Rosyjskie służby w stanie mobilizacji przed szczytem NATO. Szykują akcję przeciwko Polsce


Polski wywiad alarmuje, że w związku ze zbliżającym się szczytem NATO w Warszawie obserwować można wzmożone działania rosyjskich służb specjalnych. Z informacji przedstawionych na posiedzeniu sejmowej komisji ds. służb specjalnych wynika, że Rosjanie szykują działania przeciwko Polsce.

Jak informuje RMF FM mobilizacja w rosyjskich służbach ma związek z zakrojoną na szeroką skalę akcją przygotowywaną przez Kreml. Chodzi najprawdopodobniej o wojnę informacyjną, której kulminacja nastąpiłaby tuż przed szczytem NATO w lipcu.

Informacje RMF FM potwierdza szef sejmowej speckomisji Marek Opioła, że rosyjskie służby już sięgają po kanały propagandy i dezinformacji. Okazuje się jednak, że tym razem w grę wchodzi nie tylko internet, lecz także wykorzystanie mediów w Polsce, a nawet w Europie.

 – Służby Federacji Rosyjskiej mają przygotowane odpowiednie mechanizmy i modele, żeby szczyt NATO przedstawiać w sposób bardzo negatywny i też Polskę przedstawiać w sposób negatywny – wyjaśnia w rozmowie z RMF FM Marek Opioła.

O szczegółach członkowie sejmowej speckomisji nie mogą mówić, ponieważ posiedzenie odbywało się z klauzulą „ściśle tajne”.

AddThis Sharing Buttons
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Rosyjskie służby w stanie mobilizacji przed szczytem NATO. Szykują akcję przeciwko Polsce

 1. zenobiusz pisze:

  PATRIOTA-EMIGRANT z de | 13.05.2016 [14:15]
  mieszkam i pracuję w de znam wiele ruskich ludzi też tam żyjących i rabotających,wielu z nich jest przeszkolonych do sabotażu i dywersji w krajach europy w tym de I POLSCE również są za sobą jak jedna pięść ,zorganizowani itd .w razie uderzenia ,rozsadzą od środka swoją SPECNAZ owską destrukcją … wg.mnie POLSKA to dla nich żadna przeszkoda …

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.