Rzeczpospolita Polska – Dni Chwały / Poland – Days of Glory


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Rzeczpospolita Polska – Dni Chwały / Poland – Days of Glory

  • zenobiusz pisze:

   Ten hieroj i reprezentant swołoczy banderowskiej to Teodor Diaczun, weteran UPA, który od 1944 do 1950 roku na ziemi tarnopolskiej wojował przeciwko Sowietom i nie brał udziału w rzezi wołyńskiej. Historia Ukraińskiej Powstańczej Armii to nie tylko jak byś chciał Wołyń, Galicja wschodnia i płonące pogranicze do 1946 roku, ale też partyzancka wojna przeciw ZSRS do 1960 roku i za to, a nie za mordy na kimkolwiek, weterani UPA są bohaterami narodowymi.
   Jeżeli jesteś taki patriota, to pojedź tam na Ukrainę i powiedz prosto w twarz temu kombatantowi, że to ścierwo, które mordowało kobiety, starców i dzieci pod osłoną nocy. Wstyd mi za takich szowinistów jak Ty, skoro nie umiesz uszanować tego, że oni mają prawo do swoich bohaterów i my do swoich.

   Polubienie

   • Wizja pisze:

    On po prostu nie rozumie . Interpretacja – upowiec dobry i zły > to sprawa , która ruszyła wielką falą dopiero teraz , kiedy zaczęło się z Ukrainą .

    Polubienie

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • Wizja pisze:

   Chicago jest polskie. Polonia świętuje rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. „Kocham Polskę i Ty Ją Kochaj „…………….
   …………Polonia w Chicago manifestowała swoją polskość w sobotę na 124. paradzie trzeciomajowej. W tym roku poprowadził ją Mike Krzyzewski, niezwykle popularny w USA trener koszykówki, pochodzący z rodziny polskich imigrantów………….cd

   …….”Parada z okazji święta 3 maja każdego roku jest okazją do zaprezentowania polskiej kultury, historii oraz pokazania reprezentacji polonijnych organizacji i biznesów w samym sercu Chicago. W biało-czerwonej kolumnie maszerowały polskie szkoły, przedstawiciele uczelni, zespoły folklorystyczne, orkiestry, reprezentacje organizacji polonijnych, stowarzyszenia: lekarzy, prawników, inżynierów, żeglarzy, organizacje charytatywne, kluby zrzeszające imigrantów z rożnych regionów Polski. Towarzyszyły im patriotycznie udekorowane platformy. Byli motocykliści z polonijnych klubów. W sumie zaprezentowało się 107 reprezentacji…..”
   http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/243081-chicago-jest-polskie-polonia-swietuje-rocznice-uchwale

   Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  https://twitter.com/Polk_Azov/status/595158256516993024

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.