PO wprowadzi podatek katastralny.Komorowski podpisze ustawę.Ruina milionów rodzin by spłacać długi Tuska i spółki.


http://linkis.com/wgospodarce.pl/infor/UU6Lw

Komorowski ostatnim tchem wprowadzi podatek katastralny: Będzie to oznaczało wywłaszczenie milionów polskich rodzin z ich domów

Urzędujący prezydent z PO na pożegnanie szykuje dla Polaków śmiertelny koktajl – być może ostatnią ustawą, którą podpisze Komorowski będzie wprowadzenie podatku katastralnego.

Taki podatek, płacony od nieruchomości, realnie wywłaszczy Polaków z ich własności i domów. Wszystko dlatego by rząd spłacił zadłużenie wobec zagranicznych pożyczkodawców.

Według nieoficjalnych informacji wprowadzenie podatku katastralnego jest rozważane jako sposób na spłatę zobowiązań gigantycznego długu publicznego, który po 8 latach rządów Platformy Obywatelskiej osiągnął wielkość 1 bilion 50 miliardów złotych.

Jaki będzie tego efekt? Katastrofa dla milionów rodzin. Wszystko to, być może, będzie reklamowane przez UE.

Można odnieść wrażenie, że władza konsekwentnie realizuje jeden cel – zwijania Polski.

Zmiany na Ziemi.pl/ Dziennik Gazeta Prawna/ as/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

39 odpowiedzi na „PO wprowadzi podatek katastralny.Komorowski podpisze ustawę.Ruina milionów rodzin by spłacać długi Tuska i spółki.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. Wizja pisze:

  Podatek katastralny śni się ludziom po nocach od dobrych kilku lat . Ale każdą ustawę można pokonać kolejną ustawą . Nie dajmy się zgnębić katastrofalnymi – katastralnymi pogróżkami . W końcu wybraliśmy na „wodza” – jak ufamy , tego sprawiedliwszego .A jeśli nie wyjdzie to i tak wszystko w rękach Wodza Naszego Najwyższego .

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Nawet Kwaśniewski to wie i mówi o tym otwartym tekstem

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • benka pisze:

   jak to zablokować ……………przecież to przygotowanie do zamachu stanu

   Polubienie

   • zenobiusz pisze:

    Do Trybunału Konstytucyjnego,Ona jest niezgodna z Konstytucją,Zaskarżenie jednak da czas i inny już Prezydent napisze ad kosz.

    Polubienie

    • benka pisze:

     Przecież sami napisali …………sami będą rozpatrywać . Zrobią to „błyskiem”
     Chodzi o możliwość „zawieszenia działań” Prezydenta , o większe uprawnienia dla TK
     A kto to skieruje ,,,,,do TK ………..Oni to rozpatrzą natychmiast , z wiadomym skutkiem.

     Polubienie

     • zenobiusz pisze:

      To nie przejdzie ,to będzie zamach stanu,można nieźle beknąć.

      Polubienie

     • Wizja pisze:

      No , prasa przewidująca widzi sprawę w dość alarmujących barwach :
      ” Ależ im się spieszy! Alarm! Platforma wprowadza „przepisy przejściowe” i kładzie łapę na Trybunale Konstytucyjnym! ………………..
      …………..Dzięki temu to ona / czyli PO /wybierze wszystkich pięciu sędziów na zwalniające się w tym roku miejsca w Trybunale. Obecny Sejm mógłby wybrać co najwyżej trzech, bo trójce sędziów kończą się kadencje 6 listopada. Kolejnej dwójce kadencje kończą się w grudniu, więc nowi powinni być wybrani przez następny parlament………………..cd
      http://wpolityce.pl/polityka/246194-alez-im-sie-spieszy-alarm-platforma-wprowadza-przepisy-prze

      Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. benka pisze:

  To są koniunkturaliści…ludzie nie godni aby być gdziekolwiek ,,,,,,,,w każdej partii zrobią to samo …to brak twarzy i zasad …………….,wstyd .
  Czy oni myślą ,że ” my som durnie ” ?????????

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Śmieją się z niego na Ukrainie.

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Polubienie

 14. Wizja pisze:

  Pieniądze z NBP mają pomóc Platformie – scenariusz znany z afery taśmowej >
  ………….Jeszcze przed jesiennymi wyborami rząd chce zmienić ustawę o NBP – tę, o której rozmawiali w słynnej już restauracji Sowa i Przyjaciele Marek Belka i ówczesny minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz. Taka ustawa musi być jednak szeroko konsultowana z ekspertami, a nie w pośpiechu przepychana przez Sejm. Zwłaszcza gdy wyszło na jaw, że ma stać się narzędziem do zwalczania opozycji…………..cd
  http://niezalezna.pl/67490-pieniadze-z-nbp-maja-pomoc-platformie-scenariusz-znany-z-afery-tas
  ……….ciekawy artykuł przypominający o wzajemnym podtrzymywaniu „stołków” przez dotychczasowych ;

  Polubienie

 15. Wizja pisze:

  A jednak sprawdzą głosy z wyborów samorządowych!? Naukowcy przeliczą karty…
  …………Rekordowa liczba głosów nieważnych (17,5 proc.!), duża skala oderwania sondażu exit poll od oficjalnych wyników, ogromne zamieszanie i oskarżenia o zafałszowanie i sfałszowanie – w takiej atmosferze odbyły się zeszłoroczne wybory samorządowe. Niemal rok po tamtym głosowaniu okazuje się, że karty będą sprawdzone jeszcze raz.

  Jak czytamy w „Rzeczpospolitej”, karty do głosowania sprawdzi grupa naukowców wspierana przez Fundację Batorego. Zgodził się na szef PKW Wojciech Hermeliński……………
  http://wpolityce.pl/polityka/246189-a-jednak-sprawdza-glosy-z-wyborow-samorzadowych-nauko
  …………..przeliczą ponownie z natchnienia f. Batorego ? czy może się okazać wobec tego,że wszystko jesienią było cacy ? to by przywróciło część zaufania do PO ?

  Polubienie

 16. Wizja pisze:

  Zbierają się ” w sobie ” >
  Petru: Nowoczesna Polska wystartuje w jesiennych wyborach

  Balcerowicza, Frasyniuka i Olechowskiego nie będzie na kongresie założycielskim ruchu Nowoczesna Polska. To inicjatywa oddolna – przekonuje w radiowej Trójce Ryszard Petru. Ekonomista jest jednym z organizatorów niedzielnego spotkania w Warszawie w hali Torwar.
  ……………Ryszard Petru w Trójce przekonywał, że inicjatywa jest tworzona oddolnie, przez 30-latków nie uczestniczących wcześniej w życiu publicznym. Ekonomista sugeruje , że Nowoczesna Polska wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych. Wcześniej będzie „sprawdzać odzew i siłę struktur”.
  ………….Deklaruje, że na ewentualnych lista wyborczych nie będzie „spadów” z Platformy Obywatelskiej. Ekonomista poinformował, że udział w niedzielnym kongresie deklaruje ponad 7700 osób.
  http://fakty.interia.pl/polska/news-petru-nowoczesna-polska-wystartuje-w-jesiennych-wyborach,

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • benka pisze:

   Jeżeli zdaniem blogera ” 1001….” jest to żart …….. no to jest to zastanawiające. Już słyszeliśmy ………….że ….”prezydent gdzieś poleci ……i sprawy sie zmienią….” Już „ktoś” to kiedyś powiedział …………….

   Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. benka pisze:

  Dodano: 28.05.2015 [17:42]
  Wrzutka z Moskwy – niezalezna.pl
  foto: arch. GP
  Rosyjska agencja ITAR-TASS opublikowała informację, jakoby Andrzej Duda miał odmówić spotkania z prezydentem Ukrainy. To nieprawda. Rozmowa nie mogła zostać odwołana, ponieważ w ogóle jej nie planowano. Od dłuższego czasu było wiadomo, że kiedy prezydent Poroszenko przyjedzie do Polski na mecz z wizytą nieformalną, Andrzej Duda będzie poza Warszawą.

  Zatem takiego spotkania nie można było zaplanować z przyczyn organizacyjnych. Poza tym Andrzej Duda swoją politykę w pełnym wymiarze jako prezydent RP zacznie prowadzić dopiero 6 sierpnia. Od piątku, będzie występował formalnie jako prezydent elekt. A do spotkania z prezydentem Ukrainy – z pewnością ważnego – dojdzie wtedy, gdy tylko będzie ono mogło być lepiej przygotowane.
  http://niezalezna.pl/67513-wrzutka-z-moskwy

  Polubienie

 22. benka pisze:

  http://gloria.tv/media/R48h1LAbppE
  Zamach Stanu w Polsce! Prof. Krystyna Pawłowicz (26.05.2015)

  Polubienie

 23. benka pisze:

  Prezydent elekt na Jasnej Górze !!!
  http://gloria.tv/media/nFiXLYQGK2B

  Polubienie

 24. michael2013 pisze:

  Duda strachliwy jak Kopacz?

  „– Gdyby na ulicy pokazał się człowiek wymachujący ostrym narzędziem, albo trzymający w ręku pistolet. Pierwsza moja myśl, tam za moimi plecami jest mój dom i moje dzieci. Więc wpadam do domu, zamykam się i opiekuje się moimi dziećmi – tak obrazowo swoje podejście do polityki wschodniej i wojny na Ukrainie premier Ewa Kopacz kreśliła tuż po zajęciu fotela szefa rządu.

  Może przynajmniej w tym zgadzał z nią będzie się także prezydent Andrzej Duda. On swój stosunek do wojny za naszą wschodnią granicą zaprezentował jeszcze bardziej obrazowo. W środę chciał się z nim spotkać przebywający w Warszawie prezydent Ukrainy Petro Poroszenko, ale prezydent-elekt… nie znalazł dla niego czasu. Doradzający nowej głowie państwa w sprawach dyplomacji Krzysztof Szczerski poinformował, że spotkanie jedynie „przełożono”, a nie odwołano. Na kiedy? Tego polityk nie potrafił już powiedzieć.

  Być może ten wyjątkowo dobitny afront wobec władz w Kijowie nie ma jednak podłoża wcale w strachliwości prezydenta-elekta (bo naprawdę nikt nie uwierzył, że Andrzej Duda nie potrafił znaleźć choćby kwadransa na spotkanie z Poroszenką…). Może być to po prostu wyrachowana gra o przekonanie do PiS obecnych zwolenników Pawła Kukiza, wśród których sporą część stanowią osoby przeciwne angażowaniu się Polski w konflikt rosyjsko-ukraiński.

  „Bliźniemu swemu należy pomagać. Zło zwyciężać Dobrem. Wybaczać, ale nie zapominać… Wolna Ukraina to nasz interes, bo im dalej Rosja – tym lepiej… Ale…” – pisał Kukiz, gdy na Ukrainie dochodziło do aktów upamiętniających żołnierzy Ukraińskiej Powstańczej Armii i Stepana Bandery. „Gdzie ostre stanowisko polskiego rządu? Konkretny, BARDZO MOCNO nagłośniony sprzeciw? Dlaczego również PiS wkłada głowę w piasek?” – oburzał się wówczas polityk. Odwracając się od partnerów z Kijowa Andrzej Duda udowadnia, że PiS głowy w piasek już nie wkłada.

  Zadowoleni z nowego podejścia Warszawy do spraw ukraińskich są zapewne też nadawcy jednego z pierwszych telegramów z gratulacjami dla Andrzeja Dudy, który już w poniedziałek nadszedł z Kremla. Władimir Putin wyraził w nim przekonanie, że „budowa konstruktywnych stosunków między Rosją a Polską, opierających się na zasadach autentycznego dobrosąsiedztwa i wzajemnego poszanowania interesów, sprzyjałoby umocnieniu bezpieczeństwa i stabilności w Europie”. Pierwsze dyplomatyczne ruchy polskiego prezydenta-elekta dają więc Putinowi nadzieję, że od teraz jego interesy będą przez Polskę odpowiednio poszanowane.”

  Źródło: http://natemat.pl/144063,5-bledow-andrzeja-dudy-ktorymi-juz-udowodnil-ze-nie-bedzie-prezydentem-wszystkich-polakow-i-trudno-dac-mu-kredyt-zaufania

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.