Energia orgonu i walka z UFO. Оргон энергии и борьба против НЛО


Counter'a notki o życiu i przyrodzie 🙂

28 stycznia 1954 roku Wilhelm Reich „przypadkowo zaobserwował dwa jasne żółto-pomarańczowe światła poruszające się na tle gór w kierunku jeziora”. Bliskie spotkanie było początkową salwą „wojny” z UFO, która wypełniła ostatni etap niespokojnej kariery medycznej i naukowej Reicha.

W tym czasie Reich, wyszkolony psychoanalityk, który należał ongiś do wewnętrznego wiedeńskiego kręgu uczniów Zygmunta Freuda, borykał się z tym co nazwał „emocjonalną i psychiczną niedolą” spowodowaną przez jego bardziej ziemską bitwę z amerykańską Agencją ds. Żywności i Leków (U.S. Food & Drug Administration, FDA) dotyczącą używania „orgonu”, kontrowersyjną formą wszechotaczającej „energii życiowej”, którą odkrył.

Reich znalazł nieskończony wachlarz zastosowań dla swego odkrycia, wykorzystując orgon do wszystkiego od sekretu antygrawitacji po narzędzia kontrolowania pogody, a szczególnie sprowadzania deszczu. Lecz co najważniejsze, odkrył, że przy pomocy orgonu może wpływać na UFO.

Dla FDA jednakże orgon był wymysłem, co sprawiało, że terapie Reicha oparte na orgonie były nielegalne, ścigane prawnie pod zarzutem szarlataństwa. Nawet…

View original post 4 929 słów więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

106 odpowiedzi na „Energia orgonu i walka z UFO. Оргон энергии и борьба против НЛО

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • pielgrzym pisze:

   Komentarze naprawde przeszywaja glebia przemyslen oslniewajacych blyskami intelektu. A samo chinskie wideo, juz niedostepne pod zamieszczonym linkiem, bylo wielokrotnie w roznym czasie dostepne w sieci www.

   Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. Mary E. pisze:

  Jak się okazuje Wilhelm Reich miał wiele zainteresowań.Dziwne; zgłaszał swoje obserwacje ufo instytucjom wojskowym , które niby się zainteresowały tematem, lecz nie udzieliły żadnego wsparcia.Co zaobserwował Reich na niebie? Statki ufo? (Osobiście nie wierzę w obce cywilizacje w kosmosie. W P.Ś. nic nie ma na ten temat). Więc co widział i dlaczego jego towarzysze badań też to widzieli i doświadczali przykrej ingerencji obcych bytów?
  Nie były to ingerencje istot materialnych kosmosu: innych cywilizacji.(Co do tego, raczej jestem pewna).A więc… szukajmy źródła ich tożsamości opierając się na informacjach zawartych w Biblii.(Trudne zadanie, bo informacji niewiele, lecz istnieją)

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. pielgrzym pisze:

  Polubienie

 9. pielgrzym pisze:

  The Black Sun, Venus and the Denver International Airport
  http://www.godlikeproductions.com/forum1/message2916476/pg1

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.