Czas się modlić !!!URGENT-NASA Caught In Huge Lie & We Are In Serious Danger! Time To Pray Harder Than Ever!


ATTENTION: The coordinates are listed in my article here http://beforeitsnews.com/prophecy/2015/06/urgent-nasa-has-just-been-caught-in-a-huge-lie-and-we-are-in-serious-trouble-it-is-time-to-pray-like-never-before-videophotos-2470306.html and they are hyperlinked.   Several  years ago, according to what I’ve found in my searches on this, (Although you might want to know that publication dates of videos can be altered-disinformationalists and trolls might ‚do’ this in order to mislead–however I do not believe this to be the case in this particular situation, but I could be wrong) people could see the same thing, uncovered, several years ago …but then it was quickly covered up and hidden just as soon as it was found, which is why people have been looking there for a long time ever since… (I am saying this based on what I have found in other videos..) and since people have continued checking that area that had previously been exposed, just recently, they discovered that Google Sky had uncovered what they had previously hidden.  I am getting some trolls and some  normal  people (I think they are normal people) stating that this was discovered years ago..and that is true…but as soon as it was discovered, it was hidden from us for many years until now! Also, as a side note..I am ONLY showing you what is being posted in the news! I am not the originator of anything on Planet X or Nibiru. I am sharing with you what is being found. I first heard about this on Paul Begley’s channel and then checked it all out myself and did a video and article for you so you could also know about all the details. My article is pretty in depth and has a lot more than what is mentioned here… so please check it out. Thanks and God bless all of you!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

72 odpowiedzi na „Czas się modlić !!!URGENT-NASA Caught In Huge Lie & We Are In Serious Danger! Time To Pray Harder Than Ever!

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. ciemnowidz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Masz w końcu dotarł do końca internecie!
  Nie ma nic więcej do zobaczenia, nie więcej linków do odwiedzenia.
  Zrobiłeś to wszystko.
  To jest bardzo ostatnia strona na ostatniej serwera na bardzo dalekim końcu internet.

  Powinieneś teraz wyłącz komputer i idź zrobić coś pożytecznego z resztą swojego życia. *

  Sugestie:

  Link usunięty

  Nie wyszło

  nie baw się tak więcej .

  Mam refleks 🙂

  Polubienie

 5. ciemnowidz pisze:

  jeszcze ilustracja etymologii powyzszego nick’a
  parafrazuje: widzac w ciemnosci

  i cytat
  przyslowia
  po burzy zawsze wychodzi Slonce

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Coraz więcej zdjęć nieświadomych co dokumentują fotografów?

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. Wizja pisze:

  Myśli na nowy dzień > głównie dla ludzi z mocno zadartym ego / znaczy – nosem /
  …………Mistyka codzieności >
  ” Miłość nie polega na dokonywaniu rzeczy nadzwyczajnych i bohaterskich, ale na spełnianiu rzeczy zwykłych z czułością.
  (Jean Vanier)
  ………….Codzienność. Wielu od niej ucieka, bo często jawi się nam jako szara, monotonna, nużąca, płaska, nudna i beznadziejna. A tak by się chciało zajmować czymś wielkim, znaczącym, ciekawym i sensownym.

  Zazwyczaj po pewnym czasie przychodzi jednak refleksja, że uciekanie od codzienności jest uciekaniem od człowieczeństwa, od samego siebie. Bo dokąd można przed nią uciec? Jeśli zaś nie uciekać od codzienności, to co z nią uczynić? Jak sprawić, by miała ona jakiś sens, a nie sprowadzała się TYLKO DO ROLI nieuniknionego przerywnika między wielkimi (czy o wiele znaczniejszymi) aktami ludzkiego ducha?…………………cd
  http://www.katolik.pl/mistyka-codziennosci,24906,416,cz.html
  …………….Mistyka codzienności ; jedni rodzą się wiedząc , inni mogą się nauczyć pod warunkiem przystania na minimum pokory , pozostali utkną na zewnątrz – sadząc , że ulepieni są z lepszej gliny .To właśnie ci ostatni przeważnie przyznają sobie prawo do decydowania za bliźnich , tworzą autorskie definicje szczęścia ludów czy narodów , a sprawiedliwość to dla nich ICH -też – AUTORSKO , EGOTYCZNIE pojmowana sprawiedliwość , sprawiedliwość musi wiernie odbijać ich twarz .

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:
   • przyspieszenie i wzrost energii elektromagnetycznej pochodzącej od Słońca. Szczególnie odczuwalne ma to być od końca sierpnia do końca września, kulminacja nastąpi około 23 do 24 września. Simon opisuje to jako „przesunięcie częstotliwości” tzw. rezonans Schumanna, który dla Ziemi w tej chwili wynosi 7,83 Hz ale szacuje się że obecnie wzrósł do 11 Hz. Na koniec września ma wzrosnąć do 14 Hz. Zmiany te mają wpłynąć na osłabienie tarczy magnetycznej, zwiększenie aktywności sejsmicznej i ekstremalnych zjawisk pogodowych. Simon wskazuje konkretne miejsca. Mówi o trzęsieniu ziemi o magnitudzie 9.0 stopni, które ma wystąpić bardzo blisko Iranu. Ma to nastąpić przed końcem września. Kolejnym kataklizmem ma być ogromny wybuch wulkanu na Kamczatce. Wybuch ma nastąpić pod koniec tego roku i ma spowodować dramatyczne ochłodzenie na półkuli północnej. W Północnej Kalifornii przed końcem września również będzie trzęsienie ziemi o sile 6.9. Ma być one spowodowane suszą w Południowej Kalifornii. Simon jest tego pewien w 80%.

   Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   http://www.emsc-csem.org/Earthquake/world/M5/

   Tu można zobaczyć spadek tektonicznej aktywności w czasie najmocniejszego „ataku” Słońca na ziemię w ostatnim czasie.Przeczy to wersji kolportowanej,na zasadzie na śłońce nie mamy wpływu,Nibiru nie istnieje itd.Walka informacyjna będzie trwać do końca .Elity w spokoju chcą zając miejsca w podziemnych kompleksach,może już zaczęły 🙂

   Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Lucy66…Lucyfer666…
   Ja wiem że to czysty zbieg okoliczności,ale sugeruję zmianę nicku

   🙂

   Polubienie

    • zenobiusz pisze:

     „Jak dla mnie już samo takie coś, jak „karty iluminatów” jest masakrycznie niedorzeczne 🙂 Tajne stowarzyszenie działające od setek, jak nie tysięcy lat wydaje obrazki, na których przedstawia katusze, które zada swoim niewolnikom. Warunkiem ich istnienia jest absolutna dyskrecja, a jednak mimo to wydają karty, dzięki którym niewolnicy mogą odkryć, że oni naprawdę istnieją, jeżeli obrazki z tych kart zaczną się sprawdzać. Gdyby to była prawda to byłby to dla nich strzał w stopę. A mówienie o jakimś tam „prawie przyzwolenia”, czyli że niewolnicy muszą nijako na tortury wyrazić zgodę (w jakiś niebezpośredni, dziwny niby sposób, czyli samą świadomością nadchodzących tortur), już zupełnie do mnie nie przemawia i jest jak dla mnie dziwnym, wymuszonym tłumaczeniem. Czy jakiekolwiek wydarzenie z tych kart potwierdziło się JASNO I KLAROWNIE BEZ NACIĄGANYCH INTERPRETACJI OBRAZKÓW? Nie słyszałem…”

     Polubienie

    • zenobiusz pisze:

     Dawid Icke,Alex Jones Nancy Leader.Ewidentna rosyjska agentura wpływu siejąca chaos zgodnie ze zleceniami ,Icke i Leader czerpią wiedzę od „głosów”Jones z nieco innej parafii,ale wystarczy poczytać ich teksty o Ukrainie by mieć jasność.Jeżeli Kreml „pali” taką agenturę,znaczy musi cienko piskać.Oni liczyli na kataklizm osłabiający Zachód,a tu …rzeczywistość skrzeczy.Nie znaczy to ,że na Zachodzie nie działa agenda o tej samej co „kremliny ” inspiracji,ale zaprawdę nie są to „iluminati” ani” chabadnicy”

     Polubienie

     • zenobiusz pisze:

      Zdaniem Davida Icke za jego informatorką Swali(oczywiście iluminacką kapłanką zbuntowaną)Królowa Elżbieta II to w istocie 2metrowy gadoid(reptilianin) pożerający na surowo niemowlęta.Tyle o wiarygodności źródła do którego podano nam link.

      Polubienie

     • Mary E. pisze:

      Może David Icke to agent, ale nie wykluczone, że to jest chory człowiek. Sam opowiada o ataku, którego doznał nad jeziorem Titicaca. W/g opisu to wyglądało na epilepsję. Miało trwać ponoć cztery dni. W tym czasie miał ową wizję mitycznej kobiety z zaświatów, która przekazała mu wiedzę o Reptilianach i tematy z tym powiązane. Do tego dochodzi niedotlenienie mózgu wywołane nie tylko drgawkami, ale też niższym poziomem tlenu w powietrzu związanym z wysokością npm omawianego rejonu. Jak by na to nie patrzeć, to mało wiarygodny świadek. Gdzieś czytałam (już nie pamiętam gdzie), że obecnie nie może tak swobodnie podróżować po świecie. Np. ma zakaz wjazdu do Kanady.

      Polubienie

   • Wizja pisze:

    Oj tam , Lucy66 jest może fanką T.Love – nasłuchała się piosenki Lucy Phere.

    Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  http://www.paranormalzone.pl/niewyjasnione/strefa-astralna/item/510-zmiany-czestotliwosci-powodem-kataklizmow-na-ziemi
  „Później padają ogólniki na temat powodzi w USA, które wystąpią latem tego roku i susze na terenie Chin.

  Inne konsekwencje jakie mają nastąpić z powodu zmian częstotliwości dotknął niektórych ludzi. Zmiany zaburza funkcjonowanie psychiczne niektórych z nas będzie to miało wpływ na rynki finansowe, organizacje. Zmiany odczują też politycy, ponieważ zaburzenia wpłyną na ich wypowiedzi co z kolei wpłynie na utratę zaufani wśród ich zwolenników. Tu Simon posuwa się jeszcze dalej i twierdzi, że niektórzy przywódcy będą mieli halucynacje i omamy co będzie wpływało na ich postrzeganie rzeczywistości. W wyniku ich działań mogą nawet stracić przywództwo. Simon przewiduje, że zmiany dotkną od 10 do 17% populacji.”

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  O..

  Polubienie

 16. Wizja pisze:

  Ku refleksji :
  Między bezsensem a spełnieniem > Jedną z metafor próbujących ująć istotę ludzkiego losu jest obraz drogi. Człowiek jest wędrowcem, pielgrzymem, znajduje się na jakiejś drodze. Skąd? Dokąd? Z jakiej przyczyny? W jakim celu? Zadając te pytania, doświadczamy zagrożenia nicością i bezsensem, ale też odnajdujemy w sobie dynamizm zmierzający ku życiu i spełnieniu. Odpowiedzi na pytanie o początek i koniec drogi, która podążamy, zależą od kształtu naszej nadziei, a zarazem określają tę nadzieję…………..cd
  http://www.katolik.pl/miedzy-bezsensem-a-spelnieniem,24909,416,cz.html

  Polubienie

 17. Wizja pisze:

  Każdy ma szansę się nawrócić ?
  94-letni zbrodniarz z Auschwitz kaja się przed sądem: „Mogę tylko błagać Boga o wybaczenie”

  ……..Jestem moralnie odpowiedzialny za mord – stwierdził Oskar Gröning, 94-letni buchalter z Auschwitz, którego proces toczy się przed sądem w Lüneburgu. Były esesman i strażnik w niemieckim obozie zagłady jest oskarżony o pomoc w zamordowaniu co najmniej 300 tys. osób….
  …………….. – jestem świadomy, że jestem współwinny zagładzie. Świadomie też nie proszę o wybaczenie moich win. Mając w pamięci to, co wydarzyło się w Auschwitz oraz w innych miejscach, wiem, że nie mam do tego prawa. Mogę tylko błagać Boga o wybaczenie— podsumował Gröning w oświadczeniu .
  http://wpolityce.pl/kryminal/258015-94-letni-zbrodniarz-z-auschwitz-kaja-sie-przed-sadem-mo

  Polubienie

 18. Wizja pisze:

  Wciąż niewielu zdaje sobie sprawę , że ” wyznawcy Chrystusa są w dzisiejszych czasach najbardziej prześladowaną grupą religijną „……..
  …………….W Parlamencie Europejskim rozmawiano o prześladowaniu chrześcijan …………cd
  http://wpolityce.pl/kosciol/258032-w-parlamencie-europejskim-rozmawiano-o-przesladowaniu

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.