Gospa a ksiądz Jarosław Cielecki,czyli gdzie są buty Papieża.


W świetle zamieszczanych na blogu rewelacji na temat Medjugorie,zastanawiam się nad „misją” niektórych kapłanów.Jednego mamy we wpisie.Czy nie wiedzą o tym wszystkim,czy ignorują opinię Biskupa miejsca i Watykanu.Odrębna kwestia to świeccy,popularyzujący Gospę i kapłanów zatwardziałych w nieposłuszeństwie.Ksiądz Cielecki ostatnio ograniczył swoją aktywność ,w internecie cisza.Czyżby pytania Biskupa siedleckiego tak go skonfundowały??

(zen)

Relikwie bł. Jana Pawła II w Medziugorje (1)

Przedziwne prowadzenie Jana Pawła II rozpoczęło się już od pielgrzymki do Ziemi Świętej w czasie, której każdy z nas otrzymał kawałek chusteczki Jana Pawła II od Pani, która otrzymała ją od Ojca Świętego.
Poniższy tekst jest osobistym świadectwem łaski z ostatniej pielgrzymki do stóp „Królowej Pokoju” w Medziugorje.
Kiedy 18 czerwca umieszczałem na stronie artykuł, w którym była mowa o tym, że do Medziugorje przyjedzie ks. kan. Jarosław Cielecki z relikwiami bł. Jana Pawła II nie mogłem przypuszczać, że Opatrzność Boża pozwoli mi być częścią tego niezwykłego wydarzenia. Najpiękniejsze plany dla naszego życia ma dobry Bóg.
Wstając o poranku 22 czerwca wychodzimy z grupą na górę objawień „Podbrdo”. Następnie spotkanie z widzącą – Vicką. Patrząc na Vicke, widząc jej radosne, pełne miłości oczy nie mam wątpliwości, że widzi Matkę Bożą. Następną grupą językową, która miała spotkanie z Vicką byli Włosi, którzy przybyli bardzo licznie. Kolejnym punktem naszej pielgrzymki była Wspólnota „Cenacolo”. Ścisk był tak duży, że było bardzo trudno dojść główną drogą do Wspólnoty. Znając boczne dróżki postanowiłem, że obejdę tłum inną drogą. Towarzyszyła mi Krysia, która była z tej samej pielgrzymki.
Polska Oaza
 
Pani Wiesia

Na tej drodze spotkaliśmy Pana Józefa, którego poznałem w ubiegłym roku w Polskiej Oazie. Bardzo się ucieszyłem z tego spotkania. Pan Józef szedł z Markiem, który też zatrzymał się u Pani Wiesi. Powiedzieli nam, że ks. Jarosław z relikwiami zatrzymał się właśnie w tym domu. W związku z tym, że w Wspólnocie Matki Elviry „Cenacolo” byłem wielokrotnie podjęliśmy decyzję, że pójdziemy z nimi.

 
Kapliczka w Polskiej Oazie
Kiedy doszliśmy na miejsce ks. Jarosław zaprosił wszystkich abyśmy z relikwiami Ojca Świętego wyszli na Górę Objawień. Całą grupką zebraliśmy się wokół relikwii, które były umieszczone w kapliczce. Ksiądz pomodlił się pokropił kapliczkę i nas święconą wodą. Jako kropidło posłużył kwiatuszek, który później został położony u stóp Matki Bożej. Andi z Austrii zabrał flagę Watykanu i po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia wyruszyliśmy uliczkami Medziugorja w stronę góry „Podbrdo”
 
Przed Polską Oazą w Medziugorje

Uliczki Medziugorje

Miałem przeświadczenie, że uczestniczę w niezwykłym wydarzeniu. Buty Jana Pawła II już od pewnego czasu są w Medziugorje. Teraz czułem, że to sam Ojciec Święty idzie tymi uliczkami do miejsca objawień Tej, której powiedział „Totus Tuus” – cały Twój Maryjo. Kiedy szliśmy uliczkami Medziugorje można było zobaczyć niezwykłe reakcje ludzi, których mijaliśmy. Ludzie z szacunkiem całowali relikwie, przyklękali, byli wzruszeni. Na wielu twarzach można było zobaczyć ogromną radość. Widzieli w tych relikwiach samego Ojca Świętego idącego ulicami tej błogosławionej ziemi. Ksiądz błogosławił każdą mijaną osobę.
 
… jestem grekokatolikiem
Podbrdo
W czasie wyjścia na górę ks. Jarosław prowadzi modlitwę różańcową z pięknymi rozważaniami. Pielgrzymi cały czas podchodzą. Niektórzy spontanicznie inni nieśmiało, ale w oczach każdego radość, kiedy słyszą od ks. Jarosława, że to relikwie Jana Pawła. W tym czasie można było zobaczyć jak bardzo kochany jest Jan Paweł II i to przez ludzi z całego świata.

 
Podbrdo
Dochodzimy do figury Matki Bożej. Miejsca gdzie Matka Boża objawiła się 25 czerwca 1981 r. i gdzie jeszcze wielokrotnie się objawiała. Miejsca gdzie do dziś objawia się Ivanowi jak jest w Medziugorje. W tych objawieniach mogą brać udział pielgrzymi. Tak było między innymi 24 czerwca o godz. 23: 00. W tym miejscu pozostanie cudowny znak.
W ciszy uklękamy przed figurą. W niejednym sercu wzruszenie, cicha rozmowa z Matką.
 Ks. Jarosław pięknie mówi. Płyną słowa z serca dziecka do serca Matki:
„Pod Twoją obronę…
Maryjo Królowo Pokoju módl się za nami (3x)
To trzydzieści lat temu tu po raz pierwszy mogli zobaczyć Ciebie Maryjo. Tak bardzo chcemy zobaczyć Ciebie oczami naszej duszy. Spraw byśmy widzieli Ciebie każdego dnia. Dziękujemy Ci raz jeszcze, za te trzydzieści lat przypominania nam o Bożej miłości. Za te trzydzieści lat naprawdę okazania nam tej największej miłości. O jakże dziękujemy dziś wiedząc, że Jan Paweł II jest razem z Tobą. Wiedząc, że wielu naszych bliskich tam jest i oręduje za nami. Prosimy Ducha Świętego…prosimy Ducha Świętego niech zstąpi na was tu w tym miejscu…
Zaśpiewajmy „Przyjdź Duchu Święty ja pragnę…”
Czuje się tchnienie Ducha Świętego. Modlitwa wstawiennicza…

 
Podbro – miejsce pierwszego objawienia Matki Bożej
 
Tak bardzo szczęśliwi 🙂
Schodzimy pod Niebieski Krzyż i do s. Basi ze Wspólnoty Błogosławieństw. Radosny czas przy kubku wody. Każdy jest wdzięczny za tę wodę, bo jest bardzo upalnie. Na zaproszenie s. Basi idziemy do kaplic. W tych kaplicach s. Basia dla pielgrzymów z Polski prowadzi piękne konferencje. Po których jest odmawiana modlitwa oddania się Trójcy Świętej przez ręce Maryi.
 
Niebieski Krzyż
 Nensi i Patryk
Wracamy w stronę Polskiej Oazy. Po drodze wstępujemy do Nensi i Patryka. Relikwie są przyjmowane z ogromną radością. Młodzi ludzie z entuzjazmem skandują na cześć Jana Pawła II. Wszyscy są podekscytowani i wzruszeni. Nensi spontanicznie przytula każdego z nas. Jeszcze pamiątkowe zdjęcie i powrót do kaplicy w Polskiej Oazie. Na zakończenie modlitwa dziękczynna.
 
Ks. Jarosław Cielecki z Nensi i Patrykiem
 

Objawienie u Marii

Tego dnia przychodzi do ks. Jarosława zaproszenie od widzącej Marii Pavlović – Lunetti. Idziemy wszyscy do jej domu. Relikwie uroczyście wniesione zostają położone wśród kwiatów na ołtarzu. Odmawiamy wspólnie różaniec. Marija ma na zewnątrz przed kaplicą objawienie Matki Bożej. Mówi, że Matka Boża przyszła bardzo szczęśliwa i błogosławiła nas. Na zakończenie błogosławieństwo relikwiami Jana Pawła II

 
Ks. Jarosław Cielecki z widzącą Mariją Pavlović Lunetti
 
Błogosławieństwo relikwiami po zakończonym objawieniu Matki Bozej
Zbliża się czas Mszy św. Biegniemy szybko ścieżkami w stronę kościoła św. Jakuba. Zdążyliśmy… jesteśmy tak bardzo szczęśliwi… cdn.
Autor: piotr o 16:32  

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Gospa a ksiądz Jarosław Cielecki,czyli gdzie są buty Papieża.

 1. zenobiusz pisze:

  Wiem, że zabrzmi to być może trywialnie, ale porządkując dziś swoje nagrania trafiłam na tę perełkę 🙂

  26 października 2013 r. – nabożeństwo z ks. prałatem Jarosławem Cieleckim w Grabowcu.

  Prawdziwa uczta duchowa – był obraz Matki Bożej Wniebowziętej z Niegowici, były relikwie bł. Jana Pawła II i był olej św. Charbela, którymi ks. Jarosław Cielecki nas błogosławił.
  Była Adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której przepraszaliśmy Pana Boga za liczne świętokradztwa i bluźnierstwa, żałowaliśmy za własne grzechy i wielbiliśmy Boga na kolanach, na kolanach była też Komunia święta
  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2014/01/04/o-maryjo-wzieta-do-nieba-w-dniu-matki-bozej-w-i-sobote-miesiaca-w-darze-serca-jej-ten-filmik-dedykuje/

  Polubienie

 2. Wizja pisze:

  Ksiądz znowu , jak niedowartościowana matka Joanna od aniołów. Za wszelką cenę chce być jaśniejszy na czarnym firmamencie jednakowych gwiazd. To sobie dokłada i dowiesza ozdób i funkcji .

  Polubienie

 3. jolanta pisze:

  jakie mogą być konsekwencje takiego zwodzenia/? jak barany lataja -to tu, to tam-tam Jezus tam Maryja- a gdzie rozum/?

  Polubienie

 4. Max pisze:

  Trudno jest być prorokiem we własnym kraju…A Jezus mówił im: «Tylko w swojej ojczyźnie, wśród swoich krewnych i w swoim domu może być prorok tak lekceważony» (Mk 6,5; Mt 13,57; por. Łk 4,24). Ks. Cielecki dużo mówi o miłości Boga i Maryi do człowieka i wielu ludziom pomógł, ma charyzmaty od Boga. Po Mszy Św. i nabożeństwie ustawia się długa kolejka i dla każdego ma chwilę czasu, nikomu nie odmówi. Zły już nie wie jak uderzyć w niego i stwarza takie sytuacje i nasyła ludzi, którzy próbują zniszczyć te dobro które rozsiewa. Nad wszystkim czuwa Bóg i Matka Boża. Zamiast pochopnie osądzać to pomódlcie się aby był dobrym kapłanem na wzór Jezusa Chrystusa. Niech Wam Bóg błogosławi.

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   „Zły już nie wie jak uderzyć w niego i stwarza takie sytuacje i nasyła ludzi”
   https://zenobiuszjuz.wordpress.com/?s=Cielecki
   Proszę nie rzucać zniesławień przy okazji „pobożnego wpisu.
   Ksiądz Cielecki ma wielu znajomych dziennikarzy,gościły materiały o nim w Naszym Dzienniku,Egzorcyście ,i wielu innych środkach przekazu.Ma wszelkie dane by wyjaśnić nieporozumienia ,jeśli to nieporozumienia.
   Nikt nie zmuszał Go do akceptacji nieprawdy o sobie zamieszczanej w mediach,jeśli nawet to nie on był żródłem danych które Biskup określił jako „wręcz oszustwo”
   Nikt nie ubierał Go siłą w szaty Prałata Rzymskiego itd..
   Proszę się spokojnie zapoznać i nie rzucać oszczerstw ,zwłaszcza po ostatnich wypowiedziach Papieża.
   https://zenobiuszjuz.wordpress.com/2014/02/16/czy-papiez-franciszek-czyta-blog-wowit/
   “Jezus przypomina nam, że nawet słowa mogą zabijać! Dlatego nie tylko nie wolno nastawać na życie bliźniego, ale nawet wylewać na niego truciznę gniewu i ugodzić go oszczerstwami” – powiedział Franciszek w czasie dzisiejszej modlitwy Anioł Pański w Watykanie.”

   Polubienie

 5. tomek pisze:

  szkoda gadać. Polscy biskupi to banda zacofańców. Potem dziwią się że coraz mniej ludzi chodzi do kościoła. Zal im że jakiś ks. ma tylu wiernych. sam byłem na mszy u ks. Cieleckiego.

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Jedni z dwojga.Nie umiesz czytać ,albo nie rozumiesz co czytasz.
   W jednym i drugim przypadku to ty jesteś zacofańcem ,choć……
   nie wykluczone ,że jesteś ofiarą kontaktu z omawianym tu mężczyzną.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.