Maryja zwycięża !!!!”Gaspa” z Medjugorie temat zamknięty..wreszcie.


Czekamy na reakcję demona i jego sekty…

Watykańska Kongregacja Nauki Wiary nie uznała objawień w Medjugorje

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/879487,watykanska-kongregacja-nauki-wiary-nie-uznala-objawien-w-medjugorje.html

Watykańska Kongregacja Nauki Wiary nie uznała autentyczności objawień w Medjugorje. Bośniacka miejscowość może być jednak miejscem wiary i modlitwy, ale nie zyska statusu sanktuarium – cytuje ustalenia Kongregacji włoski dziennik „Il Giornale”.

Dokument Kongregacji – podjęty w 34. rocznicę od rzekomych objawień – trafił teraz na biurko papieża Franciszka, który podejmie ostateczną decyzję w tej sprawie. Według ustaleń Kongregacji Nauki Wiary, pielgrzymi mogą odwiedzać Medjugorje w celu modlitwy. Jednak zaleca się im nieutrzymywanie kontaktów z „widzącymi” a także zakazuje się uczestnictwa w rzekomych objawieniach.

Według relacji sześciorga osób, zwanych widzącymi, objawienia Matki Bożej Królowej Pokoju rozpoczęły się w Medjugorje w czerwcu 1981 i mają trwać do dziś. Jedna z widzących – Vicka Ivanković – mówi „Il Giornale”, że ze spokojem oczekuje na decyzję papieża Franciszka. „Jestem w pełni posłuszna Kościołowi i Matka Boża powiedziała mi, żebym się nie przejmowała” – twierdzi Vicka Ivanković.

Papież Franciszek zapowiadał, że decyzja w sprawie Medjugorje zostanie podjęta szybko. Prawdopodobnie będzie ona negatywna, wskazują na to słowa papieża. W niedawnej homilii wspominał o tych, którzy zamiast spędzać czas na aktywnym „świadectwie Słowa, czekają na wizjonerów, którzy powiedzą jakie przesłanie przekaże nam Matka Boża”. W ocenie papieża, to nie jest tożsamość chrześcijańska.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fałszywe orędzia, imperium zła, Medjugorie: Ostrzeżenie, Papież Franciszek, scammers of Medjugorie, Zwodziciele, Zwodziciele WoWiT. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

51 odpowiedzi na „Maryja zwycięża !!!!”Gaspa” z Medjugorie temat zamknięty..wreszcie.

 1. zenobiusz pisze:

  Ileż pomyj na mnie wylano w związku z dążeniem do przedstawienia niepokojącej prawdy o „Gospie”.

  Ile klątw poleciało w moją stronę z „katolickich ” blogów.Ciekawe czy zdobędą się na zwykłe

  przepraszam,czytelnicy administratorzy i wreszcie opiekunowie duchowi.

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Może ktoś to wklei naszym „pobożnym”?

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Kongregacja Nauki Wiary nie uznała autentyczności objawień w Medjugorie, które może być miejscem wiary, modlitwy, pobożności, ale nie sanktuarium – orzekło zdaniem dziennika „Il Giornale” zebranie plenarne Kongregacji Nauki Wiary. Dokumentacja przeanalizowana podczas wczorajszego spotkania trafiła na biurko Ojca Świętego, który podejmie ostateczne decyzje w tej sprawie.

  Według informacji włoskiego dziennika sesja Kongregacji Nauki Wiary zachęca pielgrzymów, by odwiedzając Medjugorie nie utrzymywali kontaktów z „widzącymi” i zakazuje uczestnictwa w rzekomych „objawieniach”, których nie należy uznawać za „objawienia nadprzyrodzone”.

  Jak bowiem nakazuje Kodeks Prawa Kanonicznego nie można wypowiadać się na temat autentyczności objawień, dopóki nie będą one zakończone.

  Poprzednio Stolica Apostolska przypomniała amerykańskim biskupom, że miarodajne w tej sprawie było stanowisko episkopatu byłej Jugosławii z 1991 r., w myśl którego nie można potwierdzić nadprzyrodzonego charakteru zjawisk zachodzących w Medjugorie. Duchownym i wiernym świeckim nie wolno brać udziału w spotkaniach, konferencjach, czy uroczystościach publicznych podczas których autentyczność takich „objawień” traktowana byłaby jako pewna.

  KAI

  Read more: http://www.pch24.pl/il-giornale–kongregacja-nauki-wiary-nie-uznala-autentycznosci-objawien-w-medjugorie,36579,i.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter#ixzz3e5EAFEXv

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  No i mamy ..pogróżki sekty…

  Nieposłuszeństwo to ..znak rozpoznawczy „Gospy”

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  A tu ktoś wychodzi przed szereg !!!

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   „Według informacji włoskiego dziennika, sesja Kongregacji Nauki Wiary zachęca pielgrzymów, by odwiedzając Medjugorie nie utrzymywali kontaktów z „widzącymi” i zakazuje uczestnictwa w rzekomych „objawieniach”, których nie należy uznawać za „objawienia nadprzyrodzone”.
   Na początku czerwca, podczas jednej z homilii Franciszek dał jasno do zrozumienia, jakie stanowisko w sprawie Medjugorie zajmie Watykan. – Zdarzają się pewne formy chrześcijańskiej duchowości, które stanowią rodzaj współczesnej „eterycznej” gnozy. Podobna pokusa polega z kolei na ciągłym poszukiwaniu nowości, „jakby się zapomniało, że już raz zostaliśmy wybrani i namaszczeni” i że „mamy zapewnienie Ducha Świętego”. Ulegający tej pokusie, jak wyjaśnił Papież, ciągle pytają: „Gdzie są ci widzący, którzy opowiedzą nam dzisiaj o liście Matki Bożej, co ma być przysłany o czwartej po południu?”. To nie jest tożsamość chrześcijańska – zaznaczył Ojciec Święty. – Bo ostatnie słowo Boga ma na imię Jezus i nic więcej”.

   Słowa te świadczą wyraźnie o tym, że rzekomo mająca przepowiadać przyszłość Maryja, podczas „widzeń” w Medjugorie nie zostanie uznana przez Stolicę Apostolską jako prawdziwe objawienie.

   Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Nastepny z ruskiej budy

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Tu zrozumieli sygnały z Watykanu już dawno
  https://twitter.com/Medjugorie_info

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Tu następny udający że nie umie czytać.

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  O. Federico Lombardi, dyrektor służby prasowej poinformował agencję watykańskiego Rejestracja Narodowy Katolicki, że wyrok w Watykanie na temat autentyczności rzekomych skutków Najświętszej Maryi Panny w Medziugorju , to prawdopodobnie nie ogłoszono zbyt szybko. 06 czerwca Franciszek, rozmawiał z dziennikarzami na pokładzie samolotu po wizycie w Sarajewie, powiedział : „Jesteśmy bardzo blisko tego, co jest w stanie podjąć decyzji” w sprawie Medjugorje zjawisko. Komisja Watykan ustanowiony przez papieża Benedykta XVI i przewodniczył kardynał Camillo Ruini, badała doniesienia o wizjach i przedstawiła swoje wnioski. Franciszek powiedział, że Kongregacja Nauki Wiary wkrótce rozważyć ten raport na swojej sesji zwyczajnej, znany jako Quarta feria („środa”). Jednak dalej. Lombardi powiedział, że od tej sesji nie została jeszcze przeprowadzona, i jest mało prawdopodobne, że wszystkie prałatów, którzy są członkami Kongregacji Nauki Wiary, zbierze się na spotkanie w Rzymie w okresie letnim. „Więc jeśli mnie, dni, tygodni lub miesięcy zapytać? – Myślę, że lepiej byłoby mówić o kilka miesięcy „- powiedział o. Lombardi. Читайте подробности на сайте Сибирской католической газеты — http://sibcatholic.ru/2015/06/13/press-sluzhba-vatikana-ne-podtverzhdaet-skoroe-obyavlenie-suzhdeniya-cerkvi-o-medzhugore/ © sibcatholic.ru

  http://q99.it/31BTDgp

  Polubienie

 22. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 23. Wizja pisze:

  A u nas :
  „Szef sztabu PiS: Zmienimy ustawę o in vitro. Ta procedura nie powinna być dostępna dla związków partnerskich. Mrożenie zarodków jest niedopuszczalne………………cd”
  ……………Karczewski wskazał dwie podstawowe kwestie, z którymi jako katolik nie moze się zgodzić:- mrożenie zarodków i możliwość stosowania metody in vitro w przypadku związków partnerskich………………cd
  http://wpolityce.pl/polityka/257302-szef-sztabu-pis-zmienimy-ustawe-o-in-vitro-ta-procedura

  Polubienie

 24. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 25. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.