KGB comeback.Rosja.Powrót KGB.


Rosja: wojny bez końca

Tłum google.

12 maja 2016: Rozmowy pokojowe w Niemczech między urzędników niemieckich, rosyjskich, ukraińskich i francuskich nie udało się osiągnąć porozumienia w sprawie jak osiągnąć kres wojnie we wschodniej Ukrainie (Donbas). Głównym punktem przeszkodą było to, jak lokalne wybory byłyby uruchamiane w Donbasu. Rosja wie, to prawdopodobnie straci w uczciwym głosowaniu.Taktyka rosyjski (zainicjowane przez nich w Europie Wschodniej po II wojnie światowej) jest w użyciu sfałszowanych wyborów, aby uzyskać nowe (w tym przypadku) lokalnego rządu, który zatwierdzi rosyjski przewrót wojskowy. Który pracował ostatnio na Krymie Ale Ukraina i jej zachodni sojusznicy są zdeterminowani, aby zatrzymać jej w przyszłości. Tymczasem nawet rząd rosyjski (członkowie parlamentu) skarżą się, jak szalejącą korupcją na Krymie jest wyniszczający wysiłków odbudowie i powodując lokalne niepokoje. W pozostałej części Rosji rzeczy są trochę lepsze, ale gospodarka jest nadal w recesji, głównie ze względu na niskie ceny ropy i dalszego międzynarodowych sankcji ponad agresji Ukraina. Daje to Rosji jakąś zachętę do uregulowania konfliktu na Ukrainie. Jak dotąd jednak, Rosja nie chce po prostu odejść z Donbasu i, w efekcie, przyznać się do porażki.

Syria

Rosja i Iran nadal ściśle współpracować w celu wspierania ich wspólny znajomy rząd Assada w Syrii. Obejmuje wsparcie zawieszenie broni nie których Assads są w stanie naruszyć częściowo z powodu rosyjskiego wsparcia (zwłaszcza w ONZ, która nadzoruje zawieszenia broni) i mniej publicznym irańskiego wsparcia. Chociaż Rosja i Iran nie zupełnie zgadza się, w jaki sposób zachować powszechnie znienawidzony (zwłaszcza wewnątrz Syria) Assads w mocy zarówno zgadzają się, że Assads trzeba wszelką pomoc mogą uzyskać, aby przetrwać i rozstrzygający. Iran i Rosja, które często były wrogie (nawet w stanie wojny) ze sobą w przeszłości, ilustrują koncepcję „frenemy” (i przyjaciela, który jest także wrogiem.) Obecna sytuacja jest gorsza, bo prezydenci Rosji i Iran najwyraźniej nie podoba się osobiście.

Rosyjskie media sprawiają wiele wysiłku rosyjskiego antyterrorystycznej w Syrii podczas grania w dół na fakt, że rosyjskie wsparcie dla Assads jest umożliwiając znaczne rozszerzenie rządowego kontrolowane terytorium. Obecne zawieszenie broni nie dotyczy ISIL (państwa islamskiego w Iraku i Lewantu) lub Al Nusra (lokalny franczyzy al Kaidy) i sił syryjskich, z dużą ilością rosyjskiego wsparcia (nalotów, artyleryjskiej komandosów, inteligencja, logistyka) robią główne korzyści. Rebelianci, którzy zgodzili się na zawieszenie broni skarżą ponieważ rząd jest często zajęcia terytorium, które było obok ISIL lub al Nusra przeznaczonych pomieszczeniach i obwinianie go na polu bitwy zamieszania. Nie terytorium jest wydany z powodu tych „błędów”.

Pomimo połowie marca rosyjskiej zapowiedzi, że wycofuje wojska z Syrii rosyjskich samolotów bojowych nadal wspieranie syryjskich sił rządowych na codzień. To było niedawno potwierdził, że wszystkie Su-25 ziemia samolot szturmowy został wycofany, ale wiadomo, że więcej helikopterów działają w Syrii, a także wiele helikopterów transportowych. Jednym z najnowszej rosyjskiej samolotów bojowych, Su-34, nadal jest w Syrii. Samoloty te są modyfikowane, w oparciu o doświadczenia bojowego, aby rozwiązać problemy, jakie napotykają. Rosja twierdzi, że jego statek powietrzny w Syrii prowadzą 20-30 bojowych lotów bojowych dziennie. Rosja twierdzi, przeprowadzanie 10.000 bojowych lotów bojowych od września 2015 roku i że te sorties hit ponad 30000 celów. Tak wysoka liczba sortie / target jest częściowo wynikiem przy użyciu dużo helikopterów, który może latać ponad pół tuzina sorties dziennie i uderzyć kilka celów na wypadu. Ponadto Rosja wykorzystała 115 rakiet cruise, wystrzeliwanych z okrętów wojennych lub ciężkich bombowców. Rosja otrzymała wiele krytyki za zabijanie cywilów ze wszystkimi tego wsparcia siłę ognia. Rosja ignoruje potępienie i zwraca uwagę, że znaczna część walk odbywa się w obszarach miejskich oraz że ISIL i al Nusra regularnie korzysta ludzkie tarcze, aby chronić się przed atakami z powietrza przez zachodnich (szczególnie amerykańskich) samolotów bojowych, które mają o wiele bardziej restrykcyjne ROE (Rules zaangażowania), która zmniejsza straty wśród ludności cywilnej, ale także szkody wyrządzone wroga.

Rosja jasno, że wycofuje się tylko część jego sił powietrznych i personelu wojskowego. Siły odlatujący mogą zostać zwrócone szybko w razie potrzeby. Rosja zachowa kontrolę obiektów portowych na wybrzeżu syryjskim i pobliskich baz lotniczych. Rosja wykorzystuje śmigłowce i artylerię bardziej dla wsparcia ogniowego. Niektóre z artylerii (w szczególności nowe systemy rakietowe widłowe montowane) są obsługiwane przez Rosjan. Znaczna część starszej rosyjskiej artylerii syryjska armia właścicielem został odnowiony za pomocą rosyjskim dostarczone części zamienne i doradców technicznych. Ta sama umowa z syryjskiego wyposażenia Sił Powietrznych, który jest niemal w całości z Rosji. Syryjskie piloci są dobre, głównie dlatego, że mają dużo doświadczenia bojowego teraz.

Pomaganie Armenia Bez rozgniewał Iran

Rosja kontynuuje dostawy broni i amunicji do Armenii, mimo że wojska armeńskie wciąż walczą sił z sąsiednich Azerbejdżan. Armenia twierdzi, że azerski kwietnia „obraźliwe” został zatrzymany i że siły Azerbejdżanu są teraz w defensywie. Rosja i Iran współpracują w celu utrzymania rozejmu Zorganizowali do końca prawie tydzień walki. Iran ma większy wpływ na Azerbejdżan i robi co może, aby przekonać Azerów, aby zatrzymać naruszenie zawieszenia broni. To wydaje się działać, choć głównie dlatego, że azerski ataki nie były udane. Oba te kraje były kiedyś częścią Związku Radzieckiego. Siły z dwóch narodów zaczął strzelać na siebie w dniu 2 kwietnia, a zawieszenie broni zostało wynegocjowane oraz zaimplementowane na 5th. Od tego czasu, że umowa jest w niebezpieczeństwie, ponieważ nie każdy jest przekonany, aby zatrzymać nagrywanie. Od kwietnia ponad 110 zginęło, a wiele innych zostało rannych. Niemniej wysiłek przywracania pokoju udaje jak przemoc spada. Rosja uważa siebie „opiekuna” z Armenii, ale udało się utrzymać dobre stosunki z Azerbejdżanem, jak również. Czyniąc że Rosja stworzyła jedną z bardziej udanych operacjach pokojowych od zimna wojna skończyła się w 1991 roku, uzyskując Armenią i Azerbejdżanem zgodzić się na zawieszenie broni w 1994 roku po kolejnej rundzie walk nad sporu terytorialnego. Rosja stała się sojusznikiem wojskowym Armenii w ramach tego porozumienia. Iran próbował i nie zawsze udało, być w dobrych stosunkach z Azerbejdżanem, choćby dlatego, że około jedna czwarta ludności irańskiej są Azerowie. Jednocześnie Iran i Rosja, tradycyjnych wrogów, sojuszników i stały powiązania te są wykorzystywane do czynienia z ostatniej rundy przemocy. Iran od dawna żywił intensywne zainteresowanie Azerbejdżanu. To dlatego, że większość tureckich i muzułmańskich Azerów żyje w Iranie. Aż do 1813 roku, nowoczesny Azerbejdżan był częścią Iranu. Potem Rosjanie pokazał.Armenia i Azerbejdżan były ostatnie rosyjskie podboje jako żołnierzy carskich kozaków i rozszerzone przez Kaukaz (między Czarnym i Kaspijskim) w 18 i 19 wieku. Rosjanie zatrzymany, gdy wpadł imperiów Turcji i Iranu, ale nie przed podjęciem kawał Azerbejdżanu z Iranu. Irańczycy nie zapomnieli.W efekcie, większość „Azerbejdżan” jest w Iranie i Iran od dawna nadzieję zjednoczyć wszystkie Azerów pod ich panowaniem. Wielu irańskich Azerów wzrosły do wysokich stanowisk w rządzie.Mimo, że większość Azerowie chcieliby wszystkie Azerowie zjednoczeni w jednym Azerbejdżanie. To nie jest popularnym pomysłem w samym Iranie. Rosjanie, z drugiej strony, doszli do zaakceptowania 1991 utracie Azerbejdżanem i Armenią.

KGB Comeback

Nowy „Gwardii Narodowej” prezydenta Putina oficjalnie siła „szybkiego reagowania” do czynienia z terroryzmem lub jakiegokolwiek innego zagrożenia dla Rosji, która wymaga szybkiego i zdecydowanego działania. Rośnie opór w parlamencie niedawnego życzenie Putina do nowych przepisów, które pozwalają Gwardia Narodowa strzelać do obywateli rosyjskich, gdy rząd chce bez ostrzeżenia. Ponadto przywódcy Gwardii Narodowej mają być odporne na jakiekolwiek oskarżenia o nic ich uporządkowanej zrobić. To przypomina zbyt wielu ludzi o naturze władzy sowieckiej ery KGB.Nowa Gwardia Narodowa jest podejrzewana o nowy KGB armii. Jak zorganizowana nowa National Guard bierze prawie wszystkie z najlepiej wyszkolonych i najbardziej skutecznych jednostek z MSW.To jest postrzegana jako osłabienie istniejącej siły, które mogłyby zapobiec nowej KGB z niewłaściwie. Putin, były oficer KGB, wykonane również odporny Gwardii Narodowej z FSB (KGB postsowieckich) nadzór. Innym interesującym aspektem Gwardii Narodowej jest to, że wiele grup paramilitarnych utworzone przez rząd pro-Putin Czeczenii są obecnie uważane za część Gwardii Narodowej. Coraz więcej Rosjan wzywają Gwardię Narodową „prywatna armia Putina.” Takie rzeczy to starożytna praktyka. Zatem w pre-2003 Iraku Saddam Husajn miał Gwardii Republikańskiej, siłę, która została wypełniona najlepiej płatnych, najlepszych uzbrojonych mężczyzn w siłach zbrojnych, którzy byli przede wszystkim lojalni wobec Saddama. Wszystkie pozostałe udanych dyktatury mają podobne siły. W Rosji sowieckiej tajna policja (KGB) zatrudnionych ponad milion krajowych szpiegów i informatorów poparte kilkoma oddziałami wojsk przeszkolonych i wyposażonych w celu radzenia sobie z buntami przez ludność lub sił zbrojnych. Iran ma podobną siłę, Gwardii Rewolucyjnej, która serwuje podobną rolę, jak te stare KGB. Saudyjski monarchia ma swoją Gwardię Narodową i przeżyły monarchie mają zwykle najmniej uroczyste resztki niegdyś potężnych „strażników”. Nawet papież ma jeszcze Gwardii Szwajcarskiej. Obecnie ISIL (Islamskie Państwo w Iraku i Lewantu) posiada 4.000 człowieka „Tarcza islamu” siłą, która składa się z najbardziej wykwalifikowanych i zaradny Isil bojowników, w tym wielu obcokrajowców (zwłaszcza setek znacznie obawiali Czeczenów). Podczas II wojny światowej, Adolf Hitler SS, Gestapo i jego prywatną armię, Waffen SS, z których wszystkie przechowywane Niemcy walczą do samego końca. Nowa wersja Putin armii KGB jest tworzony poprzez większość sił zbrojnych dostępnych MSW (krajowego sił specjalnych operacji policyjnych i różnych kontroli zamieszek, SWAT i), a także badaczy i ekspertów wywiadu i przypisanie ich do nowa Gwardia Narodowa, która przysięga chronić prezydenta Rosji (obecnie Putina), a nie Rosjanie.

Ukraina

Nowy (od połowy kwietnia) Rząd Ukrainy ma pozytywny wpływ w kraju i z zagranicy sojuszników i dostawców pomocy. Pod tym względem Ukraina ciągnie przed Rosją, która jest wciąż pogrążone w recesji i uporczywego korupcji. Sytuacja na Ukrainie jest bardziej zdesperowany, która odegrała ważną rolę w coraz bardziej zdolnych i uczciwych polityków do wyższych zadań. Ale istnieje jeszcze wiele skorumpowanych ludzi w rządzie i sektorze komercyjnym. Radzenie sobie z tym jest w toku.

Walka trwa we wschodniej Ukrainie (Donbas), ale na niskim poziomie i zwykle wszczęta przez prorosyjskich rebeliantów. Ukraina nadal zbierają dowody, że wielu „rebeliantów” są rzeczywiście wojska Rosji. Oryginalne prorosyjskich Ukraińców (większość Rosjan) stały się zniechęcać, bo walka ciągnęła dalej. Ukraińcy odmówić. To jest wojna dwóch lat i pozostawił ponad 9200 żyje co najmniej 20.000 rannych. Większość ofiar byli cywile. Jest zawieszenie broni w miejscu, ale żaden postęp w sprawie wypracowania kres rosyjskiej starając się chwycić kawałek wschodniej Ukrainie. Biorąc pod uwagę wszystkie krajowe problemy gospodarcze Rosji plus operacja wojskowa w Syrii i przywracania pokoju w Armenii agresja na Ukrainie (która rozpoczęła się pod koniec 2014 roku) wydaje się być zawieszone.

Rozmowy pokojowe między narodami Rosji i NATO nad Ukrainą dały jasno do zrozumienia, że cena pokoju jest umową NATO do siebie z dala od granic rosyjskich. Rosja została żądając tego od roku 2000. Następnie w 2008 roku Rosja poszedł do przodu i, w efekcie, załączonego gruzińskich separatystycznych regionów Osetii Południowej i Abchazji. Nikt nie był skłonny do dołu Rosjan w tej sprawie, która wielu sąsiadów Rosji widział jako pierwszy z wielu takich zaborów. Jest to precedens dla tego rodzaju rzeczy, a wszystko zaczęło się na granicy francusko-niemieckiej w 1936 roku.

Niektórzy historycy zobaczyć niemiecką ponownego zajęcia Nadrenii w 1936 roku jako prawdziwy początek II wojny światowej. W ramach tego traktatu, który zakończył I wojnę światową, Niemcy zgodzili się utrzymać wojsk z Nadrenii (a niemieckim regionie przy granicy z Francją). Wracając w był ogromny grać dla Niemców, którzy byli w środku przebudowy ich wojsko, aw 1936 roku, znacznie słabsze niż we Francji czy Wielkiej Brytanii. Jednak żaden z tych krajów nie był skłonny do ryzyka przemocy, które mogą wystąpić, gdy szli po 32.000 wojska i policji Niemcy wysłany do Nadrenii. To przekonało Hitlera, że mógł znęcać zachodnich sojuszników i chwycić kraje sąsiadujące bezkarnie.Ten pracował dla Austrii i Czechosłowacji, ale wywołał II wojny światowej, kiedy Niemcy i Rosja (po wcześniejszym uzgodnieniu) rzeźbione się w Polsce w 1939 roku.

Rosja nie może mieć swoje cele na Polsce tym razem, ale Białoruś, Ukraina, kraje bałtyckie i kilka „Stans” Azji Środkowej byłoby miło. W 2014 roku rosyjska potwierdziła, przesuwając się na Ukrainie, zajęcia (i aneksji) Krym i utknięcie próbuje zrobić to samo we wschodniej Ukrainie (Donbas).Pozostaje pytanie, czy będzie, czy mógłby ktoś zatrzyma Rosję dalszego zrobić Hitler nie miał broni jądrowej, ani nie były Niemcy dostawcą jednej czwartej zapotrzebowania na energię w Europie. Hitler też nie mieć poparcie narodu niemieckiego dla takich przygód wojskowych, obecny rząd rosyjski nie ale tylko wtedy, gdy istnieje kilka rosyjskich ofiar. Rosja też ma nadal swój aparat tajnej policji. Być może nie jest tak duża, jak wtedy, gdy Związek Radziecki był nadal około, ale nadal istnieje. Karty kredytowe, telefony komórkowe i Internet łatwiej śledzić ludzi. Istnieje jeszcze KGB Old Timers wokół, którzy pamiętają, jak prowadzić łagrach. Absorbujące Narodów „bliskiej zagranicy” (jak nazywa Rosja sąsiadów), oznaczałoby, mając do czynienia z wieloma dysydentami. To właśnie Gułag (rosyjski skrót dla systemu obozowego więzienia, lub „Szef Administracji korekcyjne łagrów i kolonii”) został stworzony dla. To staje się kłopoty z ulic, na stałe, w zależności od potrzeb. Stawia strach Moskwie do nowo nabytych obywateli państwa rosyjskiego. To działało wcześniej, może on działać ponownie.Więc nie przejmując Nadrenii. Nic dziwnego, że jest tak wiele strachu w Europie Wschodniej, a nie tylko o Rosji, ale o tym, jak reszta Europy nie obchodzi.

10 maja 2016: Rosja wznowiła pracę w krymskiej stoczni poprzez rozpoczęcie budowy nowego okrętu (Corvette) istnieje. Stocznia zamknięty kiedy Rosja przejęła kontrolę Krymu od Ukrainy w 2014 r.

09 maj 2016: Na południu (Czeczenia) islamski terrorysta samobójca zamachowiec zaatakował punkt kontrolny i zranił sześciu policjantów.

Rosja zgodziła się na spotkanie, w dniu 17 maja th z 16 innymi narodami i próbować wypracować bardziej kompleksowego zawieszenia broni w Syrii. 27 lutego porozumienie o zawieszeniu broni jest dziesięć tygodni, ale nie obejmuje cały kraj i Rosja jest postrzegana pomagając Assads wykorzystać rozejm do odzyskania terytorium. Rosja i Iran próbuje uzyskać międzynarodowe poparcie dla porozumienia pokojowego, które utrzymania Assads u władzy. To się dzieje, ale powolne postępy. W wielu krajach są dość niekończącej się wojny w Syrii i rosnącą rzeszą uchodźców udał się do Europy.

W Syrii drugi (ósmy) Rosyjski żołnierz zginął w walce.

06 maja 2016: Na południu (Dagestan) kapitan policji został zastrzelony przez nieznanego napastnika.Mogło być islamscy terroryści i gangsterzy. W Dagestanie to często trudno powiedzieć, chyba że ktoś bierze kredyt.

Rosja ogłosiła, że rozszerza swoją wcześniejszą (ogłoszony w styczniu) plan reorganizacji brygad bojowych i przesunięcie ich do obrony przed agresją Zachodniej. Zmieniony plan obejmie stosując kilka kolejnych brygad bojowych, tworząc cztery oddziały bojowe. Dwie będą na zachodnich granicach i dwa w południowej (Ukraina) Wszystko to będzie wymagało ruchu co najmniej dwanaście brygad do obszarów przygranicznych i budowanie nowych podstaw do ich domu. Armia rosyjska nie dostaje żadnych więcej żołnierzy, po prostu reorganizacji i przesuwając niektóre z nich to już ma. Choć jest to postrzegane jako zagrażające ruchu przez narody Europy Wschodniej jest znacznie mniejsze zagrożenie niż w przeszłości. To dlatego, że armia rosyjska została rozpada się od ZSRR rozpuszcza się w 1991 roku, który przyszedł po piętnaście lat praktycznie bez nowego sprzętu i ogromnej redukcji.Siła Zimna Wojna z 175 dywizji zmniejszyła się do 25, a także 21 niezależnych brygad (odpowiednik kolejne 5 dywizji). Podziały te były w przeważającej części bardzo pod wytrzymałość i słabo wyposażone. Do roku 2006 armia rosyjska była mniejsza niż w armii amerykańskiej i znacznie mniej zdolne choć Rosjanie przyjęli amerykańską praktykę organizowania swoich sił lądowych w niezależnych brygad, zamiast zwyczajowych podziałów. W znacznie obniżoną rosyjskie siły lądowe wciąż może być zagrożeniem, ale należy zauważyć, że gdy Rosja chce, aby zagrożenie, że dostaje uwagę mówią o użyciu ICBM, a nie mas rosyjskich pojazdów opancerzonych.

05 maja 2016: Rosja przekonała swoją syryjskiego sojusznika do przestrzegania 48-godzinnego zawieszenia broni w Aleppo. Pozwala to na bezpieczne przejście dostaw pomocy humanitarnej dla cywilów uwięzionych w wyniku walk. W Assads iść z tym, ponieważ to pomoże ich starań, aby układ pokojowy, który utrzymuje je w mocy. Wtedy nie jest fakt, że Assads trzeba robić, co Rosja i Iran powiedzieć im, jeśli chcą przetrwać.

We wschodniej Ukrainie prorosyjski rebeliantów kopalni zginął jeden ukraiński żołnierz i rannych innym.

04 maja 2016: rząd nakazał wszystkim w Roskosmos przygotować się do rundy inspekcji. Wszyscy dostawcy muszą być również recertyfikowany. Co spowodowało to było uporczywe problemy z biednych jakości komponentów i błędów ludzkich w programie kosmicznym. Najnowszy incydent pod koniec kwietnia, kiedy start rakiety Sojuz był opóźniony z powodu wadliwego kabla. To przychodzi po kilku latach intensywnych wysiłków i często bardzo publicznymi w celu wyeliminowania wadliwych komponentów i słabe wykonanie. Na przykład w roku 2013 rząd ujawnił, że przyczyną niedawnej awarii wystrzeliwaniu satelitów był przestępcą zaniedbania przez pracowników programu kosmicznego i menedżerów. Wystąpił błąd w sowieckiej ery kosmicznej Bajkonur w Kazachstanie centrum, gdy rosyjska rakieta Proton-M eksplodował dziesięć sekund po starcie, niszcząc trzy satelity Glonass go niósł. Powyższy koszt katastrofy Rosji ponad $ 200 milionów dolarów i dodatkowo blemished wiarygodność rosyjskich służb wystrzeliwaniu satelitów. Satelity, będąc własności państwowej, nie były ubezpieczone więc całkowita utrata pochodzi z budżetu państwa. Dochodzenie wraku szybko wykazało, że przyczyną niepowodzenia Proton-M była instalacja czujnika do góry nogami, co spowodowało, że system sterowania rakiety wierzyć rakieta idzie w złym kierunku.Rakieta nich starał się dostosować do niewłaściwego sygnału czujnika i zaczął zachowywać się chaotycznie i rozbił się. Tam miały być oględziny wszystkich zainstalowanych urządzeń, a rząd stara się odkryć, kto nie wykonywać swoją pracę. Ma to doprowadzić do ścigania, kto był odpowiedzialny.W okresie sowieckim (1921-1991) osoby odpowiedzialne za katastrofy, jak często się uruchomić lub uwięziony. Ale teraz korupcja i nieudolność rządu sprawia, że trudno jest uzyskać kompetentne osoby do uruchomienia operacji jak Agencji Kosmicznej. Który został częściowo skuteczne, ale kontrola jakości i kompetencji problemy utrzymują.

03 maj 2016: Na południu (Dagestan) policja starła się z terrorystami islamskimi i zabił trzy z nich.Jeden z trzech martwych mężczyzn był bardzo chciał Islamski przywódca terrorystycznej. Cała trójka była w samochodzie zatrzymany przez policję. Trzy następnie zaczął strzelać ogień i zginęło w wyniku pożaru powrotną. Do tej pory w tym roku pięć policja i jedenaście islamscy terroryści zginęło w Dagestanie.

01 maja 2016: we wschodniej Ukrainie prorosyjskich rebeliantów ponownie (po raz trzeci od połowy kwietnia) złamał zawieszenie broni i ich wypalanie pozostawił dwóch ukraińskich żołnierzy zabitych i czterech rannych.

28 kwietnia 2016: Rosja i Algieria podpisały umowę studiowania budynku jednego lub większej liczby elektrowni jądrowych w Algierii. Rosja zrobiła to samo dla Iranu, Chin, Indii, Turcji i Białorusi. Rosja jest w trakcie programu, który będzie prawie dwukrotnie (do 61) własnych elektrowni jądrowych do 2030 roku i wzrost z 17 procent do 25 procent część energii elektrycznej wytwarzanej przez elektrownie jądrowe. Rosja ma do pokonania era reputację zimnowojennej budowy niebezpiecznych obiektów jądrowych i za pomocą tech, który był gorszy od tego, co było dostępne na Zachodzie.

26 kwietnia 2016: Rosyjscy urzędnicy nie spodziewa się żadnych większych zmian w Korei Północnej i nie wierzę, że Korea Północna będzie działać na każdym z jego ostatnich gróźb ataku Korei Południowej i Stanów Zjednoczonych o broni jądrowej. Te rosyjskie opinie liczą za dużo, jak Rosja jest obecnie Korei Północnej jedynym wiarygodnym sojusznikiem. Chiny włączony Korei Północnej i obiecuje pełni egzekwować wszelkie sankcje gospodarcze. Chociaż Rosja nie może dostarczyć tyle pomocy gospodarczej jak Chiny, rosyjscy dyplomaci są w stanie poruszać się swobodniej niż ich chińskimi partnerami i mają dostęp do większej liczby wyższych urzędników z Korei Północnej.

24 kwietnia 2016: We wschodniej Ukrainie prorosyjskie rebelianci ponownie (po raz drugi w ciągu tygodnia) złamał zawieszenie broni. Korzystanie moździerze i ciężkie karabiny maszynowe rebelianci zabili trzech ukraińskich żołnierzy i rannych sześć. Te dwa incydenty były najgorsze w dwóch miesiącach względnego spokoju. Rebelianci twierdzą, to w odwecie za ukraińskiego ognia artyleryjskiego na cywilów, ale nie ma dowodów na to.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.