Wywołane wojny I i II były chęcią odwetu na chrześcijaństwie.


Vava | 18.10.2015 [12:45]

http://niezalezna.pl/72016-imigranci-maja-nowy-szlak-przez-bieszczady#.ViN0TnZHhd9.twitter

Nietolerancja na świeckim Zachodzie jest ciężkim i niepożądanym grzechem, w Islamie jednak, jest ona cechą kwitnącej religii. Islam jest religią powszechną, która głosi, że wyłącznie ona jest drogą do zbawienia i dlatego powinna być wyznawana przez całą ludzkość. Według muzułmanów religie nie są sobie równe, a traktowanie ich w taki sposób oznacza bluźnierstwo i apostazję (porzucenie wiary religijnej).Islam jest największą światową religią, który obecnie ma 1.57 mld wiernych. Muzułmanie stanowią obecnie 5% ludności w UE. Świat islamu rozrasta się coraz bardziej, co sprawia, że islam moze odmienić oblicze Zachodu, a nawet zająć jego miejsce. Islam jest religią wojującą. Za co odda życie świecki, infantylny, hedonistyczny ateista, nowoczesny człowiek Zachodu, skoro uważa, ze ma je tylko jedno, to, które zna, życie w w dekadenckiej kulturze popularnej.
Najpoważniejszą przyczyną globalnej Europejskiej nienawiści jest nasza o podłożu marksistowskim, zeświedczona dekadencka kultura popularna, która jest celowo nihilistyczna, etycznie i duchowo jałowa, nieprowadząca do niczego.
Ateistyczny Bóg Infantylizmu, Hedonizmu i Seksualnego Wyuzdania stworzył nam świat zerwanych małżeństw, rozbitych rodzin, rozpadu tradycyjnej rodziny, śmierci na AIDS, plagi ciąż nastolatek, dzieci bez ojców. Bóg Mamony i materializmu prowadzi świat do przyszłej katastrofy, której skutkiem będą nieznane dotąd cierpienia ludzkie.
Socjolog Rodney Stark stwierdza, że „Europa wszystko, kulturę, wolność, naukę, zamożność zawdzięcza chrześcijaństwu. Wywołane wojny I i II były chęcią odwetu na chrześcijaństwie. Kryzys wyludnienia kontynentu rozwiąże się sam na wskutek, albo Europa stanie się bardziej religijna i dzietna za sprawą odrodzenia chrześcijaństwa, albo dlatego….że stanie sie muzułmańska”.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Wywołane wojny I i II były chęcią odwetu na chrześcijaństwie.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Nikt mi nie wmówi, że istnieje jakaś zasadnicza różnica między mężczyzną, który twierdzi, że jest kobietą, a tym, który podaje się za Elvisa Presleya, Johna Lennona czy pięciometrową azjatycką kobrę królewską. Rozdwojenie osobowości znane jest od wieków i już dawno zostało przez naukowców opisane. To jest poważna i nie do końca poznana choroba wymagająca leczenia – czasami w odizolowaniu od społeczeństwa.

  Postępactwu jednak dla jego ideologicznych celów pasuje jedynie „rozdwojenie płci”. Oni wiedzą doskonale, że gdyby z równym komsomolskim zapałem potraktowali pozostałe wymienione przeze mnie przypadki i dramaty ludzi chorych psychicznie to doszłoby do kompletnego ośmieszania i kompromitacji lewackich autorytetów. Momentalnie ukazałaby się cała ta ignorancja i głupota środowisk wysługujących się walczącym o „postęp” neomarksistowskim łajdakom, którzy oferując granty i międzynarodowy poklask zaprzęgli to utytułowane lewackie bydło do antyludzkiej i antykatolickiej orki. Oni wykrzykując hasło „Zboczeńcy wszystkich krajów łączcie się” tylko czekają, aby wszem i wobec ogłosić ogólnoświatową śmierć rozumu. Czas na pobudkę, bo jak widać, kiedy rozum śpi, budzą się demony.
  http://blogpublika.com/2015/10/18/dosc-tego-lewackie-swiry/

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Władze niemieckie, obawiając się, że informacje na ten temat mogą jeszcze bardziej wrogo nastawić do uchodźców niemiecką opinię publiczną, ukrywają wszelkie informacje na ten temat. Sytuację w obozach oraz zdarzające się tam coraz częściej przypadki gwałtów i napaści tłumaczą jedynie trudnymi warunkami oraz kłopotami z adaptacją. Przemilczany jest natomiast motyw nienawiści do chrześcijan, który w rzeczywistości jest częstym powodem aktów przemocy, do których dochodzi w środowisku uchodźców islamskiego pochodzenia. Na ten fakt zwraca uwagę Centralna Rada Kościołów Wschodnich w Niemczech, skupiająca m.in. przedstawicieli Kościołów, których członkami są chrześcijanie z Iraku i Syrii.

   Polubienie

 7. Wizja pisze:

  Są pierwsze polityczne efekty migracyjnego kryzysu w Europie. Wybory w Szwajcarii wygrywa antyimigrancka prawica …………………cd
  http://wpolityce.pl/swiat/268855-sa-pierwsze-polityczne-efekty-migracyjnego-kryz
  ………….co na to Angela ;

  Polubienie

 8. Wizja pisze:

  Imigranci w Calais mogą nie przeżyć zimy? Organizacje charytatywne apelują o pomoc
  ………..Brakuje prądu i ogrzewania, istnieje też ryzyko wybuchu epidemii.
  …………Jak informuje RMF FM, brak podstawowych środków higieny i wody pitnej, może doprowadzić do epidemii. Służby oczyszczania miasta nie docierają do obozowiska i już rozwinął się tam na dużą skalę świerzb.

  Organizacje charytatywne chcą dać uchodźcom ogrzewane schronienia zanim rozpoczną się tam mrozy. Ich zdaniem bez tego może dojść do katastrofy humanitarnej bez precedensu w Europie zachodniej.
  http://telewizjarepublika.pl/imigranci-w-calais-moga-nie-przezyc-zimy-organizacje-charyt

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.