Kto podsłuchał ministrów Tuska? Należy patrzeć na FSB – analiza K. Wyszkowskiego


Dodano: 22.06.2014 [14:05]
Kto podsłuchał ministrów Tuska? Należy patrzeć na FSB - analiza K. Wyszkowskiego - niezalezna.pl

foto: kremlin.ru/creativecommons.org/ licenses/by/3.0/deed.en

– Pozostaję w przekonaniu, że „źródłowym” organizatorem szokujących obecnie opinię publiczną nagrań jest rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa, dawniejsza KGB. Obecnie upewnia mnie w tym zachowanie premiera Tuska i prezydenta Komorowskiego, którzy obaj, jako narzędzia SB i WSI, muszą już wiedzieć kto i po co upublicznił rzeczone nagrania, a jednak dbając o swój interes polityczny zachowują w tej sprawie całkowitą tajemnicę – pisze Krzysztof Wyszkowski w tekście, którego fragment publikuje dzisiaj niezalezna.pl. Całość artykułu zostanie opublikowana w najbliższym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska”.

W detalach ten interes nieco się u obu różni, ale całość pozostaje w zakresie „braterskiej” rywalizacji pomiędzy „małym” a „dużym” żyrandolem, czyli dawniejszych SB i WSI.

Gdyby jednak komuś nie wystarczały podane przeze mnie przesłanki, to w tym szczególnym przypadku powołam się na  Aleksandra  Makowskiego, funkcjonariusza wielce zasłużonego we współpracy polskich i rosyjskich (sowieckich) służb specjalnych, który orzekł, iż dokonanie nagrań i ich upublicznienie to – cytuję z pamięci – „wspólne działanie zagraniczne i krajowe”. Podobną ocenę wyraził, też znający się na rzeczy, Andrzej Olechowski, który ostrzegł opozycję przed wykorzystywaniem afery, bo została zorganizowana przez zagranicę.

Podczas swojej (bardzo odwleczonej) konferencji prasowej premier Tusk oświadczył, że wszystkie nagrania powinny zostać natychmiast ujawnione, bo niejawne mogą być narzędziem szantażu. Jest to twierdzenie prawdziwe, czego najlepszym dowodem jest nieujawnianie nagrań rozmów Tuska z Putinem np. w sprawie katastrofy smoleńskiej i oddania Rosjanom całkowitej kontroli nad śledztwem. Tam, gdzie chodzi o kompromitujące nagrania, tam najlepszą ochroną przed szantażem jest wyeliminowanie szantażowanych z życia politycznego. Zachowując szantaż w tajemnicy Tusk musi mu ulegać, co krajowa opinia publiczna widzi, a Zagranica wykorzystuje przeciw Polsce.

Tusk jednak używa tego twierdzenia w innym celu – jako uzasadnienia dla nie wyciągania konsekwencji wobec ludzi skompromitowanych już upublicznionymi nagraniami. Oto minister Sienkiewicz i prezes Belka okazali się chamskimi spiskowcami przeciw porządkowi konstytucyjnemu i demokracji, a obaj pozostają na swoich stanowiskach. Mogą nadal szkodzić Polsce, bo już nie będą szantażowani? Ależ ci ludzie wystarczająco udowodnili, że sami w sobie stanowią kompromitację państwa polskiego (choć trzeba zauważyć, że Sienkiewicz powiedział, że to wie i odejdzie z polityki, a Belka z całą bezczelnością nadal chce szkodzić Polsce).

Do takich samych wniosków jak Pan Wyszkowski doszedłem już 19 VI choć inną drogą 🙂

http://towpik.salon24.pl/591362,moze-jednak-to-faktycznie-rosja

Piszecie, że Putin nie likwidowałby usłużnego sobie rządu Tuska, bo bałby się by Pis nie przejął wtedy władzy.
Błąd. Jeśli ktoś organizuje taki przewrót, na pewno ma też ludzi, którzy Tuska zastąpią.
Po całej serii nagrań miażdżących rząd Tuska, przyjdą nagrania na PiS. I nawet jeśli będą zupełnie błahe, wystarczą by PiS zablokować. A wtedy pojawi się nowy mąż opatrznościowy z nadania Komorowskiego, który stworzy dla Putina dokładnie to, co on chce.

Swoją drogą, to Rosjanie okazaliby się w sumie bardzo pro – Polscy ujawniając całe to hultajstwo. Panie Wyszkowski z całym szacunkiem – wątkiem obcych służb Tusk się właśnie broni.

Moje zdanie jest takie samo.
Tego absolutnie nie zrobili Rosjanie, ponieważ nie obalaliby przychylnego sobie rządu Tuska, który działa im na rękę, a Polsce na szkodę. Po co tracić Polskę i ryzykować niemal pewne zwyciestwo PiS?

To tylko linia obrony Tuska – dla idiotów.

Ekipa Tuska jest akurat bardzo użyteczna dla Putina. Opóźniali budowę gazoportu, pozwolili rosyjskiej grupie Kermas przejąć 99,62 procent kapitału zakładowego Zakładów Chemicznych Alwernia, a Acronowi ponad 20% udziałów w Azotach. Z kolei Novatek Polska, spółka zależna rosyjskiego Novateku kupiła od Statoil Fuel & Retail Polska instalacje zbiornikowe LPG. Dwa lata wcześniej ta sama spółka przejęła 100 procent udziałów w firmie Intregaz-System, jednego z największych dystrybutorów LPG w Polsce południowo- wschodniej. Czyli Rosjanom wymiana rządu polskiego nie jest na rękę. A kto może chcieć przeczołgać Tuska i coś na nim wymóc? Od dawna wiadomo o tarciach pomiędzy premierem a prezydentem (i jego zapleczem w postaci byłych oficerów WSI). Rządowa ustawa reformująca służby specjale nie przewiduje przedstawiciela prezydenta w organie kontrolującym służby. Po drugie Tusk nie zgodził się na komisję śledczą ws. likwidacji WSI, na co nalegał prezydent i jego zaplecze pragnące odwetu na Macierewiczu. Po trzecie Komorowski potrzebuje pieniędzy dla zbrojeniówki, a rząd nie jest skłonny do takiej korekty budżetu. Czyli panowie w brązowych butach z zaplecza prezydenta wysyłają sygnał Tuskowi, że albo zgodzi się na:
1. Zwiększenie uprawnień prezydenta w kontroli służb specjalnych
2. Reaktywację WSI
3. Więcej kasy na zbrojenia
albo będą grali swoją audycję do upadłego.

ja co do min na tym obrazku. putin jak zwykle kwasna. a donek oi mozna by POopwiadac .

Prawdopodobnie grupa już ma zapłacone za swoją być możę wieloletnią działalność i przekazane gdzie indziej nagrania, a to jest tylko oficjalny exit z użyciem trzeciorzędnych kopii bo inne lepiej przygotowane grupy przejęły pałeczkę…

Co prawda to prawda – panowie Komorowski, Sikorski i Tusk – wspierając Euromajdan w Kijowie – nadepnęli na odcisk obecnemu gospodarzowi Kremla. Nie na tyle mocno jednak, by ten musiał zagrywać „kartą smoleńską”.
Zauważmy też, że cała sprawa z podsłuchami ujrzała światło dzienne zaledwie dwa dni po tym, jak pan Mariusz Kamiński uratował swój poselski immunitet. Także dzięki „niezdyscyplinowanym” posłom Platformy Obywatelskiej. Ba – podczas głosowania, w trakcie którego każda nieobecność działała na korzyść byłego szefa CBA, zabrakło … samego pana premiera. Ciekawe zbiegi okoliczności. I jeszcze ciekawsze jest to, że zaraz po głosowaniu zaczęto w mass-mediach coraz głośniej mówić o … słynnej willi Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich oraz o zasadności umorzenia śledztwa, które toczyło się sprawie sposobu nabycia tej willi przez byłą parę prezydencką.
Uważam za kilkoma naszymi publicystami, że Donald Tusk z jakichś sobie tylko znanych powodów, postanowił wyeliminować z polskiego życia politycznego Aleksandra Kwaśniewskiego właśnie. To tłumaczyłoby logicznie, jego nieobecność podczas głosowania nad uchyleniem immunitetu poselskiego Mariusza Kamińskiego i zagadkową „niesubordynację” posłów PO. Sęk w tym, że obecny premier zadarł jednak ze zbyt silnym przeciwnikiem i nadział się na potężną kontrę.

A może to USA z UK postanowiły wysadzić cały ten układ w powietrze. Ani Niemcy, ani Rosja nie mają interesu niszczenia tej gangreny gdyż kontrolują każdy aspekt działalności rządu POlski. POza tym Niemcy kontrolują gospodarkę POlski oraz nasz eksport, a Putin trzyma DT Smoeńskiem i gazem nie wspominając o zasobach archiwalnych WSI jakie zostały zmikrofilmowane przed ich zniszczeniem i znajdują się w Moskwie

Panie Wyszkowski , lepiej i dokładniej analizuj pan wszystkie fakty i je pokojarz, bo moim zdaniem wielu kwestii pan nie analizuje, a mozliwości jest bardzo dużo i mogą one być zaskakujące.

myślę, że podsłuchy to robota kacapów. Brak zapisanych rozmów na temat Katastrofy Smoleńskiej, lub częściowe informacje – wskazujące tylko na wd…włazów hyżego ruja – może skompromitować całą tą ekipę, nie wskazując prawdziwych sprawców tamtej tragedii.
Czas pokaże czy mam rację

A czy to nie wszystko jedno, kto nagrywal kompromitujace rozmowy? I czy robil to legalnie czy nielegalnie? Na tym forum powinna zapanowac niebywala radosc, ze antypolski rzad Tuska zostal osmieszony i bedzie musial ustzapic. To kwestia czasu i spolecznego naporu! I nawet jezeli uczynili to Sowieci, w co mocno watpie, to wazny jest efekt: otwiera sie droga do wladzy dla PiS.

Problem lezy gdzie indziej. PiS jako partia wodzowska i zarazem z lewicowym programem spolecznym nie ma szans na nadanie takiej dynamiki zmianom, aby mogla z tego wyniknac nowa jakosc. Wodzowska partia nie porwie za soba mlodych, a bez tego szybko dostanie zadyszki i skonczy sie tak samo jak w 2007 roku: szybko okaze sie, ze po rpostu brakuje w PiS ludzi kompetentnych, a tych ktorzy ewentualnie mogliby cokolwiek dobrego dla panstwa polskiego uczynic karierowicze (bo przeciez takich i w PiS nie brakuje) zaszczuja i zmusza do milczenia.

Aby odniesc sukces, konieczna jest zmaina mentalnosci wiekszosci spoleczenstwa. Spoleczenstwo polskie musi sobie uswiadomic, ze tylko jako zorganizowana struktura kolektywna ma szanse przetrwac kulturowa i polityczna zawieruche. W tym celu trzeba sie edukowac, samoorganizowac i integrowac. O ile te dwie pierwsze komponenty jako tako sie udaja, o tyle ta trzecia, niestety, nie. Wielu piszacych na tym forum postawilo na falszywego rumaka i chyba nie rozumieja lekcji historii Polski, brnac w te same schematy, ktore po kilkakroc sie w przeszlosci nie sprawdzily!

Edukować? 60% ludzi w Polsce nie otwiera w ciągu roku ani jednej książki. 10% czyta więcej niż 7 książek rocznie. To prawie tak jak w Meksyku. Tak tragicznie jak nad Wisłą nie jest z tym nawet w Brazylii czy Rosji. Większość społeczeństwa w neoPRL czerpie wiedzę i kształtuje swoją mentalność przez rynsztokowe gazety/telewizję/radio. Efekt końcowy, mimo dostępności literatury z całego świata, jest podobny do starego PRL.

Putin to ostatnia osoba, której zależałoby na dymisji Tuska. Wbrew pozorom , PO jest dla Putina świetnym partnerem, trzymanym od wielu lat w garści… Odejście z polityki Tuska i jego świty byłoby dla gospodarza Kremla dużym problemem, bo nie miałby wpływu na wiele spraw , co PO bardzo mu ułatwia… Autorów nagrań należy szukać gdzie indziej. Mało jest w Polsce grup społecznych, które ucierpiały z powodu rządów PO…? Stoczniowcy, górnicy, łódzcy włókniarze…, można by długo wymieniać…

Pan K.W. Ma troche racji ale problem wtym ze mamy teraz swiatowe sluzby,ktore pomoglt zlikwidowac polskie elity od 1945 do 2010. Teraz czas na PIS ale nje bedzie wiekszosci.A wiec Komisarze z Niemiec,Rosii,USA iIzraela?Chyba ze Jaroslaw poprowadzi jak Orban ;zmieni prawo wyborcze,przepisy prawne,rzad expertow ale tylko gdy Polacy pozwola na w pelni rzad tylko PIS-u bez koalicianta.

Oprócz p. Wyszkowskiego, nie mniej trafnej oceny „taśmowej” dokonał p.Stanisław Michalkiewicz. Wprawdzie jak zwykle trochę w prześmiewczym tonie, co oczywiście w niczym nie ujmuje prawdzie i powadze sytuacji.
Posłużę się małym cytatem z felietonu p.S.Michalkiewicza, opublikowanym w Naszym Dzienniku Nr 141, z 20.bm. pt. „Nadal mamy się cieszyć ?”.
Cytuję: „…..Biorąc to wszystko pod uwagę, nie można wykluczyć, że te co najmniej 900 godzin nagrań może stanowić pierwsze poważne ostrzeżenie ze strony zimnego rosyjskiego czekisty Włodzimierza Putina, który za pomocą
tej aluzji niejako potwierdza diagnozę pana ministra Bartłomieja Sienkiewicza, że państwo istnieje „tylko teoretycznie”, a nasi Umiłowani Przywódcy są u niego na widelcu……….”.

Dalsza treść dotyczy prezydenta Komorowskiego.
Proponuję i zachęcam do zapoznania się z całością tego felietonu, bowiem treść jego potwierdza stanowisko p.Wyszkowskiego.

Nagralo WSI8Nie na darmo brali udzial w zamachu na L.Kaczynskiego,zeby wprowadzic swego czlowieka na ta funkcje.Panowie sie pozarli przy krojeniu tortu.A to co mamy w tej chwili wymknelo sie z pod kontroli,min.Dukaczewskiego.Sami nie wiedza co z tego wyniknie.Jak na razie Komoruski czysty.Ale czy zdola wygrac?Trzeba bylo zamordowac prezydenta aby zostac nastepca,kogo teraz trudno przewidziec.Tusk to zaden zawodnik.To pionek ktorego ochoczo klepali po plecach.

PIS porządki robił,złodziei łapał,
Bardzo złodziejom przeszkadzał,
Więc cała złodziejska hołóta,
Wzieła się za robota,
Razem się skrzykneła i PIS wygnała,
PISem straszą jak wilkiem,
Kaczyńskiemu rogi przyprawiają,
Buzie wykrzywiają i na miotłe sadzają,
I Macierowiczem straszą,
Najchętniej do samolotu wsadzili,
Do Smoleńska wysłali i drugiego smolotu nie żałowali,
Ten rząd trzyma się koryta,
Tylko mu w głowie świta,
Odpowiedzialność za koryto,
Tylko z tego powodu Tusk ma pełne buksy narobione.

TAK, efektem taśm mogą być wcześniejsze wybory,ten który je dostarczył bierze to pod uwagę, tak samo jak to że wygrać może je z dużym prawdopodobieństwem PIS.PRZEJĘCIE POLSKI PRZEZ PIS—to senny koszmar PUTINA jak i trochę mniejszy niemiec–nie kupuję tego.Bardziej logiczne jest przypisanie tego amerykanom,i tu wszystkie elementy układanki pasują idealnie a korzyść jest po obu stronach.JEST jedno ale–chyba że Rosjanie są pewni serwerów wyborczych.

Trzeba się wreszcie zdecydować czy to co myślimy od dawna o obecnym rządzie, było błędem czy trafną oceną. Moim zdaniem, opublikowane taśmy są tylko dowodami, że nasze obserwacje i podejrzenia wobec szkodliwych dla Polski działań PO – były słuszne.
Jeśli podsłuchy i ich publikację przypisujemy tajnym służbom Rosji – to znaczy – że obecny rząd nie idzie na pasku rosyjskich służb i dlatego został ukarany – z zamiarem odsunięcia od rządzenia przez oburzonych Polaków.
Taki jest właśnie szyk obronny PO. Wiedzą, że Polacy odrzucą wszystko co zostanie przypisane działalności Rosji i Putina.
To bardzo sprytne posunięcie. Jeszcze kilka dni i wykreują się na prawdziwych patriotów, cierpiących nagonkę ze strony Putina. Biedactwa. Prawdziwi państwowcy! Muszą walczyć o Polskę na dwa fronty. Z jednej strony Putin z drugiej polska opozycja parlamentarna. Oni – biedne baranki – są w środku – zatroskani losem naszego państwa. Z takiej figury logicznej wynika, że każdy kto dalej podrywa ten rząd- działa – na szkodę Polski! Jeszcze kilka dni takich dywagacji, a wygrają każde następne wybory.
Powinniśmy trzymać się wyłącznie faktów, a fakty są zawarte w ujawnionych rozmowach.
W tym fakt podstawowy – planowane zablokowanie mechanizmu demokratycznych wyborów władzy.
Marek Belka zgodził się przed przyszłymi wyborami, zasypać dziurę budżetową worami pieniędzy, aby Polacy nie zorientowali się w rzeczywistym stanie państwa, po wieloletnim gospodarowaniu przez szkodników. Mamy dalej wybierać tych, którzy twierdzą, że stoimy na twardym gruncie dzięki ich decyzjom, a w rzeczywistości stoimy na nędznej deszczułce rzuconej nad przepaścią.
Niestety, nie potrafimy oddzielać sedna spraw, od dywagacji. Nie potrafimy także wykorzystywać sprzyjających okoliczności według własnych planów. Ciągle zbaczamy to na lewo – to na prawo. W taki sposób nigdy nie dojdzie się do celu.

Nie jest prawdą, że Tusk nie idzie na pasku Rosji. Idzie, tylko nie tak szybko, jak rosyjskie FSB sobie tego życzy. Tusk już wie, że w Polsce ma przekichane, dlatego boi się czegokolwiek dotknąć, czego służby od niego oczekują. Natomiast wykorzystywanie sprzyjających okoliczności oddajmy w ręce tych, którzy to dobrze robią (PiS), a nie krytykujmy. Pośpiech jest wskazany, ale w łapaniu komarów, bo ponoć wykluła się groźna dla zdrowia, a nawet życia odmiana.

Marszałek Piłsudski powiedział bodajże coś takiego: W czasach kryzysu strzeżcie się agentur.

Tak powiedział?

Sam należał do trzech naraz. Już nie licząc bardzo dziwnych koneksji masońskich.

No cóż, …

… trudno nie zgodzić się z analizą Pana Wyszkowskiego, szczególnie po ostatnich rewelacjach rasowego POstpolityka Radzia Sikorki, który dokładnie (acz w trybie domyślnym) z wielką atencją wyćwierkał Polakom, że kluczem do rozwiązania całej tej rozwojowej taśmowo układanki, może być i zapewne jest kłamstwo smoleńskie! Jednakowoż czegoś takiego – jak sowieckich „śpiochów”, to przecież w PRL-u bis – firmowanym przez aferałów z Platformy na niby Obywatelskiej – nigdy nie brakowało!
… Tak więc – nic tu ująć i nic dodać. No, chyba tylko to, że analizę tą potwierdzają (oczywiście swoimi rzekomo anty-jurgieltniczymi wywodami) także i chłopcy „salonowcy” z pałacyku przy Czerskiej! Bowiem owej na niby „tajemnicy” kłamstwa smoleńskiego (oczywiście w ramach tzw. „bratniej pomocy”) wraz z całym otwartym już układem od okrągłego koryta, bronią w dalszym ciągu niczym niepodległości.

Tusk „dalekowzroczną POlityką” uprawianą na sopockim molo „wyczyścił” sobie polityczne przedpole, ale na polu gospodarczym „daje ciała”, co zmusza go do „serwerowania” wyborów /43% dla PIS-u/. W perspektywie ma to „krótkie nogi”, więc dokonuje zbliżenia z Wujem Samem, ale kontra Wielkiego Brata nie może być szantażem Smoleńskiem /z oczywistych względów/, więc „jezuita” Turowski i s-ka realizują scenariusz „murzyńskość” /język dyplomatyczny Sikorskiego/: „murzyn Tusk zrobić swoje, murzyn Tusk może odejść”. Z kawiarnianych POgaduszek wynika, że Tusk próbował uszczęśliwić POpulację Papierowym Kuwejtem, drukując „papier” bez pokrycia.

Wyszkowski twierdzi że mogła być to robota FSB . Oczywiście że mogła ale gdyby kumple Tuska nie chodzili po knajpach i nie szastali jęzorami na lewo i prawo to by ich nikt nie nagrał i by nie było problemu .

@Mirek – ależ szef służb specjalnych Bartłomiej chyba przeszedł szkolenie kontrwywiadowcze i wie, gdzie nie szastać ozorem. Szastał świadomie i celowo.

<><><>
„Dzisiaj zostały opublikowane kolejne fragmenty nagrań rozmów kluczowych polskich polityków. Chodzi m.in. o rozmowę Radosława Sikorskiego z Jackiem Rostowskim. Jednak dziennikarze „Wprost” przyznają, że redakcja nie będzie opisywała niektórych wątków, które pojawiły się na „taśmach”. Mowa o skandalicznych wypowiedziach o osobach zmarłych.”

Nietrudno się domyśleć o jakich zmarłych chodzi, zreszta mieliśmy już za ich życia solidną dozę chamskich odzywek: „prezydent może być niski ale nie mały”.
Swoją drogą, zainteresowani tym, kto i w jakich słowach zbeszcześcił pamięć ich bliskich zmarłych, powinni domagać się ujawnienia tych części nagrań, choćby tylko dla siebie samych…To czego już dowiedzieliśmy się jest porażające i ohydne. Boże zmiłuj się nad nami wszystkimi.

Z tym FSB i Rosją to bym sie wstrzymał. Po prostu dla „układu”, słupy Donkowo-Tuskowe sie wyczerpały i teraz Sanhedryn decyduje kogo na tronie PO-lski obrzezanej osadzić.

Teraz, ku*wa, to paliwo może być nawet i po 7 zł [śmiech]

„… ostrzegł opozycję przed wykorzystywaniem afery, bo została zorganizowana przez zagranicę.”

A ja bardzo dziękuję tej „zagranicy”, że osłoniła dowody na proces gnilny toczący niby polski rząd. Polakom jest to potrzebne, jak powietrze. Polacy, jak i opozycja mają dość i nie zamierzają reanimować tego politycznego trupa.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

37 odpowiedzi na „Kto podsłuchał ministrów Tuska? Należy patrzeć na FSB – analiza K. Wyszkowskiego

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   van | 09.06.2015 [13:24]
   cos mi sie wydaje ze macie wykrytego kolejnego kreta w PiSie. Mam takie wrazenie ze nie jest mozliwe aby ten pan nie wiedzial ze Stonoga zostal uwolniony i uniewinniony m.in. w tzw. aferze gruntowej. Obecnie facet walczy o publiczne oczyszczenie itp. zadoscuczynienia. Czyzby poswiecalo czerwone bractwo ostatnich superagentow- J-666Bogus nadal ostatni meldunek? Takie mialem pierwsze wrazenie. Z daleka.

   odpowiedz
   Marcin | 09.06.2015 [13:22]
   Panie Świeczkowski, czy pan nie rozumie, że to jest rewolucja, to jest rozwalenie do konca tego spruchniałego, przegniłego tworu jakim jest III RP, jedno wielkie koryto kolesiów spod znaku MORDO TY MOJA, którzy znależli sposób na życie przez urządzenie się wygodne na barkach reszty społeczenstwa.
   Nie krytykuj pan Pana Stonogi, bo zrobił dobrą, odważną robotę, nie żałuj pan prokuratury, która jest „na telefon” od reżimowych władz.
   To jest rewolucja, na którą ogromna część nie zmanipulowanego medialnie społeczeństwa polskiego od wielu lat czekała
   http://niezalezna.pl/67839-byly-szef-abw-do-tego-wycieku-i-jego-autora-nalezy-podchodzic-z-wielka-ostroznoscia

   Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  http://niezalezna.pl/67839-byly-szef-abw-do-tego-wycieku-i-jego-autora-nalezy-podchodzic-z-wielka-ostroznoscia
  Warto posłuchać, co pan Zbigniew Stonoga mówi o sobie, o 114 oskarżeniach, które przeciw niemu wytoczono,
  o 114 uniewinnieniach, o kilkuletnim pobycie w areszcie,
  o skandalicznym skazaniu na 3,5 roku więzienia za 19000 zł niespłaconej kwoty na karcie kredytowej,
  o śmierci swojej matki… to się w głowie nie mieści. Afera Romana Kluski to jest przy tym pikuś.
  Jego opowieść jest na fb na jego stronie
  https://www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga?fref=ts

  filmik 1

  filmik 2

  pozdrawiam

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  krakusikbutwialych | 09.06.2015 [12:42]
  Po takiej kompromitacji i „rozkładzie państwa” każdy rząd w demokracji poddal by się do dymisji -ale brak honoru i odpowiedzialności za to państwo im na to nie pozwala .bo widocznie sa jeszcze pod dywanem „sprawy do załatwienia”.

  odpowiedz
  gosc | 09.06.2015 [12:36]

  partia oszustów gra na przyspieszone wybory, to jasne.

  A przy okazji chcą oczyścić szeregi.

  http://niezalezna.pl/67839-byly-szef-abw-do-tego-wycieku-i-jego-autora-nalezy-podchodzic-z-wielka-ostroznoscia

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. Wizja pisze:

  ” należy podchodzić z wielką ostrożnością do przypadków ujawnienia jakichkolwiek dokumentów służbowych, państwowych przez osobę prywatną. Należy tu rozpatrzyć motywacje danej osoby w wywołaniu konkretnych skutków w działaniach opinii publicznej…..” / powiada pan Święczkowski /
  http://niezalezna.pl/67839-byly-szef-abw-do-tego-wycieku-i-jego-autora-nalezy-podchodzic
  ……….ale w przypadku faktów ujawniających przestępców – należy skupić się na fakcie przestępstwa a nie ścigać mikrofony i taśmy ; niezależnie od tego , KTO nadał ” robotę” .

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   http://niezalezna.pl/67854-stonoga-narzedziem-sluzb-ma-oslabic-pis-i-kukiza-przed-wyborami-parlamentarnymi
   Kim jest Zbigniew Stonoga i jaką rolą ma spełnić przed wyborami parlamentarnymi? Ujawnienie przez niego 15 tomów akt śledztwa z afery taśmowej sprawiło, że jest we wszystkich mediach. Kreuje się na „antysystemowca”, a jeszcze niedawno współpracował z Andrzejem Lepperem. – Działania Stonogi są obliczone na nieuzyskanie przez PiS większości parlamentarnej – uważa Dorota Kania, dziennikarka „Gazety Polskiej”.

   Zbigniew Stonoga prowadzi komis samochodowy w Warszawie. Był też związany z Andrzejem Lepperem. Następnie znalazł się w areszcie w związku prowadzonym śledztwem przeciwko grupom przestępczym. Był również podejrzany o pedofilię. Z tych zarzutów został oczyszczony.

   Zbigniew Stonoga był również wykorzystywany przez służby specjalne, m.in. w celu wręczenia kontrolowanej łapówki prokuratorowi. Kilka lat temu zaczął się pojawiać z Piotrem Tymochowiczem, twórcą sukcesu Andrzeja Leppera i Janusza Palikota.

   – Ujawnienie akt z afery podsłuchowej sprawia, że Stonoga jest teraz na pierwszym planie – mówi nam Dorota Kania. – Nie jest wykluczone, że cała akcja służy wykreowaniu Zbigniewa Stonogi na lidera ruchu „oburzonych” – dodaje. Według dziennikarki chodzi o osłabienie Prawa i Sprawiedliwości oraz Ruchu Pawła Kukiza przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi.

   Z kolei dr Jerzy Targalski uważa, że Zbigniew Stonoga jest „narzędziem służb”. – Według mnie, stoi za nim wywiad cywilny – mówi portalowi niezalezna.pl. – Nazwiska osób, które są opublikowane w tych materiałach, a także te, których tam nie ma, jednoznacznie wskazują na to, że ekipa Tuska zostanie kozłem ofiarnym. Problem polega na tym, czy Schetynie uda się odegrać rolę Gomułki i czy PiS oraz społeczeństwo się na to nabiorą. Ekipa Tuska i Komorowskiego odegra rolę Bieruta – tłumaczy Targalski.

   Jego zdaniem, efektem ujawnienia przez Stonogę akt śledztwa ws. afery podsłuchowej będzie „zaostrzenie walki między wywiadem cywilnym, a wojskówką”.

   Polubienie

 9. Jarek Kefir pisze:

  Wygląda na to że sprawa jest śmierdząca i to bardzo. Ja tego tematu nie poruszę. Wszyscy wiemy kim jest Tymochowicz i jaką rolę pełni. PO, Samoobrona, Ruch Palikota, Nowoczesna.pl, i wszystko wskazuje na to że Stonoga jest jego kolejnym politycznym bękartem.

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  m | 09.06.2015 [20:10]
  Stonoga narzedziem sluzb ? Narzedziem sluzb to sa tasmy ! To sluzby je nagraly i caly czas nim graja ! Widocznie sluzby doszly do wniosku ze rzadza nami zwyczajni bandyci skoro sie posluguja ich jezykim I zachowuje sioe jak zwyczajne lumpy i postanowily to upublicznic ! Tylko jako to sie dzieje ze takie smiecie i odpadki ludzie o mentalnosci pospoltych bandytow rzadza Polska ?
  http://niezalezna.pl/67854-stonoga-narzedziem-sluzb-ma-oslabic-pis-i-kukiza-przed-wyborami-parlamentarnymi

  Oby…

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. Wizja pisze:

  Pyszny jest Sikorski , kiedy drze szaty nad wyciekiem akt :
  ” To demolowanie państwa! ” woła ………………cd
  http://wpolityce.pl/polityka/255421-sikorski-oburzony-wyciekiem-akt-to-demolowanie-panstw
  ………..zatem nie jest karygodne samo przestępstwo tylko podanie do wiadomości publicznej informacji o tym fakcie , bo to ” grozi destabilizacją „;
  nie wiem, czy ten świat nadaje się jeszcze do czegoś….

  Polubienie

 13. Wizja pisze:

  Zbigniew Stonoga został zatrzymany. Policja przeszukała jego mieszkanie………..cd
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zbigniew-stonoga-zostal-zatrzymany-policja-przeszukal

  Polubienie

 14. Wizja pisze:

  Informacja budująca :
  Profesor Andrzej Blikle: „Szeregowy pracownik mistrz cukierniczy zarabiał u mnie połowę tego co ja jako prezes”…………………../ cd. ciekawy artykuł dający nadzieję ,że można pracować i dorabiać się z godnością /
  http://wgospodarce.pl/informacje/20116-profesor-andrzej-blikle-szeregowy-pracownik-mistrz
  ……………jeśli to oczywiście prawda ;

  Polubienie

 15. Wizja pisze:

  Nasz marszałek Radek w ogóle się „nie pęka ” ani tym bardziej nie zaprzecza >
  ……
  „Sikorski nie zaprzeczył, że chciał zostać unijnym komisarzem, by wspierać interesy Kulczyka

  Marszałek Sejmu Radosław Sikorski podczas środowego briefingu przed posiedzeniem Sejmu nie zaprzeczył, iż chciał zostać unijnym komisarzem ds energetycznych, aby czuwać nad interesami Jana Kulczyka na Ukrainie- wątek ten pojawia się w ujawnionych aktach śledztwa ws. afery podsłuchowej.
  – Cała służba zagraniczna pracowała na rzecz POLSKIEGO BIZNESU, polskiego eksportu, także w krajach ościennych. Proponuję zostawić prokuraturze badanie tych spraw, ale też proponuję nie czynić nikomu zarzutu z tego, że wspiera POLSKI BIZNES – dodał. „…………cd
  http://www.prawy.pl/z-kraju/9642-sikorski-nie-zaprzeczyl-ze-chcial-zostac-unijnym-komisarzem
  ……….W zasadzie , skoro losy kraju zależą od pomyślności p.Kulczyka / i jeszcze ze dwóch innych / – to czemu nie rzucić własnego losu na ” ich szalę „;

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 22. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 23. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 24. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 25. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 26. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 27. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 28. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.