Anna Dąbska.Nawrócenie narodu nastąpi dopiero wobec grozy


Zenobiusz

Polską mistyczką z upodobaniem zniesławianą przez „kryptosatanistów” jest Anna Dąbska.Pisze się ,wbrew prawdzie,że miała przekazy w drodze „pisma automatycznego” poza jej wolą ,jak Vassula Ryden.Jest to świadomie,perfidnie kolportowana kalumnia,o czym świadczą wszystkie teksty Anny.Kolportujacy więc zniesławienia nie maja nic na swoją obronę.(zen)

Nawrócenie narodu nastąpi dopiero wobec grozy

http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-03.html

– Moja córko, rozgoryczyłaś się i poddałaś żalowi, a to są uczucia niszczące i bezpożyteczne. Posłuchaj lepiej, co Ja mam ci do powiedzenia.

Wasze powszechne nawrócenie się na moją drogę nastąpi wtedy kiedy stanie przed wami groźba całkowitej zagłady. Ona obudzi społeczny zryw w obronie wartości najwyższej dla was i wspólnej – waszego bytu narodowego. Wobec takiej grozy, która zawiśnie nad światem, zjednoczycie się i zwrócicie wasze serca ku Mnie, jako jedynej waszej obronie i tarczy. Moja Matka stanie się w tym czasie rzeczywistą Królową narodu polskiego. Wtedy gdy dokoła was ginąć będą i rozpadać się kraje o wiele od was…

View original post 431 słów więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

29 odpowiedzi na „Anna Dąbska.Nawrócenie narodu nastąpi dopiero wobec grozy

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. Mary E. pisze:

  Mam pytanie odnośnie Anny Dąbskiej.
  Nic mi nie wiadomo , że wizje, czy też przekazy z nieba otrzymywała drogą pisma automatycznego. Mogę prosić o źródła takich interpretacji? Kto je podał ?
  W/g mojej wiedzy ta wizjonerka raczej była posądzana o wizje marzycielskie, wypływające z jej patriotyzmu i ze względu na przerażającą rzeczywistość, w jakiej się znalazła. (Nie wiem jak było naprawdę, w przypadku ś.p. Anny Dąbskiej, ale w ekstremalnych warunkach i stałym zagrożeniu doznawane wizje nie są zjawiskiem odosobnionym).
  Byłabym wdzięczna za dokładniejsze informacje kto przypisał A.D. posługiwanie się pismem automatycznym.

  Polubienie

 19. benka pisze:

  Jeszcze o. Jan Sieg. Był opiekunem Anny.

  Polubienie

  • Mary E pisze:

   Dziękuję Benko za te filmy. Moja intuicja podpowiada mi, że to nie jest ,,jakieś tam prywatne objawienie”. Moim zdaniem to prawdziwe przesłanie z Nieba dla świata i jakże wspaniałe dla Polski. Już przeniosłam filmy na swój blog ze słowami zachęty, aby ludzie obejrzeli i wysłuchali.
   A pod dywan nikt Anny nie zamiecie i nie ukryje, bo jest narzędziem Boga. Szkoda, że mało ludzi wie o jej istnieniu. Ale myślę, że to się zmieni.

   Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  WYBORCZY Z NIEZALEZNA.PL

  Tweet

  Dodano: 10.05.2015 [19:40]
  Wybory prezydenckie 2015. WYNIKI, opinie, komentarze. WIECZÓR WYBORCZY Z NIEZALEZNA.PL – niezalezna.pl
  foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
  O godz. 21 zakończy się głosowanie w pierwszej turze wyborów prezydenckich 2015. Tuż po tym podane zostaną pierwsze sondażowe wyniki głosowania (exit poll). Portal niezalezna.pl będzie na bieżąco publikował informacje dotyczące niedzielnych wyborów oraz zbierał komentarze i opinie na ten temat.

  Sondaż exit poll przygotuje pracownia IPSOS dla trzech stacji telewizyjnych – TVN24, TVP i Polsat News. Tysiąc ankieterów zbiera informacje w pięciuset wybranych lokalach wyborczych. Łącznie przeprowadzą oni około 50 tys. ankiet, a błąd nie powinien przekroczyć dwóch punktów procentowych.

  21:07
  Bronisław Komorowski nawet przemówienie o swojej przegranej czyta z kartki.

  21:06
  Komorowski bije rekordy śmieszności. – Już dziś wzywam mojego kontrkandydata do debaty o sprawach najważniejszych – mówi polityk, który nie chciał debaty przed I turą.

  21:03
  Bronisław Komorowski ze skwaszoną miną dziękuje „wszystkim wyborcom”. Dodaje przy tym, że szczególnie dziękuje tym, którzy głosowali za „zgodą i bezpieczeństwem”. – Jest konieczna mobilizacja wszystkich sił racjonalnych i umarkowanych – mówi.

  21:00
  Wygrywa Andrzej Duda, który według sondażu IPSOS otrzymał 34,8 proc.!!! Komorowski drugi z wynikiem 32,3 proc.. Trzeci Paweł Kukiz z wynikiem 20,3 proc. Czwarty Janusz Korwin-Mikke 4,4. Magdalena Ogórek 2,2.
  http://niezalezna.pl/66899-wybory-prezydenckie-2015-wyniki-opinie-komentarze-wieczor-wyborczy-z-niezaleznapl

  Polubienie

 22. Mary E. pisze:

  Dziękuję za odpowiedzi dot. Anny Dąbskiej. Jednak wszystko przejrzę jutro. Dziś cieszę się z wyników wyborów. Bogu niech będą dzięki!!!

  Polubienie

 23. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.