Bronisław Komorowski jako świadek AFERY MARSZAŁKOWEJ – pełna relacja VIDEO


Ewa Stankiewicz - wspierajmy wolne media. Chodźcie z nami!

komor-rozprawaPełna relacja z rozprawy procesu, w którym Prokuratura, powołując się na art.230 par.1 kodeksu karnego, oskarża dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, oraz byłego wysokiego funkcjonariusza kontrwywiadu PRL, płk.Aleksandra L., o rzekomą płatną protekcję podczas weryfikacji żołnierzy WSI, prowadzonej przez komisję pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza. Jako świadek zeznaje Bronisław Komorowski. 

View original post 5 726 słów więcej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Bronisław Komorowski jako świadek AFERY MARSZAŁKOWEJ – pełna relacja VIDEO

 1. tofu pisze:

  Co tam komorowski , tusku to dopiero był kawalarz , pamiętacie ?

  Przypomnijmy tylko, że w kampanii wyborczej w 2011 roku sztab wyborczy Platformy zorganizował premierowi Tuskowi konferencję prasową na tle odwiertu, nad którym płonęła flara z mocną sugestią, że właśnie tutaj na Pomorzu, dowiercono się do złoża gazowego o dużej wydajności (dopiero kilka lat później wydało się, że gaz do tej flary doprowadzono z sąsiedniego miasteczka).
  Wtedy właśnie urzędujący już 4 lata premier Tusk mówił „do 2013 roku wprowadzimy rozwiązania gwarantujące Polsce wysokie przychody z wydobycia gazu łupkowego, które przeznaczymy na bezpieczeństwo przyszłych emerytur”./ naszeblogi /
  *
  ciekawe co wymyśli żeby rozśmieszać euro.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.