Czego Polacy nie wiedzą o Bronisławie Komorowskim?


Blog Marcina Strzymińskiego

Polacy wciąż (w przytłaczającej większości) nie wiedzą o szeregu powiązań i przeszłości czołowych polskich polityków, z prezydentem Bronisławem Komorowskim na czele. Jego działalnością po roku 1989 roku zajmował się Wojciech Sumliński, który w toku swoich dziennikarskich śledztw dotarł do szeregu ciekawych informacji, które stawiają obecnego prezydenta w bardzo złym świetle.

Jak twierdzą informatorzy Sumlińskiego, już latem 1989 roku Komorowski spotyka się w rosyjskich nieruchomościach przy al. Szucha z ludźmi ze służb specjalnych, po którym to spotkaniu miał powiedzieć: „Teraz moja kariera potoczy się szybko”. I rzeczywiście w ciągu 20 lat kariera Komorowskiego nabrała rozpędu, a jej zwieńczeniem był wybór na urząd Prezydenta RP w 2010 roku.

W 1990 roku Komorowski (działacz opozycji antykomunistycznej!) jako wiceminister obrony narodowej rekomendował na szefa UOP w Krakowie Tadeusza Rusaka, który w 1981 na ochotnika zgłosił się do pacyfikacji górników w kopalni „Wujek”, a następnie, w 1997 roku został szefem WSI i funkcję tę sprawował…

View original post 498 słów więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.