24 maja drugiej tury nie będzie.Po rezygnacji Komorowskiego P.O. Prezydenta RP.zostanie Radosław Sikorski.


Zgodnie z art. 131 ustawy zasadniczej, w przypadku śmierci prezydenta bądź jakiegoś innego powodu, który uniemożliwiałby mu sprawowanie urzędu, jego obowiązki automatycznie przejmuje marszałek Sejmu.

Ślepy Bronek | 13.05.2015 [22:23]
Człowiekiem .Bronisław Komorowski ma chore serce, układ krążenia ,miażdżyce żył ,prawdopodobnie zmiażdżona noga początek gangreny wykryto u niego (dawny wypadek na nartach ).do tego on ślepnie popatrzcie na jego okulary (to jest ponad+6 )na wideo grozi mu ślepota +6 w soczewka .Nie można dopuścić do tego ażeby wygrał Wybory będzie się odgrażał siał niezgodę pomiędzy Polakami Straci na tym Polska .Polsce grozi destabilizacja . Głowa Komorowskiego nie pracuje ma tak zwany Błąd Pamięci zakodowany .Gdzie się nie pojawi to roznosi Siarę i wstyd .W roku 2010 do kościoła wchodził na uroczystą Mszę w Warszawie od zaplecza podstawieni ludzie podawali jemu i jego Kaszalotowi kwiaty Komorowski pocił się wtedy nie miłosiernie ponieważ założył kamizelkę Kulo- Odporną z którą prawie nie rozstaje się do dziś .Pięć lat jego panowania nic nie zmieniło .Tylko przybyło więcej biedy w Polsce .Niestety za Komorowskim ciągnie się smród komunistyczno-wojskowej Bezpieki do dziś nic nie wiemy o tym człowieku który spadł z nieba w roku 1989 i od razu do Sejmu bo miał takie ładne nazwisko bliskie sercu każdego Polaka. A ja wam mówię że Komorowski sfałszuje Wybory Prezydenckie i wygra minimalnie powyżej czy poniżej jednego procenta Świadczy o tym że w ciągu jednego miesiąca przybyło 200 000 tysięcy wyborców z nieba z cmentarzy czy na lewych papierach tak jak jego dzieci mają wyrobione Dowody Osobiste, Paszporty czy legitymacje studenckie na inne imiona i nazwiska.Czy też tych wszystkich śpiochów tajniaków Bezpieki ,co komuna wysłała i rozsiała przed laty po całym świecie .Oni mają dostęp do wszystkich dat i dokumentacji ile już wystawiono fałszywych dowodów paszportów czy PESL-ów to oni sami nie wiedzą w tym Komunistycznym bałaganie .
http://niezalezna.pl/67011-kto-stoi-za-komorowskim-urzedniczka-kancelarii-jako-suflerka-za-plecami-prezydenta-wideo

 • zenobiusz pisze:

  „Na dokładkę-jak wynika z komentarzy- ta niepełnosprawna pani też była podstawioną

  osobą, wcale nie taką opuszczoną i biedną, jak twierdzi ktoś z komentatorów, kto ją zna.”

  No to pyszne ,coś mi mówiło że tak może być,cała sytuacja może być” ustawką”,
  Przy dzisiejszej technice takie użycie suflera to bzdura.Miałby nasłuch i z oddali mówił do ucha „obiektu”.Czas pokaże o co tu chodzi.Dziwi brak zainteresowania „opozycyjnych” dziennikarzy.Gdzie wywiady z obu Paniami,gdzie pogłębienie tematu.
  Przecież to dowód na spisek.Utrzymywanie przy władzy Prezydenta o podobnej niesprawności intelektualnej w sytuacji zagrożenia być może wojną to zdrada i zbrodnia.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

155 odpowiedzi na „24 maja drugiej tury nie będzie.Po rezygnacji Komorowskiego P.O. Prezydenta RP.zostanie Radosław Sikorski.

 1. zenobiusz pisze:

  I tu rozetka ale jakaś ci inna..

  Polubienie

 2. Wizja pisze:

  Teraz pani Komorowska wdziera się na ring …>
  Anna Komorowska w Radiu Zet o młodych ludziach: „Emigracja to nie dramat – to szansa” >
  ……………Po celebrytach walkę o głosy wyborców dla Bronisława Komorowskiego rozpoczęła również jego małżonka. Zdumiona wynikami pierwszej tury wyborów, najwyraźniej nie mogła przełknąć przegranej męża, przekonując, że przecież cały czas jest on taki sam. Idąc w ślady swojego męża, Komorowska przekonywała też, że Polacy powinni być wręcz wdzięczni za możliwość… emigracji.
  – Świat stał się bardzo bliski. Ja bym emigracji za pracą nie traktowała w kategorii dramatu. To jest też jakaś szansa. Zależy, jak się człowiek urządzi i czy nie jest to akt desperacji – przekonywała Anna Komorowska.
  http://niezalezna.pl/67071-anna-komorowska-w-radiu-zet-o-mlodych-ludziach-emigracja-nie-dra

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. Pingback: Wszyscy kumple Komorowskiego | Zenobiusz

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. Pingback: Obserwujemy kolaps mafijnego systemu III RP, oby nie otworzyło to puszki pandory | Portal Jarka Kefira - wiadomości, informacje, wydarzenia

Możliwość komentowania jest wyłączona.