Nieudany zamach na Prezydenta RP.Środowisko zamawiających niepocieszone.


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

115 odpowiedzi na „Nieudany zamach na Prezydenta RP.Środowisko zamawiających niepocieszone.

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Ujawnił również, kiedy po raz ostatni skontrolowano prezydencką limuzynę. – Do ostatniej większej kontroli tego auta doszło 2 marca – powiedział i jednocześnie dodał, że „żaden system zabezpieczeń nie gwarantuje stu procent ochrony”. Przyznał też, że jest wiele hipotez ws. możliwych przyczyn incydentu. – Od złośliwości rzeczy martwych począwszy na znacznie dalej idących wnioskach skończywszy – mówił.

  Zwrócił też uwagę na ważny szczegół dotyczący opon samochodu, którym podróżował Andrzej Duda. – Opony, nawet uszkodzone, umożliwiają odjazd z miejsca zagrożenia – powiedział.

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  http://niezalezna.pl/77275-widzial-wypadek-na-wlasne-oczy-swiadek-zdradza-nieznane-fakty#.VtvzfMZKVuM.twitter

  gościec | 06.03.2016 [10:28]
  Aby napaść na inne państwo, trzeba agresorowi oprócz pretekstu także impulsu. Brak stabilności władzy u sąsiada to dziś wystarczający impuls do rozpoczęcia wojny. Dlatego Państwo Polskie musi zdwoić wysiłki na rzecz przekonywania, że władza posiada realną władzę. Podskoki sKODdziarzy to temat zupełnie zastępczy i tak naprawdę nieistotny. Struktura władzy, struktura urzędnicza i struktura armii oraz służb specjalnych musi być silna i odporna. Ten wypadek z oponą, tak naprawdę uświadamia, że jest na to mało czasu. Z drugiej strony, społeczeństwo polskie nie jest moim zdaniem jeszcze gotowe na konferencje prasowe w takich sprawach. Niektóre rzeczy wymagają bowiem więcej ilości przygotowań, niż błysku.

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.