Krwawa woda w różnych częściach świata. Apokalipsa?


BADACZE SZUKAJĄ PRZYCZYNY

http://www.fakt.pl/wydarzenia/krwawa-woda-w-swiatowych-zbiornikach-przyczyna-nieznana,artykuly,556566.html

Nadchodzi koniec świata? Z niewyjaśnionego powodu woda na całym świecie zaczęła przybierać zjadliwie czerwony kolor. Kolejni świadkowie zgłaszają się do mediów z niesamowitymi zdjęciami zbiorników wodnych w kolorze krwi. Jaka jest tego przyczyna?

Doniesienia napływają z wielu krajów na różnych kontynentach. Zaczęło się od Chin. W majurzeka w Zhejiang zabarwiła się na czerwono w przeciągu godziny. Wywołało to ogólną panikę. Kolejne sygnały zaczęły nadchodzić z Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, a nawet Antarktyki.

Na portalach społecznościowych pojawiły się głosy przypominające treść Apokalipsy św. Jana. „A trzeci (anioł) wylał swą czaszę na rzeki i źródła i stały się krwią”. Władze jednak uspokajają i nawołują, by nie wpadać w panikę. Nie wiadomo jeszcze, co spowodowało zabarwienie wód. Prowadzone są badania.

Warto jednak przypomnieć, że ok. 3 lata temu w Australii taki efekt spowodowały algi, które korzystają z ocieplenia wód. Pod uwagę brany jest podobno również wyciek barwnika z jakiegoś zakładu przemysłowego w Chinach. Bez względu jednak na przyczynę tego zjawiska, lepiej nie ryzykować wchodzenia do „krwawej” wody.

Zobacz, jak to się zaczęło

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

40 odpowiedzi na „Krwawa woda w różnych częściach świata. Apokalipsa?

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • LumenD pisze:

   Jedno jest pewne; Gdzies przechodzimy, Gdzie nic nie zostanie po staremu, bo nie miesza sie Starego z Nowym. Trzeba duzo sily i Mocy przenikajacej czas i przestrzen, bo z poza nich pochodzi.

   Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Film ważny by zrozumieć co się dzieje teraz

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. Mary E. pisze:

  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1104&werset=15#W15
  ……………………………………………………………………………….
  Oj, niedobrze. Większość wydarzeń opisanych w podanym linku Apokalipsy już ma miejsce.
  Tylko przecież przed Paruzją ma 42 miesiące rządzić światem antychryst. Istnieją różne domniemania, kto mógłby odpowiadać przepowiedzianej postaci, ale typowani kandydaci rządzą (przynajmniej w swoich strefach wpływów) już dłużej niż 42 miesiące.
  Jednak znaki na niebie i ziemi są bardzo niepokojące. Co prawda sprawiedliwy nie powinien się bać. Ale czy ktoś na ziemi miałby odwagę nazwać siebie sprawiedliwym i bezgrzesznym?

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Polubienie

   • Mary E. pisze:

    Odnośnie domniemanego antychrysta są różne opinie. Na you tube są filmy, które przypisują Barokowi Obamie tą niechwalebną osobowość. Są tłumaczenia z aramejskiego, jakoby Barak Obama (Bamach, lub Bamak) miało byś przetłumaczeniem słów spadł z wysokości. (Odnośnik do Biblii ,,I widziałem szatana spadającego z nieba jak błyskawica”)
    Mnie osobiście jakoś ta kombinacja nie przekonuje, chociaż pewien autor (David Montaigne) napisał grubą książkę, gdzie udowadnia ową tezę.Dziwnym trafem wpisał się na mój blog. Lecz gdy odniosłam się z niedowierzaniem do jego poglądów, chyba się obraził, bo kontakt się urwał).
    Inni uważają, że ISIS odpowiada zapowiedzianej postaci, ale moim zdaniem tu nie chodzi o organizację, lecz byt osobowy. No i pozostaje Putin, w którym również wielu z różnych powodów uważa, że odpowiada rysopisowi. Ale on rządzi już dłużej niż 42 mies. i nie włada całym światem.
    Nibiru, Destroyer-Niszczyciel to chyba to samo i faktycznie zbliża się w naszym kierunku.

    Polubienie

    • Wizja pisze:

     Pytanie , czy nadfrunie z realnego , obiektywnego kosmosu czy nadpełznie / rozpełznie się po Ziemi . Jeśli czarny jest ” księciem tego świata” to przyczyny kataklizmu upatruję raczej w jego skokowym rozpełznięciu .
     ALE MY UFAMY BOGU .

     Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 22. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 23. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 24. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.