Groźby Rosji pod adresem Polski..фактическое уничтожение страны.


Польша желает повторить катастрофу 1939 года / Николай Астровский

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Groźby Rosji pod adresem Polski..фактическое уничтожение страны.

 1. zenobiusz pisze:

  17 lutego 2016, 10:11

  Warszawa nie grozi zawodu lub utraty niezależności i rzeczywiste zniszczenie kraju

  Ministrowie obrony państw członkowskich NATO na spotkaniu w dniu 10 lutego zatwierdzono kolejny wzrost obecności wojskowej NATO w Europie Wschodniej. Decyzja ta będzie zawarta w formie nowej wielonarodowej dywizji, która jest na zasadzie rotacji będą rozmieszczone w Europie Wschodniej. Ostateczna decyzja o wielkości i składzie wojsk w pobliżu granic Rosji i Białorusi zostanie podjęta na szczycie w lipcu w Warszawie.

  A jeśli regularny wzrost sił NATO w Europie „tylko” spowodował oburzenie w Moskwie, a decyzję o utworzeniu trzech nowych podziałów w zachodnim kierunku, komunikat na temat rozmieszczenia systemu obrony antyrakietowej w Polsce doprowadził Kreml w oszołomienie.

  Zastępca sekretarza Rady Bezpieczeństwa Rosyjskiej Jewgienija Lukyanov nawet ostrzegał Polaków, że wprowadzenie na elementy obrony przeciwrakietowej, że narażają się na niebezpieczeństwo: „Jeśli chcą być celami systemów broni w USA, to ich wybór.”

  Efekt po 24 września 2015 była cicha i spokojna osada polskim Redzikowie, położone 150 km od Gdańska, prawie 750 km od Mińska i 1300 km od Moskwy. Sześć miesięcy temu, polski parlament zatwierdził rozmieszczenie na podstawie dawnego lotniska wojskowego w Redzikowie naziemnej wersji systemu Aegis BMD US (element systemu obronnego) zdolny do przechwytywania pocisków balistycznych krótkiego i średniego zasięgu.

  Budowa już się rozpoczęła Wojskowego, aw 2018 roku, według planów, nie będzie już pisał US baterie mobilnych rakiet przechwytujących Standard-3 (SM-3), a także stacji naprowadzania radiowego. Budowa i utrzymanie bazowa w Polsce w ciągu najbliższych 25 lat będzie kosztować 20 $ mld.

  Umowa w sprawie rozmieszczenia rakiet, aby chronić kraje NATO z domniemanym potencjalne zagrożenie ataku balistycznych Iranu i Korei Północnej została podpisana między Polską a NATO z powrotem w 2010 roku. Jednak czołowe europejskie media i polskie nie mówią całej prawdy na temat planów Pentagonu w tym systemie. Jeśli spojrzeć na mapę, to staje się jasne, że jest ona zorganizowana w celu ograniczenia potencjału nuklearnego Rosji, a być może w przyszłości, w Chinach. Zgadzam się, twierdzenie, że Korea i Iran wyśle ​​swoje rakiety do Stanów Zjednoczonych przez Polskę, naiwne i śmieszne. Rzeczywiście, w tym przypadku, te same Irańskie rakiety musiałaby toczyć z optymalną trajektorię w kierunku Europy Wschodniej i dodatkowym locie 2500 km. Jest logiczne, że byliby lepiej przechwytywać nad terytorium Turcji lub południowych Włoch.

  Tymczasem w ostatnich latach światowe media są coraz głośniejsze i raport powodując działań Rosji. Powiedzieć, że nie jest to pierwszy rok rozwoju sił ofensywnych w obwodzie kaliningradzkim i buduje zdolności sił zbrojnych i jego sojusznika Białorusi, a to stwarza zagrożenie dla Polski i krajów bałtyckich. Jest to jednak konsekwencją, a nie przyczynę, która leży w rozszerzeniu NATO na Wschód oraz rosnącej obecności wojsk amerykańskich w pobliżu granic Państwa Związkowego.

  Jest oczywiste, że Rosja i Białoruś będą reagować na wzrost zagrożenia ze strony Polski i krajów bałtyckich. Rosyjski prezydent Putin wielokrotnie zwracał uwagę, że taka sytuacja jest niedopuszczalna i musi być umowa o zakazie rozmieszczania sił NATO w pobliżu granicy z Rosją. W przeciwnym razie, Moskwa zacznie się umacniać swoją grupę wojskową w zachodniej części kraju. A pozycja Warszawy znacznie pogorszyć, jeśli Kreml zrealizować obietnicę związaną z tworzeniem wspomnianych podziałów. Ponadto strona polska, należy pamiętać, że do września tego roku do przyjęcia wojsk rakietowych i artylerii Białoruś zostaną przyjęte przez krajowy MRL „Poloneza”, który jest zdolny do uderzania docelowych w zakresach ponad 200 km, a także ewentualnego rozmieszczenia Mińsku kraju Rosyjski pTrc „Iskander” i wersja naziemne z płyty „Ruchu”, który już udowodnił światu swoją skuteczność.

  Polska z kolei, zamiast wzajemnie korzystne traktaty pokojowe bardziej wpada do wściekłości. Co ciekawe, wydaje się, że Polacy po raz drugi w ostatnich latach stracił instynkt samozachowawczy, bez obawy przed tym, dzięki swojej rosyjskich rakiet wkrótce zostanie wysłany do polityki i na Pomorzu. Niestety, polskie elity rządzące nie zdają sobie sprawę, że działając na rzecz USA, a nie interesów narodowych, mogą doprowadzić kraj do katastrofy.

  Porozumienie w sprawie tarczy antyrakietowej może przynieść Polsce jeszcze większą katastrofą niż wydarzyło się w 1939 roku. W przypadku Warszawy, modern warfare nie jest zagrożona zawodu lub utraty niezależności i rzeczywiste zniszczenie kraju.

  To nie jest tradycyjny znęcanie: jeżeli militarne i polityczne kierownictwo kraju sąsiednim zapomnieli lekcji II wojny światowej, Rosjanie i Białorusini pamiętam cenę dostali wolność.

  Oprócz zagrożenia wojną, blok baza obrony przeciwrakietowej USA i część inwestycji w tej dziedzinie, w bezpośrednim sąsiedztwie nie da się budować wysokie budynki lub turbin wiatrowych. Ponadto, budowa dużych projektów cywilnych, takich jak dużych centrów handlowych i magazynów, powinny być skoordynowane ze Stanami Zjednoczonymi, już w tym roku w sprawie przyszłego obszaru bazowego będą ograniczenia ruchu.

  Jednym ze sposobów wyjścia z tej sytuacji, aby stworzyć prawdziwy europejski system obrony przeciwrakietowej może być wspólny projekt w Stanach Zjednoczonych, Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego i Rosji, a także odrzucenie militaryzacji regionu. Jednak w chwili, pytanie jest wyłącznie na płaszczyźnie politycznej, a tam gdzie jest to zderzenie geostrategicznych interesów elity rządzącej i światowych potęg, jak również ambicje przeszłości poglądów zwykłych ludzi i bezpieczeństwa poszczególnych państw, nikt nie dba.

  Źródło: IA «REX»

  Польша желает повторить катастрофу 1939 года / Николай Астровский

  Polubienie

 2. michael2016 pisze:

  Orban poleciał do Moskwy. Czyżby się przestraszył?

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.