Nie tylko odkrycia naukowe potwierdzają, że Bóg musi istnieć


Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Nie tylko odkrycia naukowe potwierdzają, że Bóg musi istnieć

 1. pielgrzym pisze:


  dramatyczne awaryjne ladowanie (z wewnetrza samolotu) podczas zlej pogody

  Polubienie

 2. pielgrzym pisze:

  Oczywisty galop 🙂 nie z wewnetrza a z wnetrza (pierwotnie mialo byc: wewnatrz), tak to jest jak sie za szybko mysli i pisze 😀

  Ciekawostka ponizej.

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. pielgrzym pisze:

  Elektrony znowu sie „obudzily” pewnie w sornie na rykowisku sie zderzyly i tutaj zalecialy 😀

  Polubienie

 5. pielgrzym pisze:

  http://pl.radiovaticana.va/news/2015/07/28/papie%C5%BC_na_ok%C5%82adce_national_geographic/1161484

  Papież na okładce National Geographic – RV

  28/07/2015 20:20UDOSTĘPNIJ:
  Na pierwszej stronie najnowszego, sierpniowego numeru National Geographic będzie można zobaczyć Papieża stojącego przed Sądem Ostatecznym Michała Anioła w Kaplicy Sykstyńskiej. O Franciszku będzie też artykuł wstępny tego najpopularniejszego na świecie czasopisma poświęconego geografii, historii i przyrodzie.
  Równocześnie zostanie opublikowana książka autora wspomnianego artykułu, Roberta Drapera, zatytułowana „Papież Franciszek i Nowy Watykan”. Autor wraz z fotografem Davem Yoderem spędził 6 miesięcy w Rzymie, śledząc działalność Ojca Świętego. Oprócz tego przez miesiąc przeprowadzał wywiady z różnymi watykańskimi osobistościami, a trzy tygodnie poświęcił na spotkania z przyjaciółmi Papieża w Argentynie. Yoder wyznał, że podczas swojej pracy „był zaskoczony entuzjazmem Franciszka przy spotkaniach z prostymi ludźmi”. Zarazem jeden z bliskich przyjaciół Jorge Bergoglio określił jego charakter jako „wytrawnego szachistę”.
  dw\ worldreligionnews.com, nationalgeographic.com

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Polubienie

   • pielgrzym pisze:

    O, subtelnie.

    Polubienie

   • michael2013 pisze:

    Cytuję wpis Hanny Zdanowskiej (Prezydent Miasta Łodzi) na Facebooku z 26 czerwca:
    „Będzie wspólna oferta Łodzi i Warszawy dla inwestorów z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, zainteresowanych budową w Polsce przestrzeni biznesowych, mieszkalnych i rozrywkowych. Przygotowujemy ponad 20 ha w centrach obu miast, połączonych zmodernizowaną trasą kolejową. W Łodzi to NCŁ, w stolicy biurowce m.in. wokół Dworca Centralnego. Wg Pulsu Biznesu to może być największa inwestycja zagraniczna ZEA na świecie. Ostrożnie licząc, to ok. 2 mld zł, ale niektórzy podają tę kwotę w Euro. Brzmi jak bajka, dokładnie tak samo jak 10 lat temu opowieści o podziemnym dworcu i tunelu pod miastem z 2 przystankami. Do decyzji jeszcze długa droga, ale ten projekt jest bardziej realny, niż się wszystkim wydaje, a idea „duopolis” nie miała jeszcze takiej szansy na realizacje, jak teraz. Więcej będziemy wiedzieć po kolejnej wizycie arabskich inwestorów w wakacje.”
    Jak widać, sami zapraszamy Muzułmanów do Polski. 🙂

    Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Polubienie

 8. Mary E. pisze:

  Moim daniem, Bóg dał wystarczającą ilość dowodów Swojego istnienia. Reszta to kwestia wiary. Wiara bez namacalnych dowodów jest błogosławieństwem:
  29 Powiedział mu Jezus: «Uwierzyłeś dlatego, ponieważ Mnie ujrzałeś? Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli»12. (ew.w/g św Jana)
  Natomiast doszukiwanie się potwierdzenia istnienia Boga w obecnym czasie, w miejscach, gdzie zdarzają się cuda na bieżąco, nawiedzeni relacjonują zasłyszane głosy z nieba, odbywają się uzdrowienia niepotwierdzone bad. komisji lek. itp-jest ryzykowną drogą, która na manowce może zaprowadzić.
  Wiara w Boga z zachowaniem Przykazań Bożych wystarczy do zbawienia. Całość Objawienia jest zawarta w P.Ś.

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Zachęcamy do modlitwy za muzułmanów:

  Panie Jezu Chryste,
  rozwiąż więzy szatana, które krępują muzułmanów,
  wyzwól ich, Panie, z grzechu, cudzołóstwa, kradzieży, morderstwa, czarów i zaklęć przez moc Krwi, którą przelałeś na Krzyżu. Poślij, Panie, Twój dar wyrzucania złych duchów kapłanom, aby wyzwalali ich z kajdan diabła. Amen.
  http://www.fronda.pl/a/niesamowite-jezus-uwolnil-opetana-muzulmanke-zobacz-sam,54803.html

  NIESAMOWITE! JEZUS uwolnił opętaną muzułmankę. ZOBACZ SAM!


  Szatan nie wiedział, że dokuczając Fatimie, doprowadzi ją do Kościoła i na oczach wszystkich kobieta zaświadczy: „wierzę…” i „dziękuję…”.
  Fatima, młoda kobieta z Tunezji, muzułmanka – udała się do Egiptu szukając pomocy u koptyjskiego księdza, Abouny Makarego Jounana z Kairu, bo jak powiedziała, została opętana.

  Fatima podczas cotygodniowego spotkania w kościele wzywała księdza, prosząc o ratunek. Ksiądz odpowiedział jej, że wystarczy uwierzyć i rozkazywał złemu duchowi w imię Jezusa Chrystusa, aby opuścił ciało młodej kobiety. Fatima po ocknięciu powiedziała, że kocha Pana Jezusa. Ksiądz zaś powiedział jej, że Jezus ją uwolnił i poprosił, aby powtarzała za nim słowa: „Dziękuję Ci Jezusie”.

  Szatan nie wiedział, że dokuczając Fatimie, doprowadzi ją do Kościoła i na oczach wszystkich kobieta zaświadczy: „wierzę…” i „dziękuję…”.

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.