Нам ня трэба расейская авіябаза .


 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Нам ня трэба расейская авіябаза .

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. Wizja pisze:

  Łukaszenka :
  powiedział, że Białorusi niepotrzebna jest rosyjska baza lotnicza. – Nam obecnie nie jest potrzebna baza wojskowa. Tym bardziej lotnicza – stwierdził prezydent Białorusi. O planach utworzenia takiej bazy mówił ostatnio prezydent Rosji Władimir Putin……….
  ………Zdumiewa mnie, a nawet w pewnym stopniu oburza i obraża, po co Rosjanie to teraz puścili w środkach masowego przekazu. Może się niepokoją, że odchodzimy na Zachód …….cd
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Aleksander-Lukaszenka-nie-chce-rosyjskiej-b

  Polubienie

 3. Jarek Kefir pisze:

  Już wkrótce cała Ziemia odda Cześć należną Bestii.. 28 września to była nasza zmyłka, jakże bezczelna i zuchwała zmyłka..
  Tak wiele gwiazd, Zenobiusz, TAK WIELE GWIAZD….

  https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t34.0-12/12084224_763756987086193_1684841017_n.jpg?oh=ba2d57a03bfaeea483f341447ef043dc&oe=5618269B

  Polubienie

  • Wizja pisze:

   Tak wiele gwiazd , Kefir , TAK WIELE GWIAZD …..a wszystkie Bóg stworzył dla naszego pożytku – użytku / czemu nie ?! / dla naszego zachwytu nad pięknem wszechświata , szczodrością i mocą Stwórcy , dla naszych marzeń …………….
   Obawiam się ,że pokłon niewłaściwej ” osobie” oddają ew. twoi kumple czy mocodawcy BO TY JESTEŚ mało przekonywający . Sam nie wierzysz w to ,co ogłaszasz .> z doskoku zresztą .
   W link nie wchodzę .

   Polubienie

 4. Wizja pisze:

  Nie płacz , w końcu ktoś cię ugasi . Ale może szkoda…..

  Polubienie

 5. Wizja pisze:

  A z tymi chwastami toś blisko , uwielbiam robić z nich bukiety bo tak bezkonkurencyjna jest nasza polska ziemia że nawet chwasty. wydaje zachwycające. No tak czy nie ?!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.