Dzięki trwaniu ludzi w dekalogu nie polała się krew…


Polska w ruinie? W rozkwicie ! Do 0ddalonego o ponad 100 km od małej miejscowości większego miasta przyjeżdża do przychodni kobieta walcząca z nowotworem, po chemioterapii, przyjeżdża jak twierdzi po receptę na środki przeciwbólowe, których nie chcą jej przepisać lekarze na miejscu, bo takie mają przepisy. Na forach internetowych i gdzie się da zdeterminowane matki i ojcowie proszą o pomoc finansową dla dzieci ciężko chorych, wymagających operacji. Odmówiono im prawa do pomocy chociaż ZUS miesięcznie i rocznie pobiera od każdego składkę przekraczającą 6 tysięcy i więcej, chociaż nie wszyscy z dobrodziejstwa ubezpieczenia zdążą kiedykolwiek skorzystać. Ludzie czekają na Boskie zmiłowanie i szczęśliwy traf aby być zoperowanym, zdiagnozowanym, przyjętym. ZUS pobiera, skarbona bierze podatki za słońce, tymczasem kilka milionów ludzi jest poza nawiasem, bez środków do życia, bez jakichkolwiek świadczeń, bez pracy, bez prawa do czegokolwiek. W sądach proste sprawy cywilne ciągnące się latami. Pomoc społeczna, inspekcja pracy rezydujące w okazałych pałacach dobrobytu, indolentne bo nie ma środków. Kolejki zabiedzonych i upodlonych ludzi sterczących po łaskawą jałmużnę co to zdechnąć ni żyć. Rodziny kalekich i chorych dzieci bez pomocy, starzy ludzie na okradzionych emeryturach, w skrupulatnej statystyce prognozującej oszczędność po zrabowanych emeryturach zmarłym. W tym wszystkim miasta rozkwitu, neonów, blichtru i grubego pudru przykrywającego wstydliwą nędzę. Upodliliście ludzi łajdackie łże mordy, upodlaliście w komunie i czynicie ciąg dalszy w waszym królestwie kłamstwa, złodziejstwa i łajdactwa. Wiara, którą z taką zawziętością zwalczacie hamuje ludzi przed wyrąbaniem was na wasz bolszewicki sposób. Dzięki Boskim prawom macie jeszcze łby na karkach. Dzięki trwaniu ludzi w dekalogu nie polała się krew, dzięki temu możecie łżeć i wyciągać coraz świeższe małpy na ekran i toczyć tę kulę gnoju, od której chce się już tylko rzygać. Jeżeli cokolwiek wyłazi jest nim bolszewik wyzierający z gęb resortowych dzieciaczków sukcesu.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

79 odpowiedzi na „Dzięki trwaniu ludzi w dekalogu nie polała się krew…

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. Wizja pisze:

  Prawy.pl przytacza dowody na demoniczność ZJAWY z Medjugorje . Warte przeczytania szczególnie przez tych , którzy zachłysnęli się ” owocami dobra ” – płynącymi stamtąd .

  http://prawy.pl/wiara/9644-dowody-na-demonicznosc-zjawy-z-medjugorie

  Polubienie

 3. Wizja pisze:

  Tylko sygnalizuję , nie od rzeczy poczytać :
  ” Pokusa fundamentalizmu biblijnego ” > …………..
  http://www.katolik.pl/pokusa-fundamentalizmu-biblijnego,25002,416,cz.html

  Polubienie

 4. Wizja pisze:

  Pierwsze problemy z ” zagospodarowanymi” w Polsce Syryjczykami >
  Mocne zarzuty pod adresem fundacji Estera od jednego z Syryjczyków. W liście przekazanym, między innymi, do mediów i kurii, Antoine Char (czytaj Antłan Szar) skarży się na warunki, jakie chrześcijanie z Syrii zastali w Polsce…………….
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Syryjczyk-wole-umrzec-od-bomb-w-Syrii-niz-z-glodu-w

  Polubienie

  • benka pisze:

   List pisać …nie do kurii ……..tylko do pani Kopacz .
   I niech nie pisze o głodzie ……………bo go z Polski wyrzuci.
   Tu nie ma głodu ……….wszyscy pękają od przejedzenia ………A SZCZEGÓLNIE DZIECI.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.