Modlitwa ,potężna broń przeciw UFO.Demoniczni”kosmici uciekają przed imieniem Jezus.Truth About Demon Aliens Suppressed by Social Media Companies!.Prawda o Demon Aliens tłumione przez Socjalnych spółek medialnych!


Zenobiusz

Glenn Canady

http://beforeitsnews.com/alternative/2013/12/truth-about-demon-aliens-suppressed-by-social-media-companies-2857308.html

www.project.nsearch.com

Zostałem dzielenie następujący film na Facebooku o nazwie „Unholy Komunia” To dowodzi, że wszyscy obcy są demoniczne i że Jezus zatrzymuje wszystkie porwania przez obcych. Człowiek, który stworzył ten film, Joe Jordan ma ponad 600 bezpośrednich przypadków teraz gdzie Jezus Chrystus wstrzymał Alien Abduction! W każdym przypadku,kiedy ludzie wezwali Jezusa Chrystusa, aby im pomóc, uprowadzenie zatrzymany! Sprawa jest już zamknięta! Idź spojrzeć na dowody się! Nie ma „dobrych demonów obcy”, które znajdują się tylko o wszystko i uciec, gdy ludzie wezwanie Jezusa o pomoc!

Poniższa vide hould być oglądane i podzielane przez każdego człowieka na tej planecie, czy wierzą w UFO lub Jezusa Chrystusa, czy nie!

URL Podziel się:

http://youtu.be/eYkbWgUTDfU

Teraz w każdym przypadku, gdy ktoś prosi o pomoc Jezusa Chrystusa, nawet jeśli nie wierzą w Jezusa, Alien Abduction zatrzymuje! Joe Jordan, były ateista udowodnił to teraz z rockowym solidnych dowodów. Strzeż nikogo, który mówi, że cudzoziemcy są twoi przyjaciele! Są antychrystów którzy…

View original post 427 słów więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Modlitwa ,potężna broń przeciw UFO.Demoniczni”kosmici uciekają przed imieniem Jezus.Truth About Demon Aliens Suppressed by Social Media Companies!.Prawda o Demon Aliens tłumione przez Socjalnych spółek medialnych!

 1. Wizja pisze:

  Tak też bywa we śnie ,kiedy jakieś mniej lub bardziej uosobione zło przyprawia nas o lęk . Pewnie wielu doświadczyło „sennej sytuacji” gdzie w chwili zagrożenia / ataku, podejmujemy modlitwę „Ojcze Nasz „. Złe wycofuje się z naszego snu i najczęściej wtedy budzimy się z konstatacją ,że nie jesteśmy bezbronni .
  Bywa i tak ,że „zło ” waha się z ustąpieniem z placu ,jakby nie dowierzając ,jakby „pasując się ” z narastającym dyskomfortem . W końcu jednak ZAWSZE czmycha . Gdyby nie to wołanie do samego Boga o pomoc – pewnie niejeden z nas nie obudziłby się z takiego snu.

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Budzą się ,zlani potem z przerażenia.Nie tak łatwo Bóg oddaje swoje dzieci,nawet te nie wzywające Go na pomoc.Ja mam doświadczenia z użyciem w takiej sytuacji ,we śnie Imienia Jezus.Maszkarne istoty dosłownie rozpływały się na Jego dźwięk.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.