Pakt z diabłem: Putin traci kontrolę nad swoja wojną….Сделка с дьяволом: Путин теряет контроль над своей войной


Джуна: «Россию не посмеют тронуть… Все успокоится. То, что наше было, то нашим и будет. И всё».
Dżuna: „Rosja nie ośmielą się tknąć … wszystko ucichnie. To co było nasze kiedyś  naszym będzie. I wszystko. „

18 października 2014

Сделка с дьяволом: Путин теряет контроль над своей войной

http://obozrevatel.com/politics/97230-putin-zaklyuchil-sdelku-s-dyavolom-the-new-york-times.htm

Rozpętanie wojny przeciwko hybrydowy Ukrainie, prezydent Rosji Władimir Putin później zaczął tracić kontrolę nad terrorystami, którzybyli w Donbasu symulacji „ogromny opór”miejscowej ludności do władz ukraińskich.

Ten został napisany przez amerykańskiego politologa i ekspertów Adrian Karatnycky Rady Atlantyckiej w artykule dla The New York Times.

W swojej publikacji autor analizuje konsekwencje, które muszą zmierzyć się Rosji z powodu konfliktu zbrojnego na wschodzie Ukrainy.

„Dzięki tajnej wojny we wschodniej Ukrainie, Władimir Putin zawarli umowę z diabłem. Położył wojnę na łasce watażków, najemników i przestępców, częściowo w celu symulacji ogromny opór miejscowej ludności władz ukraińskich. Ale strategia Putina za pomocą takich” proxy „led stworzyć watażków Kleptocracy we wschodniej Ukrainie, które Moskwa zagrożonych stracić kontrolę nad wydarzeniami „- pisze autor.

Artykuł ten stanowi, że „zastępcze żołnierzy” rekrutuje się z czterech źródeł: lokalne grupy przestępcze, bezrobotnych, znaleźli się na marginesie społeczeństwa Wschodu, ekstremistów politycznych wśród rosyjskich skrajna prawica, w tym kozaków i najemników, którzy przemieszczają się z jednego punktu aktywnego do drugiego. Te ekstremiści wcześniej walczył w Czeczenii, Osetii Północnej, Naddniestrzu, a także w innych obszarach konfliktów regionalnych w krajach byłego Związku Radzieckiego. Jak pisze autor, ci ludzie są szkoleni, aby być miłym, uzbrojona w nowoczesną broń i często uzyskać wsparcie regularnej armii i służb specjalnych Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej.

Artykuł powiedział, że kontyngent był podstawą do powstania „armie” gangów „DNR” i „LC”, które działają w Donbasu bezpośrednio od granicy z Rosją.

Zajęty przez terrorystów z separatystycznej enklawy stał Donbass wschodniej Ukrainie. Kontrolowane „DNR” i „LC” terytorium kontrolowane przez uzbrojonych organizacji przestępczych, których liderzy odegrali kluczową rolę w polityce lokalnej – i formalnie, jako „krajowych liderów”, a nieoficjalnie jako przywódcy gangu. Autor pisze, że ci ludzie byli w stanie przepędzić prorosyjskiej lokalnej elity, które odbędzie władzę w tym regionie od ogłoszenia niepodległości Ukrainy w 1991 roku.

Władimir Putin ożywił Donbas sprawdzone je w Czeczenii przez ponad dziesięć lat temu, model transakcji z miejscowych watażków. W Rosji, Moskwa również uzgodnione z widocznym czeczeński mułłów Akhmat Kadyrowa i jego syna Ramzana. Kadyrow klanu, zwłaszcza po stronie separatystów w 1999 roku przeniósł się na drugą stronę i przy wsparciu Rosji przejęli władzę w Czeczenii. Odporność czeczeńska została zmiażdżona, i miał nadzieję, że na Kremlu. Jednak Putin musiał pogodzić się z niemal całkowitą niezależność lokalnego wodza, który był w porządku własnej dobrze wyposażonej armii.

Kadyrow jest stale mówi o swojej lojalności wobec Putina, ale nie pozwala ingerencji w jego sprawy przez władze federalne. Teraz Kreml czeczeński ponawia swoją politykę krótkowzroczne we wschodniej Ukrainie, której wyniki są podobne do tych obserwowanych obecnie w rosyjskim Kaukazie. Teraz przywódcy Doniecku i Ługańsku może prowadzić własną grę, przy wsparciu rosyjskich siły roboczej, ramion i finansów.

Ich wpływ pochodzi z przemytu broni, narkotyków i alkoholu punkty kontrolne na drogach są również źródłem pieniędzy. Nowy stan karne są tworzone przez zdobyciu przedsiębiorstw, wyłudzaniem lokalnych firm i przejęcia domów opuszczonych przez uchodźców. Według źródeł ONZ, na Ukrainie ponad 1,3 mln przesiedleńców wewnętrznych, głównie z regionów wschodnich. Co więcej, ponad 700 tysięcy obywateli ukraińskich stosowana. O nadanie statusu uchodźcy na terytorium Federacji Rosyjskiej.

Wzrost przestępczości płynie ze wschodu Ukrainy w Rosji, wraz z bojownikami i przemytników, łatwo przekraczania granicy. Rostowski regionu, które stały się podstawą dla pro-rosyjskich terrorystów w Donbasu, teraz przeżywa ogromny wzrost przestępczości – ponad 23% w ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku. Dla tego wskaźnika, jest na szóstym miejscu z 83 regionów Rosji.

Rozprzestrzenianie się przestępczości i pojawienie się wielu dobrze uzbrojonych mężczyzn w południowo-zachodniej granicy Rosji nie jest mile widziane przez rosyjskie służby specjalne. Istnieje podejrzenie, że są zaangażowani w serii morderstw kilku niekontrolowanych dowódców polowych;Najnowszym przykładem – Alex Mózg, który zginął w zasadzce w dniu 23 maja. Dowódca batalionu Ługańska Mózgu „Ghost” skrytykował przywódców „LC” na to, co dali się plany, aby uchwycić nowe terytoria i tworzenie tak zwanej „nowej Rosji”.

Autorka podkreśla, że ​​rozpętała się wojna przyniosła zaburzenia Putin Ukraina i wiele ofiar śmiertelnych i Rosja – sankcje, izolację polityczną i upadek gospodarczy. Ponadto, konflikt zbrojny doprowadził do destabilizacji w rozległym terytorium Donieck i Ługańsk we wschodniej Ukrainie psevdorespublik Rostów i Krasnodar regionów graniczących z Kaukazu.

„Innymi słowy, wojny Putina wymyka się spod jego kontroli” – podsumowuje autor.

Jak donosi „Observer”, prezydent USA Barack Obama powiedział na szczycie G7, że  Putin zniszczył gospodarkę Rosji i na Ukrainie przyniósł cierpienie .

18 października 2014

Говорит и предсказывает Джуна. Сколько уже завтра будут стоить нефть и доллар? Отменят ли санкции? И чем закончится кровавый кошмар на Украине? Эксклюзив «Новых русских сенсаций»

Джуна Всемогущая — только так и никак иначе. Многие верят, что эта женщина видит будущее, поэтому называют ее еще «наша Ванга». Посредник между небом и землей, долгие 13 лет она жила затворником, чтобы выступить с откровением.

Джуна: «С Россией ничего не случится. Поверьте мне, вспомните мои слова: никогда с Россией ничего не случится».

Русская Ванга с ассирийским акцентом — патриот до мозга костей. До сих пор все пророчества Джуны сбывались. И этому пророку в своем отечестве доверяли самое дорогое — свое здоровье — лучшие люди страны, генеральные секретари и президенты. И медицинские тайны кремлевских пациентов сейчас для нее — почти государственные.

Ее пронзительный взгляд из прошлого нашей страны, словно рентгеновский луч, заглянул по ту сторону добра и зла и отчетливо высветил все: что было, что будет, чем сердце успокоится.

Джуна: «Россию не посмеют тронуть… Все успокоится. То, что наше было, то нашим и будет. И всё».

Всевидящая Джуна и все ее кремлевские тайны. Что она знает о покушении на Бориса Ельцина? Почему она отказала от помощи Виктору Ющенко? Когда в Россию проникнет смертельная лихорадка Эбола? Что заставит Запад отменить свои санкции? И чем закончится вооруженный конфликт на Украине? Ответы на эти и другие вопросы — в программе НТВ «Новые русские сенсации».

Подробнее на НТВ.Ru: http://www.ntv.ru/novosti/1245716/?fb#ixzz3ceW68ovB

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „Pakt z diabłem: Putin traci kontrolę nad swoja wojną….Сделка с дьяволом: Путин теряет контроль над своей войной

 1. zenobiusz pisze:

  Ujawniła śmierć żołnierzy rosyjskich na Ukrainie. Sobota, 18 października 2014 (21:30).

  Sobota, 18 października 2014 (21:30)
  Przewodnicząca Komitetu Matek Żołnierzy w Kraju Stawropolskim na południu Rosji Ludmiła Bogatienkowa została aresztowana. 73-latka w sierpniu jako pierwsza poinformowała, że w walkach w ukraińskim Donbasie giną rosyjscy wojskowi.

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-w-rosji-aresztowano-73-latke-ujawnila-smierc-zolnierzy-rosyj,nId,1538025#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  9 sierpnia przewodnicząca Komitetu Matek Żołnierzy w Kraju Stawropolskim jako pierwsza poinformowała o śmierci 9 rosyjskich żołnierzy w miejscowości Sniżne, na granicy między obwodem donieckim i ługańskim na wschodzie Ukrainy. Listę zabitych przekazała prezydenckiej Radzie ds. rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i praw człowieka. Ta zaś zwróciła się do Komitetu Śledczego FR o wszczęcie dochodzenia w tej sprawie; wniosek ten pozostał bez odpowiedzi.

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-w-rosji-aresztowano-73-latke-ujawnila-smierc-zolnierzy-rosyj,nId,1538025#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  http://www.rmf24.pl/raport-ukraina/fakty/news-w-rosji-aresztowano-73-latke-ujawnila-smierc-zolnierzy-rosyj,nId,1538025

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Чем закончится кровавый кошмар на Украине?(предсказывает Джуна).

  суббота, 18 октября 2014 г.

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • Wizja pisze:

   Mówią ,że spóźnia się notorycznie . Najkrócej czekała na niego tylko królowa Elżbieta – 14 minut . No , ale skoro punktualność jest grzecznością królów to nie wymagajmy od zwykłego …………

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.