Znaki .Szarańcza nad Rosją.Признаки. Пожары в Хакассии, наводнение в Курске, саранча в Оренбурге… Неужели мало? Россия опомнись!.


A z dymu wyszła na ziemię szarańcza, której dano moc [szkodzenia], jaką mają skorpiony. Szarańcza owa otrzymała nakaz niewyrządzania żadnej szkody trawie rosnącej na ziemi lub jakiejkolwiek zieleni albo drzewu. Miała atakować tylko ludzi nie posiadających pieczęci Boga na czołach. Zakazano jej zabijać tych ludzi, lecz mieli oni przez pięć miesięcy cierpieć udręczenie. Ból zaś, który zadawała, przypominał cierpienie, jakie znosi człowiek ukąszony przez skorpiona.

http://hunta.info/v_rosiji_nashestia_saranu/

У трьох регіонах Росії введено режим НС через нашестя сарани.

В Оренбурзькій області введено режим надзвичайної ситуації через нашестя сарани. Для допомоги сільгоспвиробникам створено оперативний штаб, поля обробляє авіація. На сьогоднішній день тільки в цьому регіоні комахи вже знищили більше 200 тисяч гектарів угідь. Метою небезпечного шкідника також стали Астраханська область і Башкирія.

Сонце закрите хмарами комах. Автомобіль ледве просувається по дорозі крізь щільний рій. Здається, ще трохи і вони повністю заліплять лобове скло або рій понесе машину. Сарана в Астраханській області захопила все: небо, поля, дорожнє полотно, повідомляє «ТВ Центр».

Сарана — один з найбільш грізних шкідників планети. Її навала — одне з найбільш страхітливих лих для посівів на всіх континентах. У їжі зовсім нерозбірлива. Все, що зеленого кольору, для цієї комахи їстівне. Рій сарани — чисельність деяких зграй досягає декількох мільярдів особин — здатний повністю знищити величезну площу, засіяну культурами, всього за кілька годин. Комахи можуть мігрувати на кілька десятків кілометрів на день, вражаючи все на своєму шляху. А це серйозний економічний збиток в регіоні, розорення тисяч господарств, в деяких випадках, навіть голод. Саме тому відразу в декількох російських регіонах, які зазнали атаки комах, введений режим НС. В Астраханській області до боротьби з шкідниками підключили авіацію.

Хімічна атака з повітря завдання не з легких. Пілотові доводиться маневрувати на гранично малій висоті — п’ять-сім метрів. Тому до таких робіт залучають найдосвідченіших льотчиків. За допомогою авіації в Астраханській області інсектицидами оброблено 5 тисяч гектарів землі — шоста частина від уражених площ.

В Оренбурзі та області шкідниками охоплено більше 200 тисяч гектарів посівів. У регіоні утворений штаб допомоги постраждалим сільгоспвиробникам. Селяни й самі не сидять склавши руки — допомагають авіаторам із землі. Обприскують поля і городи із застосуванням техніки і вручну. Правда, людських сил не вистачає.

«На цьому полі вночі пройшла обробка. Закінчили ось буквально. День-два, я думаю, вона знову тут з’явиться. Тому що, ви бачите, близько посадки вона є. У минулому році, наприклад, були випадки, що на одному і тому ж полі до чотирьох разів обробляли», — розповів генеральний директор рослинницького господарства Дмитро Утегенов.

Сарана розмножується досить швидко. З відкладених яєць личинки з’являються вже через два тижні. Одна самка може призвести півтори-дві і більше тисяч дитинчат. Їх розсадниками нерідко є безгоспні землі або території, які власники не вважають за потрібне обробляти, а держава не може витрачати бюджетні гроші на обприскування площ, у яких є господар.

У деяких регіонах Росії ввели режим надзвичайної ситуації через нашестя сарани

http://zaxid.net/news/showNews.do?u_deyakih_regionah_rosiyi_vveli_rezhim_nadzvichaynoyi_situatsiyi_cherez_nashestya_sarani&objectId=1355983

У деяких регіонах Росії ввели режим надзвичайної ситуації через нашестя сарани

фото Волга

В Оренбурзькій області Російської Федерації введено режим надзвичайного стану через нашестя сарани.

«Указом губернатора введено режим НС після ураження сільськогосподарських рослин особливо небезпечними шкідниками. Від сарани оброблені поля на площі понад 91 тис. га», – цитує ТАСС представника міністерства сільського господарства області.

Для боротьби зі шкідниками та допомоги потерпілим від комах сільгоспвиробникам в регіоні створили спеціальний штаб. На боротьбу з сараною в 2015 році виділили близько 48 млн рублів. Загалом цього року в Оренбурзькій області засіяли під сільськогосподарські культури понад 3,4 млн гектарів. З них опрацьовано близько 242 тис. гектарів. За прогнозами фахівців, шкідники поширяться на 60 тис. га посівів.

Окрім цього, нашестя сарани також зафіксовано у зауральському районі Башкирії. Про це повідомила місцева інформагенція «Башинформ».

У Абзеліловському районі Башкортостану також введено режим надзвичайної ситуації. Шкідники поширилися на території десяти сільських поселень. Як повідомляє прес-служба МНС в республіці, на сьогодні площа сільськогосподарських культур, уражених сараною, склала 13200 га.

Від нашестя сарани потерпає і Астраханська область, пише місцева газета «Волга».

Комахи знищують урожай, мігруючи на десятки кілометрів щодня. У двох районах введено режим підвищеної готовності до НС. За останніми даними регіонального мінсільгоспу, за допомогою авіації в Астраханській області від сарани оброблено майже п’ять тисяч гектарів землі. Уражена площа – вшестеро більша і сягає за різними даними від 27-ми до 29-ти тисяч га.

Сьогодні ж стало відомо, що нашестя сарани почалося у Тункінской районі Бурятії. Комахи практично знищили покоси поблизу сіл Шимків і Хужир, передає сайт zabinfo.ru. Місцеві жителі повідомляють, що сарана почала роїтися, залишаючи порожні поля і луги. Про запобіжні дії там не повідомляють, зате зазначають, що у дацанах (буддійських храмах) Бурятії готують молебні для позбавлення землі від навали шкідника

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

61 odpowiedzi na „Znaki .Szarańcza nad Rosją.Признаки. Пожары в Хакассии, наводнение в Курске, саранча в Оренбурге… Неужели мало? Россия опомнись!.

  1. zenobiusz pisze:

    Polubienie

  2. zenobiusz pisze:

    Polubienie

  3. zenobiusz pisze:

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.