Służby dążą do zmiany rządu w Polsce. Mają dość hipokryzji i cwaniactwa PO – Polskatimes.


 

Służby gromadzą mnóstwo informacji, niewiadomą pozostaje jedynie czas ich użycia. Wypłynęły nagrania z politykami Platformy, bowiem służby są przerażone poziomem ich cwaniactwa i hipokryzji – mówi Jadwiga Staniszkis. Czemu właściwie nigdy nie wystartowała Pani w żadnych wyborach? Miałam kilka propozycji, ale nigdy nie chciałam z nich skorzystać. Kto Panią namawiał? PiS? Propozycje pojawiały się wiele razy, także zanim powstała ta partia. Sondowano nawet, czy zgodziłabym się wziąć udział w wyborach prezydenckich. Ale naprawdę nie miałam zamiaru pojawiać się na żadnych listach wyborczych. Lubię to, co robię. Dziś zajmuje się Pani polityką – w Sejmie robiłaby Pani to samo. Jednak nie. Polityka wymaga lojalności wobec partii, a ja bardzo cenię sobie własną niezależność. Jak Pani rozumie decyzję Ludwika Dorna, który zdecydował się na start z list PO? Znam go od dawna, on się ukrywał u moich rodziców w czasach stanu wojennego. Bardzo cenię sobie jego inteligencję, a także kompetencje – mało kto tak dużo wie o przemyśle obronnym jak on. Czyli dobrze, że kompetentna osoba znalazła się na listach wyborczych. Jednak nie. Rozumiem, że Ludwik Dorn ma małe dziecko, musi spłacać kredyt, płacić alimenty, ale mimo to nie znajduję usprawiedliwienia dla takiego oportunizmu. Nazywa Pani Dorna oportunistą? Tak. Podobnie zresztą Napieralskiego. To konsekwencja tego, że Dorn nigdy normalnie nie pracował, nie zna życia poza Sejmem. Dla niego dbanie o stołek stało się najważniejsze, ale dla mnie to sytuacja nie do przyjęcia. Widać, że on długo liczył na to, że Andrzej Duda weźmie go do swojej kancelarii, wcześniej kręcił się wokół Bronisława Komorowskiego, teraz z kolei trafił na listy PO. Nie wstępuje jednak do tej partii. Jeśli wejdzie do Sejmu, to jako poseł niezależny. Ma drugie miejsce na liście w Radomiu, także jego szanse na wejście do Sejmu są niewielkie. Ale mimo to takim ruchem zwiększa szansę Platformy na zwycięstwo w wyborach. Rozumiem intelektualne opory Dorna wobec PiS. Jego mogła męczyć drobnomieszczańska natura tej partii. Ale w PO niczego więcej nie znajdzie – tym bardziej, że wcześniej ostro krytykował politykę rządów Tuska i Kopacz. Z jego inteligencją i doświadczeniem powinien zaryzykować i poszukać pracy gdzieś w biznesie. Albo poświęcić się karierze pisarskiej. Bo wzmacnianie Platformy grozi tym, że dalej będziemy musieli się zmagać z jej nieudolnymi rządami. Myśli Pani, że Platforma zdoła utrzymać władzę po wyborach? To mało prawdopodobne, a na pewno nie byłoby to korzystne dla Polski. PO nie dba o miejsca pracy w kraju. Przejęła do budżetu pieniądze z OFE i w dużym stopniu lokowała je według klucza politycznego, a nie według potrzeb. Poza tym widać, jakie problemy ma ta partia, choćby na przykładzie Krzysztofa Kwiatkowskiego.

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/6565074,jadwiga-staniszkis-sluzby-daza-do-zmiany-rzadu-w-polsce-maja-dosc-hipokryzji-i-cwaniactwa-po,id,t.html?cookie=1

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Służby dążą do zmiany rządu w Polsce. Mają dość hipokryzji i cwaniactwa PO – Polskatimes.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • Wizja pisze:

   Przeczytałam materiał i zastanawiam się , na ile geny ojca i jakość procesu wychowania domowego – wpłynęły na POTRZEBY życiowe młodego Ola .
   Jego ” patriotyzm” ma służyć – jak sądzę , hedonisycznemu ” spożytkowaniu” życia .

   Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. Wizja pisze:

  W poniedziałek prezydent Andrzej Duda przedstawi założenia projektu ustawy ws. wieku emerytalnego: „Stosowne ustawy będą składane w najbliższych dniach” >
  http://wpolityce.pl/polityka/265912-w-poniedzialek-prezydent-andrzej-duda-przedstawi-zalo
  ………no, czekamy

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • Wizja pisze:

   No nie wierzę ! Tak zwyczajnie wyszedłby Komorek z obrazem nie-swoim ? Wręcz przeciwnie , obrazem będącym własnością muzeum , użyczoną przez to muzeum ?
   Może to inny obraz , kupiony przez Komorka np. w galerii ??!!!

   Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  http://niezalezna.pl/71126-rosja-szykuje-globalny-przewrot-podzega-do-walki-separatystow-na-calym-swiecie#.VgAIoQxvNrs.twitter
  niezalezna.pl – strefa wolnego słowa 21/09/2015
  Redaktor wydania: Paweł Krajewski
  WYD. DNIAVODBLOGIOPINIERSS
  Główna | Wydarzenia dnia | Opinie | OFERTA REKLAMOWA | Nasze media: Gazeta Polska | Nowe Państwo | VOD | GPC | Nasze Blogi | Wspieraj wolne media | Lista RKW
  Rosja szykuje globalny przewrót. Podżega do walki separatystów na całym świecie

  Dodano: 21.09.2015 [14:55]
  Rosja szykuje globalny przewrót. Podżega do walki separatystów na całym świecie – niezalezna.pl
  foto: twitter.com/infocis
  „Sinn Fein”, „Ruch Uhuru” i różne polityczne ruchy separatystyczne z całego świata wzięły udział w finansowanej przez rząd rosyjski konferencji w Moskwie. Wszystko na koszt Kremla. Spotkanie zatytułowane „Dialog Narodów: prawo do samostanowienia i budowy świata wielobiegunowego” odbyło się 20 września br. Udział w nim wzięli także przedstawiciele prorosyjskich grup separatystycznych z Doniecka na wschodniej Ukrainie, gdzie w starciach między ukraińskimi siłami rządowymi, a grupami terrorystów od kwietnia 2014 r. zginęło ponad 6500 ludzi.

  Sprzeciw wobec Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej był przyczynkiem doboru gości do konferencji, która odbyła się w hotelu „President” w centrum – informuje brytyjski Guardian.

  Wśród europejskich partii separatystycznych w Moskwie pojawiły się „Sinn Fein”, „Solidarność Katalońskich Partii Niepodległości” i włoska anty-kapitalistyczna partia Millenium. Przyjechały także grupy separatystyczne z Hawajów i Portoryko oraz Ruch Uhuru, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

  Chociaż urzędnicy Kremla nie byli obecni na spotkaniu, to przybył szef stowarzyszenia ochrony praw wyborczych „Kontrola Obywatelska” Georgi Fiodorow i powiedział delegatom, że „Ameryka jest instrumentem, ogromnym chuliganem lub policjantem, który wraz z Anglią wykonuje wolę światowych mega-korporacji” – podaje „The Guardian”.

  Mówcy podczas konferencji oskarżali Waszyngton o wiele „dolegliwości”, w tym wojny we wschodniej Ukrainie i kryzys imigracyjny w Europe. W oświadczeniu po konferencji czytamy:
  Rządy największych państw zachodnich, w walce o ich geopolityczne interesy coraz częściej nie uwzględniają praw i wolności osób mieszkających w ich krajach. Zwykli ludzie coraz częściej myślą o tym, czy mogą przestać być zakładnikiem egoistycznych, czasem destrukcyjnych, elit rządzących.
  Organizator konferencji Aleksander Ionow zaprzeczał, że Moskwa używa tego spotkania do przekazania własnych celów politycznych.

  Pomimo faktu, że Rosja nigdy nie ukrywała informacji o swoich dostawach broni do reżimu Baszara al-Assada w Syrii i obecności regularnych wojsk na terenie Ukrainy, Ionow argumentował, że to Stany Zjednoczone podżegają do tych konfliktów, w ramach swoich własnych interesów.
  Jeśli spojrzymy na kryzys w Syrii, Stany Zjednoczone dostarczają broń, podczas gdy Rosja dostarcza pomoc humanitarną. Jeśli spojrzeć na kryzys na Ukrainie, Stany Zjednoczone dostarczają broń, podczas gdy Rosja dostarcza pomoc humanitarną
  – mówił Ionow.

  Konferencja została zorganizowana przez antyglobalistyczny Ruch Rosji, w ramach finansowania z Narodowego Funduszu Charytatywnego, który jest wspierany przez przedsiębiorstwa państwowe i oligarchów.

  Krajowy Fundusz Charytatywny został założony w Narodowym Funduszu Wojskowej w 1999 roku przez ówczesnego premiera Władimira Putina. Narodowy Fundusz Charytatywny dostaje pieniądze od dużych przedsiębiorstw państwowych i publicznych oraz oligarchów. Uczestnikom zaoferowano za darmo przelot i zakwaterowanie.

  Sprzedaż elektroniczna pomaga ominąć cenzurę oraz jest tańszym sposobem nabywania naszych gazet. Autor: mg

  Źródło: twitter. com, theguardian.com, meduza.io, ibtimes.co.uk, booking.com, niezalezna.pl

  Tagi: Władimir Putin, wolność, USA, terroryści, separatyści, Rosja, polityka, Moskwa, Kreml, konferencja, Europa, Donbas

  DRUKUJ
  Dodaj swoją opinię
  Opinie użytkowników
  Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz „miłości”, ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.
  Nord | 21.09.2015 [15:48]
  Rosja powinna świecić przykładem i oddać 4/5 swojej powierzchni dla znewolonych przez nią narodów, Krym , Czukotke, Mandzurie Zewnętrzną, Kuryle, Karelie, Yakucje, Tajmirie, Ewenkie, Korjakie, Buracje, Komi, Khanie-Masynje, Tułe, Górny Ałtaj, Khakasje, Tatarstan, Mordowje, Czuwaszje, Baszkirje, Udmurcje plus cały północny Kałkaz w tym Czeczenie i Dagestan. Myślę że wymieniłem tylko wiekszość ale nie wszystkie tereny zamieszkałe przez zniewolone miejszości w państwie zwanym Rosją.

  Bezczelnym chamstwem jest owe chasło Ruskiej Ambasady, reprezentującej kraj historycznie słynny z niewolenia innych narodów i który do dziś jest największym ciemiężycielem na świecie.

  Ave

  odpowiedz
  Irena | 21.09.2015 [15:45]
  Im bardziej Rosjanie zaprzeczają, tym bardziej wiadomo, że to, co się dzieje – prawda.

  odpowiedz
  Szpila | 21.09.2015 [15:44]
  I co? Wielu internautów pisało o celach Kremla i Putina. Macie czarno na białym. A może trzeba wam na dowód jakaś bomkę? Oni to potrafią. Putin o kilku lat „podpuszczał” separatystów. Nie wyszło mu gospodarczo i militarnie, to wykorzystuje elementy wojny hybrydowej. Przykłady: Osetia, Czeczenia, Krym, Ukraina, Syria, szarańcza imigracyjna, radykalizm islamu egzekwowany przez szarańczę, itp. Nie trzeba być na stołku w UE, czy w krsju, żeby widzieć i wiedzieć. Bo ci ciągkle są zaskoczeni i zdziwieni – nigdy im się wy nik nie zgadza. Ot, takie nierozgarnięte chłopki-roztropki sprawiający wrażenie zdziwionych, że mają rozporek otwarty.! Oj, wstyd!

  odpowiedz
  aaa | 21.09.2015 [15:42]
  Sprzeciw wobec Amerykanów na zaprojektowanych w Ameryce MacBookach. Pocieszne i typowe dla kacapów.

  odpowiedz
  StopNWO | 21.09.2015 [15:49]
  @aaa, Ciebie zaczipują jako pierwszego, będziesz miał „Nowy Porządek Świata.”

  odpowiedz
  trerd | 21.09.2015 [15:35]
  Jak znam tych kałmuków, to Tatarów z Krymu nie zaprosili? Zapomnieli też, że goowjanna rosyjka to ziemie nad Moskwą. I że zdechną tam, jeśli zachód utrzyma sankcje.

  odpowiedz
  ba.a | 21.09.2015 [15:35]
  Moskwa chce wywołać wojnę.Pierwsza stanie do walki,aby zająć nowe tereny,żeby nikt już nie miał wątpliwości,że jest Imperium.Taki napływ imigrantów jest jej na rękę,za kromkę chleba uznają oni władzę.Dlaczego nie próbujemy się ustawiać do obrony naszego kraju? Przecież to jest inwazja,tylko pod taką postacią,której jeszcze nie znamy.Ale inwazja.

  odpowiedz
  Oko | 21.09.2015 [15:33]
  Mój komentarz sprzed paru din…
  Śmiem twierdzić, że MICHNIK TO AGENT ROSJI, która chce doprowadzić w Polsce i w krajach, które okupowała, do konfliktów pomiędzy katolikami a muzułmanami, co Niemcy i Rosja natychmiast wykorzystają do udzielenia nam “bratniej pomocy” – ANTYPOLAK KOMOROWSKI podpisał odpowiednie zarządzenia! Niemcy i Rosja,państwa, które ZAWSZE JEDNOCZYŁY SIĘ WOBEC CELU ZNISZCZENIA POLSKI – będą wtedy miały dwa argumenty na użycie wobec nas siły: antysemityzm i wrogość wobec muzułmanów! To przecież nowa JAŁTA ale z Niemcami w roli rozdającego karty!
  Niemcy i Rosja chcą nas zniszczyć,ten wspólny cel przyświeca im od stuleci! A ANTYPOLAK MICHNIK i spółka im pomagają!
  Niemcy i Rosja nie mogą się już doczekać, żeby zrobić z obszaru państw Europy Środ.-Wsch. STREFĘ ZIEMI NICZYJEJ, gdzie będą gromadzić odpady, bo w ich oczach my i muzułamnie jesteśmy odpadami a obszar naszej części Europy to śmietnik. A co by sie stało, gdyby katolicy i muzułmanie nagle odkryli, że mają wspólny cel (obrona wiary) i nagle zjednoczyli się przeciwko ANTYCHRYSTOM z Niemiec i Rosji?…
  Od dawna mówię, że ROSJA TO NAJWIĘKSZE PAŃSTWO TERRORYSTYCZNE ŚWIATA, ROSJA OD ZAWSZE FINANSOWAŁA I FINANSUJE TERRORYZM! Rosja to bandycki kraj i od zawsze używa nie miecza, jak ludzie honoru ALE WBIJA SZTYLET W PLECY, JAK ZDRAJCA I ŁAJDAK!
  Jeżeli „pani” Ogórek namawia nas (dwa dni temu) do zacieśnienia współpracy z Rosją,chce żeby nasz Prezydent tam poleciał (chce go wystawić do odstrzału???) to oznacza to tylko jedno, że PIĘKNISIA OGÓREK JEST ROSYJSKIM AGENTEM i że nasze służby powinny ją dokładnie przetrzepać!

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 22. zenobiusz pisze:

  Nawet politycy Platformy łączą już problem „uchodźców” z Putinem. Co na to służbny ?

  Polubienie

 23. zenobiusz pisze:

  http://niezalezna.pl/71127-nawet-politycy-platformy-lacza-juz-problem-uchodzcow-z-putinem-co-na-kopacz
  Senator Platformy Obywatelskiej Łukasz Abgarowicz nagłaśnia w mediach teorię dotyczącą kryzysu migracyjnego związanego z napływem fali uchodźców do Europy. Jego zdaniem – mówił o tym wcześniej prezydent Ukrainy Petro Poroszenko – za kryzysem stoi Władimir Putin. Tymczasem premier Ewa Kopacz wczoraj po raz kolejny przekonywała, że Polska musi przyjąć imigrantów w ramach „gestu solidarności”.
  W moim przekonaniu trzeba spojrzeć na zaangażowanie Moskwy w tę sprawę. Ja jestem przekonany, że Putin spowodował ten problem […] Zwróćmy uwagę, że główną bramą napływu teraz jest Syria, która z Moskwą współpracuje, że jest zaangażowana bardzo w przemyt mafia rosyjska i że wzrasta obecność rosyjska w Syrii. W moim przekonaniu Putin realizuje, a w każdym razie wspiera proces destabilizacji wewnętrznej i dekompozycji Unii. Przygotowuje sobie pozycję wyjściową, żeby pokazać: beze mnie problemu u źródeł nie rozwiążecie
  – tłumaczy w rozmowie z Superstacją Łukasz Abgarowicz.

  To doprawdy zdumiewająca deklaracja, zwłaszcza w ustach polityka PO. To przecież Donald Tusk zapewniał, że Putin to „nasz człowiek w Moskwie”, a Ewa Kopacz wzywała do przyjmowania uchodźców, określając obecny kryzys mianem „testu na przyzwoitość”.

  Po tym, jak szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker ostro skrytykował postawę Polski w sprawie uchodźców, premier Ewa Kopacz zaczęła przekonywać, że jest to „test na przyzwoitość”. Później premier Kopacz znów zmieniła narrację i twierdziła, że Polska przyjmie tylko tylu uchodźców „na ilu nas stać, ani jednego więcej i ani jednego mniej”, teraz znów wraca do mówienia o „geście solidarności” i deklaruje, że Polska powinna przyjąć więcej uchodźców.

  W sprawie samych uchodźców Kopacz mówiła początkowo, że na naszych oczach rozgrywa się największy ludzki dramat w historii Unii Europejskiej.
  Giną tysiące ludzi a Morze Śródziemne zamieniło się w cmentarzysko. Codziennie jesteśmy świadkami rodzinnych tragedii. Każdy rodzic wie, że nie ma nic gorszego niż być świadkiem śmierci własnego dziecka – powiedziała premier.
  Jednocześnie premier przekonywała, że ws. uchodźców Polska stawia „twarde warunki”:
  Polska nie zgodzi się na automatyzm. Polska nie zgodzi się na automatyzm ws. uchodźców. Polska żąda mocnej kontroli granic zewnętrznych UE. Najlepszym tego przykładem jest, jak broni swojej wschodniej granicy UE. Polska może być tu wzorem. […] musimy wyraźnie rozdzielić uchodźców politycznych od imigrantów ekonomicznych . Będziemy rozmawiać o tym z naszymi partnerami, ale nie pod presją ludzi koczujących na ulicach […] Przyjmiemy tylu uchodźców na ile nas stać, ani jednego więcej i ani jednego mniej – oświadczyła Ewa Kopacz.
  CZYTAJ WIĘCEJ: Imigranci już nie tacy fajni? Kopacz zmienia narrację ws. kryzysu w Europie

  Z kolei w weekend premier Kopacz pytana dziś o przydział imigrantów, broniła decyzji o przeniesieniu do Polski 12 tys. emigrantów. „To tyle, ile przychodzi na mecze Legii” – tłumaczyła Kopacz, dodając, że jak trafią oni do Polski, to „naprawdę będzie trzeba dużo wysiłku, żeby ich znaleźć”.

  CZYTAJ WIĘCEJ: Kopacz chce przyjąć 12 tys. uchodźców, bo… „Tyle przychodzi na mecze Legii” – tłumaczy

  Wczoraj natomiast znów powróciła kwestia testu na przyzwoitość i „gestu solidarności”. Premier Ewa Kopacz postanowiła prześcignąć ogłoszenie decyzji dla Polski ws. kwot i sama wyrazić gotowość na przyjęcie większej liczby uchodźców, niż ta, na jaką się pierwotnie Polska umawiała.
  Liczba uchodźców, jakich mielibyśmy przyjąć, jest symboliczna, stanowi bardzo drobny ułamek całości” – tłumaczyła w specjalnym orędziu, wyemitowanym w TVP. – Oczekuje się od nas gestu solidarności – podkreśliła.
  CZYTAJ WIĘCEJ: „Oczekuje się od nas gestu”. Ewa Kopacz przyznaje, że decyzja za Polskę już podjęta

  Polubienie

 24. Wizja pisze:

  Specjalista od wyprzedaży : „Lewandowski, bój się Boga, czyli „osiągnięcia wielkiego wyprzedawczyka”……………

  Mózg gospodarczy PO, doradca premier Ewy Kopacz, specjalista od głupiej, szkodliwej, a często wręcz aferalnej wyprzedaży, często za bezcen polskiego majątku narodowego, nazywanej dla niepoznaki prywatyzacją, zapragnął nagle debaty z kandydatką na premiera Beatą Szydło.

  Na dodatek Janusz Lewandowski poczuł się dotknięty, niezwykle delikatną krytyką swych poczynań w telewizyjnym spocie. Kto jak kto, ale wydaje się, że były minister od „zniekształceń własnościowych”, unijny komisarz, obecnie ekspert gospodarczy PO od wielu już lat powinien w normalnym, praworządnym, a nie teoretycznym państwem debatować wyłącznie z prokuratorami, sędziami Trybunału Stanu, czy współosadzonymi, za swe „wiekopomne osiągnięcia” prywatyzacyjne III RP. …………..cd
  http://wgospodarce.pl/opinie/21115-lewandowski-boj-sie-boga-czyli-osiagniecia-wielkiego-w

  Polubienie

 25. zenobiusz pisze:

  http://niezalezna.pl/71136-prorosyjscy-terrorysci-uderzyli-w-krakowie-ladunek-wybuchowy-wypelnili-kalem-zdjecia
  W niedzielę rano w Krakowie-Rybitwach, na terenie poprzemysłowych pustostanów, w których mieli ćwiczyć członkowie „Strzelca”, odnaleziono materiał wybuchowy. Sprawa ma najprawdopodobniej związek z wyrzuceniem z jednostki prorosyjskich falangistów.

  – Materiał był niewielkich rozmiarów – 10/4 cm, w środku znajdowała się petarda i kał – poinformowała portal niezalezna.pl nadkomisarz Katarzyna Cisło z komendy wojewódzkiej policji w Krakowie. – Do późnych godzin wieczornych sprawę badała specjalna jednostka antyterrorystyczna, która ustaliła, że ładunek nie mógł być zagrożeniem dla życia, w związku z czym nie będziemy prowadzić dalszego postępowania w tej sprawie – stwierdziła nadkomisarz.

  Oprócz ładunku – w miejscu, w którym miały się odbyć ćwiczenie „Strzelca” – pozostawiono napisy: symbol Falangi, swastyki, znaki SS oraz napisy „Slava Donbas”.

  Polubienie

 26. Wizja pisze:

  Temat Smoleńska przydatny rządowi przed wyborami ?

  „Strona rządowa wyciąga sprawę katastrofy smoleńskiej, by zniechęcić do pójścia na wybory …..
  uż przed wyborami parlamentarnymi „Gazeta Wyborcza” porusza temat katastrofy smoleńskiej. Redaktorzy sugerują, że por. Artur Wosztyl zachęcał pilotów tupolewa do lądowania. Sam zainteresowany mówił na antenie Telewizji Republika: – To nie Prawo i Sprawiedliwość mówi o katastrofie smoleńskiej, to strona rządowa wyciąga ten wątek aby dzielić społeczeństwo, aby nie iść do wyborów i nie zagłosować na PiS – powiedział pilot Jaka-40, który 10 kwietnia 2010 roku wylądował w Smoleńsku.
  porucznik Wosztyl tłumaczy, kto w jego ocenie chce skorzystać z wyciągania tematu katastrofy smoleńskie przed wyborami.

  To strona rządowa wskazuje na sprawę katastrofy smoleńskiej, wskazuje na to, że Prawo i Sprawiedliwość robi na tym kampanię wyborczą, robi słupki procentowe. Jednak to właśnie strona rządowa korzysta z tematu katastrofy smoleńskiej aby dzielić społeczeństwo, aby nie iść do wyborów, nie zagłosować na PiS .....
  

  http://niezalezna.pl/71143-strona-rzadowa-wyciaga-sprawe-katastrofy-smolenskiej-zniechec

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.