WHY Tatiana Anodina, head of Russia’s IAC, responsible for investigating MH17, Smolensk, Sinai, HAS FLED RUSSIA


Путин сам взорвал своих туристов в Египте?

Путин сам взорвалСергей ЖАКОВ, политолог, эксперт-международник, бывший кадровый старший офицер Службы нелегальной разведки ПГУ КГБ СССР и СВР России

Взрыв самолёта А-321 с российскими туристами над египетским Синаем, вероятнее всего, был экономической диверсией и карательной операцией, которую путинские спецслужбы провели под «чужим флагом» (якобы исламских боевиков), чтобы отомстить Египту за покупку французских «Мистралей», не доставшихся Путину, и заставить российский средний класс ездить отдыхать в аннексированный Россией Крым.

W linku obszerne uzasadnienie

http://syur.info/putin-sam-vzorval.html

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „WHY Tatiana Anodina, head of Russia’s IAC, responsible for investigating MH17, Smolensk, Sinai, HAS FLED RUSSIA

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Tatiana Anodina uciekła z Rosji ratując się przed aresztowaniem
  Tatiana Anodina uciekła z Rosji ratując się przed aresztowaniem
  foto: Wikimedia Commons/CC
  Zaskakujące informacje płyną z Rosji. Słynna szefowa Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego MAK, generał Tatiana Anodina, uciekła do Francji ratując się przed aresztowaniem.
  Słynna „caryca” od 25 lat zasiadała na stanowisku szefowej MAK. Wiernie wypełniała zadania zlecone jej przez Kreml, czego dobitnym przykładem jest sposób w jaki z jej udziałem potraktowano Polaków w kontekście nadal niewyjaśnionej katastrofy w Smoleńsku. Chciałoby się powiedzieć, nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
  Geneza problemów Anodiny jest trudna do odgadnięcia, ale z dostępnych informacji wynika, że problemy zaczęły się gdy państwo rosyjskie odmówiło ratowania drugiej największej linii lotniczej w Rosji, Transaero. Tak się składa, że należy ona do jej syna, a i ona sama była współwłaścicielem małego pakietu akcji.
  W lipcu tego roku zmarł Jewgienij Primakow, poprzednio premier Rosji, a prywatnie mąż Anodiny. Można powiedzieć, że to był początek końca jej wpływów. Potem doszło do powstania trudnej sytuacji finansowej firmy jego syna, Transaero co doprowadziło najpierw do ucieczki jego, a potem w konsekwencji też Tatiany Anodyny.
  Caryca okazała się na odchodne mściwa, bo w ramach retorsji, po tym gdy jasne stało się, że Kreml pozwoli upaść linii Transaero, korzystając ze wpływów Anodina zdelegalizowała na terenie Rosji i krajów WNP loty samolotów typu Boeing 737. Ta złośliwość uziemiła 200 rosyjskich maszyn i 250 użytkowane w krajach dawnego ZSRR. Teraz jej postanowienie cofnięto, ale zamieszanie powstało tak czy inaczej.
  Przymusową emigrację Anodiny do Francji wiele osób postrzega jako szansę na rzucenie nieco świata na sprawę Smoleńska. Innymi słowy niektórzy liczą na to, że Anodina zacznie sypać opowiadając jak to było na prawdę z ustalaniem oficjalnej linii w sprawie katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku. Jednak „caryca” nie jest chyba tak nieostrożna i raczej nie chciałaby spróbować smaku rycyny, albo sprawdzić co się stanie po wypiciu herbatki z polonem.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szefowa-komitetu-mak-tatiana-anodina-uciekla-rosji-ratujac-sie-aresztowaniem

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.