☞ Władysław Bartoszewski (Bartman) – żyd, kolaborant, zdrajca ☚◙◙◙◙


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

57 odpowiedzi na „☞ Władysław Bartoszewski (Bartman) – żyd, kolaborant, zdrajca ☚◙◙◙◙

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. greczyn pisze:

  W przypadku możliwej agresji rosyjskiej na Polskę, Amerykanie będą bardzo się zastanawiać, czy w ogóle pomóc, skoro Polacy to ci naziści …………
  Ponieważ państwo nie prowadzi aktywnej polityki wizerunkowej, w to miejsce wchodzi cudza polityka wizerunkowa. Jesteśmy opisywani przez Rosjan jako faszyści, co jest wstępem do agresji przeciwko Polsce. Z kolei przez Niemców przedstawiani jesteśmy jako naziści, bo trzeba na nas zrzucić hańbę II wojny światowej. Do tego dochodzi wewnętrzna dywersja związana z filmami takimi jak „Pokłosie” czy „Ida” oraz cała pedagogika wstydu – mówił szef Reduty.
  Jeżeli nie nastąpi otrzeźwienie i z tym nie skończymy, to Polski nie będzie. Kraj, który jest spadkobiercą nazistów i jeszcze zapiera się, że nic wspólnego z nazizmem nie ma, bardzo szybko może zniknąć z mapy Europy, bo z nim trzeba zrobić porządek. Wówczas mogą to zrobić pokojowe wojska rosyjskie. Ktoś powie, że to scenariusz nieprawdopodobny. Ale czy jeszcze dwa lata temu ktoś wyobrażał sobie otwartą wojnę na Ukrainie – mówił Świrski.

  http://niezalezna.pl/66410-kleska-polskiego-wizerunku-swirski-o-skandalu-z-gra-mattela-jest-reakcja-firmy-i-msz

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.