Osławiony Alex Jones ujawnia agenta rosyjskiej propagandy.


Ujawnia we własnej  skromnej osobie zamieszczając poniższy materiał,niemal żywcem pisany stylem staliniowskich agitek.Wszystkie jego dotychczasowe  „rewelacje” należy wyrzucić do kosza.Rosyjskie służby muszą być w poważnej desperacji skoro zdecydowały się na dekonspirację tak „opiniotwórczego” tuza,niemal asa w rękawie.

Mały cytat,który usłużni powinni wysłać Panu Putinowi,brakuje mu „twardych dowodów” a publikacja u Jonsa w tym „towarzystwie” chyba wystarczy.(zen)

(Nowi gubernatorzy)„zostali zainstalowani u władzy w Doniecku i Dniepropietrowsku przeprowadzając tam aresztowania Rosjan dopuszczając się przy tym niewypowiedzialnych zbrodni, lecz nigdy nie usłyszysz o tym od zachodnich medialnych pressytutek.”

 

Grabież Ukrainy rozpoczęta.

Paul Craig Roberts, paulcraigroberts.org
USA
2014-03-09
Polityka
Ukraińska zwolenniczka wejścia do Unii Europejskiej otrzymuje swoją nagrodę: 50% obniżenie emerytury.
Zgodnie z raportem ministerstwo finansów Waszyngtonu urzędujące obecnie w Kijowie udając Ukraiński rząd przygotowało plan oszczędnościowy który będzie polegał na obniżeniu Ukraińskich emerytur ze 160 dolarów na 80 dolarów. Tak aby zachodnie banki które pożyczyły pieniądze Ukrainie mogły być spłacone kosztem biednej ludności Ukrainy.Ten sam scenariusz jak w Grecji.Zanim jeszcze cokolwiek zbliżyło się do stanu stabilizacji i legitymizacji marionetkowego rząduzainstalowanego na Ukrainie przez Waszyngton poprzez zamach stanu na prawowitego i demokratyczne wybranego prezydenta. Zachodni grabieżcy pracują już na całego. Naiwni protestujący, którzy wierzyli propagandzie, iż członkostwo w Unii zaoferuje im lepsze życie stracą w kwietniu połowę swoich emerytur. Ale to tylko początek.Skorumpowane zachodnie media opisują pożyczkę jako „pomoc”. Jednak 11 miliardów euro, które UE oferuje dla Kijowa nie jest pomocą. Jest pożyczką. Ponadto ma w sobie wiele ukrytych kruczków włączając w to przyjecie przez Kijów planu oszczędnościowego Międzynarodowego Funduszu Walutowego.Pamiętam naiwnych Ukraińców uczestniczących w protestach które były przykrywką do obalenia ich demokratycznego rządu.  Robili tak ponieważ uwierzyli w kłamstwa które przedstawiały im organizacje pozarządowe finansowane przez Waszyngton. Twierdząc, że zaraz po wejściu do UE ulice będą wyłożone zlotem. Zamiast tego Ukraińcy mają ciecia emerytur i plan oszczędnościowy MFW.

Plan oszczędnościowy obniży świadczenia socjalne, zmniejszy środki na edukacje, doprowadzi do zwolnienia pracowników rządowych, zdewaluuje walutę, podniesie wzrost cen importu, który obejmuje rosyjski gaz, podwyższy energię elektryczną i otworzy Ukraińskie zasoby na przejęcie przez zachodnie korporacje.

Ukraińskie rolnictwo przejdzie w ręce Amerykańskiego agrobiznesu. Pierwsza część planu Waszyngtonu i UE dla Ukrainy, lub części Ukrainy powiodła się. To co zostaje zostanie dokładnie splądrowane przez zachód.  

Druga część planu nie powiodła się tak bardzo. Ukraińskie pachołki Waszyngtonu straciły kontrolę nad protestującymi – zorganizowanymi i uzbrojonymi ultranacjonalistami. Grupy których korzenie sięgają czasów Hitlera gdy walczyli u jego boku w drugiej wojnie światowej. Teraz grupy te domagają się powrotu wschodniej i południowej Ukrainy do Rosji tam gdzie należały do czasu gdy w 1950 roku Sowiecka komunistyczna partia wcieliła je do Ukrainy.

W czasie pisania tego artykułu wygląda na to, że Krym odłącza się od Ukrainy. Waszyngton i jego NATO marionetki nie mogą zrobić nic jak tylko wygrażać i straszyć sankcjami. Biały dom zademonstrował swoją bezsilność jako „jedyne supermocarstwo” wydając sankcje przeciwko nieznanym osobom – kimkolwiek są odpowiedzialni za powrót Krymu do Rosji tam gdzie należał przez 200 lat zgodnie z Sołżenicynem. Pijany Chruszczow wcielił południowe i wschodnie rosyjskie prowincje do Ukrainy. Obserwując wydarzenia w zachodniej Ukrainie widać, że te rosyjskie prowincje chcą wrócić do domu tam gdzie należą. Tak samo jak Osetia południowa nie chce mieć nic wspólnego z Gruzją.

Marionetki Waszyngtonu nie mogą zrobić nic odnośnie Krymu z wyjątkiem gróźb. W ramach umowy Rosyjsko Ukraińskiej Rosja ma pozwolenie na utrzymywanie 25.000 wojsk na Krymie. Zachodnie media mówią o „rosyjskiej inwazji 16.000 wojsk”. Świadczy to o ich zupełnej ignorancji lub współudziale w Waszyngtońskich kłamstwach. Oczywiście, że zachodnie media są skorumpowane. Tylko idiota polegał by na ich raportach. Ci dziennikarze, którzy wierzą w cokolwiek co mówi Waszyngton po tym jak George Bush i Dick Cheney wysłali sekretarza stanu Colina Powella do ONZ aby sprzedawał kłamstwa na temat „broni masowego rażenia”, której jak wykazali inspektorzy nigdy nie było są niczym więcej jak zbiorem płatnych dziwek.

Stonowane podejście Putina do zagrożenia strategicznego w związku z dawnymi rosyjskimi prowincjami we wschodniej Ukrainie daje szansę Waszyngtonowi na utrzymanie głównego kompleksu przemysłowego który służy rosyjskiej ekonomi i wojsku.

Ludzie na ulicach wschodniej Ukrainy domagają się separacji od nielegalnego i zainstalowanego przez Waszyngton rządu w Kijowie.

Waszyngton zdał sobie sprawę, że jego niekompetencja doprowadziła do utraty Krymu. Kijów musiał wyznaczyć na swoich pachołków Ukraińskich Oligarchów przeciwko którym Majdan częściowo był wymierzony. Po to aby rządzili w miastach wschodniej Ukrainy. Oligarchowie ci mają własną prywatną policję. Liderzy protestujących Rosjan zostali zaaresztowani i zniknęli. Waszyngton i jego kukiełki UE które głoszą poparcie dla samostanowienia popierają te samostanowienie jedynie wtedy gdy może przynieść im korzyść. Dlatego Waszyngton zajęty jest tłumieniem samostanowienia we wschodniej Ukrainie.

To dylemat dla Putina. Jego stonowane podejście doprowadziło do przejęcia inicjatywy przez Waszyngton we wschodniej Ukrainie. Oligarchowie Taruta i Kolomoysky zostali zainstalowani u władzy w Doniecku i Dniepropietrowsku przeprowadzając tam aresztowania Rosjan dopuszczając się przy tym niewypowiedzialnych zbrodni, lecz nigdy nie usłyszysz o tym od zachodnich medialnych pressytutek.

Strategią Waszyngtonu jest to aby zaaresztować liderów secesji tak aby nie było żadnych autorytetów proszących o interwencję Putina.

Jeśli Putin ma drony, to ma tym samym możliwość pozbycia się Taruty i Kolomoyskiego. Jeśli Putin pozwoli Waszyngtonowi na zachowanie Rosyjskich prowincji we wschodniej Ukrainie zademonstruje tym samym słabość którą wykorzysta Waszyngton.

Niżej ostatnie „hity” Alexa Jonsa,które należy z całą satysfakcją wyrzucić do kosza,wraz z wiarygodnością jego i jego wspólników jak niejaki Celente.(zen)

2014-01-31 2025 – Czipowanie ludzi: Jedno pokolenie to wszystko, czego potrzebują. #2

Kontynuacja artykułu: 2025 – Czipowanie ludzi: Jedno pokolenie to wszystko, czego potrzebują. #1Pracodawcy zaczną oczekiwać od pracowników by posiadali…
2025 - Czipowanie ludzi: Jedno pokolenie to wszystko, czego potrzebują. #1

2014-01-30 2025 – Czipowanie ludzi: Jedno pokolenie to wszystko, czego potrzebują. #1

Rozpowszechnianie i wszczepianie mikroczipów RFID trwa na ziemi od wielu lat. Proces ten obejmuje obecnie znakowanie różnego rodzaju produktów,…
Gerald Celente, trendy 2014- rok ekstremów. #2

2013-12-21 Gerald Celente, trendy 2014- rok ekstremów. #2

Kontynuacja artykułu: Gerald Celente, trendy 2014- rok ekstremów. #1Populizm:Niezależnie od tego, jak zawodowi politycy go wyśmiewają…
Gerald Celente, trendy 2014- rok ekstremów. #1

2013-12-20 Gerald Celente, trendy 2014- rok ekstremów. #1

Gerald Celente, założyciel i dyrektor Trends Research Institute, jest uważany za najlepszego na świecie eksperta badającego trendy, wizjoner,…
2020- Zhakowana ziemia.

2013-10-11 2020- Zhakowana ziemia.

Wraz z rozwojem systemów elektronicznych, równolegle rozwija się problematyka ich obsługi i możliwości zdalnego przejmowania nad nimi…
Do 2020 roku globalne banki planują wycenę kapitału naturalnego .

2013-09-12 Do 2020 roku globalne banki planują wycenę „kapitału naturalnego”.

Od upadku bloku wschodniego trwa proces transformacji zachodniego i wschodniego systemu w nowy, globalny system finansowy, który nie jest ani…
Systemy kontroli pogody do roku 2025. #2

2013-07-18 Systemy kontroli pogody do roku 2025. #2

Kontynuacja artykułu: Systemy kontroli pogody do roku 2025. #1Koncepcja działań.Istotnym składnikiem systemu…
Systemy kontroli pogody do roku 2025. #1

2013-07-17 Systemy kontroli pogody do roku 2025. #1

Geoinżynieria jest obecna na świecie od lat 60-ych kiedy rozpoczęto pierwsze, na małą skale próby modyfikacji zjawisk pogodowych dla zastosowań…
Gerald Celente: wojna głównym trendem na rok 2013.

2013-06-18 Gerald Celente: wojna głównym trendem na rok 2013.

Wojna! Czy jesteś na nią gotowy czy nie, nadchodzi. Jako prenumerator Trends Journal, wiesz, że naszym głównym trendem na rok 2013 była „Wojna”. Nasza…
Globalne trendy ekonomiczne.

2013-05-08 Globalne trendy ekonomiczne.

Obecny świat jest w pełni kontrolowany przez rozproszone po całym świecie grupy eksperckie, fundacje, korporacje, które planują swoje…
Baza udokumentowanych projektów globalistów.
 28

2013-04-09 Baza udokumentowanych projektów globalistów.

GLOBALNE TRENDY jest bazą udokumentowanych projektów globalistów. Opiera się na rządowych i korporacyjnych opracowaniach, dokumentach, trendach….
Gerald Celente. Trendy 2013.

2013-01-26 Gerald Celente. Trendy 2013.

Gerald Celente, założyciel i dyrektor Trends Research Institute, jest uważany za najlepszego na świecie eksperta badającego trendy, wizjoner,…
Technologie ulepszania ludzi i przyszłość pracy w najbliższej dekadzie.

2012-12-04 Technologie ulepszania ludzi i przyszłość pracy w najbliższej dekadzie.

Obecny rynek pracy i sposoby pracy są drastycznie różne w stosunku do rzeczywistości przed rokiem 2000. Zaledwie jedna dekada wprowadzania…
UE i drakońskie scenariusze kontroli populacji do 2050 roku.

2012-10-19 UE i drakońskie scenariusze kontroli populacji do 2050 roku.

Raport opracowany w 2011 roku, finansowany przez Komisję Europejską i World Wildlife Fund WWF, opisuje modele drakońskich środków…

Nowy Porządek Świata. Spojrzenie w niedaleką przyszłość. #4

2012-08-29 Nowy Porządek Świata. Spojrzenie w niedaleką przyszłość. #4

Kontynuacja artykułu: Nowy Porządek Świata. Spojrzenie w niedaleką przyszłość. #3Z chaosu w nowy ład. Attali pisze, iż po…
Nowy Porządek Świata. Spojrzenie w niedaleką przyszłość. #3

2012-08-28 Nowy Porządek Świata. Spojrzenie w niedaleką przyszłość. #3

Kontynuacja artykułu: Nowy Porządek Świata. Spojrzenie w niedaleką przyszłość. #2Dalej Attali opisuje chaos, który będzie wynikiem…
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Osławiony Alex Jones ujawnia agenta rosyjskiej propagandy.

 1. zenobiusz pisze:

  ALFA
  10 marca 2014 at 13:07 · Odpowiedz
  Grabież Ukrainy rozpoczęta.

  Plan oszczędnościowy obniży świadczenia socjalne, zmniejszy środki na edukacje, doprowadzi do zwolnienia pracowników rządowych, zdewaluuje walutę, podniesie wzrost cen importu, który obejmuje rosyjski gaz, podwyższy energię elektryczną i otworzy Ukraińskie zasoby na przejęcie przez zachodnie korporacje.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/grabiez_ukrainy_rozpoczeta,p1301864550
  http://www.monitor-polski.pl/anonimowi-z-ukrainy-ostrzegaja-polakow/comment-page-1/#comment-145770

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Za podanie oczywistego dowodu, że Alex Jones to także agent rosyjskiej dezinfo,specjalne podziękowania dla ALFA@ z zespołu bloga „monitor” z grupy666.

   Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Przy okazji zauważyłem że w bezsilnej złości zespół „grupa666” postanowił ubrać mnie w absurdalne poglądy ,kogoś kto pod bluźnierczym nickiem wypisuje bzdury podszyte antysemityzmam i panslawizmem.Nie wykluczam,że to autorski pomysł Peryskop@,bo trąci jego „inteligentną finezją inaczej”

  Ave Maria
  9 marca 2014 at 18:24 · Odpowiedz
  Szeregowiec nawiązujesz do pozostałości słowiańszczyzny (Od Polski na wschód) Zapomniałeś,że Słowiańszczyzna Rozciągała sie od Europy do Kamczatki w tzw. Wielkiej Germani Przemianowana w późniejszych czasach przez plemiona i rody królewskie Pasterzów zamieszkujących dane tereny. NIestety Cesarstwo Rzymskie (powstałe na słowiańskich korzeniach) wraz z Chrześcijaństwe zniszczył porządek Królów Pasterzy A tak a propo Żydów płaczą w swoim marnym hrabstwie Izraelskim Bo ziemia obiecana jest właśnie Tutaj a nie miedzy piaszczystymi Górami i wydmami. Księga Mojżesza 5 .8.7 „Gdyż Pan, Bóg twój, wprowadza cię do ziemi pięknej, do ziemi, gdzie bystre rzeki i źródła tryskają w dolinie i na górze.Do ziemi pszenicy, jęczmienia, winnej latorośli, drzewa figowego i drzewa granatu, do ziemi drzewa oliwnego. Do ziemi, w której bez ograniczeń będziesz spożywał chleb i niczego ci nie będzie brakować, do ziemi, której kamienie są z żelaza i z której gór będziesz wydobywał miedź. http://niewiarygodne.pl/kat,1031991,page,2,title,Polska-ma-gigantyczne-zloza-zlota-i-miedzi-Wielkie-bogactwo-ktore-moze-przejsc-nam-obok-nosa,wid,16421798,wiadomosc.html

  swen
  9 marca 2014 at 19:06 · Odpowiedz
  No to jest przesłanka do spadku cen miedzi i złota. Dlatego robią wszystko, by tego nie exploatować, bo „ktoś” wywindował ceny – moze dlatego, by doić Chińczyków, które są zasysaczem wszelkich surowców, a w kolejce Indie i cała Azja, która ma się zindustrializować jak zachód i usa. Na koniec Afryka.

  Ocena komentarza
  Rating: 3.8/8 (5 votes cast)

  Peryskop
  9 marca 2014 at 22:41 · Odpowiedz
  Nie laminuj tak na pałę Księga Mojżesza 5 .8.7, Ave Zeno.

  Macie w bydgoskiem figi, granaty i oliwę na drzewach ?

  nozeno
  10 marca 2014 at 09:15 · Odpowiedz
  Nie sądzi Pan Peryskop ,że kolejny raz kulą w płot.?

  Peryskop
  10 marca 2014 at 18:35
  Pan Peryskop sądzi, że i tym razem celnie ustrzelił Z. jak zenada.

  http://www.monitor-polski.pl/anonimowi-z-ukrainy-ostrzegaja-polakow/comment-page-1/#comment-145743

  i poniżej…

  A nozeno to Zeno 😀

  Vismaya
  10 marca 2014 at 18:46
  oj, a mnie się wydaje, ze Peryskop dobrze strzela i naboi nie marnuje ….. 🙂

  następna „antyterrorystyczna” brygada patriotów wielkopolskich ….
  od wszelakiego opluwania i manipulacji ….

  http://www.monitor-polski.pl/anonimowi-z-ukrainy-ostrzegaja-polakow/comment-page-1/#comment-145844

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.