Największa afera PO


Zdjęcie: Ellaboratorio/ Licencja: CC BY-SA 2.0/ Wikipedia

Zdefraudowanie kilkuset milionów złotych na działalność prywatnego biznesu zapładniania pozaustrojowego kobiet, pod pretekstem rządowego rozporządzenia, forsowanie ustawy, która ten proceder ma zalegalizować pod przykrywką mile brzmiącego dla ucha „leczenia niepłodności”, a zwłaszcza legislacyjne parcie, aby zalegalizować nieodpowiedzialne bawienie się setkami tysięcy zarodków – żyć ludzkich powoływanych na szkle do istnienia i w większości unicestwianych – to największa afera Platformy Obywatelskiej. Największa i najbardziej arogancka, bo realizowana jawnie. Rząd i Sejm ideologicznie kierujący się nie prawdą, a brakiem szacunku dla życia ludzkiego i ideologią cywilizacji śmierci, w komitywie z lobbystami klinik in vitro pałętającymi się w kuluarach sejmowych, w pośpiechu proceduje ustawę legalizującą ten moralnie niegodziwy proceder, produkcję ludzi metodami weterynaryjnymi. Do tego rząd jawnie okłamuje społeczeństwo, uzasadniając projekt troską o „trendy demograficzne”. W tym samym czasie drugą ręką zalegalizował dostępny bez ograniczeń środek wczesnoporonny niszczący płodność. Otwórzmy oczy. To największa afera uderzająca w społeczne i biologiczne podstawy społeczeństwa. Dymisja Arłukowicza to za mało. Jeśli wiceminister zdrowia Igor Radziewicz-Winnicki, odpowiedzialny za słowa: „Wiem, że część osób postuluje, by dawcy nie byli anonimowi. Ale wyroki sądów są jednoznaczne – dawców materiału genetycznego, którzy nie są anonimowi, można obciążyć świadczeniami alimentacyjnymi. W praktyce takie rozwiązanie może uniemożliwić rozwój metody zapłodnienia in vitro”, przedkłada interes klinik in vitro i anonimowych osób z zaburzeniami seksualnymi nad dobro dziecka, powinien czym prędzej podać się do dymisji. O ile honor ceni bardziej niż sowite wynagrodzenie urzędnika. Oby przegrany prezydent Komorowski obudził się. Jeśli podpisze ewentualnie przegłosowany projekt, straci szansę na zrehabilitowanie się za ratyfikację konwencji przemocowej, obecnie ocenianej nawet przez jego własnego doradcę za kuriozum. Oby w przypadku ustawy o in vitro był mądrzejszy przed szkodą. Andrzej Lewandowicz, http://www.stopaborcji.pl Autor jest dr. hab. nauk chemicznych, dr. nauk medycznych, specjalistą chorób wewnętrznych.

Artykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/polska-kraj/138597,najwieksza-afera-po.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii imperium zła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

58 odpowiedzi na „Największa afera PO

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Polubienie

   • Wizja pisze:

    USA: Zmniejsza się ilość aborcji >
    Cała generacja kobiet widziała już przed narodzeniem swoje pierwsze dziecko na ekranie USG” – jest to, według Charmaine Yoest, prezydenta stowarzyszenia „Amerykanie zjednoczeni dla życia”, jedna z najważniejszych przyczyn zmniejszenia się w ostatnim czasie ilości aborcji w Stanach Zjednoczonych. W USA od 2010 roku odnotowano 12 % zmniejszenie się liczby wykonywanych zabiegów usunięcia ciąży……..cd
    http://chrzescijanin.pl/usa-zmniejsza-sie-ilosc-aborcji/
    …………12 % nie oszałamia, ale gdyby z tego wyszły liczby – np. 100 tys. dzieci , którym pozwolono się urodzić , to już przemawia do wyobraźni i sumienia ;

    Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 22. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 23. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 24. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 25. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 26. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 27. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 28. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 29. Wizja pisze:

  Praktyczne metody blokowania aktywności prezydenta Dudy :
  ………” Komorowski zablokuje Dudzie wymianę pracowników w Kancelarii Prezydenta?! Powód? Budżet nie pozwoli na wypłatę… odpraw …”
  …………..Dlaczego Duda nie będzie mógł wprowadzić swoich ludzi? Ano dlatego, że budżet Kancelarii Prezydenta jest w kiepskim stanie i zabraknie pieniędzy na… odprawy dla współpracowników odchodzącego prezydenta.

  Chodzi o miliony złotych, bo średnie wynagrodzenie w Kancelarii to ok. 9 tys. zł miesięcznie, a kierownictwa - ok. 17 tys. zł..............cd
  

  ….
  Docierają do nas informacje, że w ostatnim czasie wzrosły wydatki w Kancelarii Prezydenta, a to na nagrody, a to na nowe umowy. I że topnieje budżet, który musi starczyć nowemu prezydentowi jeszcze na pięć miesięcy. Brak pieniędzy na pewno utrudni zbudowanie takiej kancelarii, jaką chciałby mieć nowy prezydent ;
  A więc Komorowski utrudni życie nowemu prezydentowi nawet wtedy, gdy będzie już poza Pałacem…
  http://wpolityce.pl/polityka/255893-komorowski-zablokuje-dudzie-wymiane-pracownikow-w-k

  Polubienie

 30. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 31. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 32. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 33. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 34. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 35. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 36. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 37. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 38. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 39. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 40. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 41. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 42. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 43. Wizja pisze:

  Mniejsze / ? / aferki pe-owca :
  Działacz Platformy wykorzystał 15-letniego chłopaka. Przyznał się, skruchy nie okazał……………….
  ……………..Rafał P. poznał chłopca w internecie, na jednym z portali dla homoseksualistów. Podczas spotkania w „realu”, doszło między nimi do zbliżenia. Choć za obopólną zgodą, to nastolatek nie miał ukończonych 15 lat. Dlatego sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa Poznań Wilda, a działacz PO usłyszał zarzuty związane z pedofilią. Śledczy sprawdzają, czy miał inne, podobne kontakty z nieletnimi…….
  ………………Rafał P. nie widział niczego złego w swoim zachowaniu – cytuje gniezno.naszemiasto.pl Magdalenę Mazur-Prus, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.
  http://niezalezna.pl/67988-dzialacz-platformy-wykorzystal-15-letniego-chlopaka-przyznal-sie
  ………..ten Rafał P. jest stosunkowo młodym człowiekiem . W zasadzie od dobrych lat „dojrzewał ” w atmosferze rosnącej tolerancji , akceptacji i w końcu niemal afirmacji różnych form dewiacyjnych / a przynajmniej nienaturalnych . Gender , parady „równości „, wychowanie seksualizujące przedszkolaków , naukowe rozważania ,czy kazirodztwo to rzeczywiście wykroczenie i.t.p.
  To się chłopu wszystko pokręciło i już ” nie widzi nic złego w swoim zachowaniu „. Innym rządowym hedonistom też – jak wiemy z afer t., się pokręciło .

  Polubienie

 44. Wizja pisze:

  Lech Makowiecki pociesza :
  Jeżdżę trochę po kraju z koncertami granymi „ku pokrzepieniu serc”; ot choćby wczoraj w Augustowie – podczas XXX Zjazdu Stowarzyszenia Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej – mogłem zaobserwować fantastyczne zbratanie się 90-letnich już w większości „Wyklętych” ze współczesnymi harcerzami czy młodzieżą z formacji strzeleckich. Już wiem, że Gender połamie sobie na nich zęby!…………..cd
  http://naszeblogi.pl/55416-dorzynanie-watahy

  Polubienie

 45. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 46. Wizja pisze:

  Po wizycie naszych ” dam ” w Watykanie >
  …Opłacanych przez Kopacz hejterów jakby zatkało. Bo co mają robić z tym watykańskim „spotkaniem” Kopacz z papieżem, skoro kazano im drwić z prezydenta elekta Andrzeja Dudy, wytykając mu wizyty w kościele, ratowanie hostii i deklaracje o przywiązaniu do wiary katolickiej. Ten ciemnogród. A premier Kopacz to nie ciemnogród? Co tu robić, jak ratować jej wizerunek? Ona na dodatek oświadczyła, że papież jest wiosną Kościoła i że jeszcze dużo dobrego zrobi; ”
  http://wpolityce.pl/polityka/255911-wiosna-kosciola-i-jesien-sredniowiecza-polski
  ..no tak , a G.Waltz ……………pasuje do Watykanu jak pięść do nosa. Podczas gdy z niezwykle skupioną miną klęczy u grobu św. Jana Pawła II, jej rzecznik oznajmia w Warszawie, że profesor Chazan, choć został uniewinniony z zarzutu odmowy wykonania aborcji przez Naczelną Izbę Lekarską, nie wróci na stanowisko dyrektora Szpitala Świętej Rodziny, bo jako dyrektor złamał prawo. A prawo – jak oświadczyła swego czasu Gronkiewicz-Waltz jest ważniejsze od sumienia. I broni tęczy na Pl. Zbawiciela, a także chroni wykolejeńców, co to paradują w ramach równości….
  / link j.w./

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.