Podpalacz woła ,ratunku palą mi sie spodnie.


Szef FSB: Jesteśmy na skraju globalnego konfliktu

Dyrektor Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji Aleksandr Bortnikow wezwał kraje WNP do wzmocnienia swoich granic.

– Niektóre mocarstwa przy pomocy terrorystycznego ugrupowania Państwo Islamskie postawiły świat na skraju globalnego religijnego i cywilizacyjnego konfliktu. Skutki tego konfliktu będą niszczące – oświadczył w środę dyrektor FSB Aleksandr Bortnikow podczas posiedzenia szefów służb bezpieczeństwa krajów WNP, cytowany przez Ria Nowosti. Jak twierdzi, terrorystyczne Państwo Islamskie wywodzi się z „arabskiej wiosny” (red.- protesty w krajach arabskich w latach 2010-2013). – Ugrupowanie to rozkręciło się dzięki polityce podwójnych standardów, którą prowadzą niektóre mocarstwa i kraje tego regionu. W ten sposób realizują tam swoje własne cele – powiedział.

Szef FSB zwrócił się do swoich kolegów z krajów Wspólnoty Niepodległych Państw (Azerbejdżan, Armenia, Białoruś, Kazachstan, Kirgizja, Mołdawia, Tadżykistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Ukraina) o wzmocnienie swoich granic. Przede wszystkim przekaz ten był adresowany do krajów Azji Środkowej, gdzie w ostatnim czasie islamscy ekstremiści mocno się uaktywnili. Nie wszystkie kraje należące do WNP uczestniczą w życiu tego związku. Swoje członkostwo w WNP de facto zawiesiła Ukraina oraz Mołdawia, która mocno ograniczyła swój udział w działalności wspólnoty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii imperium zła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Podpalacz woła ,ratunku palą mi sie spodnie.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Bundeswehra pokazuje Merkel czerwoną kartkę: pierwsze ogólne odmówił posłuszeństwa rząd tandetny! Nawet w niemieckich generałów teraz budzi otwarty sprzeciw wobec Merkel i jej rząd karnego. Komendant Głównego Dowództwa Operacji Federalnego, generał broni Hans-Werner Fritz, odmówiono Dowództwa Obrony Departament. Pod pretekstem deportacji nielegalnych imigrantów z użyciem Bundeswehry, spróbuj Merkel i doprowadzić von der Leyen, wojsk niemieckich w Republice Federalnej do użytku. W rezultacie, rząd może nadużywać śmieci, aby wymusić w celu umożliwienia powstania zarówno imigrantów i Niemców, odzwierciedlone zbrojnie. Generał porucznik Hans-Werner Fritz wydaje się, że zapach ten pieczeń i odmawia komendy wojny domowej. W wywiadzie [1] dał Merkel i spółka nie tylko odmową, ale także wysyła ostrzeżenie do jednoznacznego politycznego Berlina. I to ma. W szczególności, Fritz powiedział,

   „W przeszłości mamy zadania policji i sił zbrojnych zawsze oddzielone ściśle. I jestem bardzo pewny, że pozostaje to w przyszłości. ”

   Fakt, że Bundeswehra może być wykorzystywany w przyszłości, ze względu na kryzys uchodźców nasiliły się w Niemczech, ukończył:

   „Naszą misją jest jasno określony i ograniczony w ustawie zasadniczej.”

   Rozmowa zakończyła się zdaniem:

   „Młodzież w Afganistanie powinien zostać w domu”.

   Obrazą i otwarte zagrożenie na adres przez kanclerz Merkel. Ponieważ to zdanie jest generał porucznik Hans-Werner Fritz jasne, że już przygotowane to nie żołnierze niemieccy, z dala od domu do spalania w Hindukuszu, podczas gdy w tym samym czasie, let tysięcy tchórzliwe Afgańczycy, kobiety i dzieci z powrotem jako „Syrian uchodźcy „zakamuflowane nielegalnie do Niemiec i być w tym kraju nawet alimenty jeszcze ich sprzeciw sumienia.

   Odsyłacze:

   [1] Uchodźcy:? Nowe ogrodzenia dla Europy http: //www.mittelbayerische.de /…/ verschaerfungen-im-asylrec …

   Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 22. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 23. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 24. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.