ALERT ! SEE RED PLANET X NIBIRU! Hawaii 2015-08-20


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

52 odpowiedzi na „ALERT ! SEE RED PLANET X NIBIRU! Hawaii 2015-08-20

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Opublikowany 08.08.2015
   Planet X Nibiru August 2015 Crucial Period Sept 2015 to March 2016. Brooks Agnew tells us of evidence that we seeing the

   affects of another gravitational influence

   in our solar system. Possibly a large hidden planet, he goes on to give us his opinion on Planet X and Nibiru. Brooks says the crucial time for Planet X is September 2015 to March 2016 and if it is real it might be too late by the time we see it.

   Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  NASA zaprzecza, by asteroida miała zniszczyć Amerykę we wrześniu

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. pielgrzym pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. pielgrzym pisze:

  Beware September 2015! A Great Deception is Brewing! I Know What is Going to Happen and it is Not What You Think!

  The day that the Jews will recognize Jesus as Lord
  Some are saying 9/23/15 is the day Jews will recognize the Jesus as Lord.
  The Pope’s Visit
  The Pope is scheduled to visit the White House on 9/23/15. He is also expected to canonize Junipero Serra on that day. Junipero means “youth producing.”

  http://beforeitsnews.com/prophecy/2015/05/a-great-deception-is-brewing-september-2015-i-know-what-is-going-to-happen-and-it-is-not-what-you-think-2469094.html?currentSplittedPage=0 (source: http://endtimesforecaster.blogspot.com/2015/05/the-rapture-is-not-next-prophecy-event.html)

  Polubienie

 17. pielgrzym pisze:

  http://beforeitsnews.com/prophecy/2015/08/our-government-knows-the-3-days-of-darkness-is-coming-very-soon-or-the-cosmic-holy-spirit-rains-former-rains-2472040.html

  Our Government Knows the 3 Days of Darkness Is Coming Very Soon or the Cosmic Holy Spirit Rains

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Mt/24.php

  MOWA O ZBURZENIU JEROZOLIMY I PRZYJŚCIU CHRYSTUSA

  Zniszczenie świątyni

  1 Gdy Jezus szedł po wyjściu ze świątyni, podeszli do Niego uczniowie, aby Mu pokazać budowle świątyni. 2 Lecz On rzekł do nich: „Widzicie to wszystko? Zaprawdę, powiadam wam, nie zostanie tu kamień na kamieniu, który by nie był zwalony”. 3 A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie i pytali na osobności: „Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata?”
  Początek boleści

  4 Na to Jezus im odpowiedział: „Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. 5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. 6 Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.
  Prześladowanie uczniów

  9 Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. 10 Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. 11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; 12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.
  Znaki zapowiadające zburzenie Jerozolimy

  15 Gdy więc ujrzycie „ohydę spustoszenia”, o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte – kto czyta, niech rozumie – 16 wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry! 17 Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu. 18 A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. 19 Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni! 20 A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. 21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.
  Przyjście Chrystusa

  23 Wtedy jeśliby wam kto powiedział: „Oto tu jest Mesjasz” albo: „Tam”, nie wierzcie! 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. 25 Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: „Oto jest na pustyni”, nie chodźcie tam!; „Oto wewnątrz domu”, nie wierzcie! 27 Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 28 Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą.
  29 Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte. 30 Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. 31 Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego.
  Przykład z drzewa figowego

  32 A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo! Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato. 33 Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach. 34 Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie. 35 Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą.
  Nieznany czas przyjścia

  36 Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. 37 A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 38 Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, 39 i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 40 Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. 41 Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona.
  Potrzeba czujności

  42 Czuwajcie więc, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie. 43 A to rozumiejcie: Gdyby gospodarz wiedział, o której porze nocy złodziej ma przyjść, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swego domu. 44 Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie.
  Przypowieść o słudze wiernym i niewiernym

  45 Któż jest tym sługą wiernym i roztropnym, którego pan ustanowił nad swoją służbą, żeby na czas rozdał jej żywność? 46 Szczęśliwy ów sługa, którego pan, gdy wróci, zastanie przy tej czynności. 47 Zaprawdę, powiadam wam: Postawi go nad całym swoim mieniem. 48 Lecz jeśli taki zły sługa powie sobie w duszy: „Mój pan się ociąga”, 49 i zacznie bić swoje współsługi, i będzie jadł i pił z pijakami, 50 to nadejdzie pan tego sługi w dniu, kiedy się nie spodziewa, i o godzinie, której nie zna. 51 Każe go ćwiartować i z obłudnikami wyznaczy mu miejsce. Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

  Polubienie

 18. pielgrzym pisze:

  Teraz to mi sie nudzi, wiec taki filmik.

  Polubienie

 19. pielgrzym pisze:

  Co mi tam; do pary.

  Polubienie

 20. pielgrzym pisze:

  No coz, wieksosc orzeknie schiza, ale tylko ci co uprawnien nie maja (triangulanci zawsze maja najwiecej do gadania).

  Polubienie

 21. pielgrzym pisze:

  Czas na kwartet, chorki zawsze w cenie. Krajowa symfonia.

  Polubienie

 22. pielgrzym pisze:

  Dobrze, ze licze do piecioro, wiec kwintet w akcji. Koniec ulicy sezamkowej 🙂

  Polubienie

 23. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 24. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 25. pielgrzym pisze:

  Nawiedzonych coraz wiecej, wiec jest pewnosc, ze czasu wiele nie zostalo.

  Polubienie

 26. pielgrzym pisze:

  Ten z kolei nawiedzony nie jest, ale przyplyw szczerosci w stwierdzeniu godny podziwu.
  I AM NOT RELIGIOUS – BUT CREATOR IS COMING

  Polubienie

 27. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 28. pielgrzym pisze:

  Nie spac, choinka idzie.

  Polubienie

 29. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 30. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 31. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 32. pielgrzym pisze:

  Polubienie

 33. pielgrzym pisze:

  To wydaje sie czas na chwile muzyki, takMysle.

  Polubienie

 34. pielgrzym pisze:

  Polubienie

 35. pielgrzym pisze:

  [video src="http://v.iplsc.com/hermaszewski-skok-baumgartnera-byl-niesamowity/0001SKIHX2F1U7EG-V2.mp4" /]

  Polubienie

 36. pielggrzym pisze:

  Polubienie

 37. pielgrzym pisze:

  Polubienie

 38. pielgrzym pisze:

  Polubienie

 39. pielgrzym pisze:

  Polubienie

 40. pielgrzym pisze:

  Dzisiaj sw. Jana Chrzciciela, pamiatka Jego meczenstwa. Jak wielu wie to wlasnie Ten, ktory przygotowal droge na przyjscie Jezusa Chrystusa. I jak tez wiemy Jego krewny, gdyz Maryja pospiesznie poszla odwiedzic swoja krewna Elzbiete. Ciekawy dzien, w progach chrzescijanstwa, dzien „glosu wolajacego na pustyni”.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.