Uwaga Narodowcy.”Przesłanie od Księdza Jacka.!!!!”


„Nie będzie diabeł pluł nam  w twarz nie dzieci nam tumanił,orężny wstanie hufiec nasz Duch będzie mu hetmanił”

2 (1)

http://www.traditia.fora.pl/pytania,59/pytanie-nowa-grozna-sekta,14476.html

Antoine Ratnik: Kim jest pastor Paweł Chojecki?

Protestantyzm jest ZAWSZE liberalizmem i jest zawsze antynarodowy. Ale potrafi bardzo długo się maskować. Marian Kowalski ma moralny obowiązek publicznie wytłumaczyć się ze swych kontaktów z heretykiem.

Image

Zapoznałem się z treścią wywiadu jaki pastor protestancki Paweł Chojecki przeprowadził z rzecznikiem ONR, Marianem Kowalskim. Marian Kowalski mówi w tym wywiadzie wiele ciekawych rzeczy. Mówi m.in., że jesteśmy świadkami walki o cywilizację. To prawda.J est wojna i dom się pali. Ale pożaru nie ugasi się benzyną. A tymczasem protestantyzm jest benzyną, gdyż to właśnie protestantyzm znajduje się u podstaw SYSTEMU.

Protestantyzm może używać różnego rodzaju marketingów:

1.Otwarcie liberalnego: tolerancja, „wolność”, „poszanowanie praw inaczej kochających” etc.

2.”Boksersko-militarnego” – nazywa się wtedy „ewangelistycznym” czy „fundamentalistycznym”.

W tym drugim wypadku przychodzi on z hasłami rodem z siłowni czy z boiska: koleżeństwo, siła, współpraca, poranne wczesne wstawanie i poranna „ewangelizacja” ubogich dzielnic w towarzystwie kolegów tej samej płci.

Ta druga wersja może w Polsce niestety chwycić wśród niektórych zwolenników Ruch Narodowego.Chwyciła w Ameryce Łacińskiej, to może i w Polsce.

Niech Pan Bog broni młodzież od wpływów pastora Chojeckiego i jemu podobnych osobników.

Protestantyzm jest ZAWSZE liberalizmem i jest zawsze antynarodowy. Ale potrafi bardzo długo się maskować.

Marian Kowalski ma moralny obowiązek publicznie wytłumaczyć się ze swych kontaktów z heretykiem.

Antoine Ratnik

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9205/kim-jest-pastor-pawel-chojecki

Co o Kościele Rzymskim mówi i pisze Paweł Chojecki, pastor Kościoła Nowego Przymierza? W artykule pt. Wielka Prostytutka autorstwa pastora z Lublina czytamy:

„(…) Tak więc nierządnica duchowa to system religijny, który utrzymuje, że jest jedynie prawdziwy i ustanowiony przez samego Boga, zachowuje zewnętrzne pozory wierności, podczas gdy w rzeczywistości zarówno swymi wierzeniami, jak i uczynkami zapiera się prawdziwego Boga. (…) Bóg jednak ma wzgląd także na „prostaczków”, którzy nie mają zbyt dużej wiedzy o polityce czy historii. Dla nich to umieścił jeszcze jedną, tym razem bezdyskusyjną cechę fałszywego kościoła. Podał po prostu jego geograficzne umiejscowienie. „A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi” [Ap. 17,18]. Jakie to miasto? „Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów” (Ap 17,9). Miasto na siedmiu wzgórzach. Czy ktoś ma wątpliwości jak brzmi jego nazwa? Czy jest jakaś organizacja religijna utożsamiona z tym miastem?

Są to oczywiście trywialne pytania. Ale ludzie często są na tyle ślepi, że nie widzą, że „król jest nagi” i w ogromnym tłumie zachwycają się „purpurą i złotem” monarchy…

Oby dla nikogo nie było strasznym i co najgorsze spóźnionym odkryciem, że „ta karczma Rzym się nazywa”…

Artykuł „Wielka Prostytutka” po raz pierwszy został opublikowany w roku 2004.
„idź Pod Prąd” nr 6, kwiecień-maj 2004 r.

To wojujący protestant, nie tylko z Kościołem katolickim, którym zarzuca zwiedzenie, ale też walczy z innymi zborami protestanckimi. Dzięki zaangażowaniu się politycznemu Chojecki ma większe możliwości promocji siebie i dotarcia do ludzi. Będzie mówił o patriotyzmie, narodzie, a jednocześnie będzie indoktrynował nieświadomych zagrożeń ludzi, których zaufanie pozyska swoją „bezinteresowną” działalnością społeczną. Dlatego strzeżcie się fałszywych proroków! Strzeżcie się Chojeckiego.

Trochę lektury z sieci:

Czego szuka antykatolicki pastor Chojecki wśród „narodowców”?

Po Marszu Niepodległości Paweł Chojecki – lubelski pastor założonego przez siebie kościoła, niegdyś aktywny działacz UPR – dużo uwagi w ostatnich tygodniach poświęca narodowcom.

Wyjątkowo ciepły stosunek antykatolickiego pastora do Obozu Narodowo-Radykalnego, z rzecznikiem prasowym, którego Chojecki przeprowadził kilka rozmów, musi mocno zastanawiać, musi rodzić pytanie czego szuka wśród narodowców człowiek, który Kościół rzymsko-katolicki nazywa Wielką Prostytutką?

Rzecznikiem prasowym ONR był Marian Kowalski, który przez blisko 20 lat działał w strukturach lubelskiego UPR. Z Pawłem Chojeckim znają się od lat, a nawet przyjaźnią, stąd specjalnie nie zaskakuje, że Chojecki przeprowadza z Kowalskim rozmowy.”

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1750&Itemid=192

Nie wchodzę tu w sprawy polityczne, z jakiego ruchu jest Marian Kowalski, etc … natomiast wiem, że nadal firmuje „idź pod prąd”, prowadzi rozmowy z pastorem Chojeckim, etc … Choćby ostatnie nagranie:

M. KOWALSKI: LEGALNYM PAPIEŻEM JEST BENEDYKT XVI! Kowalski & Chojecki 19.04.2016
(…)
https://www.youtube.com/watch?v=UfwhBw1dk04

Bardzo wiele jest archiwalnych rozmów, wywiadów – wszystko albo w większości na stronie „idź pod prąd”.

Jako katoliczka nie mam żadnych podstaw, aby słuchać i promować pastora „Kościoła” Nowego Przymierza w Lublinie i ludzi z nim związanych.

„(…) Miej się więc na baczności. Bez żadnego kompromisu z wysłannikami szatana, a zatem z dala od niedowiarków, precz z wrogimi wierze św. pismami, precz z ateistycznymi kinami, precz z partiami i organizacjami, podkopującymi wiarę św.(…)”

http://www.traditia.fora.pl/katechizm-nauka-katolicka,15/szlaki-prowadzace-nie-do-zbawienia,2062.html#70304

Ten wpis został opublikowany w kategorii imperium zła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Uwaga Narodowcy.”Przesłanie od Księdza Jacka.!!!!”

 1. zenobiusz pisze:

  Braun i Chojecki rozmawiają o Polsce

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. Jarek Kefir pisze:

  Witam Zenobiusz, bóg umarł. Wiedziałeś o tym? Jeśli nie, to właśnie dostarczam Ci to info.

  Istnienie boga osobowego jest tak marginalnie nieprawdopodobne, że wręcz w ogóle nie powinno być brane pod uwagę.

  Jeśli jednak taki bóg osobowy istnieje (istniał?) to niemal pewne jest, że zapomniał o nas lub wręcz nas opuścił, i to bardzo dawno temu. Kto wie, być może nawet rozpadł się, umarł, anihilował. Jeśli jakimś cudem taki bóg istnieje dalej.. To wręcz należy go znieść, zanegować, choćby ustawą, podług tego co pisał Nietzsche. To co możemy zaobserwować tu i teraz, a z czego 99,9% ludzkości w ogóle nie korzysta, czyli prawa wszechświata, wydaje się być pozostałością, reliktem, artefaktem dawnego boga.

  Swoją drogą to musi brzmieć nie tyle bluźnierczo, co wręcz strasznie np dla katolika. Nie ma dobrotliwego boga ojca, który patrzy jakie grzechy wyprawiasz z żoną w sypialni a potem łaskawie je odpuszcza podczas spowiedzi. Jest za to komputerowa, numeryczna super-symulacja o strukturze hologramu. Nie ma piekła i niby to dobrze, ale z drugiej strony nie ma też nieba. Nie ma dokąd pójść ani po kare, ani tym bardziej po nagrodę. Jest tu i teraz, a po śmierci kolejne tu i teraz w nowym ciele. Jest pustka (niepamieć, nicość) którą niektórzy nazywają Bogiem.

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   Polubienie

  • docent0 szukaj google pisze:

   do: ~Jarek Kefir-ek Widzę, że się Pan, Panie zsiadłeś, jakby po grecku. A może Pan wiesz, jakiego maila prywatnego ma o. zenobiusz/ ??? Bo, co do Pana Boga, to rozum może macie za cienki, ale alfabet łaciński, grecki i morsa to istnieje, czy nie? A liczba e~ albo pi~ istnieje?, a może istnieją jeszcze funkcje, funkcjonały, dystrybucje, śliczne operatory Laplasa i słownik ortograficzny? A może 7×8=57 ? No, nie pamiętam, ale powiedz mi przyjacielu z czego to 57 jest? Z którego atomu, z Tablicy Mendelejewa. A może, jak 57, to musi być przynajmniej z dwóch atomów. Jak kolega wie, albo nie wie czysty ateizm prowadzi do szaleństwa, co stwierdza się doświadczalnie, i aktualnie jest niemodny (koszty leczenia), że, bo teraz jest modne wierzyć w coś! No, byle by nie w Prawdziwego Boga! Tego Lucifer zdecydowanie nie zaleca!!!

   Polubienie

  • margreth pisze:

   Ni pies , ni wydra – cos na ksztalt swidra !
   To jest – to,co z siebie uczyniles.
   Moze tego juz nie dostrzegarz , ale wiedz , ze jestes jedno wielkie –
   -B I E D A C Z Y S K O –
   Taki mlyn w glowie , nie czesto sie spotyka – nawet dzisiaj ! ! !
   Powiem tak,
   chociaz tu niewiele mozna powiedziec – poniewaz jestes – totalnie zalatwiony.

   Jednak mysle,ze nie jestes zlym czlowiekiem ,
   poniewaz taki , to juz nawet nie pomysli to , co ty jednak powiedziales : ze
   ,,to musi brzmiec nie tyle bluznierczo,co wrecz strasznie np.dla katolika.”
   DZIEKUJE CI ZA TO !
   Znaczy to – ni mniej ni wiecej – ze wciaz jeszcze nosisz w sobie – mala iskierke Boga , w ktorego nie wierzysz.
   I nie wiesz – nawet nie podejrzewasz , ze wlasnie dlatego – wciaz jeszcze jestes poprostu MENSCHLICH -dla innych i siebie , bo to Jemu zawdzieczasz.
   Temu w ktorego nie wierzysz.
   Po pierwsze ,
   to wszystko co wczesniej czytales , nawet nie musze pytac – co to takiego bylo , bo to slychac , kluje w uszy …
   … wszystko nadaje sie tylko do kosza – BEZ ZADNYCH WYJATKOW.
   CHYBA , ZE TYM WYJATKIEM JEST PISMO SWIETE – PO BABCI.
   Cala reszta , nie miala nic wspolnego z wiedza – tylko NIEWIEDZA –
   DELIKATNIE MOWIAC i uczynila SPUSTOSZENIE w Twoim umysle !
   WYRZUC , I NIECH CI NAWET REKE PRZY TYM NIE DRGNIE.
   Na tym koniec mojego pisania !
   Polece Ci tylko kilka osob, ktore warto w Polsce spotkac.
   Jak zechcesz, to beda ratowac – to co w twojej glowie pozostalo do uratowania:
   wpisz sobie w googla:
   1) Czym jest zlo gdy go nie widac – 1.
   Czym jest zlo gdy go nie widac -2…
   i tak do 8-czesci , bo z Twoim zaawansowaniem – to i to moze nie wystarczyc.
   2)Reinkarnacja – prawda czy falsz 1…
   Reinkarnacja – prawda czy falsz 2…
   zycze Ci,zebys wytrwal w sluchaniu do samego konca –
   bo to o Tobie!

   WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !

   Polubienie

   • margreth pisze:

    MOJA ODPOWIEDZ SKIEROWANA JEST DO > JARKA KEFIR<
    Zeby zle nie skonczyl i zeby o nim tak nie mowiono:
    ZYL JAK PIES I SKONCZYL JAK PIES.
    POCHOWALI JAK PSA.

    Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.