Po fiasku prowokacji……Kiedy i gdzie uderzą.?


Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Po fiasku prowokacji……Kiedy i gdzie uderzą.?

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Mieli z parady iśc w „nastuplienie” nie wyszło,nadrabiaja medialnym kłamstwem.

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

  • zenobiusz pisze:

   23-letni Hakim Nasiri i 29-letni Gulistan Ahmadzai z Afganistanu zostali aresztowani w mieście Bari na południu Włoch. Według włoskiej policji mężczyźni planowali zamachy terrorystyczne w Londynie i Rzymie. Ich celem miało być m.in. słynne rzymskie Koloseum. We wrześniu 2015 r. jeden z zatrzymanych… brał udział w marszu solidarności z imigrantami.

   Hakim Nasiri na kilku zdjęciach ujawnionych przez włoską policją pozuje z bronią. Policja poszukuje trzech innych Afgańczyków powiązanych z zatrzymaną dwójką. Mają oni być także zamieszani w przygotowywane zamachy.

   W telefonach aresztowanych Afgańczyków znaleziono fotografie różnych miejsc w Londynie i Rzymie, m.in. Koloseum i Circis Maximus. W Londynie zainteresowaniem obu mężczyzn cieszyły się ośrodek zdrowia, restauracje i luksusowe hotele, lotniska oraz porty. Nie były to jednak turystyczne zdjęcia – prokuratorzy poza nimi mają bowiem inne dowody na zbrodnicze zamiary zatrzymanych. Niewykluczone, że terroryści chcieli też uderzyć w Bari i Paryżu.

   Zresztą wśród fotografii, jakie posiadali Afgańczycy, były także zdjęcia przedstawiające martwych lub okaleczonych amerykańskich żołnierzy, afgańską i włoską broń oraz pojazdy wojskowe. W telefonach mężczyzn znajdowały się również filmiki propagandowe talibów i szereg pieśni śpiewanych tradycyjnie w trakcie przygotowywania się do męczeństwa.

   Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Co ciekawe, na jednym zdjęciu Hakim Nasiri stoi obok burmistrza Bari – tzw. selfie zostało wykonane we wrześniu 2015 r., podczas… marszu solidarności z imigrantami:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.