Russia Prepared For A Great Offensive,Россия подготовлены для Великой наступление,


 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

48 odpowiedzi na „Russia Prepared For A Great Offensive,Россия подготовлены для Великой наступление,

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. benka pisze:

  Polubienie

  • benka pisze:

   Boże dopomóż mu , ochroń , rozjaśnij umysł , przymnóż inwencji.
   Tylko w Tobie Panie nadzieja.
   Ratuj Polskę ……..obudź Naród

   Polubienie

 4. benka pisze:

  Polubienie

 5. benka pisze:

  Polubienie

  • benka pisze:

   Przed TVP na Bronisława Komorowskiego czeka już jeden z jego najwierniejszych wyborców – Andrzej Hadacz. Ostatnio prowokator spod Krzyża Pamięci nie odstępuje kandydata PO na krok, a niedawno nawet wyściskał go w czasie spaceru po Nowym Świecie.

   http://niezalezna.pl/67138-debata-prezydencka-2015-w-tvp-i-polsacie-nasza-relacja

   Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:10 i potrwa 80 minut. Debata będzie się składała z czterech rund podzielonych tematycznie: polityka zagraniczna i bezpieczeństwo, gospodarka i polityka społeczna, sprawy ustrojowe oraz własna wizja państwa.

   Jak podaje TVP Info, pytania będą zadawali prowadzący, ale między kandydatami także będzie dochodzić do bezpośrednich wymian opinii. – To będzie runda rozstrzygająca. Tu można się spodziewać zarówno ataków na wyborczy program kontrkandydata, jak i ataków personalnych – mówił „Super Expressowi” dr Rafał Chwedoruk. – By odzyskać inicjatywę w wyborach, Komorowski musi zaskoczyć czymś Dudę. Nie będzie to łatwe. Polacy są bowiem uodpornieni na ostre ataki w ostatnich dniach kampanii – dodawał politolog. Bardziej zdecydowanie na temat debaty wypowiadał się w rozmowie z portalem niezalezna.pl dr Wojciech Jabłoński, specjalista od wizerunku politycznego. – Komorowskiemu nic już nie pomoże, a debata na pewno zaszkodzi – podkreślał.

   Już przed debatą „Wyborcza” i „Newsweek” zaatakowały dziennikarzy, którzy będą ją prowadzić. Wyborcza.pl przekonywała, że sztab PiS przeforsował Dorotę Gawryluk (a nie Jarosława Gugałę) i Krzysztofa Ziemca (zamiast Piotra Kraśki). Autor tekstu tłumaczy, że tak naprawdę zrobiono krzywdę Gawryluk i Ziemcowi, ponieważ „muszą oni pokazać, jaka jest kosmiczna różnica między nimi a usłużnymi dziennikarzami TV Republika”. Natomiast „Newsweek” napisał, że dobór prowadzących pierwszą debatę prezydencką to jak postawienie Bronisława Komorowskiego przed pluton egzekucyjny.

   Niedzielna debata będzie pierwszą, w której spotkają się Andrzej Duda i Bronisław Komorowski. Przed I turą odbyła się już jedna debata, ale kandydat PO odmówił wzięcia w niej udziału. – Bronił się do krwi ostatniej przed debatą telewizyjną, ale odbyła się one bez niego i stracił kilka procent – mówił portalowi niezalezna.pl dr Jabłoński.

   Starający się o reelekcję prezydent odmową zareagował również na pomysł Pawła Kukiza, który zaproponował, aby Duda i Komorowski wzięli udział w debacie zorganizowanej w Lubinie. To zaproszenie przyjął tylko kandydat PiS.

   21 maja Duda i Komorowski spotkają się w kolejnej debacie prezydenckiej w TVN24. Pytania kandydatom będzie zadawać troje dziennikarzy: Justyna Pochanke, Monika Olejnik i Bogdan Rymanowski.

   Polubienie

   • Wizja pisze:

    Nie mam chwilowo dostępu do TV – niepokój będzie tym większy . Jak sobie pomyślę , ile agresywnych , przeciwnych sobie energii zewrze się dzisiaj w atmosferze to aż ciarki przechodzą .
    Boże , wspomóż sprawiedliwego !

    Polubienie

 6. benka pisze:

  Kwinto | 17.05.2015 [19:21]
  Przyłącz się do obywatelskiej inicjatywy i wyślij do wszystkich znajomych sms / mail o treści:
  http://www.tnij.org/wsi1 oglądnij do końca i prześlij dalej!

  Ważne żeby wysyłać informacje do ludzi o różnych poglądach.
  W tej obywatelskiej inicjatywie nie chodzi o przekonywanie przekonanych!
  Celem jest przyłączenie do akcji przekonanych i dotarcie z nią do wszystkich.
  Tą obywatelską akcję po wysłaniu sms/mail można promować również na wszystkich forach, czatach i komunikatorach!

  Wielu z nas przejmuje się stanem państwa, jednak kończy się to głównie na frustracji. Możemy teraz zrobić coś więcej.

  Pełny, nie skrócony link do filmu:

  Polubienie

 7. Wizja pisze:

  Marek Kochan po debacie: „Andrzej Duda nieznacznie, ale jednak wygrał. Komorowski pokazał agresywną twarz, która nie pasuje do funkcji prezydenta >
  http://wpolityce.pl/polityka/244810-marek-kochan-po-debacie-andrzej-duda-nieznacznie-ale-jedn

  Polubienie

 8. Wizja pisze:

  Pięć powodów dla których Duda wygrał, a Komorowski przegrał debatę >
  ……………http://wpolityce.pl/polityka/244826-niech-pis-kwiaty-sle-sztabowcom-po-piec-powodow-dla-ktory
  ………………..Michał Karnowski podaje argumenty

  Polubienie

 9. Wizja pisze:

  Eksperci nie są zgodni co do tego, kto wygrał pierwszą debatę przed II turą wyborów prezydenckich. Dr Wojciech Jabłoński zaznacza, że Bronisław Komorowski został znokautowany przez Andrzeja Dudę, natomiast doc. dr Ewa Pietrzyk-Zieniewicz uważa, że urzędujący prezydent wypadł bardziej przekonująco…………………………..cd
  http://www.deon.pl/wiadomosci/polska/art,24315,eksperci-o-debacie-przed-ii-tura-wyborow.htm

  Polubienie

 10. Mary E pisze:

  Komentarze po debacie:
  ~niedla komoruskiego do Przekora: Zastanawia mnie po co ta cała szopka z tą debatą , to my musimy przedyskutowac i ocenić pięć lat prezydentury Komorowskiego , niech kazdy sam zada sobie pytanie jaka była ta prezydentura , przed kamerami to i ja mogę naobiecywać gruszki na wierzbie , a po wygranych wyborach Komorowski podpisywał wszystkie ustawy godzące w naród Polski , a z korzyścią dla żydów , i tego mu nie wybaczę , głosujemy na Dudę , być może jako wykształcony i młody człowiek okaże się patrotą , a nie sprzedajnym i zakłamanym człowiekiem, sterowalnym przez układ . zwiń
  28 minut temu | ocena: 81% | odpowiedzi: 10 odpowiedz oceń: -1 +1

  ~baca : I choćby przyszło stu Karolaków I każdy zjadłby trzy miski flaków I choćby nie wiem jak się wytężał Nie popchną Bronka – taki to ciężar I choć popychać będzie Majchrowski Ciągnąć Saleta i Korzeniowski Nie dadzą rady podsadzić Bronka Puści on tylko głośnego bąka I choćby Holland to filmowała Z Wajdą i Kutzem ekipa cała Choćby Olbrychski machał szabelką Gorzały pijąc butelkę wielką A Penderecki wspólnie z Rubikiem By napisali piękną muzykę I choćby film ten zdobył Oscara Bronek to kicha, obciach i siara zwiń
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/komentarze-po-debacie-prezydenckiej-kto-wygral/8nkx75

  Polubienie

  • Wizja pisze:

   Prawidłowo prowadzona debata nie jest rzeczą złą . Kandydaci powinni wykazać się znajomością zagadnień , kreatywnością / jak to wykazać na etapie debat ? / , przytomnością umysłu , opanowaniem / co nie znaczy ospałością /, refleksem , sprawnością i kulturą w obszarze komunikacji , swobodą kontaktu .
   POMIJAM ŻYCIORYS MORALNIE DOPUSZCZALNY .
   Zatem , kto był bliższy tego modelu ?

   Polubienie

 11. benka pisze:

  Polubienie

 12. Wizja pisze:

  Podobno jest TAK :
  ………….Efekt niedzielnej debaty? Tysiące osób na spotkaniach z Dudą, po kilkaset u Komorowskiego ………..
  http://niezalezna.pl/67169-efekt-niedzielnej-debaty-tysiace-osob-na-spotkaniach-z-duda-po-kilka

  Polubienie

 13. Wizja pisze:

  Smutna przyczyna ludzkich dramatycznych perypetii :
  ………” W świecie, który oddalił się od Boga i został zdominowany przez rozmaite potęgi bałwochwalcze, nic nie jest takie, jakim by być mogło i jakim być powinno. „Stworzenie bez Stwórcy marnieje” – trafnie określił to ostatni sobór. Tam, gdzie przestajemy liczyć się z Bogiem, nie tylko my sami mało już wiemy, kim jesteśmy i po co żyjemy, ale również wszystko, co tworzy nasz świat, jest jakoś wypaczone i pozbawione autentyczności.
  http://www.katolik.pl/wspanialosc-sadu-bozego,24802,416,cz.html
  …………….beż NAJWYŻSZEJ INTERWENCJI ten proces może się tylko nasilać .

  Polubienie

  • Wizja pisze:

   I proces się nasila >
   …………Obama za dalszym zabijaniem dzieci ……
   TO ZNACZY DOKŁADNIEJ , że ” Amerykańska Izba Reprezentantów przegłosowała zakaz tak zwanych późnych aborcji, czyli powyżej 20. tygodnia ciąży. Prezydent Obama zapowiedział jednak, że zawetuje tę ustawę, jeśli zostanie ona przyjęta również przez senat .
   …………..USA jest jednym z siedmiu krajów świata, które pozwalają na zabijanie 5-miesięcznych dzieci. Sprzeciwia się temu większość Amerykanów……..cd

   Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/swiat/137069,obama-za-dalszym-zabijaniem-dzieci.html
   …………….sprzeciwia się temu większość Amerykanów…..skąd my to znamy ;
   czy na pewno możemy liczyć na takiego sojusznika ?

   Polubienie

 14. Wizja pisze:

  Współcześni więźniowie sumienia >
  …………Kanada jest krajem, który tylko z nazwy jest demokratyczny. Kraje Europy Zachodniej oraz Ameryki Północnej są krajami totalitarnymi, które nie przestrzegają i nie uznają podstawowej wartości, jaką jest sumienie i wyrażanie poglądów. Szczycą się, że największe wartości cywilizacji zostały zapisane w ich konstytucjach, że znalazły się również w deklaracjach ONZ. Prawda jest jednak taka, że wiele osób wtrącanych jest do więzienia tylko dlatego, że ma inne zdanie niż większość. To są współcześni więźniowie sumienia………….

  Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/swiat/136513,wspolczesni-wiezniowie-sumienia.html
  …………….krótko mówiąc , Mary Wagner znów ma konkretny wyrok ;

  Polubienie

 15. Wizja pisze:

  Podsumowała poseł Sadurska :
  ………………..Polska powoli staje się państwem przyjaznym tylko dla tych, którzy aktualnie pełnią w niej rządy. Przykre jest również to, że kraj, który wydał na świat tak wiele wielkich osób, którego wkład jest nieoceniony w losy świata, dziś jest przesiąknięty patologią .

  Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/137257,panstwo-dla-wladzy.html
  …………..ktoś słyszał może o jakimś państwie, które ostało się wolne wobec tej patologii /?/ > no może w niektórych obszarach ,
  tak się „pocieszam” ,że nie jesteśmy wyjątkiem ;

  Polubienie

 16. benka pisze:

  @ZENOBIUSZU
  WRACAJ!!!!!!!!!!!LARUM GRAJĄ!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

  • Wizja pisze:

   W rzeczy samej……nawet globalnie grają .
   Ale w takiej Francji iskierka nadziei , bo ” chrześcijanie ewangelikalni odcinają się od protestantów za błogosławienie homozwiązków ” >
   Nie tylko Kościół katolicki we Francji, ale również tamtejsi chrześcijanie ewangeliczni oraz tak zwane wolne Kościoły wyrażają ubolewanie z powodu wczorajszej decyzji Zjednoczonego Kościoła Protestanckiego we Francji o udzielaniu błogosławieństwa parom homoseksualnym. Daniel Liechti, wiceprzewodniczący Krajowej Rady Chrześcijan Ewangelikalnych we Francji (Cnef) podkreślił, że niedopuszczalne jest błogosławienie zachowania, które Pismo Święte wielokrotnie i jednoznacznie potępia.

   http://chrzescijanin.pl/francja-chrzescijanie-ewangelikalni-odcinaja-sie-od-protestantow-za-blogos

   Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Jestem jestem,czasem miewam inne zajęcia.

   Komorowski ustąpi z urzędu z uwagi na stan zdrowia.P.O. Prezydenta Radosław Sikorski.

   Wybory odłożone ad calendas grecas.

   Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  Panie Komorowski – proszę o odpowiedzi

  http://www.stefczyk.info/blogi/dziennik-chuligana/panie-komorowski-prosze-o-odpowiedzi,13823295130?utm_source=twitter&utm_medium=button&utm_campaign=sztefczyk-info

  Coście tak nosy na kwintę pospuszczali, markotni i niedowarzeni….? Jedna debata i jeden wątpliwej jakości sondaż i już w Was duch upada?
  Stoimy teraz przed najpoważniejszą szansą wywalenia z Pałacu Prezydenckiego szkodliwego i dziwacznie powiązanego człowieka.
  Andrzej Duda ma swoje zalety i wady, nie sposób aby był szkolonym cyborgiem i ze wszystkim idealnie sobie radził. Duda ma jednak tą zaletę, której nie posiada jego konkurent – jest prawdziwym kandydatem obywatelskim.
  Konkurencja pomiędzy Andrzejem Dudą i Bronisławem Komorowskim, to w istocie spór o to czy Polska ma być niepodległym krajem, rządzonym przez własne elity, czy też na trwałe mamy pogrążyć się w wasalnej zależności od Berlina i Moskwy.
  Komorowski nie jest żadnym niezależnym kandydatem, stoi za nim środowisko WSI i kompradorskie elity tradycyjnie zwalczające „polskość”.
  Komorowski jest bezwolną kukłą sterowaną przez absolwentów sowieckiej „woroszyłówki” i cwaniaków realizujących polecenia pozapolskich ośrodków politycznych i biznesowych.
  Dobić Komorowskiego można tak jak dobija się wampira. W politycznej grze musi zatem pojawić się kilka „osinowych” pytań.
  Zadam teraz Komorowskiemu kilka pytań, których do tej pory nie zadał mu Andrzej Duda:
  1/ Czy to prawda, że nielegalnie wspomagają pana służby specjalne?
  2/ Czy prawda jest, ze pański człowiek Andrzej Godlewski – obecnie wicedyrektor telewizyjnej „Jedynki” – sprawował nadzór na przygotowaniami do prezydenckiej debaty w telewizji publicznej?
  3/ Dlaczego – swoim publicznym wystąpieniem – zablokował pan starania Polskich Lasów Państwowych, które chciały stanąć do przetargu na warte ponad 250 milionów złotych Polskie Koleje Linowe?
  W efekcie pańskiej postawy PKL został, w niejasnych okolicznościach, zakupiony przez spółkę córkę zarejestrowanego w Luksemburgu, nieprzejrzystego, funduszu kapitałowego.
  4/ Co pana łączy z dyrektorem Małopolskiej Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie i czy prawda jest, że osobiście interweniował pan w postępowaniach prokuratorskich i sądowych jakimi objęty był ten człowiek?
  5/ Czy ktoś z pańskiej rodziny był objęty rozpracowaniem kontrwywiadowczym na okoliczność współpracy ze służbami specjalnymi obcego mocarstwa?
  6/ Jaka była pana rola w sprawie, która doprowadziła do aresztowania Romualda Szeremietiewa?
  7/ Czy, w latach osiemdziesiątych – jako działacz opozycji – wyjeżdżał pan na stypendia językowe do Wielkiej Brytanii, bez problemu uzyskując paszport i zgodę na wyjazd?
  8/ Co stało sie z raportem, sporządzonym przez Aleksandra L. i dostarczonym szefowi WSW generałowi Bule – raport dotyczył najbardziej wrażliwych danych z pańskiej biografii, oraz faktów z życia pana rodziców. Czy te dane, w postaci mikrofilmów, trafiły do Moskwy?
  Kolejne pytania można oczywiście mnożyć, ale odpowiedź na każdą z powyższych kwestii może okazać się niepomiernie bardziej interesująca niż rozpamiętywanie „etatów na uczelni, które rzekomo blokuje Andrzej Duda”.
  Skończył sie okres grzecznego rozmawiania, skoro ludzie Komorowskiego posługują się – tak jak Tomasz Lis – najbardziej plugawymi metodami zniesławiania konkurenta, to nadszedł czas na postawienie ciekawych pytań i publiczne egzekwowanie rzeczowych odpowiedzi.
  Teraz nadszedł czas odkrywania prawdy o Bronisławie Komorowskim. Prawdy, której nie kwapi się podawać opinii publicznej sam kandydat.
  Skoro chamstwo i buta jego sztabowców sprawiła, że sięgają po chwyty rodem z komunizmu, to tym bardziej powinniśmy się domagać wyjaśnienia wszystkich znaków zapytania dotyczących biografii najmniej aktywnego w dziejach Trzeciej RP prezydenta.
  Nie ma złych pytań, są tylko wykrętne odpowiedzi, bądź tez ich bardzo znaczący brak.
  Wyborcy powinni wiedzieć kim w rzeczywistości jest safandułowaty dziadunio spod żyrandola.

  Polubienie

 22. zenobiusz pisze:

  Czy to wystarczy na zawał.

  Polubienie

 23. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 24. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 25. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 26. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 27. zenobiusz pisze:

  Prezydent Gruzji: Rosja gotowa do kolejnej ekspansji

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/prezydent-gruzji-rosja-gotowa-do-kolejnej-ekspansji/?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed
  Prezydent Gruzji Giorgi Margwelaszwili ocenił, że Rosja gotowa jest użyć sił zbrojnych, by rozszerzyć swoje działania na kraje byłych republik radzieckich. Wezwał także Zachód do przeciwstawienia się każdej formie rosyjskiej agresji.

  Margwelaszwili we wtorkowym wywiadzie dla agencji Associated Press podkreślił, że zarówno wojna Gruzji z Rosją z 2008 roku, jak i zajęcie przez Rosję ukraińskiego Krymu w 2014 roku pokazują, że Moskwa gotowa jest wykorzystać wszelkie przejawy niestabilności w krajach, które nadal uznaje za swoją strefę wpływów.

  Według niego, Rosjanie są “najszybsi i pierwsi we wprowadzaniu swoich czołgów” na tereny innych państw, co jest powodem dla którego połowa kontynentu eurazjatyckiego żyje w ciągłym zagrożeniu. Jak dodał, wszelkie problemy związane z niestabilną sytuacją – czy to wewnątrz swojego kraju, czy u suwerennych sąsiadów – Rosja rozwiązuje zawsze za pomocą “dźwięku Kałasznikowa”.

  Prezydent Gruzji przyznał, że jego kraj wciąż odczuwa zagrożenie militarne ze strony Rosji, która zajęła w 2008 roku 20 proc. gruzińskiego terytorium, wspierając separatystyczne republiki Abchazji i Osetii Południowej.

  Zdaniem Margwelaszwiliego to, co Rosja zrobiła w 2008 roku, powtórzyła w 2014 na Krymie, a następnie wznieciła rebelię na wschodzie Ukrainy. Ostrzegł on, że jeśli działania Rosji nie spotkają się z silniejszym potępieniem ze strony Zachodu, scenariusz ten może powtórzyć się w innych krajach, leżących przy granicy z Rosją.

  “Mamy nadzieję na silniejszą i bardziej stanowczą odpowiedź (ze strony Zachodu), że takie działanie jest nie do przyjęcia i pozostanie nie do przyjęcia nawet po zawieszeniu broni we wschodniej Ukrainie” – powiedział prezydent Gruzji.

  Gruzja należy do grupy sześciu państw objętych unijnym programem Partnerstwa Wschodniego, którego najbliższy szczyt rozpocznie się w czwartek w Rydze.

  Partnerstwo Wschodnie to unijny program zacieśniania współpracy z sześcioma wschodnimi sąsiadami UE: Białorusią, Ukrainą, Mołdawią, Gruzją, Azerbejdżanem i Armenią. Został zainaugurowany, z inicjatywy Polski i Szwecji, w maju 2009 r. na szczycie w Pradze.

  Celem inicjatywy jest zbliżenie państw partnerskich do Unii Europejskiej poprzez pogłębioną współpracę i działania integracyjne, na podstawie unijnych wartości, norm i standardów. W ramach PW prowadzona jest współpraca w takich dziedzinach, jak: prawa człowieka, gospodarka rynkowa, zrównoważony rozwój, dobre zarządzanie, bezpieczeństwo energetyczne i wiele innych. Partnerstwo Wschodnie prowadzi również do rozwoju i umacniania kontaktów międzyludzkich, pogłębiania współpracy naukowej oraz kulturalnej.

  Polubienie

 28. Wizja pisze:

  Niejaki masakalambura na blogu Monitora , całkiem czytelnie wyjaśnia , dlaczego nie zagłosuje na Komorro :
  ” Z dwóch kandydatów prędzej wybiorę Dudę.
  Komorowski musi dostać kopniaka za cały rząd i za siebie. >
  1. Bo próbowali oddać lasy przy ostatniej nieudanej zmianie konstytucji. A Kom jeszcze kłamał że nie o to chodziło.
  2. Bo oddali polski gaz łupkowy za ułamek procenta, a normalną praktyka jest co najmniej 10%. W dodatku do dziś nic się nie dzieje. Może i dobrze, bo testowano tylko chemiczne, trujące środowisko na olbrzymią skalę techniki wydobycia.
  3. Bo w skandaliczny sposób prowadzili politykę zagraniczną czyniąc z nas największych wrogów z europy dla dzisiejszej Rosji oddając nas praktycznie bez ograniczeń we władanie niemieckich urzędników w Brukseli.
  4. Bo oddaje się dalej za bezcen polską gospodarkę. Już 97% majątku zostało oddane a długi mamy takie, że nie ma absolutnie żadnej szansy na wydobycie się z nich. Odsetki płacone przez polski budżet to więcej niż 50% dochodu narodowego. I rosną. A nam wmawia się, że jest ok.
  5. Bo wprowadzono e sądy które zajmują się głównie wyłudzaniem przedawnionych długów. Bazując na niewiedzy i na tygodniowym okresie do możliwej apelacji, który bardzo łatwo przeoczyć w czasach gdy poczta działa jak działa, a przesyłkę wysłaną uznaje się za dostarczoną, kiedy nie jest odbierana przez jakiś czas…
  6. Bo zmusza się ludzi do pracy do śmierci kradnąc ich obowiązkowe haracze na emeryturę.
  7. Bo zmusza się 6 latki odbierając je rodzicom, do nauki w nieprzystosowanych szkołach z nieprzystosowanym systemem szkolnictwa i olewa ciepłym moczem milionową hordę rodziców tym zaniepokojonych, i zbierających podpisy.
  8. Bo PO obrosło w piórka i przyda się zmiana a Komór napełnił się pychą a to jest zawsze powód do obalenia władzy.
  http://www.monitor-polski.pl/pawel-kukiz-odcina-sie-od-majdanu/comment-page-1/#comment-21

  Polubienie

 29. zenobiusz pisze:

  Ciekawe to bo ruskim się wydawało że to ich „człowiek”,a tu Patriota.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.