Dowódca sił NATO: Rosja wykorzystuje napływ uchodźców przeciwko Europie


pobrane (9)

Dowódca sił NATO w Europie generał Philip Breedlove uważa, że Moskwa i Damaszek z premedytacją wykorzystują falę syryjskich uchodźców jako narzędzie do destabilizowania Europy. Breedlove mówił o tym we wtorek na przesłuchaniu w Komisji Sił Zbrojnych Senatu.

Zdaniem generała Breedlove’a Rosja i reżim prezydenta Baszara el-Asada z premedytacją wykorzystują migrację jako instrument do próby przeciążenia europejskich struktur pomocowych i złamania europejskiej determinacji.

Amerykański wojskowy powiedział, że władze Syrii używają bomb beczkowych, a Moskwa pocisków konwencjonalnych przeciwko cywilom, a jedynym celem tych ataków jest „sterroryzowanie” syryjskich obywateli, by sprawić, że opuszczą kraj.

„Nie widzę innego powodu zastosowania tych metod niż to, by zwiększyć falę uchodźców i spowodować, by stali się problemem kogoś innego” – oświadczył Breedlove.

Zdaniem amerykańskiego generała organizacja Daesh „rozprzestrzenia się jak rak”, zagrażając Europie i USA, a działania Rosji w Syrii „drastycznie pogarszają ten problem”. Mimo publicznych oświadczeń Rosja niewiele robi w celu przeciwstawienia się Daesh, lecz umacnia prezydenta Asada – pisze AP.

CWDpbKQXIAA0II2

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

23 odpowiedzi na „Dowódca sił NATO: Rosja wykorzystuje napływ uchodźców przeciwko Europie

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Tu odpowiedź rosyjskiej propagandy,na wnioski gen Breedlova.

  To Amerykanie oczywiście są winni….

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  logiczny Polak | 03.03.2016 [18:45]
  Dość blado wypadają ruskie trolle na różnych portalach „oświeconych”, po tym oświadczeniu Breedlove’a. Ruska V kolumna w Polsce na internecie usilnie próbowała forsować tezę, że winę za imigrantów ponosi USA. Ruscy agenci wpływu udają, że ataki Rosji w Syrii na cywilów nie są istotne. Podnoszą też temat George Sorosa ponoć finansującego wędrówkę ludów. Merkel zaprosiła imigrantów, to nie ulega wątpliwości, więc umówmy się, że całą tę wycieczkę promują lewicowe organizacje terrorystyczne, które rządzą w UE, łącznie z Facebookiem Zuckerberga. Ostatnio dochodzi też Google, które dziwny trafem chce finansować lewicową Gazetę Wyborczą i TOK FM. Do Google należy You Tube i właściwie cały świat internetu. Także sprawa jest dość skomplikowana, tym bardziej, że Google obraziło się na lewicowego Majchrowskiego z Krakowa, który nie dał im jakiejś siedziby i zabrali manatki. Dlatego w Polsce były 3 siedziby i teraz są 2 siedziby Google. Najwyraźniej lewicowe organizacje mają ze sobą różne spory wewnętrzne, albo są po prostu bardzo zapedziałe. Od lat notuje się spadek popularności Google Map na rzecz Open Street Map, które jest o niebo lepsze w swoich szczegółach. Wojna na całego. Jedno jest pewne, walka toczy się miedzy lewackim pojmowaniem świata i wolnościowym.
  http://niezalezna.pl/77156-dowodca-sil-nato-w-europie-alarmuje-imigranci-sa-bronia-putina-i-asada#.VthkichcVdQ.twitter
  Gwałtowna agresja do generała ruskiej agentury na forum. Oznacza tylko jedno, gen Breedlove mówi o realnym zagrożeniu. Putin szykuje agresję na Europę. Ukraina i rozbudowa baz rosyjskich w Syrii to przygotowanie Putina do wojny z NATO.

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Ramus | 03.03.2016 [18:42]
  Jedno jest pewne, że Putin od dawna szykuje się zaatakować kraje bloku NATO w Europie. Agresję na NATO, na Europę mają poprzedzić akcje wyszkolonych przez Rosjan w Syrii terrorystów Asada. Mają oni za zadanie zrobić w Europie dosłowny burdel tak żeby ruscy mogli spokojnie zrzucać desant na dowolne miejsce w ogarniętej wojną z islamistami Europie. To jest właśnie wojna hybrydowa.

  Jacob42 | 03.03.2016 [18:39]
  Też mi odkrycie, teraz NATO z pocałowaniem w rękę Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, powinno przyjąć jak najszybciej jedyna gwarancję bezpieczeństwa całej Europy, a jest nią Międzymorze – od Bałtyku do Adriatyku!

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 20. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 21. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 22. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 23. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.