch his “Living Color Pictures” and decide for yourself if you agree or disagree with him.

 

 

 Poniżej doniesienia dzisiejsze portalu ukraińskiego.

http://www.show.pp.ua/video/aWk0ZV9OclQtekE=.html

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „ISON – Now – After Perihelion Huge, Strong And Intact

 1. zenobiusz pisze:

  Kometa ison „In Memoriam”
  Webmaster: Bruce Gary

  Tak, Comet ison (aka C/2012 S1) zmarł. Prawdopodobnie istniał 4500000000 roku jako konglomerat pyłu i zamarzniętych gazów, spędzając większość czasu w Obłoku Oorta, od naszego układu słonecznego i pobliskich gwiazd. Szansa grawitacyjne przepychanki innym podobnym korpusie musi zmieniać jej prędkość w sposób, który przyniósł go do wewnętrznego układu słonecznego, a zadziwiająco blisko słońca. To miejsce, gdzie stał się „odkleiła” przez sublimację lodu do pary i rozpoczęła rozproszenia odłamków i pyłu, które rozprzestrzeniają się od siebie, nigdy nie będziemy razem. W ciągu kilku tygodni to prawdopodobnie stało się tak słabe, że tylko duży teleskop może wykryć każdy z nich.

  Miałem nadzieję, że wywiad Discovery Channel będzie mnie zapytać: „Co sądzisz będzie twój wrażenie o Comet ison?” A ja odpowiedzieć „Tak wielu ludzi nienawidzi hipokryzji i szumu, zwłaszcza gdy ich rząd to robi!” Ale pytanie nigdy się nie zdarzyło, bo wywiad został odwołany, przypuszczalnie dlatego, że kometa ison umarł i nie byłoby z niego spektakularny widok na porannym niebie, aby uzasadnić telewizyjnym.

  Dlaczego więc dałbym „hipokryzja i przereklamowane” odpowiedź? Ponieważ to, co większość mojego „dziękuję” wiadomości e-mail podane (nie oskarżam NASA lub STScI lub CIOC hipokryzji lub szumu, po prostu przekazywanie uwag Reader). Moja strona internetowa miała 215 tysięcy razy (14 mln odsłon). Na początku byłem zaskoczony poziomem oprocentowania w mojej stronie internetowej. I nie rozumiem, dlaczego ludzie bronił amatorem Jako pierwszy do „odzyskania” Comet ison od czerwca / lipca połączeniu słonecznego. Czy to dlatego, że pokazał, że był słabszy, niż spodziewał CIOC NASA? Zamiast być nazywany „Killjoy” do re-branding „Comet stulecia” do zwykłego stanu komety, ludzie pisali z podstawowych wiadomości, że „rząd wprowadził w błąd nas ponownie.” Kolejnym tematem było „Jak to amator pokonał NASA w odzyskaniu kometę? „A jak wszyscy wiemy, każde społeczeństwo wydaje się mieć mniejszość” dziwak jest „, który w tym przypadku twierdził, że rząd zachowaniu tajemnicy o komety złych intencji. (Przyznaję się śmiejesz osoby podniesionym obraz z mojej strony i oświadczył, że funkcja jet w rzeczywistości UFO latania w szyku.) Ale wspólny wątek do wielu e-maili nakłaniających mnie do kontynuowania mojej strony internetowej miał do czynienia z dążeniem do uzyskania miejsca dla wiadomości i informacji, które nie były bezstronne i hiper. Naukowiec nawet niektórzy moi koledzy, od lat, wyraził uznanie dla mnie do miejsca, które było wolne od szumu i może być zaufany.

  Z jednej strony jestem zadowolony, że osoby uznane moje raporty, jak prosta i nie-hiper. „Rozmowa to tak widoczny, że” nie zawsze jest najlepszą polityką, gdy osoba jest zatrudniona. Ale jestem na emeryturze, więc nigdy nie wszedł mój umysł zmienić moje nielakierowanej interpretacje. Z drugiej strony, byłem rozczarowany, że tak wiele osób ufa NASA. I naprawdę nie winię rosyjskiego astronoma, który wymyślił termin „Comet of the Century”, ale mam pytanie agresywnego zasięg publicznej poprzez CIOC co wydawało się legitymizować spektakularne widowisko przypuszczenia, które powinny być znane będą zabierani i przesadzone przez media. Dałem znaczne myśl tego, i wysłałem CIOC wiadomości e-mail sugerujących sposobów, że NASA może rozważyć poprawy luki, public relations, że nie może uznać, że mają (odbiór wiadomości e-mail nie został jeszcze potwierdzony).

  Zmieńmy tematy, i wrócić do komety. Należy pamiętać, że „nie jestem kometa ekspertem!” Do lipca, gdy inny członek astronomia klub wydał wyzwanie być pierwszy w klubie do obrazu komety, nie wiedziałem Diddley o kometach. Z tego co czytałem Comet ison był wyjątkowy na początku w dwóch aspektach: 1) pochodzi z Obłoku Oorta, więc był dziewiczy próbki pierwotnej mgławicy słonecznej systemu z których Ziemia i wszystkie inne planety tworzą, oraz 2) byłoby Grazer słońce, co pozwoli na bardziej szczegółową analizę komety składu chemicznego.

  Wstępny szacunek dla wielkości komety, wykonane prawie rok temu, był błędnie duże, a to spekulacje, że Fed będzie stać nago widoczne, a może bardzo jasne oczy. Duże jądra komety, takie jak 3 km średnicy, będzie bardziej prawdopodobne, aby przeżyć bliskie spotkanie ze słońcem, ale Comet ison było bardziej jak 1 lub 1,5 km w średnicy. Jakub Cerny (Czechy) prawidłowo rozpoznał sytuację przed peryhelium, kiedy krążyły analizę, która oparła się na wielu brightenings i fadings jako dowód, że kometa była mała. Po każdym rozjaśniania nie było zbyt wiele spekulacji, że kometa może, mimo wszystko, umieścić na spektakularne show dla ogółu społeczeństwa. To naturalne dla mediów przesadzać takie spekulacje. Joe Rao (długoletni miłośnik kometa, telewizja pogoda wróżka) zauważył, że ci, którzy wiedzieli najwięcej na temat komet były mądrze, powstrzymując się od spekulacji na temat przyszłości Komety ison, który przypomina mi o frazes: „Ci, którzy wiedzą, nie mówią, a ci, którzy mówią, nie wiedzą. „Gdy kometa zrobił coś nieprzewidziane, gadające eksperci twierdzą” Komety są jak koty, mają ogony i robić, co chcą „, a ostrożne prognozy przechowywane na przyjście.

  To chyba prawda, że ​​astronomowie, którzy specjalizują się w badaniu komet będzie dowiedzieć się wiele o komety, a może nawet przy mgławicy słonecznej, z wielu obserwacji komety ison. Wątpię, że ludzie nigdy nie leżał docenić tych spostrzeżeń. Nasuwa się odwieczne pytanie, czy podatnik jest uzasadnione pieniądze wydawane na takie rzeczy. Pytanie nie zniknie, ponieważ NASA i NSF wydaje się być przesuwanie ich tematykę badań na komety, asteroidy i planet, a Kongres USA będzie prośbą o odpowiedzi. Osobiście uważam, że badania egzoplanet może być łatwo uzasadniona (ze względów filozoficznych), i myślę, że badania komet i planetoid może być szczególnie uzasadnione ze względów praktycznych – ponieważ odłamki komet i asteroid uderzył Ziemię każdego dnia (meteory i ogniste kule), a „w pobliżu obiekt Ziemia” (NEO), czyli mała asteroida, może mieć wpływ na Ziemię niemal bez ostrzeżenia.

  Mam nadzieję, że kometa ison zostanie zapamiętany bardziej za to, co się z niego, w ciągu najbliższych kilku lat (tak, to jak długo potrwa wyniki nauki się zdarzyć), a mniej za to rozczarowanie jest „no show” dla ogół społeczeństwa. Zapamiętam Comet ison dla obu tych aspektów, ale dodatkowo będzie Pamiętam Comet ison dla tysięcy wiernych widzów, którzy są sprawdzane mojej stronie internetowej do aktualizacji 215000 razy.

  Może to co pozostało z Comet ison „Spoczywaj w pokoju” dryfuje w przestrzeni kosmicznej, na zawsze.

  Bruce L. Gary
  Hereford, AZ, USA
  http://beforeitsnews.com/conspiracy-theories/2013/12/how-big-is-ison-living-color-pictures-video-2457418.html

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Tu mamy skrajnie przeciwne stanowisko.Najbliższe dni ,tygodnie i miesiące ,wykażą kto mówił prawdę.
  Jeśli autor powyższego,może znacznie wzrosnąć zaufanie do NASA i innych oficjalnych instytucji
  Paradoksalnie ,sam ten efekt ,mógł być wart przeprowadzenia akcji siania paniki.
  Stawką może być społeczne zaufanie w chwili komunikatu o nawiązaniu kontaktu z „obcą cywilizacją”.

  Polubienie

 3. Pingback: all about ison | zeitgeist777

 4. Oratio pisze:

  Na 99% jestem pewien że jakiś duży lub globalny kataklizm związany z Ison będzie miał miejsce w okolicach nowego roku

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.