Ostatnia nadzieja Putina postraszyć świat sojuszem Kremla z UFO.


Ponad 5 Obserwacje UFO wykryty w Ukrainie;Putin wie …

 

# UFO # AlienPonad 5 Obserwacje UFO wykryty w Ukrainie; Putin wie … : Putin nie może dłużej chować się za żelazną kurtyną, ponieważ pięć ostatnich obserwacji UFO na Ukrainie. Zaskakujące odkrycie nowego życia obcej po Rosji spowodował zamieszanie wśród ludzi.

Może nawet spowodować więcej niepokój na całym świecie, ponieważ Putin robi interesy z obcymi, aby stać się kolejnym supermocarstwem. Może on być z wykorzystaniem obcych tech zebrać więcej ropy na Syberii, a obserwacje trzymać prawdy. Kanał YouTube Obserwacje UFO napisał niedawno film z wszystkimi szokujące nagrania z tego obszaru.

Broń UFO wykonana kółko dymu na niebie; scared widzowie podjąć filmów w panice

Niedawna kompilacja wideo YouTube oferuje rzadki wgląd w obcej aktywności UFO Putin wie aż nadto dobrze. W rzeczywistości, jeden z filmów pokazuje broń UFO w ich najlepiej. Duży pierścień dymu w powietrzu unosi się nad ludźmi, gdyż panika.

Niektórzy wierzący uważają, że jest to portal, który obcy używać do podróży w czasie i przestrzeni za komentarze. Inni uważają, że jest dym z obcą broń. Czy Rosja zatrudniania cudzoziemców do odebrania Ukrainie?

floty UFO sterowane przez Putina transportują tech dla szybszego wiercenia ropy naftowej; jest koniec świata nadchodzi?

Inne Powierzchnia znaleźć w YouTube wideo pokazuje dużych flot UFO poruszających się pod osłoną ciemności. Ich świecące kule są wykrywane podczas poruszania się po niebie. A Putin ma kontrolę nad nimi.W rzeczywistości, Wiaczesław Golonkin schwytany obcy statek kosmiczny nad domem prezydenta.

Golonkin jest UFOlog, a on jest pewien, że rosyjski prezydent pracuje z obcą gatunków gadów. Czy to możliwe, aby uzyskać więcej produkcji ropy, ponieważ kraj jest wiercenie wszędzie?

Obama powie światu o cudzoziemcach przed opuszczeniem jego siedziba; Może to oznaczać, że nienawidzi Rosji

Raporty mówią, prezydent Obama powie cudzoziemców świata i obserwacje UFO są prawdziwe. Jest to wynikiem presji ujawnić tajemnice pojawiły się podczas bieżącego wyborach prezydenckich. David Cameron pójdą, i tak wielu innych urzędników, ponieważ nie chcą korzystać z Rosji obcą tech więcej.

Rosja jest zły, a to może być początek wojny nuklearnej i Alien Invasion przewidywane na 2017 Jeśli chcesz bardziej na Putina książce The New Car nurkuje wzrost prezydenta. Jest ona dostępna na Amazon za $ 21,89. Źródło: clapway

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 odpowiedzi na „Ostatnia nadzieja Putina postraszyć świat sojuszem Kremla z UFO.

 1. pielgrzym pisze:

  Relaksacyjnie, w temacie, pozdrawiam, wszystkich 🙂

  Polubienie

 2. szuwaxpl pisze:

  Niku, bo tak został nazwany, ma około 200 km średnicy i zachowuje się niezgodnie z oczekiwaniami naukowców. Okrąża Słońce w płaszczyźnie nachylonej 110 stopni w stosunku do płaszczyzny po której poruszają się planety w Układzie Słonecznym, zamiast poruszać się ze wschodu na zachód zmierza do góry, a co najdziwniejsze orbituje w kierunku przeciwnym do planet Układu za wyjątkiem Wenus i Urana.

  Naukowcy próbują znaleźć wytłumaczenie. Sprawcą mogłaby być nieodkryta dziewiąta planeta Układu Słonecznego, ale Niku porusza się zbyt blisko centrum, aby jej grawitacja mogła mieć na niego wpływ. Nic dotychczas poznanego nie tłumaczy dziwnego zachowania obiektu, co zwiastuje nowe odkrycia podczas zbliżania się do odpowiedzi.
  http://whatnext.pl/odkryto-dziwnie-zachowujacy-sie-obiekt-okrazajacy-slonce/

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 9. pielgrzym pisze:

  Jesiennie, a jakze mowiac jedynie o zjawiskach meteorologicznych. Bez timorow i w temacie.

  Polubienie

 10. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 11. pielgrzym pisze:

  Tematycznie nadal, alfastycznie tez, aczkolwiek syntetycznie.

  Polubienie

 12. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 13. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 14. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 15. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 16. zenobiusz pisze:

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.