Prezydent Andrzej Duda w Tyńcu.


 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „Prezydent Andrzej Duda w Tyńcu.

 1. Wizja pisze:

  Szczerski o relacjach z Berlinem: Trzeba współdziałać tak, by kanclerz Niemiec lecąc do Moskwy lądował zawsze w Warszawie……………cd / Szczerski – przyszły doradca prezydenta ds. zagr. /
  http://wpolityce.pl/polityka/256026-szczerski-o-relacjach-z-berlinem-trzeba-wspoldzialac-tak-
  ………..bardzo słusznie ;

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  http://wpolityce.pl/polityka/256083-gadowski-zanim-wytrzecie-sobie-usta-bogiem-honorem-i-ojczyzna-zdajcie-sobie-sprawe-co-te-slowa-naprawde-znacza
  Coraz mocniej mierzi mnie jednak sytuacja, gdy jakieś łachudry i drobne cwaniaczki zaczynają sobie gęby wycierać Bogiem, Honorem i Ojczyzną. Nie mówię tu tylko o człowieku noszącym owadzie nazwisko, gdyż w jego przypadku proweniencja nie ulega najmniejszej wątpliwości
  — pisze Witold Gadowski w swoim felietonie na portalu Stefczyk.info.
  Nawet w PO odzywają się takie kwilenia – jak choćby senatora Sepioła, czy Rulewskiego, że właściwie to powinna teraz powstać wreszcie wielka koalicja PO – PiS. Za późno! trzęsące się figurki, za późno! POPiS – u nie powinno być i mam nadzieję nie będzie!
  — dodaje, podkreślając że żadnej grubej kreski nie będzie.
  Mam jednak uwagę do radykałów ostatniej chwili – zanim wytrzecie sobie usta Bogiem Honorem i Ojczyzną, zdajcie sobie sprawę co te słowa naprawdę znaczą. To nie kolejny szyld, pod którym można spokojnie, jak żuki gnojarze, robić karierki. Ojczyznę ma się jedną i nie da się jej sprać jak uciążliwą plamę
  — podkreśla Gadowski.
  O Panu Bogu nie ma co mówić w kategoriach politycznych… Najwięcej uwagi chcę jednak poświęcić Honorowi. Zanim zaczniecie o nim bezmyślnie klepać warto zdać sobie sprawę z kilku jego immanentnych cech: Po pierwsze Honor jest jak błona dziewicza, raz utracony nie odrasta!
  — pisze Gadowski, dodając że „nie ma takiej chirurgii sumienia czy jaźni, która sprawiłaby, że utracony Honor powróci”.
  Mam swoja prywatną listę obleśnych deklamatorów słowa „honor”…są obecni w każdej partii i towarzystwie. Mają jednak jedną wspólną cechę, tłoczą się – jak muchy do ścierwa – zawsze tam, gdzie zaczyna pachnieć władzą. Już widzę ich jak drałują do Andrzeja Dudy, jak zaczynają go okadzać, osaczać, podlizywać się. Mam nadzieje, że nowy prezydent też to dokładnie spostrzega
  — wskazuje Gadowski.
  Cały tekst na portalu Stefczyk.info

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. Wizja pisze:

  Sąd Apelacyjny w Warszawie skazał prawomocnie b. szefa MSW gen. Czesława Kiszczaka, za wprowadzenie stanu wojennego w grudniu 1981 r. SA odrzucił wcześniej wniosek IPN o wyłączenie sędziego prowadzącego sprawę Jerzego Ledera, b. podwładnego partyjnego Kiszczaka. Informacje nt. przeszłości sędziego ujawniła w ub. roku „Gazeta Polska Codziennie”.
  …………– To proces wymagający szczególnego traktowania. Czesław Kiszczak to jeden z ostatnich żyjących zbrodniarzy komunistycznych, który powinien być osądzony – mówił prok. Czerwiński……
  http://niezalezna.pl/68036-kiszczak-prawomocnie-skazany-za-stan-wojenny-dwa-lata-w-zawi
  ………………jeden z ostatnich żyjących zbrodniarzy komunistycznych………….
  To nie będą go żegnali z taką pompą , jak śp Jaruzelskiego ??? Acha , pewnie dlatego ,że Kiszczak przygotował stan wojenny w tajemnicy przed J.

  Polubienie

 6. Wizja pisze:

  Nowa marszałek ?
  Dotychczasowa rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska została kandydatką na marszałka Sejmu – zarząd Platformy Obywatelskiej przyjął rekomendację przedstawioną przez szefową PO, premier Ewę Kopacz – wynika z komunikatu przesłanego PA…………
  …………….a Jarosław Wałęsa zastąpi Sienkiewicza .
  http://fakty.interia.pl/polska/news-malgorzata-kidawa-blonska-nowym-marszalkiem-sejmu,nId,183

  Polubienie

 7. Wizja pisze:

  No proszę , czasem szok przywraca pamięć , a nawet rozsądek :
  Wystarczyło żeby Tusk zniknął z polskiej polityki, a wybory prezydenckie przegrał Komorowski, a już w Platformie Obywatelskiej „przypomniano” sobie, że obozy zagłady w czasie wojny zakładali jednak Niemcy, a nie jacyś bezpaństwowi naziści………..
  ………..W ubiegły piątek Sejmowi, przez aklamację (sic!) udało się wreszcie zmienić nazwę dnia pamięci 14 czerwca, który dotychczas brzmiał:

  ” Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych”

  obecna nazwa :
  „Narodowy Dzień Pamięci Ofiar NIEMIECKICH Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady „……………………CD
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/256107-obozy-w-polsce-budowali-jednak-niemcy-a-nie-naz

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • Wizja pisze:

   Homo-nagość i promocja dewiacji otwarcie w polskiej szkole!
   ………….W szkole w Piątkowisku, w której uczą się uczniowie podstawówek i gimnazjum, pojawiła się wystawa na temat homoseksualizmu i seksu homoseksualnego – podaje „Dziennik Łódzki”. Zrobili go sami uczniowie gimnazjum. „Radość seksu lesbijskiego”, „Chłopak, którego chciałem na całe życie”, „Trans Sex w wielkim mieście” – to tytuły, które widnieją obok zdjęć wyciętych z gazet. Zdjęcia prezentują między innymi półnagich mężczyzn w łóżku, całujących się mężczyzn, mężczyzn nagich i inne obrzydliwości. Gimnazjum nosi imię Adama Mickiewicza. Wieszcz chyba przewraca się w grobie…

   Oczywiście wystawa nie jest oddolną inicjatywą uczniów. Pojawiła się po „warsztatach antydyskryminacyjnych”. Fotografie półnagich czy zupełnie nagich osób w dewiacyjnych związkach oglądają nie tylko gimnazjaliści, ale i uczniowie podstawówki, którzy wykorzystują korytarz „ozdobiony” taką wystawą……………..
   http://www.fronda.pl/a/homo-nagosc-i-promocja-dewiacji-otwarcie-w-polskiej-szkole,52789.
   ……………a środowiska LGBT cieszą się ,że programowanie myślenia przebiega nad wyraz pomyślnie ;

   Polubienie

 9. Wizja pisze:

  No proszę – pierwszeństwo Sikorskiego na liście w Bydgoszczy to nic pewnego >

  Podjąłem się zadania, które pani przewodnicząca postawiła – bycie liderem listy w moich rodzinnych okolicach, w Bydgoszczy – mówił Sik.
  …………słowa Sikorskiego komentował Siemoniak :

  Myślę, że lepiej poczekać tutaj na decyzje…(…) Ja nie jestem osobą, która decyduje o listach, mogę mówić o jakimś swoim spostrzeżeniu. Wydaje mi się, że przy całym szacunku do marszałka – ta wypowiedź była przedwczesna………..
  http://wpolityce.pl/polityka/256197-kolejne-upokorzenie-sikorskiego-siemoniak-ustawia-go-do

  Polubienie

 10. Wizja pisze:

  A nowa marszałek kapkę bredzi :
  Szokujące słowa rzecznik rządu. Kopacz o nagraniach dowiedziała się dopiero po wycieku akt?…….
  Małgorzata Kidawa-Błońska próbując tłumaczyć tak długi brak reakcji Ewy Kopacz na aferę taśmową stwierdziła, że premier wiedzę o nagranych osobach miała dopiero po wycieku akt ze śledztwa………….cd
  http://niezalezna.pl/68053-szokujace-slowa-rzecznik-rzadu-kopacz-o-nagraniach-dowiedziala
  ……….nic się nie zmienia , można powiedzieć każdy nonsens i nikogo to nie bulwersuje;

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. Wizja pisze:

  Nawet Żakowskiemu opadły ręce : >
  Poczynań Ewy Kopacz już nawet mainstreamowi publicyści nie mają siły bronić. Zdaniem Jacka Żakowskiego, ostatnia próba reanimacji rządu, czyli wymiana kilku ministrów, niewiele pomoże ciągle dołującej w sondażach Platformie Obywatelskiej. Według niego, jedynie wymiana obecnej premier, mogłaby przynieść jakiś efekt………….
  http://niezalezna.pl/68077-nawet-zakowskiemu-opadly-rece-uwaza-ze-kopacz-nie-powinna-dluzej
  ………taa , Kolenda przyjęła podobną postawę…..oni zawsze zdążą się przestroić na czas ;

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Brawo dla Polaka! Wystarczy chcieć, czyli kogo boi się Pinakoteka w Monachium?
  Na stronie internetowej niemieckiego muzeum Pinakoteka w Monachium, w biogramie rzeźbiarza żydowskiego Otto Freundlich’a, zamieszczona był informacja, że został on deportowany i zamordowany w „polskim obozie koncentracyjnym Majdanek”. Tak było jeszcze 7 czerwca br.
  Przeciwko kłamstwom na stronach prestiżowego niemieckiego Muzeum zaprotestował polski działacz niepodległościowy Jozef Drewniok.
  Kurator wystawy dr Oliver Kase, zamiast natychmiast zareagować i zmienić kłamstwo naprawdę, usiłował nieudolnie tłumaczyć, że „nic się nie stało”. – Można naturalnie ten skrót opacznie rozumieć, jeśli się koniecznie tego chce, ale poza Panem Drewniokiem nikt tego nie uczynił ….” – twierdził dr Oliver Kase. Pan Drewniok był jednak konsekwentny i w kolejnym piśmie do Muzeum zagroził, że jeśli informacja nie zostanie poprawiona, powiadomi o całej sprawie kancelarię prezydenta elekta Andrzeja Dudy i jego pełnomocnika ds. polityki zagranicznej Krzysztofa Szczerskiego.
  Zapowiedź interwencji w kancelarii Prezydenta-Elekta okazała się na tyle skuteczna, że dyrekcja Pinakoteki natychmiast Pana Drewnioka listownie przeprosiła i zapewniła, że pracownicy muzeum w najmniejszym stopniu nie chcieli urazić „polskiej narodowej wrażliwości” oraz, co podkreślił dr Oliver Kase, „bez konieczności uciekania się do politycznych nacisków”, dokonano oczekiwanej korekty biogramu. Sformułowanie „polski obóz koncentracyjny Majdanek” zastąpiono określeniem „niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek w okupowanej Polsce”.
  Można? Można, ale trzeba mieć ową polską narodową wrażliwość. Bo Polska to nie jest „brzydka panna bez posagu, która nie powinna być zbytnio wybredna”, co się od wielu lat usilnie Polakom wmawia.
  pomniksmolensk.pl
  http://warszawskagazeta.pl/wydarzenia/item/1834-wystarczy-chciec-czyli-kogo-boi-sie-pinakoteka-w-monachium

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. Wizja pisze:

  Żeby nie umknęło z pamięci :
  ………………Rząd dał „Gazecie Wyborczej” gigantyczne kwoty: Na media wspierające PO wydano ponad 125 mln złotych. Wszystko z kieszeni Polaków ………../cd. bardzo ciekawy /
  http://wgospodarce.pl/informacje/20216-rzad-dal-gazecie-wyborczej-gigantyczne-kwoty-na-
  …………oczywiście nie tylko Wyborczej ;

  Polubienie

 21. Wizja pisze:

  Programowanie umysłów przez LGBT – trwa / wedlug przytoczonych tu onegdaj 6-ciu etapów/
  …………..Adopcja dla homoseksualistów już za tydzień w polskim prawie! Rząd spełnia najbardziej kontrowersyjne postulaty LGBT. Podpisz petycję/

  ……..Rząd wyszedł naprzeciw najbardziej radykalnym postulatom środowisk LGBT, które propagowano podczas ostatniej „parady równości”. Już w przyszłym tygodniu koalicja rządząca wraz z lewicą przegłosuje rządowy projekt ustawy legalizującej in vitro, który w ostatnim rozdziale, w art. 91 pkt 3 przewiduje wprowadzenie do kodeksu rodzinnego i opiekuńczego art. 75¹ tworzącego możliwość uzyskania statusu prawnego ojca mężczyźnie względem obcego mu dziecka poczętego in vitro……..cd
  http://wpolityce.pl/polityka/256478-adopcja-dla-homoseksualistow-juz-za-tydzien-w-polskim-p

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.