O bezpieczeństwo Prezydenta RP.


 

 

andrzej-duda-kleczy-przed-myrna-nazzour_22488447

 

Cokolwiek było przyczyną wypadku drogowego z Prezydentem Dudą na pokładzie, najważniejsze jest to, że Bóg ma w opiece naszego prezydenta. I to jest najważniejsze a więc niech trwa!

Warto wspomnieć słowo na temat tego, co zyskują zamachowcy zabijając Prezydenta Dudę?
Jeżeli więc zamachowcom udałoby się zamordować Prezydenta, a w wyniku nowych wyborów prezydenckich i szaleńczej kampanii nienawiści osadzić na tym urzędzie Donalda Tuska to oznaczałoby faktyczny koniec rządów PiS.
Nowy prezydent, np. Tusk, wetowałby dosłownie wszystkie ustawy Sejmu zdominowanego przez PiS, a PiS nie byłby w stanie tego veta przełamać.
To oznacza koniec reform państwa zapowiadanych przez PiS, koniec strategicznych przemian, koniec „dobrej zmiany”, a także koniec samego PiS-u, ponieważ w Sejmie PiS mógłby już tylko trwać bezproduktywnie, bo zostałby „wykastrowany” notorycznymi wetami nowego prezydenta. Po 4 latach takiego klinczu i marazmu w Sejmie, obywatele byliby znużeni, i pragnęli jakiegokolwiek rozwiązania tego impasu.
Usunięcie z urzędu PAD poprzez zabójstwo, rozwiązuje wszystkie problemy PO, Nowoczesnej, dawnej SB-cji, ich agentury, uwłaszczonej nomenklatury i całej naszej pożal się Boże „elity
Jeżeli Pisowi zależy na Polsce i na samej sobie, to od tej chwili Prezydent Duda powinien być chroniony lepiej niż prezydent USA. Nie powinien występować publicznie, chyba że za ekranami kuloodpornymi. Powinien być strzeżony przed: – otruciem, – zarażeniem zjadliwym wirusem, – podaniem środków chemicznych wywołujących atak serca lub wylew (np. warfaryna), – podaniem środków chemicznych wywołujących chorobę psychiczną (prezydent niezdolny do wykonywania obowiązków), – zamachowcami „zwykłymi”, w tym najbliższymi współpracownikami, którym np, podano środki psychotropowe, – zamachowcami „samobójcami” z 40 kg semtexu w plecaku (obce służby potrafią wykreować takich szaleńców), – snajperami.
Prezydent Duda powinien zrezygnować z wczasów i wakacji, bo tam najłatwiej go zabić lub sprokurować „wypadek”. Wywczasy to fajna rzecz, ale nie wtedy, gdy polują na ciebie zamachowcy, a ty masz w ręku jeden jedyny klucz do historycznych przemian w twoim państwie.

NIEWIARYGODNY BRAK PROFESJONALIZMU….
CAŁY BOR DO WYMIANY !!!!!!!!!!!…..
Zmiana samochodu, przez Prezydenta, powinna trwać w takiej sytuacji 15 sekund..A jak było… Najpierw wychodzi Prezydent Andrzej Duda, później podjeżdża samochód (wspaniała kolejność!!!), następnie przekładanie bagaży. A na koniec postój, na pobliskiej stacji, a pan kierowca pali sobie papieroska.
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI.
W normalnym kraju, natychmiast, zabezpieczono by wszystkie miejsca, w których zatrzymywało się prezydenckie BMW…Przecież to jechał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, mogło dojść do obrażeń, wszystkie służby, winny pracować 24 godziny na dobę, nad wyjaśnieniem przyczyn, oraz ukaraniem ewentualnych winnych, pracować jawnie, transparentnie, pod okiem mediów. Znowu maja nas za idiotów! Już w drugim dniu mówiono o umorzeniu, jak długo jeszcze?
Czy oddanie procedowania, prokuraturze opolskiej jest jakąś koniecznością? Opole jest Mekką PO i SLD. Może dlatego ten artykuł 174. Jeżeli z góry jest takie założenie, to podobnie jak ze sledztwem smoleńskim, nie można już przeskoczyć na inny artykuł, a potencjalni podejrzani, będą mili jedynie status świadka, którego nie bedzie już można, zmienić na podejrzanego.
Coś mi tu śmierdzi. Zatrzymać powinno się wszystkich ludzi, którzy w ostatnich dniach mieli styczność z autem, podsadzić ich w areszcie, do spowiedzi.
BOR TO TOTALNA AMATORSZCZYZNA !!!.. Przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa Prezydentowi. A tu jakieś bagaże, były ważniejsze niż głowa Państwa.!!!
SZEFA OCHRONY NATYCHMIAST NA BRUK.. Nie trzeba mieć specjalnego szkolenia, żeby zauważyć rażące zaniechania!!!
Śledztwo prowadzi BOR !!! sami siebie, będą przesłuchiwac ?…SERWIS obsługiwany, przez syna z człowieka z WSI !!!
SZOK….Przetarg na serwis rządowych limuzyn i służb wygrał, w zaszłym roku, tuż przed wyborami, człowiek byłej WSI.
Przetarg wygrał za czwartym podejściem…trzy pierwsze unieważniono, bo wygrał je ktoś inny…

http://niezalezna.pl/77302-szef-sztabu-bor-w-ciagu-kilku-dni-beda-znane-przyczyny-wypadku#.Vt1xBtqAfyc.twitter

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

35 odpowiedzi na „O bezpieczeństwo Prezydenta RP.

 1. zenobiusz pisze:

  Przestańcie wmawiać że to wina zaniedbań.Poczytajcie sobie co mówią osoby które eksploatowały takie opony.Taka opona nie miała prawa się rozpaść w drobny mak.W środku znajduje się druga obręcz na której spokojnie można przejechać około 100 km z prędkością 80 km/h. Ta opona została rozerwana na strzępy ponieważ ktoś zainstalował w jej pobliżu ładunek wybuchowy.Który prawdopodobnie odpalił zdalnie.Całe to gadanie o zaniedbaniach nie ma sensu

  odpowiedz
  obserwator | 07.03.2016 [08:59]
  Ja mam takie opony. Wewnątrz nie ma drugiej tylko ścianki są wzmocnione. Po przebiciu jeździłem kilka dni sądząc, że nieco zeszło powietrze. Gdy opona zaczęła „hałasować” pojechałem do wulkanizacji i okazało się, że była przebita.
  Więc niech nie ściemniają.
  http://niezalezna.pl/77302-szef-sztabu-bor-w-ciagu-kilku-dni-beda-znane-przyczyny-wypadku?page=2

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  To WIDEO nie pozostawia wątpliwości: prezydent Duda miał ogromne szczęście

  http://niezalezna.pl/77229-wideo-nie-pozostawia-watpliwosci-prezydent-duda-mial-ogromne-szczescie

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   uczciwy obywatel | 05.03.2016 [17:27]
   Dlaczego usunięto VIDEO z wypadku prezydenta i akurat nagrywał to ktoś Z TVN ?.Czyżby miał ” przeczucie ” ?!

   odpowiedz
   Jan | 06.03.2016 [21:14]
   Video przesłał kierowca „bombowca” z przeciwnego pasa.
   Nie wiadomo czy dostał za materiał na piwo i czapkę śliwek.
   A TVN czekał wcześniej przy tunelu

   Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Wideo jest dostępne m.in. tu: https://vimeo.com/157837172

  Nie jestem specjalistą, ale pod koniec 4 sekundy za samochodem prezydenta pojawia się biały obłoczek. Czyżby smuga kondensacyjna? Specjaliści zapewne to wyjaśnią, czy wystrzał opony może dać aż taki efekt. Z pewnością kolor tej smugi jest kompletnie inny niż ziemi, której piuropusz pojawia się kilka klatek później.

  Jedno jest pewne: kierowca bohater, bo Pan Prezydent był o włos od losu rof. Waleriana Pańko.

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Też mnie zdziwiło, że teren nie został zabezpieczony. Nie używam wulgaryzmów, ale kur.a, przy zwykłym wypadku policja od razu zabezpiecza teren…, zatrzymuje ruch, a tu NIC. Jak chcą badać resztki opony, jak ich nie zabezpieczyli. BOR powinien być zlikwidowany… ten pułkownik z hipotezami, to natychmiast powinien oddać się do dyspozycji Ministra Błaszczaka (MSWiA) – płk BORu nie wywiązał się z obowiązku zadbania o najważniejszą osobę w państwie. W smoleńsku było podobnie. Zawiesić wszystkich którzy mieli dostęp do samochodu – obowiązkowe natychmiastowe przesłuchania.

  Chyba, że to był snajper – tam niedaleko był wiadukt nad drogą.

  http://niezalezna.pl/77229-wideo-nie-pozostawia-watpliwosci-prezydent-duda-mial-ogromne-szczescie?page=8

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  ….ku pokrzepieniu naszych przerażonych serc | 05.03.2016 [00:33]
  Wierzę, że Komu było dane zaopiekować się Najświętszym Sakramentem i zrobił to na oczach całego świata, jako osoba będąca na „świeczniku”, Temu włos z głowy nie spadnie.
  http://niezalezna.pl/77229-wideo-nie-pozostawia-watpliwosci-prezydent-duda-mial-ogromne-szczescie?page=9

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 17. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 18. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 19. okiemmatki pisze:

  Dziwne, że autor bloga, niegdyś wyczulony na prywatne objawienia i fałszywych proroków, już po raz kolejny pokazuje Prezydenta klęczącego przed Myrną Nazzour. Może bardziej stosowne byłoby tu zdjęcie Prezydenta klęczącego przed Matką Boską Częstochowską zaraz po wyborze. Jeśli Prezydent jest chroniony, to dzięki temu i pomimo incydentu z Myrną.

  http://www.traditia.fora.pl/kosciol-w-mediach-polska,63/myrna-nazzour-odwiedzi-mogilno,8186.html


  z pow.linka
  „Gośćmi honorowymi konferencji będą: kard. Józef Glemp oraz sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski bp Wojciech Polak, który drugiego dnia spotkania przewodniczyć będzie Mszy św. mogileńskim Rynku.”
  Czy mam rozumieć że Prymas uległ zwiedzeniu,a rację ma niejaka Teresa Admin strony „tradytia”?
  zenobiusz

  Polubienie

 20. okiemmatki pisze:

  Czy mam rozumieć że Prymas uległ zwiedzeniu,a rację ma niejaka Teresa Admin strony „tradytia”?
  zenobiusz

  Nie wiem. Trzeba samemu rozważyć.Takie czasy.

  „Wtedy jeśliby wam kto powiedział: „Oto tu jest Mesjasz” albo: „Tam”, nie wierzcie! 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. 25 Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: „Oto jest na pustyni”, nie chodźcie tam!; „Oto wewnątrz domu”, nie wierzcie! 27″

  Polubienie

  • okiemmatki pisze:

   Bp Wojciech Polak był wtedy sekretarzem generalnym Konferencji Episkopatu. Nie wiadomo czy jako prymas zdecydowałby się na uświetnianie swoją obecnością konferencji organizowanej przez wspólnotę Charyzmatycy, której założycielem jest Dominik Tarczyński, promotor o. Bashobory w Polsce, organizator jego stadionowych występów.Znajomy HGW. Oboje mają związki ze wspólnotami charyzmatycznymi w Londynie, gdzie Tarczyński, jak twierdzi, poznał Bashoborę.

   Poza tym sama jego obecność nie świadczy o rekomendacji Myrny czy wspólnoty Charyzmatycy. Może w ten sposób wyrabiał sobie opinię o samej wspólnocie oraz zaproszonej Myrnie Nazzour?
   Nie znajduję związków bp Polaka ani z Medjugorie, ani z charyzmatykami. Być może trzyma rękę na pulsie i przygląda się rozwojowi sytuacji.

   Również w Kościele Katolickim tworzą się sekty. Warto poczytać o Ruchu Rodzin Nazaretańskich, neokatechumenacie oraz cykl :Jak rozpoznać „katolicką sektę”?
   https://wobronietradycjiiwiary.wordpress.com/2016/02/24/jak-rozpoznac-katolicka-sekte-1/
   Jest też wiele o ruchu charyzmatycznym.

   Dla zainteresowanych opiniami Teresy, której nie trzeba przecież wierzyć na słowo, ale zweryfikować przy użyciu własnego umysłu

   http://www.traditia.fora.pl/nowa-wiosna-kosciola-posoborowego,31/charyzmatycy-kim-sa-nalozenie-rak-czyja-to-sukcesja,8348.html

   Polubienie

 21. Mary E pisze:

  Obejrzałam film z wypadku Prezydenta. Rzeczywiście widać jakiś dziwną białą smugę, inną niż z reszta pyłu i piachu za autem.Wszystkie inne argumenty też przemawiają za zamachem. Teraz Myrna Nazzour. Czytałam sporo na jej temat. Nie dyskredytuję, ale zaufania nie mam, jak do całego ekumenizmu i łączenia różnych wiar. Polecenie P. Jezusa brzmiało aby ewangelizować, a nie dyskutować i szukać wspólnej płaszczyzny wiary z innymi wyznaniami. Dziwna jest u Myrny odpowiedź na pytanie P. Jezusa czy chce być uwielbiana, czy ukrzyżowana. Odpowiedziała, że chce być uwielbiana. Jakoś to nie pasuje do mistyka. Poza tym, tak prawdę mówiąc to mnie jakoś brzydzi smarowanie się czyimiś wydzielinami. Ta kobieta żyje, świętą jeszcze nie jest i nie wiadomo mocą jakiego ducha ma rzekomo uzdrawiać. A P. adminkę Teresę warto poczytać, bo do każdego tematu podchodzi bardzo rzetelnie i analitycznie. http://www.traditia.fora.pl/kosciol-w-mediach-polska,63/myrna-nazzour-odwiedzi-mogilno,8186.html.

  Polubienie

 22. okiemmatki pisze:

  http://www.fronda.pl/a/oto-kto-naprawde-uratowal-prezydenta-andrzeja-dude-z-wypadku-samochodowego,67702.html

  Oto kto naprawdę uratował prezydenta Andrzeja Dudę z wypadku samochodowego!

  4 marca 2016: groźny – choć na szczęście nie w skutkach – incydent samochodu Prezydenta Polski. W kalendarzu liturgicznym przypada tego dnia wspomnienie św. Kazimierza Królewicza (1458 -1484), syna Kazimierza Jagiellończyka i Elżbiety Rakuszanki, księżniczki habsburskiej. Kto dziś pamięta, że św. Kazimierz jest jednym z historycznych patronów Polski i szczególnym orędownikiem tych, którzy poświęcają się służbie publicznej? – pisze Ewa Polak-Pałkiewicz. (…)

  Św. Kazimierz Królewicz to młody władca wielkiego formatu. Czczono go w dawnej Polsce nie tylko z powodu osobistej świętości i pobożności. Wyróżniał się jako sprawujący rządy. Ten świetnie wykształcony, pełen rozwagi i zmysłu państwowego, sprawiedliwy i szlachetny królewski syn w sprawach publicznych zajmował zawsze postawę bezkompromisową. Jest jednym z grona świętych politycznych, ludzi umiejących docenić rangę obowiązków stanu, wypełniających je z największą starannością. Pragnął, jak pisze prof. Koneczny „przystępować do polityki religijnie, według wskazań moralności katolickiej”. Mawiano, że życie jego powinno być uwiecznione nie tylko w żywotach świętych, ale w księdze historii. To on poprawił w Królestwie bezpieczeństwo na drogach – w czasie swojego krótkiego panowania w Koronie – położył kres rozbojom szerzącym się przy głównych traktach. Miał wtedy dwadzieścia trzy lata.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.