Polacy wracajcie do Ojczyzny.Nibiru is nearer…


Producent pachnie onucami.Data jest niewłaściwa jak i przyczyna kataklizmu.

Tu jeszcze większy zapas czasu,który ,miałem nadzieję jest przed nami.Wczorajsze filmiki

dowodzące że Nibiru jest po naszej stronie Słońca….

To klucz kremlowskiej akcji propagandowej.FEMA nie szykuje się do ludobójstwa a do ratowania ludności po katakliżmie.Ze skali przygotowań widać że wiedzą że będzie tam na prawdę ciężko.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

107 odpowiedzi na „Polacy wracajcie do Ojczyzny.Nibiru is nearer…

 1. zenobiusz pisze:

  Tu mamy dalszy ciąg „kremlowoskich marzeń”

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  2:05 napis nie przegapcie

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Dalszy ciąg marzeń bestii planujących nam przyszłość a w sumie jej brak..

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Marzenia oparte na fałszywych objawieniach ,lub niewłaściwej interpretacji prawdziwych

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Tu główny nurt zainteresowań „Peryskopa”

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:


  W sobotę, 11 lipca 2015, Pete Santilli nie musi usłyszeć wywiad z ppłk Roy Potter temat, czego się spodziewać w tym tygodniu, kiedy oficjalne planowane początek Jade Helm rozpoczyna się w środę.

  W tym wywiadzie, podpułkownik Roy Potter mówi o rzeczywistych powodów wojsko nie pozwala na pokrycie media masowe tej bezprecedensowej ćwiczenia wojskowe.

  Proszę podzielić ten bardzo ważny wywiad z wszystkich swoich znajomych i rodziny.

  Idź do czasu marker 1godz 6 znakiem min za wywiad ppłk Potterze.
  http://beforeitsnews.com/alternative/2015/07/alert-lt-col-potter-100-certainty-something-big-is-coming-jadehelm15-video-3183704.html

  Polubienie

 7. benka pisze:

  UWAGA !!!!!!!!!!!!!
  WARTO TO NAGŁOŚNIĆ!!!!!!!!! ZANIM ZWIODĄ WIELU LUDZI!!!!!!!!!

  UWAGA! Niby oburzeni na polityków, wyciągają dane internautów. Ich siedziba na… przystanku

  Dodano: 13.07.2015 [14:45]
  UWAGA! Niby oburzeni na polityków, wyciągają dane internautów. Ich siedziba na… przystanku – niezalezna.pl

  http://niezalezna.pl/68911-uwaga-niby-oburzeni-na-politykow-wyciagaja-dane-internautow-ich-siedziba-na-przystanku

  foto: niedokarmiam.pl
  „Jeśli tak jak my nie godzisz się na opłacanie z własnej kieszeni partii politycznych i chcesz wyrazić sprzeciw wobec finansowania win, cygar, stylistów i innych rozrywek, jakim się oddają politycy, dołącz do nas rejestrując się za pomocą poniższego formularza” – zachęca strona internetowa, która promuje się za pomocą profesjonalnego spotu. Inicjatorzy akcji przeciwko publicznemu finansowaniu partii politycznych swojej tożsamości podawać nie chcą.

  „Nie wykorzystamy Twoich danych do żadnych innych celów ani nie udostępnimy ich osobom trzecim” – zapewniają autorzy strony, choć nie do końca wiadomo kto składa taką deklarację. W miejscu na dane o tym, kto jest „operatorem serwisu” czytamy, że jest nią „Barbara Machała, ul. Wielicka 7/25, 30-552 Kraków”.

  Gdzie prowadzi ten adres? Na jeden z przystanków tramwajowych

  Strona niedokarmiam.pl reklamuje się w internecie spotem, w którym pojawiają się (bez podpisu autorów) cytaty z taśm i serwowane ośmiorniczki. Duża część filmiku poświęcona jest również Jarosławowi Kaczyńskiemu. Prezes Prawa i Sprawiedliwości określany jako „kaczor” atakowany jest za to, że jego ochrona finansowana jest ze środków PiS. Lidera opozycji „na papierosie” obgadują ochroniarze:

  Po motywie z ochroną Kaczyńskiego, widzimy sekwencję z dziećmi, na których leczenie NFZ nie ma pieniędzy. „NFZ nie sfinansuje operacji. Nie ma kasy” – mówi w klipie lekarz matce chorego dziecka.

  Internauci bez skutku próbują ustalić kto finansuje zarówno profesjonalny spot, jak i samą stronę, i w końcu kto zbiera dane takie jak: adres e-mail, hasło, czy kod pocztowy. Na razie bez skutku.

  „Z tego spotu wynika ze afera taśmowa to PiS, A przez wydatki prezesa na ochronę brakuje na leczenie dzieci. Ktoś kto zbiera głosy by nie finansować partii z budżetu posługując się manipulacją jest niewiarygodny. Ciekawe kto organizuje te akcje, społeczeństwo?” – pyta Mikita Mazuruk.

  Profil strony na Twitterze wśród obserwowanych ma obecnie jedynie siedem osób, wśród których znalazł się profil partii… „Biało-czerwoni”. Andrzej Rozenek (jeden z dwóch liderów tej partii, obok Grzegorza Napieralskiego) zaprzecza by to jego ugrupowanie było autorem spotu i zbiórki podpisów. – Nie mamy z tym nic do czynienia, jedynie sympatyzujemy z przekazem tego spotu – tłumaczy w rozmowie z niezalezna.pl

  Polubienie

 8. benka pisze:

  Stanowcze oświadczenie Ruchu JOW. Nie będą tworzyć partii z Kukizem

  http://niezalezna.pl/68907-stanowcze-oswiadczenie-ruchu-jow-nie-beda-tworzyc-partii-z-kukizem

  Dodano: 13.07.2015 [11:44]
  Stanowcze oświadczenie Ruchu JOW. Nie będą tworzyć partii z Kukizem – niezalezna.pl
  foto: Pawel Dudzicki/Gazeta Polska
  Ruch JOW wydał specjalne oświadczenie na temat współpracy z Pawłem Kukizem. Czytamy w nim, że „Ruch Obywatelski na rzecz JOW nie jest zaangażowany w tworzenie bloku politycznego z partiami i organizacjami o różnych celach politycznych, które współtworzą inicjatywę „RuchKukiza”.

  Organizacja zabrała głos w związku z krążącymi w mediach spekulacjami na temat zaangażowania „Ruchu JOW” w politykę.
  „Ruch Obywatelski na rzecz JOW nie jest związany z żadną partią polityczną i jako Ruch nie uczestniczy w wyborach parlamentarnych

  – podkreślają autorzy oświadczenia. Tłumaczą jednocześnie w jakiej mierze współpracują z Pawłem Kukizem.

  „Ruch JOW współpracuje z Pawłem Kukizem w zakresie wprowadzenia 460 JOW w wyborach do Sejmu i nie jest zaangażowany w tworzenie bloku politycznego z partiami i organizacjami o różnych celach politycznych, które współtworzą inicjatywę „RuchKukiza”. Teraz Ruch JOW prowadzi kampanię przed referendum 6 września br.
  Paweł Kukiz na jednym ze swoich profili na Facebook-u podał link do tego oświadczenia. Nie odniósł się jednak do jego treści.

  Polubienie

 9. benka pisze:

  Co Ogórek robi u Kukiza? Kim są ludzie z „listy koordynatorów”? NASZ WYWIAD
  http://niezalezna.pl/68913-co-ogorek-robi-u-kukiza-kim-sa-ludzie-z-listy-koordynatorow-nasz-wywiad

  Polubienie

  • benka pisze:

   CZY KTOŚ POWIE , KIEDY MY JAKO NARÓD WYZWOLIMY SIĘ Z TEJ PRZEKLĘTEJ SPIRALI NIEMOCY I GŁUPOTY ……CZY ZNOWU PŁAKAĆ BĘDZIEMY???????????
   CZY ZNOWU Z NAS ZAKPIONO ??????? A MY DURNIE , NIE WIDZIMY TEGO????????

   http://niezalezna.pl/68913-co-ogorek-robi-u-kukiza-kim-sa-ludzie-z-listy-koordynatorow-nasz-wywiad

   Jasiu40q | 13.07.2015 [16:45]
   Hmmm jak zaczynala samoobrona garstka ludzi wychodzila na A4 eskortowana przez policje i tV doslownie 12 osob.Ja tam nie znam sie ale inni byliby spalowani i w kryminale by skonczyli.Zawsze to powtarzalem znajomym .Mowilem sproboj zapalic kukle .samoobrona rozrastala sie ale medialnie dziwnie sledzilem ten twor.Mowimy o czasach poczatku co nikt glosno nie mowil o samoobronie.Pozniej powstala partia ktora wszystkim byla nie na reke.Uwazam ze z Kukizem jest powtorka.To jest moje zdanie wylacznie.

   odpowiedz
   joanna cieszkowska | 13.07.2015 [16:31]
   Niewtpliwie powinnimy by dumni z pani magdaleny, jest ona najpiękniejszą telefonistką moskiewsjkiego ryja, w związku z tym można również brać pod uwagę przymierze z ostatnią wielką kurtyzaną owego mafioza w.p. z tak zwanej małej moskwy że ona nie dopuści polskiej kokoty na moskiewski dwór i nawet od telefonu ją już niedługo odetnie.

   odpowiedz
   CzasemBywamAniołem | 13.07.2015 [16:28]
   Ogórek kandydatka na posła z SLD, później na Prezydenta, pracownica kancelarii Kwaśniewskiego, Kalisza, Millera i Napieralskiego,a Kukiz bajdurzy o antysystemowości tej kobiety.Drogi Pawle czy Ty masz czarne okulary na oczach tyle,że w różowych oprawkach?Bądź poważny.

   odpowiedz
   oko | 13.07.2015 [16:06]
   Coś mi tu pachnie „Bolkiem”. Ten kukiz dopracowywany od kilku lat, bo „układ’ ma już to przerobione. Pod publiczkę wyzywac innych, nie popierać nikogo, a potem jak juz dorwie sie do żloba to bądzie „po ptakach’.Pijaczyna dał sie wciągnąć w nieczyste girki prxez swoje gorzałkowanie i teraz śpiewa jak mu zagraja.

   odpowiedz
   V | 13.07.2015 [15:49]
   Chciałbym wiedzieć czy grajek reprezentuje wyłącznie POlskie służby, czy również rosyjskie. Tatuś przybył ze wschodu, został lekarzem, więc nie zdziwię się jeżeli to ruski produkt.

   Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. benka pisze:

  Jarosław Marek Rymkiewicz dla wPolityce.pl: Bycie Polakiem to najpiękniejsza rzecz, jaka spotkała mnie w życiu. Życzę wszystkim, by to zrozumieli
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/259108-jaroslaw-marek-rymkiewicz-dla-wpolitycepl-bycie-polakiem-to-najpiekniejsza-rzecz-jaka-spotkala-mnie-w-zyciu-zycze-wszystkim-by-to-zrozumieli

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Tekst grecki (Textus receptus):
  απο δε της συκης μαθετε την παραβολην οταν ηδη ο κλαδος αυτης γενηται απαλος και τα φυλλα εκφυη γινωσκετε οτι εγγυς το θερος
  Biblia Warszawska:
  A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.
  Biblia Tysiąclecia:
  A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo! Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato.
  Biblia Gdańska:
  A od drzewa figowego nauczcie się tego podobieństwa: Gdy się już gałąź jego odmładza i liście wypuszcza, poznajecie, iż blisko jest lato.
  http://www.biblia-internetowa.pl/Mat/24/32.html

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Tekst grecki (Textus receptus):
   ουτως και υμεις οταν ιδητε παντα ταυτα γινωσκετε οτι εγγυς εστιν επι θυραις
   Biblia Warszawska:
   Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.
   Biblia Tysiąclecia:
   Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach.
   Biblia Gdańska:
   Także i wy, gdy ujrzycie to wszystko, poznawajcie, iż blisko jest, a we drzwiach.
   http://www.biblia-internetowa.pl/Mat/24/33.html

   Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Tekst grecki (Textus receptus):
  αμην λεγω υμιν ου μη παρελθη η γενεα αυτη εως αν παντα ταυτα γενηται
  Biblia Warszawska:
  Zaprawdę powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.
  Biblia Tysiąclecia:
  Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.
  Biblia Gdańska:
  Zaprawdę powiadam wam, że nie przeminie ten wiek, ażby się to wszystko stało.
  http://www.biblia-internetowa.pl/Mat/24/34.html

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • przechodzien pisze:

   Czasy nietypowe nietypowe, nadchodza; ale damy rade, z Boza pomoca.

   Polubienie

   • zenobiusz pisze:

    I tylko tak…

    Polubienie

   • zenobiusz pisze:

    https://zenobiuszjuz.wordpress.com/2013/10/01/anna-dabska-nawrocenie-narodu-nastapi-dopiero-wobec-grozy/

    Wasze powszechne nawrócenie się na moją drogę nastąpi wtedy kiedy stanie przed wami groźba całkowitej zagłady. Ona obudzi społeczny zryw w obronie wartości najwyższej dla was i wspólnej – waszego bytu narodowego. Wobec takiej grozy, która zawiśnie nad światem, zjednoczycie się i zwrócicie wasze serca ku Mnie, jako jedynej waszej obronie i tarczy. Moja Matka stanie się w tym czasie rzeczywistą Królową narodu polskiego. Wtedy gdy dokoła was ginąć będą i rozpadać się kraje o wiele od was bogatsze i potężniejsze, kiedy śmierć straszliwa, natychmiastowa i zaskakująca zagarniać będzie miliony waszych braci w jednej sekundzie – bo użyjecie przeciw sobie broni jądrowej (przed którą ostrzegała was od lat Maryja, Matka moja i wasza) – wtedy lęk o życie stłumi wszelkiej inne pragnienia. Nie Tylko w Polsce, lecz na całym świecie nastąpi przemiana duchowa.

    Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  To, co będzie się działo, nas nie dotyczy. Bóg wyłącza nas z hekatomby, bośmy ją już złożyli. Mało — myśmy przebłagali Pana i zyskali Jego ochraniającą, wybaczającą i twórczą miłość. Jak szczęśliwy jestem, że dał mi Pan w swej nieskończonej szczodrobliwości być jednym z mnóstwa tych, którzy uznani zostali przez Niego za godnych, by móc wykupić naszą Ojczyznę Jego sprawiedliwości, stać się sprawcami jej odrodzenia i rozkwitu, jej wspaniałej misji zwrócenia ludzkości znów ku Bogu.
  https://zenobiuszjuz.wordpress.com/2013/10/01/anna-dabska-nawrocenie-narodu-nastapi-dopiero-wobec-grozy/comment-page-1/#comment-3357

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:


  Cholera…

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  No mamy „uspokojkę”

  To Pluton urósł. 🙂

  Jeśli więc coś zobaczycie pamiętajcie to Pluton

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Polubienie

   • zenobiusz pisze:

    Tajemniczy glob na krańcach Układu Słonecznego

    Pluton został odkryty w 1930 roku przez Amerykanina Clyde’a Tombaugha. Udało się to dzięki wyliczeniom Percivala Lowella, który wysunął hipotezę, że za Neptunem musi znajdować się kolejna planeta – nazywana wówczas planetą X. Pluton, który wziął imię od rzymskiego boga podziemnego świata, planetą Układu Słonecznego był do 24 sierpnia 2006 roku (New Horizons była już wtedy w swojej podróży). Międzynarodowa Unia Astronomiczna uznała wówczas, że Pluton nie spełnia nowych kryteriów planety. Zdegradowano go do miana planety karłowatej.

    Misja New Horizons rozpoczęła się 9,5 roku temu. Tyle zajęło sondzie dotarcie na krańce Układu Słonecznego.
    Guardian
    http://www.tvp.info/20827083/pluton-jest-wiekszy-niz-mysleli-naukowcy-zobacz-najnowsze-zdjecia-z-new-horizons

    Prawda że zgrabnie..planeta X to Pluton.

    Polubienie

    • przechodzien pisze:

     Im blizej (odleglosc, jak i czas tym wiekszy kabareton bedzie, niestety. Miast logicznych dzialan bedzie strus i masy piasku, w sensie manipulacji i kreowania totalnych niedorzecznosci.

     Polubienie

     • zenobiusz pisze:

      To już się dzieje.Czyta bloga 200-300 ludzi.

      Nikt nie ma nic do powiedzenia.

      Polubienie

     • przechodzien pisze:

      To jest swoisty paradoks z brakiem permanentym komentarzy.

      Polubienie

     • Wizja pisze:

      Struś , masy piasku i pozoranci . .Zapomniał przechodzień o pozorantach wykonujących w necie ” sprawę ” …………jakem ostatnio wspomniała .

      Polubienie

     • przechodzien pisze:

      Stety mnie to nie dotyczy, nawet w subsubsubatomowym stopniu, a jezeli jest zdanie przeciwne, to zaistnialo twierdzenie: pozory myla.

      Polubienie

     • Wizja pisze:

      Pozory mylą , najsłuszniej prawisz przechodniu.
      A net roi się od wędrowców . Ci , którzy przetarli już większość szlaków – potrafią znaczniej od początkujących tułaczy , realizują coraz sprawniej kolejne ” projekty ” .

      Teraz merytorycznie : NIBIRU ZNOWU O DZIEŃ BLIŻEJ .Kto z tego powodu spełnia każdego dnia coraz więcej tzw. dobrych uczynków ? Kto troszczy się o duszę i zbawienie najbliższych , a nie tylko „cierpi za miliony „? Kto zbliżył się o kolejny krok do prawdy o sobie ? Kto w ogóle ma prawo………….kto jest konsekwentny w wierze….kto nie kłamie – każdego dnia innym językiem , kto nie wrzuca skorpionów w cukierkowych papierkach dzieciom na podwórkach………..
      Przechodzień powie , że ” przyganiał kocioł garnkowi” ? Może, może.

      Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.