Niebawem Polacy wybiorą.


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

74 odpowiedzi na „Niebawem Polacy wybiorą.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • Wizja pisze:

   Ale o co chodzi LJarzebowskiemu ?? Fotka z informacją o długopisie – prezentowana przez księdza , w ogóle nie kojarzy się z wrogością . To po prostu informacja .
   Tak długo media i politycy ględzili o ” mowie nienawiści ” ,że niedojrzali słuchacze / czytelnicy GOTOWI UZNAĆ komunikat np. ” nie lubię marchewki ” za wrogi stosunek do tej jarzyny i w ogóle za postawę nienawiści wobec warzyw .
   Sączyli ten slogan tak uparcie , że wielu ludzi włączyło go do swego słownika pojęć i używa ” na wyrost” czyli zwyczajnie niepoprawnie .

   Polubienie

 5. Wizja pisze:

  Sekretarz PKW Beata Tokaj poinformowała, że w noc powyborczą PKW nie będzie podawała cząstkowych, nieoficjalnych wyników wyborów. Powiedziała natomiast, że komisje okręgowe będą wprowadzały zatwierdzone wyniki wyborów do wizualizacji na stronie internetowej PKW, dane te mają być dostępne także na stronach internetowych delegatur krajowych KBW. Dopytywana przez PAP sekretarz PKW powiedziała, że w miarę możliwości dane do wizualizacji będą wprowadzały także komisje obwodowe. Zaznaczyła, że jeśli nie uda się ich wprowadzić do wizualizacji na bieżąco, będą uzupełniane z pewnym opóźnieniem. Tokaj zaznaczyła, że tworzony przez KBW system informatyczny wspomagający wybory będzie podczas wyborów prezydenckich testowany, stąd opóźnienie we wprowadzaniu danych z komisji obwodowych………..cd
  http://www.deon.pl/wiadomosci/polska/art,24203,100-obserwatorow-z-zagranicy-na-wyborach.h

  Polubienie

 6. Wizja pisze:

  10 maja zrób zdjęcie protokołu, spisz wyniki i wprowadź do niezależnego systemu liczenia głosów pod adresem http://www.siepoliczymy.pl >>………………
  ……………To jest apel do każdego Polaka. Nadchodzące wybory nie są skomplikowane. Po północy z 10 na 11 maja na drzwiach wielu lokali wyborczych będą już wywieszone protokoły z wynikami głosowania. Każdy kto może wybrać się na spacer, czy też objechać najbliższe lokale wyborcze, zrobić czytelne zdjęcie telefonem komórkowym pierwszej i kawałka drugiej strony protokołu proszony jest o niezwłoczne wprowadzenie zdjęć i spisanych wyników do niezależnego systemu liczenia głosów siepoliczymy.pl. Ten apel dotyczy również mężów zaufania oraz członków komisji wyborczych. …………….
  …………….Polecam, by do systemu zalogować się już dziś jako nowy użytkownik. Wprowadzanie zdjęć protokołów oraz wpisanie do systemu informacji widniejących na protokołach jest bardzo proste. Powołanie niezależnego systemu liczenia głosów środkami społecznymi jest wielkim sukcesem. Jednak żeby ten sukces nie poszedł na marne, musimy przypilnować uczciwość wyborów podczas głosowania oraz liczenia głosów, a także wprowadzić poprawne wyniki z niemal 30 tys. protokołów do niezależnego systemu liczenia głosów ;
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/243813-10-maja-zrob-zdjecie-protokolu-spisz-wyniki-i-wprowa

  Polubienie

 7. Wizja pisze:

  Kandydat PO już zmęczony. Ostatnie wystąpienie Komorowskiego >
  ……………………..Jestem głęboko przekonany, że Polacy nie potrzebują nieświeżej kiełbasy wyborczej. Mają większe oczekiwania i pokażą to 10 maja – takimi słowami na ostatniej przed I turą mini-konwencji kandydat PO, Bronisław Komorowski, próbował zachęcić Polaków, by poszli do wyborów. Komentatorzy zwracają uwagę na wyraźne zmęczenie Komorowskiego…….
  ………………………..W jego wystąpieniu nie zabrakło klasycznych frazesów: „Deficyt szacunku do państwa to nasz problem. Musimy budować zaufanie obywateli do państwa. Także zmieniając postawę tego państwa.”, „potrzeba uobywatelnienia”, „Będę wzmacniał obywatelski wymiar współdecydowania i współodpowiedzialności”……………….i.t.d , itp.
  http://niezalezna.pl/66835-kandydat-po-juz-zmeczony-ostatnie-wystapienie-komorowskiego

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.