Kompromitacja Obrony powietrznej RF !!! Позор Войск ПВО РФ .!!!


Tajemnicza kradzież w Rosji. Złodzieje uciekli dwoma samolotami, radary nie wiedzą dokąd

http://www.tvp.info/20553154/tajemnicza-kradziez-w-rosji-zlodzieje-uciekli-dwoma-samolotami-radary-nie-wiedza-dokad

kaien, jk publikacja: 21.06.2015 aktualizacja: 18:45wyślijdrukuj

Jednym z uprowadzonych samolotów jest maszyna typu Jak-52 (fot. Twitter/Greg Smith)

Mieszkańcy Moskwy najedli się dziś strachu. Jeden z tamtejszych portali poinformował, że skradziony w obwodzie tiumeńskim samolot leci w kierunku stolicy. Alarm okazał się przedwczesny, ale sprawa jest na tyle poważna, że poszukiwaniami zaginionej maszyny zajął się Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej.

 

Jak wyjaśnia agencja Interfax, 17 czerwca na lotnisku w miasteczku Iszim wylądował samolot sportowy Cessna. Osoby znajdujące się na pokładzie, z nieustalonych na razie powodów, zostały zatrzymane.

W niedzielę po północy udało im się zbiec, dostać na lotnisko i uprowadzić dwa samoloty: Cessnę i Jaka-52. Po dwóch godzinach lotu Jak-52 lądował awaryjnie, po czym jego załoga przesiadła się do Cessny, odlatując w nieznanym kierunku.

Lot odbywał się na tak małej wysokości, że nie udało się namierzyć maszyny. Postępowanie wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej.

Jak ustaliła agencja Ria Novosti, uprowadzone samoloty już wcześniej zostały wyłączone z eksploatacji, a ich piloci nie mają uprawnień.

IAR
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Kompromitacja Obrony powietrznej RF !!! Позор Войск ПВО РФ .!!!

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Nowych informacji o incydencie ..brak

  GY-80-160 Gardan wysyłane do Perm
  Samolot Gardan GY-80-160 (w zależności od źródła w Federalnej Agencji dyrekcji terytorialnej Air Transport – Cessna), według wstępnych danych, zostanie wysłana do Perm, powiedział źródło TASS w strukturach wojskowych w regionie.
  „Według wstępnych raportów, dwie osoby przybył w przeddzień 20 czerwca w Ishim na własnym samolotem Ale oni mają jakieś pytania ze strony organów ścigania i najwyraźniej postanowił uciec, zabierając ze sobą drugi samolot. – Samoloty Jak-52 należące Klub sportowy DOSAAF „- powiedział źródła.
  Według niego, odlecieć napastnikowi udało Yak-52 okazały się wadliwe. „Jak-52 został wprowadzony na lotnisku w Yalutorovsk, gdzie jego samolot poleciał, według wstępnych danych, w Perm,” – dodał.
  Wcześniej źródła ścigania w regionie powiedział TASS, że samolot jest w kierunku Moskwy.
  http://tass.ru/proisshestviya/2060223

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Piloci, „porwany” samoloty z Ishim, poddał FSB

  Mężczyźni już dać wyjaśnień siłowej.
  http://lifenews.ru/news/156012
  4 90 2 2 2
  Piloci, którzy są podejrzani o porwanie samolotów i latania kluby z jednego regionu Tiumeń, dobrowolnie przyszedł do wydziału FSB. Ten LifeNews powiedział źródło ścigania.
  – Samolot usiadł w obszarze Alexander regionu Vladimir, drogi startowej Daryino. Wtedy ludzie dostał się do Siergijew Posad i ukazał się w FSB, – powiedział źródła. Teraz obaj piloci składania wyjaśnień.

  Przypomnijmy, w niedzielę rano, dwóch młodych mężczyzn – fizyk jądrowy Ilya Kudryashov i jego przyjaciel Romaz Shermardini – według różnych źródeł, bez zgody poleciał na Jak-52 i Gardan GY-80-160 z Ishim klubu latającej . Jakiś czas później, samoloty wykonane awaryjne lądowanie w mieście Yalutorovsk powodu awarii Yak-52.

  Następnie młodzi ludzie opuścili samolot i ponownie wspiął się na niebie , kierując się do Moskwy. W rzeczywistości Incydent na lotnisku pracowników Departamentu Śledczego Ural Iszym Transportu rosyjskiego IC otworzył sprawy karnej na podstawie artykułu „porwanie”.

  W podmiejskiej Aeroklubu, gdzie samolot został w oparciu Ilya Kudryashov, powiedział, że młody człowiek i jego kolega lёtnomu sklep Romaz Shermardini udał się do regionu Tiumeń do zakupu samolotu Jak-52.

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.