Jezus: „Jeśli Polska bedzie mi wierna ja sam pokonam waszych wrogów”Взрыв в подземном городе „Путина” в горе Ямантау, вызвал землетрясение на Урале


 

 

 

 

Poniżej artykuł,bedący propagandową formą ,ukrywania prawdy,poprzez ujawnienie jej części.

Co tak naprawdę kryje  góra Yamantau?

http://putin24.info/chto-na-samom-dele-skryvaet-gora-yamantau.html

Gdy w 2001 roku, po raz pierwszy udał się na najwyższym punkcie Southern Ural – Góra Yamantau, Z zainteresowaniem przeczytałem w internecie na temat tajemnic otaczających ten szczyt. Natychmiast napisał raport o swoim pobycie w górach oraz w pół-opuszczonych obiektów na dnie. Wysłany wyznać głupotę, biorąc pod fundament jednego z niewykończonym budynku w pobliżu szybów wentylacyjnych zbiorników „przechowywania predtransportirovochnogo rudy uranu.” Piętnaście lat później natknąłem echo tego nonsensu, kiedy przypadkowy towarzysz zaczął opowiadać mi o tym, jak Yamantau wydobywano uran, odnosząc się do mojego samego artykułu. Dojrzały i mądrzejszy, rozmawiam o tym, najprawdopodobniej, jest obiektem w głębi górskich Yamantau, jeśli w ogóle, a co nie jest dokładna.

Później miałem okazję odwiedzić Yamantau i wokół kilka razy i mam pomysł nie tylko ulga, rodzaju terenu, ale także infrastruktury otaczającej tę górę. Nawet na podstawie tych danych, które są dostępne dla zwykłych obywateli może mieć szereg daleko idących wniosków.

Zobacz Yamantau (mała i duża Yamantau) z południowo-zachodniej części Południowego Uralu Reserve

Kilka słów o górach Itself – może najbardziej tajemniczych miejsc w Rosji. Yamantau otoczony przez wiele legend, plotek i opowieści, ale fakty są następujące: w samym sercu południowych Uralu, w środku specjalnie utworzonej rezerwy, gdzie wejście do zwykłych śmiertelników jest zabronione i gdzie turyści są stale złapać Huntsman, otoczona pasmami górskimi, kamienne rzeki, tajgę i bagna, wysokie górskie Yamantau , Nie wysoki, nieco ponad 1600 metrów. W górnej części śniegu w lecie czasami opóźnione i mogą być postrzegane u podnóża górnictwie rud i kompleksu przetwórczego z drogi i szyny wejścia do ziemi. To skomplikowane i że prawdopodobnie znajduje się wewnątrz góry, podawane przez zamknięty miasta Mezhgore o liczbie mieszkańców 16 000 osób. Miasto jest jedyną drogą przez przejściach drogowych.

Route R316 skręcić w Mizhhiria. Umieścić końcówkę szlaków turystycznych (jeśli nie daj się złapać Rangers)

Buzz otaczających gór podniosły więcej Amerykanów w 1996 roku, ponieważ nie byli oburzeni prowadzenie na dużą skalę rozwoju militarnego. Przypomnę, natomiast Rosji, Ukrainie teraz pochłania jeden po drugim kredytu MFW, nie mając pieniędzy na pensje dla lekarzy i nauczycieli. Wyjaśnienie tego paradoksu jest proste – aby utrzymać mothballed konstrukcja podziemna jest bardzo drogie w stanie nie awaryjne.Konieczne jest stale wydawać pieniądze na odwodnienia, wentylacji i monitorowania rozwoju. Na przykład, aby utrzymać puszkach samochód w pobliskim podziemnym tunelem Ufa, którego długość wynosi zaledwie 300 metrów, zajmuje dwieście milionów rubli rocznie. Nawiasem mówiąc, budowa tunelu został zatrudniony w tym samym №30 zarządzania budynkiem z Intermountain. W kraju nie stać albo rzucić ogromny projekt, w którym Związek Radziecki zainwestował setki milionów rubli ludzi lub kontynuować wydać je na próżno, nie mając wpływu w zakresie bezpieczeństwa strategicznego.

Obecnie popularne stworzenie jest silnie związany Yamantau z „Bunker Putina” lub ” Doomsday Ark „dla rosyjskiego rządu elity. mogę was zapewnić, że od 2016 roku nie jest to ani jedno, ani drugie nie może być.

Warto zauważyć, że sama góra jest trudno coś do jedzenia. Azyl może być pod górą, góra sama działa jako tarcza. Więc zrobić kilka obliczeń od wielkości bunkra na podstawie wielkości góry, jak to miało miejsce w niektórych mediach, to nie ma sensu.

Yamantau nie może być postrzegane jako bunkier Putina na tej podstawie, że nie gwarantują bezpieczeństwa broni jądrowej. Kilka uderzeń w pewnym momencie nawet standardowych głowic 100-150 kiloton przeniknie tuneli górskich i rzucić się na górę. Ponadto, moc termojądrowej broni nie jest ograniczony przez to co oprócz metod transportu. Na przykład bomba termojądrowa Radziecki cara, dostarczane zmodyfikowanego bombowca Tu-95B, miał pojemność 50 megaton. Taka bomba paruje skałę w promieniu czterech kilometrów i jaskiń połączeń podziemnych kilkudziesięciu kilometrów wokół.Przypomnę wam moc eksplozji sztucznie obniżona o połowę, do załogi bombowca musiał lecieć na bezpieczną odległość.

Bomba termojądrowa samolotu AN-602

Yamantau również nie może być bin Putin z powodu jego oddalenia. W przypadku wojny nuklearnej, główne uderzenie zostanie uderzony nagle, przez 10-20 minut. Aby mieć czas na ucieczkę od stolicy jest możliwe tylko poprzez podziemną sieć tuneli lub zabezpieczone przed skutkami wybuchu jądrowego helikoptera.Maksymalny zakres zmodyfikowanego Mi-8, który pływa Putin nie jest większa niż 600 km, natomiast Yamantau jest dwa razy dalej. Polegać na opcji z transferów i tankowania nie może być, ponieważ pierwsze uderzenie może zniszczyć podstawowej infrastruktury kraju latającego. Operacje lotnisk w Mezhgore lub w najbliższej Beloretsk wziąć nawet mały samolot, nie, nie wspominając o prezydencki Ił-96-300. Dlatego jedynym rozwiązaniem dla przetrwania kierownictwo kraju – tajny bunkier na przedmieściach lub na obszarach sąsiednich. I kładzie się nacisk na słowo „tajemnica”, ponieważ tajemnica może tylko utrzymać pozycję lidera na wypadek wojny nuklearnej na pełną skalę.

Teren droga R316 „język Teschin”

Po trzecie, Yamantau nie nadaje się do roli Doomsday Ark, ponieważ nie ma odpowiedniej infrastruktury transportowej. Blisko Yamantau to tylko jedno wąskie i kręte ścieżki, pełne stromych klifów i mostów na rzekach górskich. Ruch blok poprzek toru będą mogli tylko jednego wagonu, co dzieje się również w czasie pokoju. Kolejowy, zbudowany w ZSRR, aż Intermountain obecnie opuszczony. W wielu miejscach szyny są usuwane, mosty są w opłakanym stanie. Najbliższe lotniska znajdują się w Ufa i Magnitogorsk, a zatem główną nadzieją na samochód toru. Jednakże w nagłych przypadkach bez wsparcia wojsk inżynieryjnych śledzić przepustowość spada do zera. Pamiętaj, że to, co dzieje się w największych miastach w godzinach szczytu, kiedy na drogach tylko jeden samochód się zepsuje, i pomnożyć ją przez setki. Na torze się do Yamantau teoretycznie można dojść na piechotę, ale w lesie zabytki są łatwo zgubić, a zimą bez specjalnego sprzętu szanse dotrzeć gdzieś pójść do zera.

Maszyna Inżynieria IMR-1

Wreszcie Yamantau nie nadaje się do roli azylowej Doomsday, ponieważ obiekt ma pokrywę wojskowej. Że wojska wewnętrzne mogły utrzymać porządek podczas ewakuacji oraz jednostki inżynieryjne, aby zagwarantować przepływ technologii, nawet przy słabej infrastrukturze transportowej. Obrona może obejmować górę w przypadku ataku z powietrza. Tymczasem, jednostki wojskowe, które niegdyś otaczały obiektu, obecnie opuszczony.

Wszystkie te czynniki nie wyklucza potencjalnie większą rolę Yamantau. Dowodem na to jest fakt, że kolej wciąż zbudowany w Beloretsk było lotnisko, a góra została otoczona przez wielu budowach i jednostek wojskowych. Jaka jest obecnie infrastruktura jest zniszczony i nie może być przywrócony, a to sugeruje, że rząd nie widzi większego zagrożenia, do której powinien być przygotowany.

Jednak wojna nuklearna nie jest jedynym ryzykiem, dla których jest zbudowanie i utrzymanie dużego obiektu podziemnego. Pozostaje możliwość pandemii, nagłe geologicznej lub klimatycznej katastrofy, upadek dużego meteorytu lub asteroidy. W tym celu konieczne byłoby rozwijać infrastrukturę transportową, ponieważ obecny jeden nie gwarantuje zbawienie, z wyjątkiem personelu Yamantau, a może populacja Intermountain.

Jaka jest obecnie obiektem pod górą Yamantau? Jest wysoki procent prawdopodobieństwa, że jest to element systemu „Perimeter” – automatycznego sterowania złożonego masywnej odwetu nuklearnego. W tym przypadku, dowodzący pociski, a także systemy łączności satelitarnej w pobliżu góry powinno być silosy rakietowe. Jednakże, pierwsza i ostatnia może być ruchome. Ponadto, możliwe jest, że podziemny pałac znajduje Yamantau tajne badania naukowe lub zakładu produkcyjnego. Ta wersja jest pośrednio potwierdza obecność na granicy z Republiką Południowej rezerwy Ural innego zamkniętego miasta. W Triokhgorny do „przyrządy Zakład” zaangażowanych w produkcję broni jądrowej od 1952 roku, rok. Możliwe jest, że produkcja tej rośliny jest składowane w Yamantau. Osobiście uważam, że ta wersja najprawdopodobniej, jak góra z powodu jego oddalenia zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, ale w przypadkowej detonacji Yamantau masowej zapobiegać przedostawaniu się pyłu radioaktywnego do atmosfery.

Podsumowując. Yamantau nie może ubiegać się o rolę schronu Putina, choć przy odpowiedniej infrastruktury środowiskowej ma potencjał, aby stać się czymś w arce w przypadku globalnej katastrofy.Teraz Yamantau do tej roli nie jest gotowy. Najprawdopodobniej (kierując się zasadą Okhama ostrzem), głównym celem obecnego obiektu pod górą Yamantau – wojskowy

Ten wpis został opublikowany w kategorii imperium zła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Jezus: „Jeśli Polska bedzie mi wierna ja sam pokonam waszych wrogów”Взрыв в подземном городе „Путина” в горе Ямантау, вызвал землетрясение на Урале

 1. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 2. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 3. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 4. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 5. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 6. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 7. zenobiusz pisze:

  Polubienie

 8. pielgrzym pisze:

  Inkluzja (otwierajaca czesc kilka lat temu), romansko, nie germansko; klasycznie, nie apatycznie; wszakze takze w kregu aktualnej tematyki. Autorze, nie ‚spac’ tyle 🙂 pozdrawiam, modlacych sie wierzaco i rozumnie myslacych.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.