7D Hologram AND DEMONIC ALIEN AGENDA


„Reżim magia opiera się głównie na iluzji, rytuałów satanistycznych i trochę elektroniki, aby pomóc psychicznie zakwestionował między ich hierarchii, z rodzaju impuls cheerleaderek z ETS i gadów, którzy muszą mieć znacznie silniejszą matrycę DOR, aby w pełni zmaterializować się tu w ich rodzimych form, ale raczej pod whelming i łatwo przeciwdziałać. Ten prosty fakt wydaje się być Wielka Tajemnica te dni, które hakerzy MI6 i związane astralne terroryści / pasożyty próbują tak ciężko powstrzymać nas od dyskusji i uchwalenia. ” — Don Croft

https://zenobiuszjuz.wordpress.com/dor/

 1. Wniosek praktyczny z pierwotnego artykułu:

  Jeśli masz akurat pod ręką chembustera orgonitowego (tego z tematu „chembuster i orgonit”) i pojawi się UFO – nie gdzieś tam sobie śmignie – tylko się pojawi i będzie sobie zawisać bądź krążyć nieśpiesznie (są takie filmiki na YT i takie relacje) – wtedy skieruj chembuster na to UFO i zobacz, co będzie się działo.

  Serio to napisałem, choć prawdopodobieństwo wystąpienia obydwu warunków na raz jest nikłe…

  To bardzo możliwe, że napęd UFO ma związek z energią orgonu. Reich wysysał orgon za pomocą Cloudbustera – pozbawiając pojazdy napędu.

  Chembuster orgonitowy działa inaczej. Też ściąga orgon do rur, jednak w swej podstawie orgonitowej przekształca go w jego pozytywną wersję POR i „wystrzela” go z powrotem. Ciekawe jak zareagowałoby UFO na taki rodzaj energetycznego doładowania.

  Podejrzewam, że „negatywne UFO” wymagające „złego orgonu” DOR zwiałoby szybko, jeśli nie lepiej. Negatywny orgon DOR przejawia się jako szarość, zmęczenie, brak witalności, brak życia… Nazwa „szaraki” byłaby tu bardzo trafna. Są istoty, które wymagają takiej energii, by móc w ogóle przebywać w danym miejscu. Jeden z powodów, dlaczego tak uparcie promuję neutralizację negatywnego promieniowania wież komórkowych orgonitem. Działanie takie uniemożliwia przebywanie w rejonie „zgiftowanym” negatywnych bytów, w tym negatywnych UFO – bądź też bardzo je utrudnia. Maszty sieci komórkowej tworzą „mroczny całun DOR” wokół całej Ziemi, środowisko dobre dla wszelkiej maści pasożytów. Z moich informacji wynika, że jest to działanie celowe – wytworzenie tego „szarego parasola” pod przykrywką telekomunikacji.

  Z takiej perspektywy patrząc – infrastruktura sieci komórkowych jest to wspomaganie ewentualnej lub już trwającej inwazji…

  Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz, starczy… – od lat widnieje na pierwszym miejscu w moim podpisie. Już jeden mały TB pod wieżą BARDZO pomaga. Mały wielki Tower Buster.

  Być może są też „pozytywne UFO” dla których takie „doładowanie” POR byłoby korzystne.

  To są spekulacje na podstawie teorii działania orgonitu. Nie sprawdzisz, nie będziesz wiedzieć – tu wróciłem myślami do kierowania chembustera na UFO. Jak co to działam. :tak:

  Tak, że wiecie orgonauci Mruga co robić, jakby co…

  Taki filmik – człowiek zbudował chembuster no i robił co 30 sek. zdjęcie by pokazać jego działanie. Same zdjęcia bardzo pięknie demonstrują działanie urządzenia. Po uważnym przejrzeniu na kilku z nich dostrzegł UFO (2:00 do końca). Czy to rzeczywiście UFO i czy miało ono związek z chembusterem, czy też po prostu przypadkiem je sfotografowano – kwestia otwarta.

  Pozdrawiam
  http://davidicke.pl/forum/dziala-orgonowe-bron-czasow-ostatecznych-t3256.html

 2.  

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii imperium zła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.