Plany Rosjan na najbliższe dni.


Komunikat generalny grupy InformNapalm, stan na 01.11.14

Карта011114

31.10.14 Federacja Rosyjska kontunuje zwiekszenie swych sil na teritorii Donieckiego I Luganskiego obwodow. Maja systemy ogniu saiwowego Smiercz (takze w magazinie Dominion, odleglosc do ukrainskiego sztabu w Kramatorsku — 84.5 km), Huragan (Gorlowka, byla stacja kolejowa, 48 km). Zauwazono przemiesczcenie przeciwpowietrznych systemow С300 (dwie wyrzutnie w magazinie Dominion, Donieck) W przypadku modyfikacji PMU1 wyrzutnie Mogadishu zatrudnic wykorzystanie lotnictwa taktycznego w calym regain kryzysowym.

Zauwazono masowa rotacje grup bojownikow na rosyjskich mundurowych. Np. w Elenowce wiekszosc zolnierzow na check pointach nalezy do armii FR. W Pietrowskim rejonie Doniecka bojownikow zamieniono na ruskich zolnierzow. Jedna z przyczyn jest brak zaufania do bojownikow ze strony moskalow. Ruski sztab bedzie blisko kopalni Czekist (N47°58’14,89″; E37°34’23,95″).

Zolnierzow oraz techniki wojennej zwiekszono w Alczewsku, Briance, Perewalsku, Gorlowce, Jenakiewie, stworzono rezerwe w Rowienkach, Antracycie, Snieznym, Krasnym Luczu.

Zauwazono sil ofensywnych w Telmanowie, Pierwomajskim, Krasnopoliu, takze szpitali polowych. Trasa E58 ma wielkich sil pancernych przeciwnika.

Dzialaja ruskie grupy dywersyjne w Konstatynowce, Debalcewie, Mariupolu, przybyly grupy snajperskie dla niszczenia ekip artyleryjskich ZSU.

Sily FR oraz organizacji terorystycznych DNR i LNR sa gotowe do ofensywy w kilku kierunkach:

Poludniowy Zachod

 • Grupa A: Jeleniowka-Dokuczajewsk-Wolnowacha (zadanie odciec postaczanie silom ATO w rejonie Staroignatowki, zlaczenie sie z grupami B i C pod Wolnowacha, ruch wdloz trasy T-0509 na Ugledar. Zadanie: zloczenie z grupa D i otoczenie wojsk ATO w rejonie Konstantynowki i Nowomichajlowki.
 • Grupa B: Komsomolskie-Staroignatowka-Donskoje (zadanie: rozdzielic sily ATO w rejonie Staroignatowki, sie zlaczenie z grupa A i B w rejonie Wolnowachi.
 • Grupa C: Telmanowo-Granitne-Donskoje. Zadanie: rozdzielenie sil ATO pod Staroignatowka, zlaczenie sie z grupami A i B, wspolna ofensywa w kierunku Donskoje-Kirowskie-Malojanisol-Respublika, poparcie dzialan grupy D na prawym flandzie.
 • Grupa D: Krasnoarmiejskie-Talakowka-Wolodarskie (zadanie odciec postaczanie sil ATO w Mariupolu, kontrola za trasa Е-58).
 • Grupa E: Donieck-Marjinka-Kurachowo (zadanie: wyjscie do tylu silom ATO w Konstantynowce i Nowomichajlowce w celu niedopuszczenia ciosu we flang grupie A. Dalej ofensywa w kierunku Ugledar, otoczenie sil ATO w Konstantynowce i Nowomichajlowce).

Polnocny Zachod

 • Grupa F: Spartak-Awdiejewka-Oczeretino (zadanie szturm lotniska Donieck, cios na Gorlowke w kierunku Dzierzynsk)
 • Grupa G.1: Gorlowka-Swietlodarsk-Artiomowsk; G.2: Pierwomajsk-Popasnaja-Artiomowsk; H: Gorlowka-Dzierzynsk-Konstantynowka (zadanie wyrownanie linii frontu w polnocnym kierunku, kontrola za rokadna trasa T0504, odciecie postaczania sil ATO pod Debalcewym. Stworzenie placdarmu dla ofensywy w kierunku Kramatorsk-Slowiansk.
 • Polnoc: Grupa I: Brianka-Pierwomajsk-Lisiczansk. Zadanie: zajecie Lisiczanska, Siewierodoniecka, Rubiezne, ofensywa na Nowoajdar, odciecie sil ATO od Szczascie.

Polnocny Wschod: Ofensywa na Szczascie nie jest mozliwa, rzeka Siewierski Doniec jest dobrym punktem defensywnym. Glowny cios ma naniesc grupa F na Lisiczansk oraz Siwierodonieck dla kontroli przepraw przez przeszkode wodna, ofensywy na Nowoajdar, przeciecie komunikacji sil ATO W Szczascie.

Mozliwy jest ostrzal artyleryjski Kramatorska z systemow Smiercz, takze innych miejsc sie znajdowania sztabow sil ATO przed ofensywa. Powodem dla ofensywy moze byc prowokacja na wielkiej skale przez moskalow w dniu tzw. „wyborow” 02.11.2014.

Znakami sie przygotowienia do prowokacji sa naniesienie na czolgi I wozy opancerzone pasow szybkiej identyfikacji ZSU, takze zapowiedzenie wiecu „Patriotow Ukrainy” w Doniecku oraz Lugansku. Mozliwy jest ostrzal systemami Grad oraz armatami dalnebojnymi mieszkalnych osiedl.

Czyli 02.11.14 zostanie poczatkiem ofensywy ruskich terorystow. Sama ofensywa ma sie zaczac 04-05.11.14. Po „wyborach” ma zapowiedziec wojne Ukrainie „legitymny rzad” terorystow DNR i LNR. FR wystepuje sojusznikiem w wojnie. To da mozliwosc wykorzystania wyrzutni i innych rodzajow broni masowego niszczenia, np. systemow Buratino na bazie czolga T72 o pociskach termobarycznych.

Podtwierdzeniem daty 04-05.14 sluzy informacja zrodel separatystycznych ze wlasnie wtedy Kramatorsk i Slowiansk musza „wrocic do DNR”.

Autorzy komunikatu: analityk wojenny grupy InformNapalm Artiom Wasylenko, wojenno-polityczny analityk grupy InformNapalm Timur Melik oraz koordynator grupy InformNapalm, wojenny dziennikarz Roman Burko.

Tlumaczenie: Zdzisław Krzemiński

Ten wpis został opublikowany w kategorii imperium zła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

50 odpowiedzi na „Plany Rosjan na najbliższe dni.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • benka pisze:

   13 maja 1981 roku o godz. 17:19 dokonano zamachu na życie Ojca Świętego Jana Pała II.

   Ali Agca oddał dwa strzały:

   • pierwszy w głowę – pocisk jednak trafił w kciuk ręki Ojca Świętego unoszonej do góry po oddaniu małej dziewczynki do rąk jej matki; pocisk ten następnie ranił rykoszetem przybyłą na audiencję obywatelkę USA polskiego pochodzenia – urodzoną w Wadowicach
   • drugi w brzuch – pocisk przeszył na wylot ciało Ojca Świętego powodując poważne obrażenia, dziewięciomilimetrowa kula przeszła jednak przez ciało Papieża nieprawdopodobnym torem, omijając wszystkie istotne dla życia organy. Zaledwie o kilka milimetrów minęła tętnicę główną, której uszkodzenie grozi natychmiastową śmiercią. Oszczędziła rdzeń kręgowy i inne ważne dla życia narządy.
   • przy trzeciej próbie pistolet się zaciął – producent broni ocenia, że może się to zdarzyć raz na milion strzałów

   Czy wiesz, że:

   • Kilka dni później Ojciec Święty dowiedział się od polskiego lekarza o zbieżności daty, godziny i minuty zamachu i pierwszego objawienia fatimskiego z 13 maja 1917 roku
   • Po otrzymaniu tej informacji Jan Paweł II poprosił biskupa Hnilicę, aby dostarczył mu do szpitala wszystkie dokumenty związane z objawieniami w Fatimie.
   • Kiedy Ojciec Święty opuszczał szpital, powiedział biskupowi Hnilicy: „zrozumiałem, że jedynym sposobem ocalenia świata od wojny, od ateizmu, jest nawrócenie Rosji zgodnie z orędziem fatimskim.”

   Czy wiesz, że:

   • W rozmowie z Ojcem Świętym w grudniu 1983 roku Ali Agca przyznał, że dobrze celował, był pewien, że strzał był zabójczy, śmiertelny… a pomimo to nie zabił.
   • Jan Paweł II tak wspominał rozmowę z zamachowcem: „Pytał się, jak to właściwie jest z tą tajemnicą fatimską. Na czym ona polega? To był główny punkt jego zainteresowania, tego przede wszystkim chciał się dowiedzieć. Ali Agca – jak mi się wydaje – zrozumiał, że ponad jego władzą, władzą strzelania i zabijania, jest jakaś potęga wyższa.”

   Czy wiesz, że:

   • Ojciec Święty chciał dokonać poświęcenia Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi już w pierwszą rocznicę zamachu, 13 maja 1982 roku w Fatimie. Ale miał to wykonać kolegialnie: w łączności ze wszystkimi biskupami.
   • Jednak do wielu biskupów nie doszła informacja z zaproszeniem papieskim i akt poświęcenia okazał się nieważny, a siostra Łucja stwierdziła: „Poświęcenie Ro¬sji nie zostało dokonane tak, jak o to prosiła Nasza Pani”.
   • Dwa lata później 25 marca 1984 kiedy Jan Paweł II na placu św. Piotra przed figurą Matki Bożej Fatimskiej dokonuje ostatecznego poświęcenia, w momencie wypowiadania słów o poświęceniu Rosji awarii ulegają mikrofony
   • Siostra Łucja ogłasza, że poświęcenie spełnia wszystkie warunki podane jej w objawieniu 13 maja 1917 roku i jest ważne. „Teraz czekamy na cud” a „Bóg dotrzyma słowa” – dodaje.

   Czy wiesz, że:

   • W Pięćdziesiątnicę aktu poświęcenia Rosji, 13 maja 1984 roku, w leżącym na obrzeżach Siewieromorska nad morzem Białym, głównym składzie amunicji radzieckiej Floty Północnej Okolnaja, dochodzi do eksplozji.
   • W trwających wiele godzin „łańcuchowych” eksplozjach zostaje zniszczonych 580 z 900 znajdujących się w posiadaniu floty rakiet ziemia-powietrze SA-N-1 i SA-N-3 oraz prawie 320 z 400 zdolnych do przenoszenia ładunków nuklearnych pocisków SS-N-3 i SS-N-12.
   • Według amerykańskiego czasopisma Jane’s Defence Weekly, była to największa katastrofa, jaka zdarzyła się w sowieckiej flocie od czasów II wojny światowej. Poziom strat był ta wielki, że sowiecka flota straciła kontrolę woskową na Atlantyku i przestała się liczyć jako realna siła bojowa. Komuniści utracili szanse na zwycięstwo w konfrontacji nuklearnej.

   Czy wiesz, że:

   • Siostra Łucja, krótko przed swoją śmiercią, powiedziała w jednym z wywiadów: „Konsekracja dokonana na placu św. Piotra w 1984 r. uratowała świat od wojny nuklearnej, która wybuchłaby w 1985 r.”

   Siewieromorsk 13 maja 1984

   Więcej:

   Film „Tajemnica tajemnic” – prawdziwa historia ocalenia Polski i świata. Produkcja Rajmedia.pl

   http://prawda-nieujawniona.blog.onet.pl/2012/11/27/poswiecenie-swiata-w-1984r-a-katastrofa-arsenalu-w-siewieromorsku/

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Siewieromorsk

   http://facet.interia.pl/obyczaje/historia/news-niedopalek-uratowal-swiat,nId,451530

   http://kraina-mysli.blog.onet.pl/2010/04/02/tajemnice-jana-pawla-ii/

   http://konservat.pl/?sp=art&art=1309&path=arty2011

   Polubienie

   • zenobiusz pisze:

    I na naszych oczach dopełnia się fatimska obietnica.
    Nikt nie sadził chyba ,ze będzie to cichy proces.

    Polubienie

   • zenobiusz pisze:

    • W Pięćdziesiątnicę aktu poświęcenia Rosji, 13 maja 1984 roku, w leżącym na obrzeżach Siewieromorska nad morzem Białym, głównym składzie amunicji radzieckiej Floty Północnej Okolnaja, dochodzi do eksplozji.
    • W trwających wiele godzin „łańcuchowych” eksplozjach zostaje zniszczonych 580 z 900 znajdujących się w posiadaniu floty rakiet ziemia-powietrze SA-N-1 i SA-N-3 oraz prawie 320 z 400 zdolnych do przenoszenia ładunków nuklearnych pocisków SS-N-3 i SS-N-12.
    • Według amerykańskiego czasopisma Jane’s Defence Weekly, była to największa katastrofa, jaka zdarzyła się w sowieckiej flocie od czasów II wojny światowej. Poziom strat był ta wielki, że sowiecka flota straciła kontrolę woskową na Atlantyku i przestała się liczyć jako realna siła bojowa. Komuniści utracili szanse na zwycięstwo w konfrontacji nuklearnej.

    Polubienie

    • zenobiusz pisze:

     Czyżby głowice były przechowywane gdzie indziej.?
     Jeśli nie a tak sadzę,doszłoby do niewyobrażalnej katastrofy,nie do ukrycia.Skażenie radioaktywne
     było by nie do wytłumaczenia i objęło całą planetę.To kolejny dowód na moją tezę.Rosja nie ma głowić nuklearnych,czy osławionych „walizek” nuklearnych.Może tylko wywołać eksplozję stacjonarnej „aparatury.”

     Polubienie

    • benka pisze:

     Wołajmy do Boga o cud , taki tak tamten. Tu tylko moc Boga może dopomóc , Ukrainie i nam pozostałym . Zachód jest znieczulony , obojętny , syty i biznesowy. To przeraża.

     Polubienie

   • zenobiusz pisze:

    Otóż to decydujące wydarzenie [czyli początek eksplozji, bo to trwało parę dni… MD] nastąpiło dwa miesiące po uroczystym Akcie Poświęcenia na Placu świętego Piotra, do­kładnie 13 maja 1984 roku, w rocznicę objawień Matki Bożej Fatimskiej oraz zamachu na papieża.

    Polubienie

   • Mary E pisze:

    Mam prośbę: uściślijmy dane. Prośba o Poświęcenie Rosji NSNMP miała miejsce później.
    Czy warunki prośby zostały dopełnione?

    Tekst prośby o poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi

    na podstawie Wspomnień Siostry Łucji
    tekst zatwierdzony przez Biskupa Leirii
    Fatima, grudzień 2002

    Tekst tego drugiego dodatku (załącznika) nie jest napisany przez siostrę Łucję, lecz ma wszystkie gwarancje prawdziwości (autentyczności), a to ze względu na to, że jest napisany przez kierownika duchowego Łucji, Józefa Bernarda Goncales, S J. w czasie trwania kierownictwa, a który przepisał dokładnie notatki siostry Łucji.
    Widzenie, o którym mówi tekst, miała siostra Łucja 13 czerwca 1929 r. w kaplicy domu zakonnego w Tuy (Hiszpania).
    Zaczyna się ono opowiadaniem wizji o Trójcy Świętej, której towarzyszy Matka Boża, ukazując swoje Serce, jak podczas objawień w czerwcu i lipcu 1917 r. Przyrzeczenie dawniej dane, obecnie zostało zrealizowane. Siostra Łucja słyszy Niepokalaną Dziewicę, która prosi o poświęcenie Rosji swemu Niepokalanemu Sercu, mówiąc w jaki sposób ma ono być dokonane.
    Czy poświęcenie to było dokonane?
    Tekst w końcowej fazie mówi, że nie i wskazuje na straszliwe konsekwencje jego braku na przyszłość.

    TEKST PROŚBY O POŚWIĘCENIE ROSJI

    «Częściej chodził O. Goncalves do naszej kaplicy, aby słuchać spowiedzi. Ja spowiadałam się u niego i ponieważ dobrze się z nim rozumiałam, spowiadałam się przez trzy lata u niego, bo przez ten okres był tu sekretarzem o. prowincjała. W tym czasie zwróciła mi Najświętsza Maryja Panna uwagę, że zbliżył się moment, w którym miałam Kościołowi św. przekazać Jej życzenie poświęcenia Rosji i obietnicę jej nawrócenia. Dokonało się to w ten sposób (Tuy, Hiszpania 13 VI 1929 r.). Uprosiłam u mych przełożonych i mego spowiednika zezwolenie na odprawienie godziny św. każdej nocy z czwartku na piątek od 11 do północy. Jednej nocy byłam sama. Uklękłam przy balaskach w środku kaplicy, aby odmówić modlitwę Anioła. Ponieważ czułam się zmęczona, wstałam i modliłam się dalej z podniesionymi rękami. Paliła się tylko wieczna lampka. Nagle zrobiło się jasno w całej kaplicy wskutek nadprzyrodzonego światła.
    Na ołtarzu pokazał się jasny krzyż sięgający aż do sufitu. W jaśniejszym świetle można było zobaczyć w górnej części krzyża oblicze i górną część ciała człowieka. Nad piersią, gołąbka również ze światła. A do krzyża przybite ciało drugiego człowieka. Trochę niżej bioder w powietrzu wisiał kielich i wielka Hostia, na którą spadały krople krwi z oblicza Ukrzyżowanego i z jednej rany piersiowej. Z Hostii spływały te krople do kielicha. Pod prawym ramieniem krzyża stała Najświętsza Maryja Panna. Była to Matka Boska Fatimska ze swym Niepokalanym Sercem w lewej ręce, bez miecza i róż, ale z cierniową koroną i płomieniem. Pod lewym ramieniem krzyża wielkie litery jakby z czystej wody źródlanej biegły na ołtarz tworząc słowa: Łaska i Miłosierdzie. Zrozumiałam, że mi została przekazana tajemnica Trójcy Przenajświętszej. I otrzymałam natchnienie na temat tej tajemnicy, którego mi jednak nie wolno wyjawić. Potem rzekła Matka Boska do mnie: «Przyszła chwila, w której Bóg wzywa Ojca Św., aby wspólnie z biskupami całego świata poświęcił Rosję memu Niepokalanemu Sercu, obiecując ją uratować za pomocą tego środka. Tyle dusz zostaje potępionych przez sprawiedliwość Bożą z powodu grzechów przeciwko mnie popełnionych. Przychodzę przeto prosić o zadośćuczynienie. Ofiaruj się w tej intencji i módl się».
    Mówiłam o tym mojemu spowiednikowi, który mi polecił spisać, czego Matka Boska żądała.

    Później, przy pomocy odczucia wewnętrznego Matka Boża powiedziała mi skarżąc się:
    «Nie chcieli usłuchać mojej prośby! Jak król Francji* będą żałować i poświęcą mi Rosję, lecz będzie za późno. Rosja rozszerzy swoje błędy po całym świecie, wywołując wojny, powodując prześladowania Kościoła. Ojciec święty będzie bardzo cierpiał. »
    http://www.sekretariatfatimski.pl/fatima-objawienia/399-proba-o-powicenie-rosji

    Polubienie

    • zenobiusz pisze:

     Rosja rozszerzy swoje błędy po całym świecie, wywołując wojny, powodując prześladowania Kościoła. Ojciec święty będzie bardzo cierpiał. »
     I to już mamy za sobą,przed nami nawracająca się w bólach Rosja.

     Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. benka pisze:

  pewnie wpadłam do spamu???????????????

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • benka pisze:

   Gdzie jest głos cywilizowanych narodów? Nie można udawać ,że nic sie nie dzieje.
   ” Moja chata z kraja” …za chwilę …może już nie być moja…….to jest jak zakaźna choroba…. przeniesie się ……………………..nie zablokowana.

   Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • benka pisze:

   „Strzeżonego Pan Bóg strzeże” ..to prawda ………ale może dopuszczać zło ..aby innym dać szanse nawrócenia. Boże dopomoż!!!!!!!!!!!!

   Polubienie

   • zenobiusz pisze:

    Ukraińcy też przechodzą oczyszczenie,muszą zrozumieć wiele spraw…Wołyń 1942..
    Być może wnuki morderców krwią zmywają grzechy przodków.,bo abstrahując od roli NKWD i satanizmu cerkwi moskiewskiej ,brali w tym udział,i nie uznają w swej masie oczywistości.Na pomnikach powinien być nie Chmielnicki ,który ich rzucił w otchłań,
    a Jeremi Wiśniowiecki,postać tragiczna i wzniosła.Wyobraźmy sobie los Ukrainy,gdyby cała wpadła już wtedy w szpony moskiewskiego zła,a Wiśniowieckiego w tym zasługa ,że tak się nie stało.

    Polubienie

    • benka pisze:

     Najpierw musza chciec o tym usłyszeć. Zrozumienie nie tak szybko przyjdzie. Dla nas to nie jest dobry znak. Chciałoby sie to wyprostowac zaraz, ale …….”znowu na to nie jest dobry czas” ..gdy Poroszenko godzi sie na rozmowy bez udziału Polski.

     Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.