Eksplozja podziemna ,czy trzęsienie ziemi na Ukrainie,oto jest pytanie.


 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Eksplozja podziemna ,czy trzęsienie ziemi na Ukrainie,oto jest pytanie.

 1. zenobiusz pisze:

  Przykryć dzisiaj, 06 sierpnia, Donbas (i nie tylko on – Wstrząsy odczuwalne mieszkańcy Zaporoże, Dniepropietrowsk, regiony Rostov i Krym), trzęsienie ziemi spowodowało wiele problemów.

  Europejskie sejsmolodzy (EMSC – Europejska Śródziemnego sejsmologicznych Centrum) twierdzą, że trzęsienie ziemi o sile 4, 6 punktów nastąpił w obszarze Mariupol doszła wtedy do miast i wsi (tylko w regionie Doniecka, że doświadczyły bardzo wiele rozliczeń z jednej i drugiej linii demarkacyjnej)

  jednak wiele osób nadal uważa, że przyczyną wstrząsów skorupy stał podziemny (i ewentualnie pod wodą ) wybuch, zaaranżowane przez okupantów Donbasu (istnieje wersja, że oderwał coś w opuszczonych kopalniach), albo Rosjanie w morzu Czarnym (tym bardziej, że na Krymie dziś był bardzo niespokojny ).

  prawie nie reagują podejrzliwie i że zwierzęta naturalny kataklizm którzy zwykle czują takiego cierpienia.

  Oto, na przykład, że użytkownik pisze Betti Goncharova z Bachmuth (dawny Artemovsk):
  „wiem, że to wygląda jak trzęsienie ziemi – dziecko nie długo mieszkała w Mołdawii, zawsze jest trochę tchórzem. Dziś mam na 8. piętrze na początku Bahmut pierścienia żyrandol. Zaskakujące, ale od razu pomyślałem o trzęsieniu ziemi. Ale zwierzęta nie zasygnalizował – nasz kot w Mołdawii, na przykład, zawsze się przy ścianie i wrzask „.

  Jewgienij Rostov z Mariupol jest podzielony niespokojne myśli:
  ” … trochę spiskowa względem naturalny / sztuczny trzęsieniu ziemi w Mariupol. Cat (ulica) przed drżenia nie wykazują żadnej obawy, zagrała w odległości 5 metrów od mnie złapać myszy. Teraz osiadł w cieniu i spać spokojnie. Straż pies też nie odróżnia nietypowe zachowanie. Nie jestem do eskalacji, jeśli w ogóle, ale mimo wszystko. ”
  http://donbass.ua/news/region/2016/08/07/podozritelnye-momenty-donbasskogo-zemletrjasenija.html

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Eksplozja nuklearna w regionie Doniecka
  [ Edit | edytować tekst wiki ]- Wikipedia, wolna encyklopedia
  Główny artykuł: Eksplozje jądrowe dla Gospodarki Narodowej
  Obiekt „cięcia” – podziemny wybuch jądrowy pojemność 0,3 kt [1] [2] [3] w TNT , które zostało przeprowadzone na terytorium regionu donieckiego Ukraińskiej SRR na wschodnim skrzydle kopalni „Yunkom” (g Junokomunariwsk , Rada Yenakiyevo miasta , na ” Ordzhonikidzeugol „) na głębokości 903 m między pokładów węgla „Dziewięć” (L 4 ) i „Brick” (l 2 1 ) w dniu 16 września 1979 miasta o godzinie 9 (GMT) [1] [2] . Celem eksplozji – redukcja stresu w górotworze , która ostatecznie była poprawa bezpieczeństwa górniczego ugolugolnyh warstwach.

  Przed 1979 roku kopalnia „Yunkom” była najwyższa w Central Donbass częstości nagłej węgla i gazu [4] związane ze złamaną stanu górotworu, ze względu na wpływ Yunkomovskogo North, Brunvaldskogo i innych pchnięć (42% odzysku, które zostały opracowane w kopalni „Yunkom „byłem w strefę zaburzeń tektonicznych). Eksplozja przeprowadzano na głębokości do 800 metrów. W rezultacie doszło do eksplozji jądrowej jamy promień 5-6 m, wokół którego utworzona strefa upadku i fragmentacja promień 20-25 m. Poziom radioaktywności w wyrobiskach kopalnianych i wód kopalnianych dla okresu obserwacji 1979-2000 kształtował się na poziomie tła. Po eksplozji znaczne zmniejszenie częstości węgla i skał. Podczas 1980-1985 lat na horyzoncie 826 m, znajduje się 77 metrów nad poziomem komory ładowania, nad produkcją pokładów węgla „Mazur” i „Dziewięć”.

  Prace nad projektem: „cięcia” przeprowadzonego Instytut VNIPIpromtekhnologii.

  Dokładne dane dotyczące wielkości wsadu i głębokości jego powstania pozostaje tajemnicą .

  W 2002 roku jako obiecujący kopalni „Yunkom” został zamknięty, aw dzisiejszych czasach problemem ekologów jest „Yunkom” kopalnie niebezpieczeństwo powodzi, która przeprowadziła atomową wybuchową eksperyment „cięcia”, które, jak wynika z raportu Ministra Ekologii i Zasobów Naturalnych Ukrainy Wasyl Yakovlevich Szewczuk możliwe doprowadzić do skażenia promieniotwórczego wody podziemnej [5] .
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B2%D0%B7%D1%80%D1%8B%D0%B2_%D0%B2_%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.