Chiny dołączyły do ​​sankcji wobec Rosji! Rosja nie ma sojuszników.


4b675a45a0bf430f8f1a495e256e4a3f.jpg.cf

Chińskie banki rzeczywiście dołączył do sankcji wobec Rosji ze względu na związek z naszymi amerykańskimi partnerami. Wyjątek stanowią jedynie Exim Bank i China Development Bank – analogi VEB i VTB, powiedział „Kommiersant” dyrektor wykonawczy Rady Biznesu Rosja-ASEAN Victor Tarusin.

Eksperci pytani przez publikację, zauważyć dwa główne problemy Rosjan wspólne biznesowych i chiński: brak zrozumienia chińskiej mentalności i pragnienie strony chińskiej do kontroli działalności gospodarczej, dlatego w 2015 roku nie miała miejsca znaczną liczbę transakcji.

„Musicie wypić drinka z tymi ludźmi pewną ilość herbaty i mówią wiele szacunku dla słowa, ale potem wszystko idzie dość szybko. Przysłowie o „długiej uprzęży, ale szybko go” na pewno ma odpowiednika w Chinach „- powiedział dyrektor generalny En + Maxim Sokov.

Czytaj także na NewNews:   rafinerii w Kalifornii wybuchu

W 2015 roku Chiny zainwestował $ 794 milionów dolarów w rosyjskiej gospodarce, co stanowi zaledwie 0,7% ogółu inwestycji zagranicznych ($ 116 miliardów).

Również w okresie styczeń-wrzesień 2015 znacznie spadła podaż skroplonego gazu ziemnego: o 51,3% w ujęciu bezwzględnym i 71,5% wartościowo.

Ogólny spadek w handlu z Chinami do końca 2015 roku może wynieść do 30%.

Co9KUE5XYAA_QpG

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Chiny dołączyły do ​​sankcji wobec Rosji! Rosja nie ma sojuszników.

  1. zenobiusz pisze:

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.