Szubrawcy z RN


Szubrawcy z RN

2014-01-24 10:24

http://naszeblogi.pl/43737-szubrawcy-z-rn

Jeśli miałbym wskazać dominującą cechę dzisiejszej “prawej strony mocy”, to bez watpienia jest nią głupota. Głupota podszyta małością, nikczemnością i ambicyjkami, które dla każdego głupca zdają się być nie tylko ambicjami, ale wręcz własną głupotę, głupek postrzega jako misję dziejową do spełnienia. I tak się w ten idiotyzm zapędza, tak gały szczerzy i kłami błyska, że już po chwili sam nie wie o co szło mu na początku i jaki, rzecz jasna szczytny, cel uświęca środki, którymi głupek “włada”.Arsenał środków owych nie jest u głupka zbyt obszerny. Jest bowiem proporcjonalny do pojemności mózgu idioty. Nic mniej ani, niestety, nic więcej, taki już jest głupczy determinizm, którego (w aspekcie biologicznym) wielkim jestem wyznawcą i admiratorem.

I aż sam się o siebie martwić zaczynam, gdyż idiotów jest zdecydowanie więcej na świecie niż nieidiotów, co łacno doprowadzić mnie może do wyznawania determinizmu społecznego. To zaś, prowadzi, prostą drogą, do eugeniki, zahaczając, po drodze, o darwinizm społeczny skąd krok tylko do faszyzmu, nazizmu i korony myśli postępowej, czyli komunizmu w jego odmianie bolszewickiej, jak najbardziej…

Czas taki nastał, że im bardziej realne staje się przejęcie i władzy, i rządu dusz nad Narodem przez Polaków, tym bardziej znacząca część środowisk, które za patriotyczne same się uznają, wykazuje oznaki i kretynizmu, i zdziczenia, które za pryncypialność ma uchodzić. A jest, w istocie, barbarzyństwem najczystszym, który pływa w rzekomo patriotycznym sosie.

„Resortowe Dzieci”, książka, która wzbudziła prawdziwą, szczerą i nieskrywaną wściekłość wśród komuchów i postkomuszych dzieci oraz wnucząt, dziwnym losu zrządzeniem odkryła także wiele prawdziwych twarzy po, wydawało by się, naszej stronie mocy. Nie wymienię tu żadnych nazwisk, gdyż nie o poszczególnych idiotów mi idzie. Idzie mi natomiast o to, byśmy uświadomili sobie z bólem, ilu kretynów a i świń pospolitych mieszka w „naszym domu”. Tak. W naszym, nie w ich.

Bo żenujące zaiste ukazały się wypowiedzi, żenujące wojenki się odbywały, żenujące ochlapywanie się błotem widzieliśmy dokładnie. Bardzo dokładnie…

I nie jest tu istotna, naturalna różnica zdań. Istotny jest poziom dyskursu. Poziom nad wyraz denny. Dlaczego jest to istotne? Ano dlatego, że poziom ów określa najdobitniej jak to tylko możliwe, poziom moralny i etyczny „dyskutantów”. Często tych, którzy mają prowadzić, wskazywać kierunki, podpowiadać rozwiązania, być przewodnikami i autorytetami.

Wielu z nich odsłoniło maski, pokazało swą twarz. Twarz kretyna i, co nader często idzie w parze, twarz świni. Zwykłej ludzkiej(?) świni.

Do odkrycia twarzy moralizatorów nie tylko rzeczona książka przyczyniła się wielce. Tak się bowiem złożyło, że wielkie rzeczy dzieją się dziś u naszych sąsiadów. Rzeczy wielkie i potencjalnie brzemienne w skutkach także dla Polski. I tak się przedziwnie składa, że ci, którzy na naszym podwórku uchodzić pragną za herosów prawdy, godności, przyzwoitości i dumy, pokazali kim są w odniesieniu do innych.

A oto z czego tak zwani chrześcijanie i oczywiście polscy „patrioci”, ci, których gęby codziennie pełne są frazesów o godności człowieka i narodu, o dumie, o bohaterstwie, o prawości śmiali się w najlepsze czerpiąc satysfakcję, znajdując powód do radości wielkiej, zadowolenia, uśmieszków.

A ja wam napiszę krótko. Jesteście bydlakami. Polskimi bydlakami godnymi jedynie splunięcia wprost w wasze ryje. Bo twarzy nie macie. I właśnie dowiedliście niezbicie kim, w istocie, jesteście. Hańbicie tych, na których testament się powołujecie, hańbicie siebie. Hańbicie Polskę.

 

Temu, poniżonemu CZŁOWIEKOWI, wielki szacunek. Wam pohybel, szubrawcy i debile z Ruchu Narodowego.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

43 odpowiedzi na „Szubrawcy z RN

 1. Jarek Kefir pisze:

  Skąd to tekst?

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Ostatni Mizi sprzed utajnienia bloga ,nadesłany pocztą.

   Polubienie

   • nn pisze:

    Myślę zatem ze to dla was blogerów będzie dobra nauczka , powinniście współpracować a nie wojny toczyć ja też jestem z Opola ale mizia się tak obsesyjnie kamuflował że nie chciał kontaktów w realu , dziś powiem w prost zamiast się na wzajem dyskredytować powinniście współpracować nawet w ramach 1 bloga .
    Szkoda gadać polskie sobiepaństwo głupie ambicje , czy wy nie wiecie że poza wami ktoś czyta wasze blogi wstyd panie zenobiuszu pan jako starszy powinien sam pierwszy otwarcie zaproponować , a pan co zrobił spinał się z młodzikami na wyzwiska i pogrążał siebie i miziaforum . Jak zwykle mądrzy będziecie po szkodzie

    Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Anina pisze:
   26 Styczeń 2014 o 00:07
   Chyba trzeba będzie poczekać na info od Mizi lub osoby z którą on się zna
   .Ten tekst co Zenobiusz zamieścił też na tekst Mizi nie wygląda – pomijając kwestie byków, których powinno być mnóstwo – to i cała tego co jest napisane mi nie pasuje do Mizi .
   Takie było moje 1 i kolejne wrażenie po przeczytaniu go .
   No, pomyślmy , ktoś mając kłopoty redaguje swoją notkę ?
   Jedną jedyną pisze bez błędów i szlifuje na glanc …?
   Nie znałam długo Mizi ( jako autora bloga ) – ale nic
   c u niego czytałam nie było tak poprawnie napisane

   http://kefir2010.wordpress.com/2014/01/25/znany-opozycyjny-bloger-aresztowany/#comment-82015

   Polubienie

  • zx pisze:

   Gdzie jest mizia przecież wiecie , nie to wam wyjaśnię piszę z proxy
   otóż mizia napisał artykuł pt.” niemiecka i rosyjska policja tworzy listy aresztowań” dotyczyło to ustawy 1066 , ale nie o to chodzi , zamieścił w artykule istotne 2 zdania , wskazał w prost na antifę jako agendą zbierającą dane dla policyjnych kartotek niemieckich na terenie Polski i stowarzyszenie „nigdy więcej ” zbierające takie same dane dla Rosjan , czyli zdekonspirował tajnych współpracowników BND KGB działających za zgodą polskich władz na terenie Polski , tak się nieszczęśliwie – przypadkowo lub nie przypadkowo złożyło że Policja właśnie prowadziła akcje przeciw „faszystom ” na Majdanku ! zdekonspirowanie w internecie współpracowników policyjnych zmusiło ich do zakończenia w trybie szybkim tej akcji
   http://wpolityce.pl/wydarzenia/72620-nasz-news-antysemicka-szajka-w-muzeum-na-majdanku-czy-zemsta-antify-brutalne-zatrzymanie-inwalidy-dramatyczny-list-rodziny

   Publikacja mizi wiązała się z organizowaniem właśnie w Lublinie i Rzeszowie ulicznej demonstracji 9 lutego , Policja zakończyła akcje aresztowaniem na Majdanku ale pozostała sprawa skąd mizia wiedział kto jest współpracownikiem służb niemieckich i rosyjskich , czego się bali że wycieknie prawda że państwo polskie pozwala na swobodne zbieranie danych o polskich obywatelach obcym państwom , że agendy obcych państw za zgodą polskich władz zapewniają tym służbą bezkarność w działaniu a nawet pomoc.
   Ludzi zdradzających takie tajemne konszachty zamyka się i to nie w Polsce , po prostu znikają , wiecie co by było gdyby to teraz wyszło przy okazji afery z łapówką CIA za możliwość torturowania w Polsce ?
   CIA , BND, KGB – no co mało , no to czym jest ten kraj ?
   To nie był przypadek , skutek fejs wyparował zaraz po apelu mizi o zorganizowanie demonstracji w Lublinie i Rzeszowie i ogłoszeniu współpracy z Ukraińcami i Słowakami , przypadków niema to jest powód prawdziwy , a co do wątku zadenącjowania go przez blogera z Bydgoszczy nie zaprzeczę że nie miało to znaczenia , była to kropla przeważająca o podjęciu decyzji.
   Dowód kto z taką gorliwością zbierał i umieszczał na swoim blogu wszystko co pojawiało się na miziaforum , i ten ostatni kłamliwy artykuł Bydgoszczy nieudolnie próbujący wskazać że za tym stoi RUCH NARODOWY wklejając artykuł chciał u was wywołać błędne przekonanie że to oni , żałosna i prostacka machinacja , zresztą sami dostrzegliście to .
   To wszystko co wiem i jest prawdą .

   wiecej :

   http://kefir2010.wordpress.com/2014/01/25/znany-opozycyjny-bloger-aresztowany/#comment-82199

   Polubienie

 2. szuwaxpl pisze:

  Dużo wątków poruszył autor tekstu i szczerze nie wiem do czego się odnieść – jedyna myśl,
  to ukryta informacja, która znajduje się pod filmikiem!
  Macie jakieś przemyślenia?

  Polubienie

  • szuwaxpl pisze:

   Teraz dopiero zauważyłem link na górze, bo właśnie sprawdzałem pisownię ze zdziwieniem, że tak ładnie.

   Polubienie

 3. benka pisze:

  Nic nie rozumiem , czego . lub kogo ten tekst dotyczy?

  Polubienie

  • szuwaxpl pisze:

   Czasami wpadał do Zenobiusza Mizia i jak na gościa przystaje niezbyt przyzwoicie się zachowywał. Może to były reperkusje wcześniejszych kontaktów blogowych, to nie wiem.
   Ale nie raz było przykro czytać tu wpisy Mizi.

   Polubienie

   • Wizja pisze:

    Benka chyba nie pytała o autora tekstu tylko ew. o ADRESATA

    Polubienie

    • benka pisze:

     Tak , chcę zrozumieć do kogo ten tekst mial być skierowany???

     Polubienie

     • zenobiusz pisze:

      http://www.monitor-polski.pl/wojna-wielkiego-syjonu-z-rosja-o-ukraine/comment-page-1/#comment-137169
      Rodriguez7
      26 stycznia 2014 at 15:58 · Odpowiedz
      Bla bla bla, przecież to jasne, że nie ma żadnego podziału Syjonizm/Ruskie czy cokolwiek. Wszyscy oni siedzą w jednej kieszeni lucyfera a to co widzimy to iluzja podziału by ludzi zebrać przeciwko rządom w globalnej rewolcie. No ale blog za blogiem robi robotę i piorą ludziom durne łepetyny zalewając stekiem nie mających wpływu spraw, które choć są prawdziwe i bolą to jednak póki co służą temu by dać NAM iluzję inteligencji i tego, że rozeznajemy ambitne, prawdziwe i ‚ważne’ tematy.

      „PRZYJDĄ DO WAS LUDZIE PODAJĄCY SIĘ ZA ŻYDÓW, ALE NIMI NIE SĄ, BO SĄ SYNAGOGĄ SZATANA”

      I tak zatem ściągają nienawiść na żydów i obrzydzają nam słowo Syjon-izm a przecież BIBLIA jasno mówi, że to właśnie BIAŁY SYJON będzie stolicą przyszłego świata gdy JEZUS KRÓL KRÓLÓW, PAN PANÓW wróci.
      CHCECIE SĄDÓW PANA CZY NIE?
      CZY MOŻE WOLICIE ILUZJE, ŻE OBALICIE ZŁYCH BANKIERÓW I FINANSJERĘ?

      A MOŻE PANIE PODLECKI SWOIM DZIAŁANIEM CHCESZ „ZMIENIĆ CZASY I PORĘ”?
      JEDEN NA PEWNO BĘDZIE PRÓBOWAŁ I JEGO LOS JEST W JEZIORZE OGNIA I SIARKI!!!

      Polubienie

     • Wizja pisze:

      No tak , na którymś blogu była „zbiorowa ” fotka tych osobników , dobrze się zapowiadających > wedle wstępnego pijaru . Obawiam się ,że w ogóle nie doczekamy narodzin politycznych liderów , jacy są niezbędni .

      Polubienie

     • Megi pisze:

      Tak prawdę mówiąc, to nie wiem czy byłabym w stanie zaufać jakiemukolwiek liderowi pojawiającemu się z wielką mocą. Bardziej przekonuje mnie wytrwała praca osób sprawdzających się na przestrzeni lat.

      Przy okazji podziwiam wyczucie Zenobiusza. Kiedy jakiś czas temu pojawił się wywiad Rozbickiego z Kowalskim to sądziłam, że to Rozbicki się lansuje. A Zenobiusz od razu stwierdził, że raczej odwrotnie.

      Polubienie

     • Wizja pisze:

      Tak ,co do Kowalskiego to byliśmy z Zenem całkowicie zgodni / wyjątkowo /.
      Ale kogo widzisz z tych wytrwale pracujących bo ja nie mam pomysła .

      Polubienie

     • Megi pisze:

      Nie chciałabym bawić się w politykierstwo i udawać mądrzejszą niż jestem. Odpowiem ogólnie, jeśli zapytałaś, choć nie będzie to nic odkrywczego.

      Wiadomo, że my katolicy będziemy popierać ludzi, którzy są w stanie rządzić Polską zgodnie z Bożymi Prawami. A którzy, to widać chociażby po głosowaniach w Sejmie. Są konsekwentni od lat. Krótko mówiąc PiS.

      Wiem, że i w ich szeregach nie brakuje farbowanych lisów i to wielu. Ale alternatywy nie mamy. Z Bożą pomocą tylko oni są w stanie coś zmienić.
      Mam wśród znajomych osoby, które wychodzą z założenia, że nikt nie gwarantuje zmian, nie będą więc głosowali. I to uważają za postępowanie zgodne z sumieniem. Ja uważam, że polityka strusia nie jest dowodem na ukształtowane sumienie. Widzieliśmy po referendum w Warszawie jak się kończy niegłosowanie – jest to, tak naprawdę, wsparcie rządzących mobilizujących swój elektorat, którym jest obsadzonych multum instytucji państwowych (urzędy, szkoły, przedszkola, gospodarka komunalna itd). Natomiast np w Elblągu, wyższa frekwencja zaoowocowała zmianą władzy i wymianą prezydenta z PO na prezydenta z PiS. Pomimo przedwyborczej „wścieklizny” agitacyjnej.

      Polubienie

     • Wizja pisze:

      „…krótko mówiąc ,Pis …”
      Hm, obyśmy z Bożą pomocą mieli większy wybór. To jednak może nastąpić NAPRAWDĘ TYLKO Z BOŻEGO ZADZIAŁANIA.

      Polubienie

  • Wizja pisze:

   Hm , odnoszę wrażenie ,że większości nas , Polaków . W wersji łagodniejszej – nas , blogowiczów „niewłaściwych”.

   Polubienie

 4. Wizja pisze:

  Masz ciekawy ten nick , Szuwakspl . To od „szuwaks.pl ” czy szuwaks w języku …hm….”zielarzy”?

  Polubienie

 5. Wizja pisze:

  Halo ! Zeno ! Gdzie u licha jesteś , też cię uprowadzono ? Za dwie godziny przyjadę .

  Polubienie

 6. Kasia Basia pisze:

  I co donosicielu, teraz każdy wie po co Bydgoszcz prowadzi blog.
  Na stronie Bronka pierwszy komentarz mówi kim jesteś i czemu wszystko notowałeś u siebie.
  Kogo teraz chcesz ukatrupić w następnym rozdaniu
  Śmierdzący kapuś

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Pozdrawiam.

   Polubienie

   • zenobiusz pisze:

    Co sądzicie o stylu wypowiedzi tego pana i niezależnej :
    przecież to sa brednie podgrzewające atmosferę:
    „Kolejna niespokojna noc w Kijowie. Tym razem walki toczyły się o „Ukraiński Dom” w centrum miasta, który zajęli milicjanci. Dopiero po czterech godzinach szturmu demonstrantów, opuścili oni budynek. Sytuacja jest jednak cały czas bardzo niebezpieczna. „Ukraina naprawdę płonie. Kolejne miasta powstają przeciw Janukowyczowi” – pisze z Kijowa Dawid Wildstein, dziennikarz „Gazety Polskiej Codziennie”.

    Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Sceny rozgrywające się w Kijowie wywołują oburzenie niemal w całej Europie, a demonstranci otrzymują poparcie od niemal wszystkich mieszkańców Polski i innych krajów Unii Europejskiej. „Niemal” i „prawie”, bo Przemysław Holocher – jeden z liderów Ruchu Narodowego – ogłosił, że wspiera Wiktora Janukowycza.

   Holocher napisał, na swoim facebookowym profilu, zaledwie kilka zdań, ale wystarczyło, aby wywołać skandal. I zainteresowanie własną osobą.
   http://niezalezna.pl/51102-berkut-strzela-do-ludzi-katuje-ukraincow-holocher-z-ruchu-narodowego-wspiera-janukowycza

   Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Nie czytuję strony Pana Komorowskiego.Proszę podać chociaż linka ,jak już tchórzliwie ,
   tu popluwasz,udając kobietę.

   Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   http://dzieckonmp.wordpress.com/2014/01/26/krolowa-dobrych-zdarzen/
   Odpowiedzi: 16 to “Królowa Dobrych Zdarzeń”

   Zx powiedział/a

   26 Styczeń 2014 @ 13:13 3 0 Rate This
   Gdzie jest mizia przecież wiecie , nie to wam wyjaśnię piszę z proxy
   otóż mizia napisał artykuł pt.” niemiecka i rosyjska policja tworzy listy aresztowań” dotyczyło to ustawy 1066 , ale nie o to chodzi , zamieścił w artykule istotne 2 zdania , wskazał w prost na antifę jako agendą zbierającą dane dla policyjnych kartotek niemieckich na terenie Polski i stowarzyszenie “nigdy więcej ” zbierające takie same dane dla Rosjan , czyli zdekonspirował tajnych współpracowników BND KGB działających za zgodą polskich władz na terenie Polski , tak się nieszczęśliwie – przypadkowo lub nie przypadkowo złożyło że Policja właśnie prowadziła akcje przeciw “faszystom ” na Majdanku ! zdekonspirowanie w internecie współpracowników policyjnych zmusiło ich do zakończenia w trybie szybkim tej akcji
   http://wpolityce.pl/wydarzenia/72620-nasz-news-antysemicka-szajka-w-muzeum-na-majdanku-czy-zemsta-antify-brutalne-zatrzymanie-inwalidy-dramatyczny-list-rodziny

   Publikacja mizi wiązała się z organizowaniem właśnie w Lublinie i Rzeszowie ulicznej demonstracji 9 lutego , Policja zakończyła akcje aresztowaniem na Majdanku ale pozostała sprawa skąd mizia wiedział kto jest współpracownikiem służb niemieckich i rosyjskich , czego się bali że wycieknie prawda że państwo polskie pozwala na swobodne zbieranie danych o polskich obywatelach obcym państwom , że agendy obcych państw za zgodą polskich władz zapewniają tym służbą bezkarność w działaniu a nawet pomoc.
   Ludzi zdradzających takie tajemne konszachty zamyka się i to nie w Polsce , po prostu znikają , wiecie co by było gdyby to teraz wyszło przy okazji afery z łapówką CIA za możliwość torturowania w Polsce ?
   CIA , BND, KGB – no co mało , no to czym jest ten kraj ?
   To nie był przypadek , skutek fejs wyparował zaraz po apelu mizi o zorganizowanie demonstracji w Lublinie i Rzeszowie i ogłoszeniu współpracy z Ukraińcami i Słowakami , przypadków niema to jest powód prawdziwy , a co do wątku zadenącjowania go przez blogera z Bydgoszczy nie zaprzeczę że nie miało to znaczenia , była to kropla przeważająca o podjęciu decyzji.
   Dowód kto z taką gorliwością zbierał i umieszczał na swoim blogu wszystko co pojawiało się na miziaforum , i ten ostatni kłamliwy artykuł Bydgoszczy nieudolnie próbujący wskazać że za tym stoi RUCH NARODOWY wklejając artykuł chciał u was wywołać błędne przekonanie że to oni , żałosna i prostacka machinacja , zresztą sami dostrzegliście to .
   To wszystko co wiem i jest prawdą .

   wiecej :

   http://kefir2010.wordpress.com/2014/01/25/znany-opozycyjny-bloger-aresztowany/#comment-82199

   Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   No więc nadgorliwość i brak inteligencji tych ludzi,dostarczyły kolejnego dowodu na ścisłą współpracą Mizi ,Kefira ,Dzieckonmp,i monitor -polski.czyli blogów wypączkowanych z grypa666.Wnioski kim są ci ludzie pozostawiam wnkliwym czytelnikom.Oczywiaście nn@ xx@ Zx@ to ta sama osoba Kefir to ket@ itd.Blogerzy zamieszczające ich popłuczyny nie moga o tym nie wiedzieć,nic więc ich nie tłumaczy.Przełożenia tych blogów na „wowit” też są oczywiste.
   Królowa Dobrych Zdarzeń
   Posted by Dzieckonmp w dniu 26 Styczeń 2014

   Jako komentarz nr 1 w takim temacie .
   Brawo „pobożny” Bronek.

   Polubienie

   • Jarek Kefir pisze:

    O ty bydlaku bydgoski. Pożałujesz tego, co napisałeś. Stara, czekistowska szkoła, jak widzę.

    Polubienie

   • Jarek Kefir pisze:

    Nie chcę ci nic zarzucać, żadnej pracy agenturalnej, LWP, SB czy coś, wiesz………
    Ale ty też „wypączkowałeś” z grypy666. Pamiętaj to..

    Polubienie

    • zenobiusz pisze:

     “wypączkowałeś” z grypy666.
     Tak zbanowano mnie tam ,i założyłem bloga.
     Dzięki temu np.miałem okazję zaobserwować ludzi
     którzy uwielbiają się samoośmieszać publicznie.
     Wie Pan może jak to się klinicznie nazywa.??

     Polubienie

   • ket pisze:

    Panie Zenobiuszu!-jak pomyślę,że to Pan pisze,to nie wierzę i robi mi się nie dobrze! Żegnam!

    Polubienie

    • zenobiusz pisze:

     zameszczjące ich popłuczyny nie moga o tym nie wiedzieć,nic więc ich nie tłumaczy.Przełożenia tych blogów na “wowit” też są oczywiste.”
     zameszczjące
     Faktycznie ,paskudna literówka ,już poprawiam.
     Dziękuję za zwrócenie uwagi.

     Polubienie

 7. Jarek Kefir pisze:

  Jeszcze jedno, panie Kisiel. STANOWCZO ŻĄDAM usunięcia wszystkich moich komentarzy skopiowanych na twój blog. Jest to moja WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA chroniona prawem – jest klauzula na moim blogu o tym.
  Daję ci 48 godzin na to, w przeciwnym wypadku, spotkamy się w sądzie polskim, twarzą w twarz.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.