Operacja „Nibiru” zbliża się do finału.Operation „Nibiru” is coming to the final.


Nibiru Planet X –Russian Troop Preparations Have Begun! East Coast Event Imminent!!! TSUNAMI EXPECTED Dec, 2015!!!

 

http://www.defence24.pl/283114,rosjanie-badaja-glebiny-atlantyku-wstep-do-dzialan-specjalnych

Rosyjskie ministerstwo obrony poinformował o pomyślnych testach autonomicznego załogowego aparatu podwodnego AS-37 „Ruś”, który zanurzył się w Atlantyku na głębokość ponad 6000 m. Określenie „testy” jest w tym przypadku o tyle nieprecyzyjne, że rosyjski pojazd wprowadzono do linii w grudniu 2000 r.

Informację o próbach przekazał szef zarządu badań głębinowych rosyjskiego ministerstwa obrony wiceadmirał Aleksiej Buriliczew. Ujawnił on, że w czasie „testów” wykorzystano samobieżny, załogowy pojazd podwodny „Ruś” projektu 16810, który operował z pokładu statku oceanograficznego „Jantar”.

Badania realizowano na „środkowym Atlantyku”. W czasie prób „Ruś” zeszła wraz z trzyosobową załogą na głębokość 6180 m. Pojazd, zaprojektowany przez biuro projektowe „Malachit” z Sankt Petersburga, jest przeznaczony specjalnie do działań głębokowodnych. Jego kadłub zbudowany z wytrzymałego stopu tytanu, opracowanego w centralnym instytucie naukowo-badawczym materiałów konstrukcyjnych „Promietej”.

„Ruś” zbudowano w stoczni „Admiralitieskaja Wierf” w Sankt Petersburgu. Pojazd ten jest oficjalnie przeznaczony do prowadzenia na głębokości do 6000 m prac technicznych, awaryjno–ratowniczych, naukowo-poszukiwawczych (w tym archeologicznych), do prowadzenia rozpoznania geologicznego oraz wykonywania zdjęć podwodnych i filmów wideo W tym celu wyposażono go m.in. w specjalny manipulator z możliwością wymiany końcówek.

Rosjanie przypomnieli przy okazji, że cztery lata wcześniej (14 maja 2011 r.), zmodernizowana wersja „Rusi” – pojazd AS-39 „Konsul” (projektu 16811) opuścił się z tą samą, trzyosobową załogą na głębokość jeszcze większą – bo 6270 m.

Rosjanie reanimują stary projekt…

Komunikat ministerstwa obrony Federacji Rosyjskiej pomija bardzo ważną informację – budowa obu pojazdów, „Ruś” i „Konsul”, rozpoczęła się 23 lata temu – w 1992 r. Nie można więc tu mówić o testach, ale o próbach aparatów zbudowanych kilka lub kilkanaście lat wcześniej. Oba te pojazdy głębokowodne były budowane z wielkimi problemami finansowymi, ale ostatecznie skończono je i oddano w grudniu 2000 r. („Ruś”) oraz we wrześniu 2011 r. („Konsul”).

Sam wiek nie ma w tym przypadku znaczenia, jeżeli chodzi o samą konstrukcję kadłuba, ale miał niewątpliwie wpływ na jego wyposażenie. Dlatego „Konsul” już dwa lata po przekazaniu flocie przeszedł modernizację. Unowocześniono również wyposażenie „Rusi” (w 2007 r.).

Każdy z pojazdów ma masę 25 ton, długość 8 m, szerokość 3,9 m i wysokość 3,85 m (średnica komory załogi to około 2,1 m). Aparaty mają własny napęd i zasilanie, który pozwala im na poruszanie się z prędkością 3,9 w i działanie pod wodą przez około 10 godzin (awaryjnie nawet do 72 godzin). Załogę stanowią 2-3 osoby. Każdy pojazd może podjąć z dna ładunek o masie do 200 kg.

…tylko po co i dlaczego teraz?

„Ruś” i „Konsul” to pojazdy głębokowodne, których właścicielami jest rosyjska marynarka wojenna. Nie są to jednak aparaty do ratowania załóg z zatopionych okrętów podwodnych, ponieważ przystosowano je do pracy na o wiele większych głębokościach i nie zastosowano rozwiązań pozwalających na ewakuowanie z ich pomocą ludzi z leżących na dnie obiektów (m.in. poprzez brak śluzy). Nie jest to również typowy system badawczy, ponieważ takimi posługują się cywilne służby w Rosji, płacąc za nie z własnego budżetu.

Dlatego informacja o próbach przeprowadzonych na środkowym Atlantyku od razu przypomniała o podejrzeniach w stosunku do Rosjan, jakie pojawiły się, gdy ich statek badawczy „Jantar” pływał we wrześniu br. u wschodnich wybrzeży USA – dokładnie tam, gdzie krzyżują się podwodne tory kablowe łączące m.in. Europę ze Stanami Zjednoczonymi. Przerwanie takich kabli, albo ich umiejętne uszkodzenie w odpowiednim momencie mogłoby spowodować duże zamieszanie i utrudnić działanie w sytuacji kryzysowej. Co gorsza, nic nikomu nie można by było wtedy udowodnić.

Teraz Rosjanie znowu pokazują, że mają pojazdy, który w oddaleniu od okrętu matki mogą wykonywać skomplikowane i tajne prace podwodne. Głębokość w tym przypadku nie stanowi dla rosyjskiej floty żadnej przeszkody. A o wadze jaką przywiązuje się do tego projektu może świadczyć fakt, że generalny dyrektor stoczni „Admiralitieskaja Wierf” Władimir Aleksandrow otrzymał za jego realizację gwiazdę „Bohatera Rosji”.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Operacja „Nibiru” zbliża się do finału.Operation „Nibiru” is coming to the final.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. pielgrzym pisze:

  Wbrew ujmujacym pozorom to dobra wiadomosc, iz ta rzeczywistosc sie dopelnia, wiec glowy do gory.

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Zakończono badania

  2010.Coś poszło nie tak i Nibiru w 2012 nie nadleciała 🙂

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  http://www.segodnya.ua/science/planeta-ubiyca-nibiru-vzyala-kurs-na-zemlyu–672572.html
  Планета-убийца Нибиру взяла курс на Землю (видео)
  Приближение планеты приведет к катастрофическим последствиям уже в этом месяце, считают уфологи

  Небесное тело, ставшее причиной гибели динозавров, снова взяло курс на Землю, пишет издание Express. Приближение Нибиру к Земле приведет к катастрофическим последствиям уже в декабре 2015 года, уверены уфологи.
  Видео: В небе над США засняли „мифическую планету” Нибиру

  Несмотря на то, что большинство ученых убеждены в невозможности прямого столкновения Нибиру с Землей, гравитационное притяжение космического тела, которое в четыре раза крупнее гиганта Юпитера, приведет к смещению континентов, гигантским цунами и падению на нашу планету „огненного дождя” из метеоритов.
  Согласно очередному прогнозу о конце света, мегапланета может уничтожить Землю в апреле 2016 года. Сторонники теорий заговоров считают, что NASA и Европейское космическое агентство не раскрывают данные о приближающейся катастрофе и тайно готовят план на случай столкновения с объектом.
  Нибиру – это невидимая планета, странствующая по Солнечной системе. Некоторые исследователи утверждают, что она была описана в древних шумерских текстах. Ее символом является крылатый диск, встречающийся в мифологии многих народов Древнего Востока. Именно на ней якобы обитают высокоразвитые разумные существа, которых шумеры называли аннунаки.

  Планета-убийца Нибиру была обнаружена зондом NASA в 1979 году. Упоминание о ней содержится в Библии и работах древнегреческих астрономов. Например, в вавилонской астрономии технический термин „нибиру” использовался для обозначения высшей точки эклиптики – точки летнего солнцестояния.
  Читайте также:
  К Земле мчится огромный астероид
  К Земле движется огромный астероид с „эксцентричной” орбитой
  Возле Земли пролетел гигантский астероид, диаметром около 2,5 км
  ТОП-8 самых долгоживущих организмов Земли
  На Землю надвигается гигантский астероид
  Ученые выяснили, когда замерзнет ядро Земли

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   3 grudnia 2015

   Ciało niebieskie, które spowodowało śmierć dinozaurów, ponownie udał się do Ziemi, magazyn pisze ekspresowe. Zbliża Nibiru na Ziemię, będzie prowadzić do katastrofalnych konsekwencji w grudniu 2015 r ufolodzy uwierzyć.
   Wideo: W niebo nad USA nakręcony „mityczna planeta” Nibiru

   Pomimo faktu, że większość naukowców jest przekonana o niemożności bezpośredniego zderzenia Nibiru z Ziemi, siła grawitacji kosmicznego ciała, które jest cztery razy większy niż giganta Jowisza, doprowadzi do przesunięcia kontynentów, gigantyczne tsunami i spadają na naszej planecie, „deszcz ognia” z meteorytów.
   Według prognozy następnego końca świata, może megaplaneta zniszczyć Ziemię w kwietniu 2016 r. Zwolennicy teorii spiskowych uważają, że NASA i Europejska Agencja Kosmiczna nie ujawnia szczegóły zbliżającego się katastrofy i potajemnie przygotował plan w razie zderzenia z innym przedmiotem.
   Nibiru – planeta jest niewidoczny, wędrując przez Układ Słoneczny. Niektórzy badacze twierdzą, że został on opisany w starożytnych tekstach sumeryjskich. Jej symbolem jest skrzydlaty dysk, który znajduje się w mitologii wielu ludów starożytnego Wschodu. To właśnie na niej podobno zamieszkany przez bardzo inteligentnych istot, które Sumerowie nazywali Anunnaki.

   Planeta Nibiru morderca został znaleziony sondę NASA w 1979 roku. Wzmianka zawarta jest w Biblii i dziełach starożytnych greckich astronomów. Na przykład w astronomii babilońskiej, techniczny termin „Nibiru” był używany w odniesieniu do najwyższego punktu ekliptyki – punktu przesilenia letniego.
   Zobacz także:
   Na świat pędzi ogromną asteroidę
   Przez Ziemia porusza ogromną asteroidę z „ekscentryczny” orbicie
   Near Earth przyleciał olbrzymi asteroid o średnicy około 2,5 km
   Top 8 najbardziej długożyciowych organizmy Ziemi
   Na Ziemi zbliża się gigantyczna asteroida
   Naukowcy odkryli, że jądro Ziemi zamrozi

   Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 22. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 23. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 24. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 25. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 26. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 27. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 28. Wizja pisze:

  To kiedy w końcu , minęła połowa grudnia..;

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Utwierdzam się w poglądzie ,że cała „Nibiru” to przykrywka do kremlowskiej operacji
   opanowania świata,a że przy okazji zginą setki milionów ludzi,potrzebne im alibi.
   Zamierzają wystąpić w roli zbawców tych co przeżyli.
   Wszystko wskazuje na to że USA jest świadoma tych planów,a i Opatrzność ma tu coś do powiedzenia.
   Nawet jeżeli Nibiru rzeczywiście istnieje to pewność co do skutków jej pojawienia się ,jest żadna.Stąd działania mające dać 100% pewności co do skutków.

   Polubienie

 29. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 30. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 31. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 32. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 33. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 34. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 35. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 36. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 37. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 38. Jarek Kefir pisze:

  Tak, Zenobiusz, potwierdzam, czas jest bliski, bardzo bliski. Nie mogę powiedzieć skąd mam to info.

  „Będzie głód i zaraza
  A miejscami trzęsienia ziemi;
  Będą znaki na niebie
  A na Ziemi trwoga narodów
  Bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy”

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.