Związać Wilka.We Francji i w Niemczech trwa regularna wojna na ulicach, a w mediach cisza!


http://pl.blastingnews.com/europa/2016/08/we-francji-i-w-niemczech-trwa-regularna-wojna-na-ulicach-a-w-mediach-cisza-wideo-001060607.amp.html

Codziennie na ulicach francuskich i niemieckich miast dochodzi do przerażających incydentów, które mogą szokować.

Walki w jednej z paryskich dzielnic

Incydenty mające miejsce w krajach Europy Zachodniej w pewnym stopniu już się wpisały w krajobraz codziennego życia mieszkańcówzachodniej części Starego Kontynentu. Media przytaczają szokujące stwierdzenia mieszkańców niemieckich miast, którzy zamachy uznają za coś mało nadzwyczajnego, do czego trzeba się przyzwyczaić. Wielu obserwatorów kryzysu migracyjnego, który najbardziej intensywnie dotknął Europę w ubiegłym roku, skupia winę na skrajnie naiwnej polityce otwartych drzwi i poprawności politycznej, jaka obecnie zbiera swoje negatywne żniwa.

Powody zamieszekWinnych problemu można upatrywać w osobach liberalnych polityków oraz w mediach, gdyż przez wiele lat wspólnie siali w głowach obywateli poglądy, opierające się na powszechnej już nie tolerancji, a akceptacji całkowicie odmiennych wartości. Sprawiają one Zachodowi coraz więcej problemów w postaci zamachów lubnadwyżki imigrantów, którym zależy głównie na wysokim socjalu– jak wynika z licznych, zachodnich statystyk.

 

We wrześniu ubiegłego roku portal wGospdarce podał dane, z których wynikało, że tylko 10% uchodźców podjęło pracę wSzwajcarii. Natomiast reszta nowo przybyłych żyła z wysokiego, szwajcarskiego socjalu lub czekała na jego przyznanie.

Lewicowe media i politycy wolą przemilczeć zachowania obcokrajowców z Afryki, kiedy dochodzi do codziennych zamieszek, gwałtów lub sporów na tle religijnym oraz światopoglądowym. Są nawet gotowi do pomijania faktów na temat incydentów z nimi związanych, o których można dowiedzieć się jedynie z drobnychniezależnych mediów.

Polskie media zachęcające do przyjmowania uchodźcówW Polsce głównymi przedstawicielami tego rodzaju retoryki są Gazeta Wyborcza oraz stacja telewizyjna TVN, która to ostatnio notuje same wizerunkowe potknięcia, dotkliwie i bezlitośnie punktowane przez prawicowe media. Podczas Światowych Dni Młodzieży, które odbywały się w stolicy Małopolski, liberalne medium telewizyjne zanotowało kompromitację podczas rozmowy na żywo z uczestniczką ŚDM z Syrii oraz kilka dni później, kiedy to wywiadu w wejściu na żywo odmówił reporterowi duchowny z zakonu Franciszkanów.

źródło: wGospdarce.pl, youtube.com, kanał: Wakeymedia3

Kopiowanie i wykorzystywanie treści opublikowanych nablastingnews.com bez pisemnej zgody Blasting Sagl zabronione.

 

LEGGI ANCHE…
Młodzi imigranci terroryzują dzieci i ich rodziców w Niemczech [WIDEO]
PILNE: Wojska Ukrainy i Rosji stanęły naprzeciw siebie w pełnej gotowości bojowej!
PILNE: Alarmy bombowe w dwóch samolotach lecących do Brukseli
Z cyklu Upadek Zachodu: Szwedzki policjant wygłupia się na paradzie środowisk LGBT [WIDEO]
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

61 odpowiedzi na „Związać Wilka.We Francji i w Niemczech trwa regularna wojna na ulicach, a w mediach cisza!

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: